R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Comfort Courses – online kurzy z pohodlí domova

https://comfortcourses.com otevírá se do nového okna Web s online kurzy zaměřenými na SQL, PowerBI, LibreOffice a rozmanitou práci s daty
Další kurz v nabídce – Online kurz datové typy a T-SQL funkce Microsoft SQL Server 2019 – zaměřeno na datum a čas Otevřít odkaz do nového okna
Práce s daty v dnešní době nabývá na významu. Znalosti práce s databází nejsou určeny pouze pro programátory, ale také … The post Další kurz v nabídce - Online kurz datové typy a T-SQL funkce Microsoft SQL Server 2019 – zaměřeno na datum a čas first appeared on Comfort Courses - online ...
Kurz SQL nyní obsahuje další praktická cvičení zaměřená na datum a čas Otevřít odkaz do nového okna
Účastník online kurzu se naučí používat datové typy a T-SQL funkce zaměřené na datum a čas. Cvičení dále zahrnují problematiku … The post Kurz SQL nyní obsahuje další praktická cvičení zaměřená na datum a čas first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Kurz SQL doplněn o další praktická cvičení zaměřená na datum a čas Otevřít odkaz do nového okna
Při práci s SQL budete relativně často řešit problémy týkající se datumu a času, proto byl kurz SQL obohacen o praktická … The post Kurz SQL doplněn o další praktická cvičení zaměřená na datum a čas first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Naučte se pracovat s daty pomocí Power BI Desktop Otevřít odkaz do nového okna
Kurz Vás naučí pracovat s pohodlným softwarem, který se využívá ke kombinaci a vizualizaci dat z různých zdrojů. Toto řešení je alternativou … The post Naučte se pracovat s daty pomocí Power BI Desktop first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Naučte se stříhat videa s volně dostupným softwarem Otevřít odkaz do nového okna
V kurzu stříhání videa s volně dostupným softwarem se naučíte, jak upravovat Vámi vytvořená videa. Tento kurz je vhodný zejména pro začínající … The post Naučte se stříhat videa s volně dostupným softwarem first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Naučte se používat tabulový procesor LibreOffice a ušetřete Otevřít odkaz do nového okna
Software LibreOffice je zdarma, nemusíte tedy platit za licenci ať už jste fyzická osoba, podnikatel nebo firma. Můžete však přispět … The post Naučte se používat tabulový procesor LibreOffice a ušetřete first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Další praktická cvičení v kurzu SQL Otevřít odkaz do nového okna
Kurz SQL jsme obohatili o další praktické příklady SQL. Student má nyní k dispozici dalších 17 zadání cvičení s řešením v podobě videa … The post Další praktická cvičení v kurzu SQL first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Staňte se lektorem a začněte vydělávat Otevřít odkaz do nového okna
Pokud se vyznáte v některé oblasti, a chcete se podělit s ostatními o Vaše znalosti, využijte naši platformu pro tvorbu online … The post Staňte se lektorem a začněte vydělávat first appeared on Comfort Courses - online kurzy z pohodlí domova.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 0:30 1.7.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022