R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Cestovatel.cz - časopis o cestování | články

http://www.cestovatel.cz/ otevírá se do nového okna Cestovatel.cz - časopis o cestování nejen pro cestovatele
Nenechte se zaskočit komplikacemi při cyklovýletu a přibalte správnou výbavu Otevřít odkaz do nového okna
Jste milovníci cyklovýletů? I na krátké vyjížďce vás může překvapit déšť nebo píchlá duše. Nemusíte mít narvaný batoh k prasknutí, ale buďte připraveni. Na co nezapomenout?
Jak nejsnáze poslat balík do zahraničí? Otevřít odkaz do nového okna
Posílali jste nedávno balík do zahraničí? Pokud ano, možná vás zaskočila vysoká cena, kterou jste za něj zaplatili. Jestliže plánujete v dohledné době opět něco posílat do ciziny, určitě přemítáte, jak ušetřit.
Nemáte na dovolené zajištěnou stravu? Akční leták Billa nabízí plno potravin, které vám přijdou vhod! Otevřít odkaz do nového okna
Ať už se vyrážíte slunit k moři nebo na pěší túry někam do hor, vždy musíte myslet na to, co budete během vašeho pobytu jíst. Jako nejjednodušší řešení se obvykle nabízí stravování poskytované přímo ve vybraném ubytovacím zařízení, ať už v podobně poloviční či plné penze nebo pobytu all ...
Chorvatská Brela: Malý ráj na Makarské riviéře! Otevřít odkaz do nového okna
Léto je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas pro rozhodnutí se, kde budeme letos trávit vytouženou dovolenou.
Vyrazte si v létě na dovolenou s přáteli nebo s celou rodinou: půjčovna minibusů vás vybaví na cestu Otevřít odkaz do nového okna
Dokud jsme vlastnili naše 7místné auto, prostor se nemusel nijak zásadně řešit. Autíčko však dosloužilo a naše současné už neumí pojmout ani naše dítě a dvě feny najednou. Takže jak vyřešit dovolenou?
Česká stopa Buffalo Billa Otevřít odkaz do nového okna
Pro některé je legendou Divokého západu. Podle jiných názorů to byl vychloubačný zabiják bizonů, který nejdřív zabíjel a potom vykořisťoval americké indiány.
Bez cestovního pojištění ani na krok Otevřít odkaz do nového okna
Letní dovolená u moře, zimní řádění na horách nebo i prodloužený víkend v zahraničí se mohou kvůli úrazu velice snadno stát nepříjemnou finanční zátěží. Spoléhat na štěstí a věřit, že zrovna vám se při cestách nemůže nic přihodit, by bylo poměrně nezodpovědné s ohledem na vaše zdraví i ...
Bariéry spojené s cestováním Otevřít odkaz do nového okna
Mnoho potenciálních cestovatelů si na poslední chvíli často najde důvod, proč nesbalit kufry. Ubytování je příliš drahé, destinace zbytečně daleko, a určitě tam mají moc nebo málo slané moře. Kdo chce, záminku si vždycky najde. Patříte i vy mezi ty, kteří si budou prohlížet fotky exotických zemí ...
Proč si vzít tablet na cesty? Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se na dovolenou autem? Máte malé děti? Obáváte se, že se vaše děti během dlouhé cesty budou nudit? Není důvod! Pořiďte jim tablet, dlouhá cesta pak uteče jako voda.
V zimě do Alp, v létě k moři. Kde si to letos doopravdy užijete? Otevřít odkaz do nového okna
Zima naplno projevila svou sílu a to pro mnohé z nás znamená jediné. Oprášit lyže a běžky, vytáhnout boby nebo sáňky a vydat se vstříc zimním sportům. Už dlouhodobě jsou obrovským fenoménem Alpy. Víte, kam zamířit?
Už víte, kam pojedete letos na dovolenou? Zvolte Řecko! Otevřít odkaz do nového okna
Bez ohledu na vnější faktory Řecko na atraktivitě neztrácí. Počet návštěvníků každým rokem narůstá a mnozí z nich se vracejí do země památek, nádherných pláží a moře opakovaně.
ČÍNSKY MÚR / Velká čínská zeď Otevřít odkaz do nového okna
Trúfnete si odhadnúť, koÄžko meria Čínsky múr? Určiť jeho vek? Poznáte tajomstvo jeho vzniku? Najzaujímavejšie miesta? Mýty a fakty?
7 důvodů, proč si vybrat dovolenou v Bibione Otevřít odkaz do nového okna
Hledáte rodinnou dovolenou, která by uspokojila sportovně zaměřeného manžela, ženu toužící po klidu, pubertální nebo naopak předškolní potomky a nebyla příliš akční ani pro prarodiče? Severoitalské Bibione je destinací, která splní nároky všech členů rodiny. Proč se do Bibione vydat?
Lákají vás skály tyčící se do výšky? Vaším spojencem se stane horolezecké lano Otevřít odkaz do nového okna
Fascinuje vás pohled do výšky? Nemůžete se odtrhnout od skal, které na svých toulkách přírodou potkáváte? Očarovala vás jejich krása, rádi byste je pokořili a přitom se jich zároveň trochu bojíte? Odhoďte strach. Nikdy není pozdě začít lézt. Spousta lidí našla svého koníčka – ...
Čtěte recenze hotelů od reálných cestovatelů Otevřít odkaz do nového okna
Každý volí svojí letní dovolenou trochu odlišným způsobem. Někdo se zaměří na krásně vypadající katalogové fotografie a přidružené informace. Tato cesta však nemusí být stoprocentní a mnohdy končí rozčarováním, když vás ubytují v pokoji, jenž neodpovídá tomu na fotce.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 21:14 11.8.2020)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2020