R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

cdr.cz

https://cdr.cz/ otevírá se do nového okna Vybráno z IT
Mladé nezajímá zlato, investují raději do Bitcoinu Otevřít odkaz do nového okna
Odpradávna se lidstvo uchylovalo ke zlatu jako k udržiteli hodnoty, jehož zásoby nelze jen tak nafouknout třetími stranami. Teprve Bitcoin přinesl v této oblasti revoluci, když stejné vlastnosti nabídl v digitální podobě.
Americká armáda si tiskne bunkry na 3D tiskárně Otevřít odkaz do nového okna
Texaský startup Icon se spojil s americkou armádou a společně začali přemýšlet nad využitím 3D tisku pro armádní účely. Jako první postavili kryt pro raketomet, ale ve hře jsou i opevnění, bunkry či přístřešky.
Dožijeme se rekordního věku? Celosvětová délka života by mohla překročit 90 let Otevřít odkaz do nového okna
Svět by se pomalu měl zamýšlet, jakým směrem by se lidstvo mělo ubírat v řešení zrychleného stárnutí populace, přičemž se stárnutí a průměrná délka života prodlužuje. Globální dopady budou významné.
RECENZE: Lenovo Legion 5 15ARH05 - nejvýhodnější dostupný herní notebook na trhu Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní recenzi se podíváme na poměrně zajímavý notebook společnosti Lenovo, je totiž velmi výkonný a vyvážený vzhledem k cenové kategorii.
Mobilní protivzdušnou obranu americké armády posílí dva typy laserových děl Otevřít odkaz do nového okna
Americká armáda věří v obranný potenciál laserových děl, které mohou ničit velkou škálu vzdušných cílů. Už v blízké budoucnosti by americké pozemní síly měly získat dva typy energetických zbraní (bojových laserů).
Které hry jsou zrovna zadarmo? Průběžně aktualizujeme, komentáře s tipy vítáme Otevřít odkaz do nového okna
V poslední době se digitální platformy předhánějí o to, která nabídne svým zákazníkům lákavější kousek k vyplnění jejich knihovny. Ačkoliv mohou být zákazníci nadšení, už začínají být tyto akce poněkud nepřehledné. V tomto článku naleznete přehledný seznam, díky kterému vám už žádný titul neuteče.
Raketoplány #6: Rychleji a výše – 2. část Otevřít odkaz do nového okna
Jedním ze dvou hlavních směrů pro raketové letouny se v poválečném období stalo jejich využití pro dosažení vyšších rychlostí a výšek za účelem stíhání nepřátelských bombardérů – typicky v kombinaci s proudovým pohonem. Nejdále to v tomto ohledu dotáhli ve Velké Británii a Francii.
Elon Musk varuje před válkou vyvolanou pokročilou umělou inteligencí Otevřít odkaz do nového okna
Generální ředitel společnosti Tesla a SpaceX Elon Musk se nechal slyšet, že se obává nastupující a stále se zdokonalující umělé inteligence, která podle něho představuje pro lidstvo hrozbu.
Microsoft se do roku 2030 hodlá zbavit veškerého odpadu ve svých produktech Otevřít odkaz do nového okna
Začátkem tohoto roku Microsoft ohlásil dlouhodobý cíl ve snižování svého podílu uhlíkové stopy a zvýšení šetrnosti k životnímu prostředí. Ruku v ruce s tímto předsevzetím má v plánu usilovat o nulový odpad ve svých produktech.
Německé kladivo na ruskou Armatu. Rheinmetall ukázal 130 mm kanón pro nové tanky Otevřít odkaz do nového okna
Německý strojírenský koncern Rheinmetall představil nový 130 mm kanón určený pro německo-francouzský projekt European Main Ground Combat System, za kterým se skrývá evropský tank nové generace, který nahradí tanky Leclerc a Leopard 2.
Garmin se stal terčem ransomwaru, jeho výkupné zřejmě zaplatil Otevřít odkaz do nového okna
Firma Garmin se 23. července stala obětí útoku ransomwaru, což nakonec sama potvrdila. Zaplacení výkupné oficiálně nepotvrdila, ale okolnosti svědčí o opaku.
Virgin Galactic spolupracuje s Rolls-Royce na nadzvukovém letounu Otevřít odkaz do nového okna
Společnost Virgin Galactic spolu s Rolls-Royce vyvíjí nový nadzvukový letoun. Společnost očekává návratnost investice, do roku 2040 chce dosáhnout ročního příjmu 800 miliard dolarů.
Google končí s Play Music, službu nahradí YouTube Music, čas máte do října Otevřít odkaz do nového okna
Google konečně vyřkl ortel nad Google Play Music, jehož ukončení bylo očekávané již pár měsíců. Službu postupně ukončí v následujících měsících, nahradí ji YouTube Music. Tímto Google uzavírá cestu prodávané hudby a kráčí plně vstříc jejímu streamování.
Bejrútem otřásly dvě mohutné exploze. Na místě je chaos a tisíce zraněných Otevřít odkaz do nového okna
Hlavním městem LIbanonu, Bejrútem, otřásly toto úterý dvě mohutné exploze. Příčina není v tuto chvíli známá stejně jako případný úmysl. Na místě je i v tuto chvíli mnoho zraněných a velké škody na majetku.
Nejlepší zdarma dostupný editor pro střih videa? Vyzkoušeli jsme Filmora9 Otevřít odkaz do nového okna
Na internetu nalezneme stovky různých bezplatných editorů videí, ale jen hrstka z nich stojí za pozornost. Pokud se chcete vyhnout těm špatným a sáhnout hned po některém osvědčeném, pak jste tu správně. Podívali jsme se na zoubek editoru Filmora9 a přinášíme vám naše pozitivní dojmy.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 10:54 9.8.2020)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2020