R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

CrazyDog ~ Multi-blog : blog

http://crazydog.cz/ otevírá se do nového okna Blog s návody rady o IT, PHP, mobilech s osobní fotogalerii
Synchronizace dálkového ovladače Ford Focus 98-04 Otevřít odkaz do nového okna
Slábne vám baterie v dálkovém ovládaní od centrálního zamykáni auta? Tak doporučuji zavčas baterku vyměnit ať nedopadnete jako já, že po vyměně baterie ovladač stále nereaguje. Pokud máte ještě trochu reagující ovladač, tak na výměnu bývá cca 15 vteřin než se z ovladače ztratí údaje. Bohužel každá ...
Kostra (konzole) pro solární absorbér - Inspirace pro kutily Otevřít odkaz do nového okna
Také si raději všechno vyrobite sami než aby jste si to koupili? U mě to rozhodně není jinak. Teta se mě zeptala jestli bych ji dokázal vyrobit držák pro solární ohřev, což pro mě nebyl žádný problém. Trochu jsem si musel promyslet jak na něj a hurá do práce.
Rekonstrukce umakartové koupelny - inspirace pro káždého Otevřít odkaz do nového okna
Když jsem jednou přišel k babičce na návštěvu do jejího bytečku v panelákové džungli, tak jsem ji navrhnul jestli nechce raději sprchový box namísto té vysoké smaltové vany? Odpověď byla překvapivě brzká se zněním "To by byla paráda." A když už výměna, tak rovnou celé koupelny.
Staň se VIP hráčem Battlefield P4F a vyhraj 4500 fund's Otevřít odkaz do nového okna
Staňte se minimálně na jeden měsíc VIP členem českého klanu KAT a automaticky soutěžíte o krasných 4500 fundů do hry Battlefield Play4Free. Soutěž není určena jen pro Českou republiku, ale také pro tu Slovenskou.
E-star energy drink Otevřít odkaz do nového okna
Nový německý E-star energy drink se může pochlubit hned ze startu osmi druhý příchutí. Jako sběrateli energetických nápojů mi byli podarovaný tří příchutě k otestovaní a to Classic, Cranberry a Lemon&Lime na které se podíváme blíže.
Lupa v Android aplikaci Gmail přeci jen funguje Otevřít odkaz do nového okna
Na různých fórech čtu dotazy typu "Proč v Gmail aplikace na Android telefonech nefunguje gesto s dvěma prsty a to přiblížení emailu?". A to s běžnou odpovědí "Protože to Google nenaprogramoval." A tak se diskuze odebírá k tématu alternativy aplikace, která neexistuje. Neboť se doposud nenašel ...
POZOR na nebezpečný email! Otevřít odkaz do nového okna
Nebezpečných a přesto velmi průhledných emailu je spousta. Jsem člověk, který jen tak někomu neskočí na špek a všechno hned prokouknu. Přesto mi nedávno přišel email, který mě přechytračil a věřím, že takových bude víc.
Vánoční akce od Gameloftu pro Android Otevřít odkaz do nového okna
Limitovaná vánoční akce od předního vývojáře her Gameloft. Tato firma se rozhodla "darovat" vše za almužnu, která činí 19,50 Kč. Na výběr máte ze všech žánru ať už válečné, logické, karetní nebo závodní.
Změna stylu na Facebooku pro Firefox a Chrome Otevřít odkaz do nového okna
Už vás nebaví ten modro-bílý obleček Fejsbůku a toužíte po novém z dílny jiných designerů nebo dokonce po originálním - vlastním? Pokud používáte Firefox či Chrome, tak jste ti šťastnější oproti těm, co fejsbůkují na těch "hloupějších" prohlížečích.
Revoluční poštovní schránka Otevřít odkaz do nového okna
Poštovních schránek je nespočetné množství a to buď nějaké ty "standardizované" tvary do paneláku (plechové podélné či plechové na výšku) a nebo k rodinným domkům jsou zase takové stříšky z novinovou rulou. Jsou ale i různé podomácku udělané z odpadní plastové trubky nebo ze silniční značky, která ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 14:14 11.8.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022