R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Bydlení iDNES.cz - Vše o bydlení

https://www.idnes.cz/bydleni otevírá se do nového okna Nejčtenější server o bydlení. Návštěvy v bytech a domech slavných. Rady, jak zařídit byt či dům. Realitní inzerce
Jak se bydlí na Tchaj-wanu, když mají manželé rozdílné názory Otevřít odkaz do nového okna
Někdy i velmi dobře sladěný pár má naprosto odlišná očekávání. Jako v případě manželů, kteří oslovili architekty ze studia Hao Design. Muž dává přednost industriálnímu stylu a žena miluje japonský minimalismus v kombinaci se skandinávskou tradicí. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.
Sověti zničili odpadem řeku i koupaliště ve Frenštátu. Teď je tu akvapark Otevřít odkaz do nového okna
Kdysi hojně navštěvované koupaliště ve Frenštátu pod Radhoštěm leželo celých dvacet let ladem a zarůstalo trávou. Pak se pozoruhodně rychle proměnilo v moderní akvapark.
Srub na bydlení dokonale promysleli. Má ohromný sklep a dvě jezírka Otevřít odkaz do nového okna
Hana a Petr si postavili srub pro trvalé bydlení. Jejich domov stojí ve středních Čechách a je promyšlený do posledního detailu. O roubence vůbec neuvažovali, srub si zamilovali. To bylo patrné i při povídání s Hanou. Má jej pod kůží, o tom není pochyb.
Italský design v ruské vile. Nejdůležitější je místo pro degustaci vín Otevřít odkaz do nového okna
Rusko se mění, alespoň pokud jde o design, obliba zlata a tvarové okázalosti u části lidí postupně mizí. Rezidenční projekt studia Koddiz v Moskvě je poctou typickému italskému stylu a designu, jeho pozornosti k detailu, čisté, ale nikdy ne minimalistické formě.
Cate Blanchettová prodává svůj poslední byt v Austrálii za 197 milionů Otevřít odkaz do nového okna
Oscarová herečka Cate Blanchettová a její manžel Andrew Upton prodávají svou poslední nemovitost v Austrálii. Za dvoupodlažní byt v Sydney v historické rezidenční budově The Astor požadují 12 milionů australských dolarů.
Malý byt se zrodil ze solné jeskyně. Rekonstrukce byla hodně náročná Otevřít odkaz do nového okna
Malý byt na pražském Břevnově se proměnil na solnou jeskyni a pak zase zpátky na byt. Druhé proměny se ujala designérka Iva Šmídová, jejímž úkolem bylo vybudovat útulný byt vhodný na pronajímání pro jednu až dvě osoby.
Do práce se pustil sám. Stodolu přestavěl na dálku podle televizní show Otevřít odkaz do nového okna
Mladý Brit proměnil podle svého vysněného návrhu hospodářské stavení v anglickém Cornwallu v přívětivou chalupu s výhledem do zelených kopců. A protože se na ní dostane jen výjimečně, rozhodl se ji občas pronajímat. Hosté do ní míří z města, aby zde načerpali novou energii.
Koronavirus přinese kancelářskou revoluci. Půjde o hygienu i lidskost Otevřít odkaz do nového okna
Nikdo s něčím takovým nepočítal, nikdo nebyl připravený. Jenže teď se musí k situaci nějak postavit všichni. Systém home office byl v daném momentě většinou jediným možným řešením. Do budoucna se však musí najít pro kancelářské práce systémová řešení.
S Mikulášem Dačickým se lze potkat v Kutné Hoře u sklenky vína i dnes Otevřít odkaz do nového okna
Sedm set let starý dům v Kutné Hoře prodělal řadu změn. Před pěti lety v jeho přízemí navrhla architektka Tereza Komárková kavárnu, nyní rekonstrukci prvního patra a půdy na obytné podkroví a apartmány, vše pod slavným jménem Dačický.
Zpěvák Drahokoupil objevil pražský ideál. S Miss Earth žije svůj sen Otevřít odkaz do nového okna
Přesně na Silvestra převzal zpěvák Vojtěch Drahokoupil spolu s přítelkyní Kristýnou Kubíčkovou, Českou Miss Earth 2016, klíče od nového bytu v Praze 9. „Byl to náš první den a první noc tady. Jak na Nový rok, tak po celý rok,“ svěřil se.
