R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

cdr.cz

https://cdr.cz/ otevírá se do nového okna Vybráno z IT
Baví vás technologie a umíte psát? Pište z domova a připojte se do našeho týmu Otevřít odkaz do nového okna
Sháníme nové posily do týmu externích redaktorů, kteří by měli zájem přispívat do obsahu našeho webu s technickou tématikou.
Nejlepší VPN za nejlepší cenu? NordVPN seženete v 68% slevě jen do zítra Otevřít odkaz do nového okna
Nejznámější poskytovatel VPN služeb, NordVPN, letos slaví osm let své existence. V rámci svých narozenin proto nabízí 2letý plán s 68% slevou. Podívejme se, jaké nabízí tato společnost konkurenční výhody a proč byste měli přinejmenším zkusit zkušební verzi.
RECENZE: Gigabyte Z590I VISION D a Intel Core i9-11900K Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní recenzi se podíváme na zajímavou miniITX desu společnosti Gigabyte a také vlajkovou loď Intelu pro Z590 platformu, osmijádro Core i9-11900K.
Těm, co nepřijmou nové podmínky použití aplikace, WhatsApp odepře zásadní funkce Otevřít odkaz do nového okna
WhatsApp na začátku týdne uvedl, že uživatelům umožní projít si plánovanou aktualizaci ochrany osobních údajů. Co se ale stane těm, kteří nové podmínky do 15. května nepřijmou?
První soběstačné město na Marsu by se mohlo začít stavět v roce 2054 Otevřít odkaz do nového okna
Jak Elon Musk, tak i NASA nebo Evropská kosmická agentura plánují vyslat někdy v budoucnosti člověka na Mars. Ve druhé polovině tohoto století by se na Marsu mohly začít stavět první větší města.
Současné a budoucí trendy WordPressu: Pohodlnější prodej a rozšířená realita Otevřít odkaz do nového okna
Kromě malých a středních organizací na něm „frčí“ třeba i takové značky, jako Renault, Mercedes-Benz, The Walt Disney Company nebo Vogue. Kam WordPress směřuje a na co se můžeme v budoucnu těšit? Prozradíme!
Woolaroo od Googlu překládá slova do zapomenutých jazyků Otevřít odkaz do nového okna
Nová aplikace od Googlu, Woolaroo, vznikla ve spolupráci s australským muzeem Yugambeh. Jejím cílem je pomocí analýzy fotografie zjistit, co je na fotce a přeložit to do vybraného zaniklého jazyka.
Dogecoin se bude těžit i ve vesmíru, bude to první meziplanetární měna Otevřít odkaz do nového okna
I když ještě nedávno nikdo nepřikládal kryptoměnám váhu, jejich vážnost a respekt narůstají. Paradoxně se však nyní dostává největší vážnosti kryptoměně, která vznikla původně jako vtip, a to díky Elonu Muskovi, který by ji měl na svém Falconu 9 vyslat k Měsíci a měl by jej těžit přímo ve vesmíru.
6 otázek a odpovědí, které byste měli vědět o VPN službách Otevřít odkaz do nového okna
Služby virtuální soukromé sítě jsou dnes stále více skloňovány. V uplynulých měsících jsme si na našem magazínu představili hned několik scénářů, při kterých je využívání VPN služeb přínosné či dokonce nezbytné. Pojďme se však na tuto technologii podívat více do hloubky a zodpovězme si dotazy, na ...
Čína vypustila základní modul své nové orbitální stanice Otevřít odkaz do nového okna
Modul Tchien-che vynesla raketa CZ-5B z kosmodromu Wen-čchang. Už v červnu má na stanici zamířit první posádka.
Na Twitteru nyní můžete zasílat dýška uživatelům. Ale odkryjete tím své bydliště Otevřít odkaz do nového okna
Twitter začal ve čtvrtek některým uživatelům umožňovat přidat si na profil tzv. „Tip Jar“- funkci, díky které mohou lidé podpořit tvůrce a zaslat jim peníze.
Netflix zvažuje členství, se kterým ovlivníte průběh natáčení a děj seriálů Otevřít odkaz do nového okna
Netflix zvažuje spuštění nové služby zvané N-Plus, kde se uživatelé budou moci dozvědět více o svých oblíbených pořadech a filmech Netflix Originals, sledovat exkluzivní obsah a potencionálně i ovlivnit průběh natáčení.
Windows 10 dosahuje nového milníku: 1,3 miliardy aktivních zařízení s Desítkami Otevřít odkaz do nového okna
V roce 2015 Microsoft očekával, že do konce léta 2018 budou Desítky na 1 miliardě zařízení. To se reálně stalo až o dva roky později. Nyní toto číslo opět stouplo rovněž, a to i díky pandemické situaci.
Epic Games Store rozdává tento týden zdarma open world akční adventuru Pine Otevřít odkaz do nového okna
Tento týden nabízí digitální obchod Epic Games Store zdarma hru Pine. Jde o indie titul, ve kterém ovládáte mladého hrdinu, který hledá nový domov pro svůj kmen a přitom odhaluje tajemství jedné ostrovní země.
Google chce zaměstnance vrátit do kanceláří, ti odmítají a hrozí výpovědí Otevřít odkaz do nového okna
Společnost Google v době pandemie zavedla pro své zaměstnance možnost pracovat na Home Office. Ti si na to zvykli a mnozí se odstěhovali. Nyní při plánovaném návratu zpět do kanceláře zvažují hromadné výpovědi.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 20:06 12.5.2021)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2021