R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

cdr.cz

https://cdr.cz/ otevírá se do nového okna Vybráno z IT
Do roku 2030 by mělo být zmapováno celé mořské dno Otevřít odkaz do nového okna
Projekt Seabed 2030, který spadá pod OSN, si dává za cíl zmapovat do roku 2030 celé mořské dno. Chce tím poskytnout široké veřejnosti i vědecké obci on-line nástroj, který by pomohl předpovídat nejrůznější katastrofy.
Tvůrci Pokémon Go propouští asi 8 % zaměstnanců a ruší čtyři projekty Otevřít odkaz do nového okna
Populární vývojové a herní studio Niantic, které stojí za Pokémon Go, se rozhodlo propustit 90 zaměstnanců a ukončit čtyři projekty. Chce ustát ekonomickou krizi a soustředit se na klíčové projekty.
Patriot Burst Elite 240GB SATA SSD [Čtenářský blog] - Pokračování Otevřít odkaz do nového okna
Říká se, že chybami se člověk učí. Obvykle to však bývá zatraceně drahá škola.
Americká FCC naléhá na Google a Apple, aby zakázaly TikTok Otevřít odkaz do nového okna
FCC požaduje po Googlu a Applu, aby zakázala aplikaci TikTok, protože podle nich se jedná o bezpečností hrozbu. Je zde pak otázka, do jaké míry může Čína skutečně zneužít data dobrovolně zveřejněná uživateli této sociální sítě.
Nejpoužívanější aplikace na chatování Otevřít odkaz do nového okna
Většina z nás je používá prakticky denně a pro běžnou komunikaci nahrazují e-mailovou komunikaci či SMS zprávy a telefonáty. Řeč je o tzv. IM aplikacích, díky kterým můžete pohodlně chatovat s přáteli. Které patří mezi nejpoužívanější?
Epic Games Store rozdává tři hry zdarma Otevřít odkaz do nového okna
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden hned tři hry zdarma, které potěší hráče RPG her a stealth akcí.
Facebook testuje místnosti pro voice chat, inspiraci našel u Discordu Otevřít odkaz do nového okna
Po vzoru Discordu chtějí vývojáři Facebooku zavést další novinku v podobě hlasových chatů. Prozatím však Facebook s touto novinkou jen experimentuje.
Red Bull přišel s novou formulí určenou na silnice Otevřít odkaz do nového okna
Red Bull již poměrně dlouhou dobu provozuje stáj Formule 1 a možná ho mrzelo, že se tak krásná a rychlá auta neprohánějí také na silnicích. Nyní však přijde se svým prvním autem RB17, které bude v podstatě upravená formule.
RECENZE: ASUS ProArt StudioBook Pro 16 OLED W7600 Otevřít odkaz do nového okna
Společnost ASUS kromě mnohých herních, běžných a business notebooků vyrábí i stroje zaměřené na profesionály a grafiky. Na jeden takový se dnes podíváme.
Netflix vyslyšel prosby svých uživatelů a zavede levnější službu s reklamou Otevřít odkaz do nového okna
Netflix patří se svou uživatelskou základnou k největším streamovacím službám, ale přesto existuje nemalé procento lidí, kteří by rádi využívali služeb Netflixu, ale z finančních důvodů si ho nemůžou dovolit. Nyní přijde služba, která nabídne levnější předplatné, ale za cenu omezení v podobě reklam.
RECENZE: ADATA LEGEND 840 1TB PCIe NVMe Gen4 SSD - aneb Innogrit bez DRAM cache Otevřít odkaz do nového okna
Společnost ADATA si připravila hromádku různých Gen4 SSD, dnes se podíváme na zajímavý model bez DRAM cache.
Testujeme nižší cenovou: Patriot Burst Elite 240GB SATA SSD [Čtenářský blog] Otevřít odkaz do nového okna
S testy vysoce výkonných NVME SSD se člověk setkává často, ovšem realita všedního života bývá jiná. Do starších desktopů a notebooků je nainstalovat často ani nelze, nehledě na to, že by to nedávalo ekonomický smysl.
První samořídící taxi dostalo povolení vyjet do ulic a vozit zákazníky Otevřít odkaz do nového okna
Společnost Cruise dostala zelenou od regulačních úřadů, takže může začít provozovat autonomní taxi s platícími zákazníky, ale jen v určitých hodinách a v konkrétních ulicích v jednom městě. Pokud se provoz osvědčí, bude provoz rozšířen.
Bezpečná investice, díky které zhodnotíte svoje peníze Otevřít odkaz do nového okna
Do čeho dnes investovat těžce vydělané peníze, aby to mělo smysl? To je otázka, která trápí každého, kdo už dávno pochopil, že nechat ležet finance na běžném účtu není to nejchytřejší řešení. Kam tedy s úsporami, abyste neprodělali kalhoty, a naopak jste co nejvíc profitovali?
Bezpečnostní systémy, které nenajdete v každém autě. Znáte je? Otevřít odkaz do nového okna
Rok od roku chrlí výrobní linky automobilek stále lepší a bezpečnější modely aut. S nástupem každé další generace je ve výbavě něco nového, co má přispět k ochraně posádky auta i ostatních účastníků provozu. Pojďme se podívat na ty více i méně známé bezpečnostní prvky.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 8:19 3.7.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022