Sousedova psí smečka se nekontrolovatelně rozrůstá. Nedá se zde bydlet Otevřít odkaz do nového okna
Bydlíme na okraji Prahy, většina domů je zde rekreačních. Jednu z chat si pronajal člověk, který tehdy měl dva psy. Časem se mu rozmnožili do obrovské smečky, ze které jde strach, popisuje Romana problémy pro seriál Sousedské války.
Bytu v Holešovicích vládne zkorodovaný plech a obnažené zdivo Otevřít odkaz do nového okna
Díky rekonstrukci se holešovický byt změnil k nepoznání. Architekti navázali na historii místa a začlenili do interiéru zkorodovaný plech, pohledové zdivo i betonářskou výztuž.
Jak se staví sen po norsku: koupili si chatu, aby sloužila i jiným Otevřít odkaz do nového okna
Interiérový designér Halvor Bakke a jeho tým tesařů cestují po Norsku a restaurují staré chaty. V posledním díle první série se vydali do hor nad Oppdalem, známým lyžařským střediskem ve středním Norsku. Právě zde byla v roce 1957 postavena chata, která potřebovala pořádné „omlazení“.
Karolinka stvořila Muzeum sklářství. Tisíc exponátů přinesli místní Otevřít odkaz do nového okna
Město Karolinka ve Zlínském kraji se pyšní úctyhodnou historií sklářské výroby. Tu nyní již pátým rokem názorně dokumentuje Muzeum sklářství.
Kamarádi z Prahy si na Šumavě postavili dvojdomek. Byla to skvělá volba Otevřít odkaz do nového okna
Od dětství milují Šumavu, kde si pořídili víkendový byt. Pracovní povinnosti držely ale celou rodinu v Praze. Roky snili o domě v šumavské přírodě, který se i přes počáteční peripetie stal skutečností.
Proměna interiéru v retro stylu. Ke slovu přišly i poklady z půdy Otevřít odkaz do nového okna
Dvougenerační rodinný dům z roku 1940 v Říčanech u Prahy se nijak neotřásl v základech, přestože v jeho části nedávno proběhla moderní rekonstrukce. Proměnu kuchyně a ložnice v retro stylu svěřili manželé Martina a Tomáš interiérovému studiu.
Vytvořila si byt, kde svítí slunce, i když je venku zataženo Otevřít odkaz do nového okna
Byt Moniky je v nenápadném činžovním libereckém domě z konce třicátých let. Při zařizování vsadila matka tří dětí nejen na slunce, ale díky designérce i na jednoduchost a příjemné barvy.
Dobré příběhy kouzlo neztrácejí. V noci necháváme zámek duchům, říká majitelka Otevřít odkaz do nového okna
Koupit si barokní zámek, zrekonstruovat jej a starat se o jeho provoz není jednoduché. Loučeňská zámecká paní Kateřina Šrámková je výkonnou manažerkou se vším, co k tomu patří: stará se o zaměstnance, hlídá splácení úvěrů a rozsáhlou nemovitost rozvíjí.
Krůty jsou pryč, teď ve stodole bydlí rodina. Kvůli škole dům opouští Otevřít odkaz do nového okna
Dům Copperkins Barn, který byl v minulosti hospodářskou budovou pro krůty, stojí v anglickém Buckinghamshiru a je na prodej za 2,5 milionu liber, v přepočtu 74 milionů korun. Majitelé se stěhují za lepším vzděláním dětí.
Papírové police v podobě aut potěší děti, stojan na víno zase rodiče Otevřít odkaz do nového okna
Papírové dekorace a hračky Michaely Horáčkové lze nazvat vkusnou a stylovou designovkou pro všechny děti. Moderní tvary, oblé hrany a materiál, který se doporučuje pokreslit, představuje ideál do dětských pokojíčků.
