R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

AutoVideo.cz

https://autovideo.cz otevírá se do nového okna Každý den nová auto-moto videa
Porsche při honičce shodí Smart do vody Otevřít odkaz do nového okna
Porsche Cayenne ujíždí policajtům a dostane se do úzké uličky na břehu kanálu. Zaparkovaný Smart dostane bodyček a hupsne do chladných vln :-)
Zakázaná morbidní reklama Volvo Otevřít odkaz do nového okna
Reklama pojmenovaná ABC of death je inspirována horory z let 2012 a 2014 a ukazuje různé způsoby smrti obyvatel jedné nejmenované britské vesničky. Děda, který umře za volantem Volva XC90 by přejel pána venčícího své psy, nebýt automatického brzdění City Safety, kterým je vůz vybaven. Morbidní ...
Gymkhana Nine (9) – Ken Block proti rozjetému vlaku Otevřít odkaz do nového okna
Je to pořád stejné, mění se jen auta a kulisy, ale přesto se na každou další Gymkhanu těší milony fanoušků Kena Blocka po celém světě. Driftovat se mělo tentokrát v australském Sydney, ale tamní policie byla proti a kladla si podmínku, že Ken Block bude jezdit jen rovně a obvyklou rychlostí ...
Ken Block a Gymkhana 8 – Exotické hrátky v Dubaji Otevřít odkaz do nového okna
Osmé pokračování nekonečného seriálu Gymkhana zavedlo Kena Blocka do exotického a luxusem přetékajícího prostředí města Dubaj. Jeho Fiestě s výkonem 650 koní dělají společnost supersporty v barvách dubajské policie a své "koblihy" předvádí i pod jedoucím letadlem.
Když auto samo zrychluje a nejde zabrzdit Otevřít odkaz do nového okna
Podívejte se, jaké to je, když sedíte za volantem auta, které samo zrychluje a nedá se zastavit. Čeká nás tohle až budou všude auta s autonomním řízením?
Crash test: Motorka versus osobní auto Otevřít odkaz do nového okna
Boční střet motorky a osobního auta většinou končí vážným, ne-li fatálním zraněním motorkáře. Jak je vidět na tomto videu s crash testem, hlava s přilbou prorazí boční okénko.
Jak vyrobit motorku ze starého zapalovače? Otevřít odkaz do nového okna
Podívejte se na návod, jak vyrobit ze dvou starých zapalovačů roztomilé malé motorky. Nechybí sedlo, pérování, ani výfuky :)
Ken Block má v Rumunsku vážného konkurenta Otevřít odkaz do nového okna
Rumunský závod automobilky Ford ve městě Craiova se rozhodl oslavit milník 400 tisíc vyrobených motorů EcoBoost natočením videa ve stylu Gymkhany Kena Blocka.
Levné a spolehlivé automatické otevírání garážových vrat Otevřít odkaz do nového okna
Žádné dálkové ovládání, žádný elektro ani hydraulický pohon. Přesto funguje tohle automatické otevírání garážových vrat velmi spolehlivě. Stačí dvakrát zatroubit. Reklama (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Když se pod náklaďákem propadne dřevěný most Otevřít odkaz do nového okna
Plně naložený náklaďák má před sebou zdánlivě jednoduchou překážku - dřevěný most, který se zdá být v dobré kondici. Jak ale ukáží následné chvíle, zdání klame.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 1:24 2.6.2023)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2023