R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

CIO Business World

https://www.cio.cz/ otevírá se do nového okna CIO Business World - IT strategie pro manažery
Nezapomeňte do 20. května svou firmu registrovat do speciálního vydání TOP 100 ICT společností v České republice Otevřít odkaz do nového okna
TOP 100 ICT společností je česko-anglická prestižní publikace mapující trh informačních a komunikačních technologií v České republice. Publikace vždy obsahuje množství unikátních informací z trhu ICT a v letošním roce vyjde již 26. vydání v atraktivním atypickém formátu na křídovém papíře.
Průzkum: Banky chtějí migrovat mainframe do cloudu Otevřít odkaz do nového okna
Plánovaná migrace je podle průzkumu společnosti Accenture pro banky dalším důležitým krokem směrem k digitální transformaci. Překážkou je pak nedostatek zaměstnanců s potřebnými dovednostmi.
Pandemický obrat: šestice klíčových lekcí z vůdcovství, které přetrvají Otevřít odkaz do nového okna
Aby se IT lídři vypořádali s pandemií, museli přehodnotit týmové vztahy a sestavit nové způsoby práce. Zde je to, co si sami myslí, že zůstane zachováno, jakmile pandemický otřes odezní.
Coffee Break – IT bezpečnost je třeba řešit více než kdy dříve, varuje Bitdefender Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní době je velmi důležité věnovat pozornost kybernetické ochraně více než kdy dříve. Počet útoků se každoročně několikanásobně zvyšuje, což ještě umocňuje dnešní nejistá geopolitická situace, ale co je důležitější, velmi rychle se vyvíjí techniky útočníků, říká v našem coffee breaku René ...
Svět kamenných obchodů a e-commerce se sbližuje Otevřít odkaz do nového okna
Obchodníci musí nabídnout zákazníkům propracovaný věrnostní systém, aby si je udrželi, řekla Nadine Wolanke, generální ředitelka společnosti Salesforce pro střední Evropu. U příležitosti letošní konference Retail Summit v Praze zodpověděla několik otázek týkajících se CRM a udržení si zákazníků ...
ERP je klíč pro bouřlivé období Otevřít odkaz do nového okna
Systémově osvojené plánování pomocí dobře implementovaného ERP pomůže zvládnout firmám výpadky u dodavatelů, říká předseda představenstva, obchodní ředitel a spolumajitel společnosti Minerva Petr Koptík.
Jak vám pomůže outsourcing softwaru v úspěšné digitální transformaci? Otevřít odkaz do nového okna
Digitální transformace – toto téma se stále častěji objevuje jako nová cesta k lepšímu propojení organizací se zákazníky a podpora pozitivní zákaznické zkušenosti.
Máte mainframe? Modernizujte ho, nevyhazujte ho! Otevřít odkaz do nového okna
Na této ctihodné platformě nadále běží kritické aplikace; a zároveň se díváme na budoucnost open source, cloudu, kontejnerů, umělé inteligence a tolik potřebných nových talentů.
Intel kvůli čínským lockdownům varuje před dalším nedostatkem čipů Otevřít odkaz do nového okna
Výrobci počítačů si musí vystačit se skladovými zásobami. Komplikovaná situace s dodávkami komponent trvá.
Problém evropské digitální propasti a kroky k jejímu překlenutí Otevřít odkaz do nového okna
Technologický pokrok urychlený celosvětovou pandemií zcela proměnil skladbu dovedností, po nichž je na pracovním trhu největší poptávka. Digitální gramotnost, která byla na přelomu tisíciletí výhodou, se stala samozřejmostí, a raketovým tempem stoupá zájem o kvalifikované síly s IT specializací. ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 0:59 17.5.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022