Růžový dům je hitem. Kýčovitý nápad majitelce začal skvěle vydělávat Otevřít odkaz do nového okna
Amy Griffithová je umělkyně z Kalifornie, která miluje růžovou barvu. Usadila se v anglickém Essexu, kde pracovala deset let na proměně venkovského domu. Eaton House je po dokončení velmi nevšední a zájemci o ubytování se jen hrnou.
Zpěvačka Brzobohatá bydlí v Hodkovičkách, pětičlenná rodina je tam spokojená Otevřít odkaz do nového okna
Zpěvačka Kateřina Brzobohatá (38), jež se na hudební scéně prosadila coby členka dívčí kapely Holki, se před čtyřmi lety zamilovala do dvougenerační vilky v pražských Hodkovičkách. Ta se jí i manželovi zalíbila natolik, že majiteli zakázala pronajmout volný byt v prvním patře jiným zájemcům.
Demi Lovato strávila víkend v neviditelném domě za tisíc dolarů na hodinu Otevřít odkaz do nového okna
Americká zpěvačka Demi Lovato si na víkend pronajala s přítelem Maxem Ehrichem „neviditelný dům“ v národním parku Joshua Tree na jihu Kalifornie. Jedna hodina pobytu stojí tisíc dolarů, v přepočtu 24 tisíc korun.
Letec Martin Šonka žije v bytě, sní však o domě s přistávací dráhou Otevřít odkaz do nového okna
Mistr světa v akrobatickém létání je estét, miluje minimalismus a přírodní materiály. V táborském bytě se třemi dětmi si uhájil svou pracovnu i tělocvičnu. A také sní o domě s vlastní přistávací dráhou.
Otvíratelná okna a normální vypínač. Lidé chtějí přirozenost, říká architekt Otevřít odkaz do nového okna
Jak by měl vypadat dobrý život podle předního českého architekta? Potřebujeme k němu mimo jiné útulné bydlení, příjemná veřejná místa stvořená pro člověka a dotek přírody. A chuť zajímat se i o prostředí, které začíná za dveřmi našeho bytu. „Nečekejme jen na to, co nám kdo naservíruje, ale ...
Jak se staví sen po norsku: chata na soukromém ostrově byl dědův nápad Otevřít odkaz do nového okna
Interiérový designér Halvor Bakke a jeho tým tesařů cestují po Norsku a restaurují staré chaty. Tentokrát se vydali na ostrov u pobřeží Telemarku. Po druhé světové válce jej koupil pradědeček rodiny Aasových za tisíc norských korun a postavil zde chatu. Miloval rybolov a tady našel skvělé místo.
Goethova vyhlídka z 19. století je poklad Karlových Varů a věčného mládí Otevřít odkaz do nového okna
Půvabné lázeňské město Karlovy Vary jako na dlani mají návštěvníci Goethovy vyhlídky, kterou důkladná rekonstrukce přiblížila původní podobě.
Troja je pražská perla. Vilu si zde postavili Zátopkovi i Věra Chytilová Otevřít odkaz do nového okna
Lebedí si mezi stezkou podél Vltavy a kopci porostlými vinnou révou, ze kterých lze přehlédnout půlku města. Je domovem pro exotická zvířata i rostliny, diplomaty i milovníky rezidencí schovaných v zeleni. Troja je jako stvořená pro romantické duše. Článek přinesl magazín City Life.
Milovník soch a dobrého jídla navrhl gril jako designový předmět Otevřít odkaz do nového okna
Nizozemský designér a podnikatel Hans Goossens miluje svou zahradu zaplněnou sochami. Jenže miluje také grilování, a tak chtěl, aby jeho gril byl stejnou ozdobou zahrady jako sochy. A také stejně odolný vůči přírodním podmínkám. A tak si jej sám vytvořil.
Dům byl láskou na první pohled. Nechybí v něm ani růžová Otevřít odkaz do nového okna
Haně se naskytla koupě poloviny nového dvojdomku. Dům si ji okamžitě získal, přestože stojí na východním okraji Prahy, který nebyl jejím původním cílem. Ke spolupráci na interiéru přizvala designérku Miroslavu Peškovou ze studia Mibiko. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 4:35 13.7.2020)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2020