R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Drobnohled.cz

http://www.drobnohled.cz/ otevírá se do nového okna Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího.
Zákony fotbalové džungle – Novela 2012 Otevřít odkaz do nového okna
Kniha vyšla pod taktovkou rodinného vydavatelství Blinkr, s.r.o., konkrétně z pera autora Felixe Booma (vlastním jménem Pavel Skramlík), jenž je zároveň spoluzakladatelem.
Šperky jsou ozdobou každé ženy Otevřít odkaz do nového okna
Každá žena touží být krásná a atraktivní. Swarovski šperky jsou nádhernou a přitom cenově dostupnou alternativou, jak doladit svůj vzhled a oslnit šperkem, který připoutá pozornost. Odkud vlastně tahle značka pochází a jak dlouho už jí ženy podléhají?
Usnadněte si práci při skladování Otevřít odkaz do nového okna
V každé domácnosti se najde spousta drobností, které je potřeba uchovávat, schovat a zároveň mít po ruce. Obalových materiálů už je dnes celá řada, není proto nutné staré věci neustále třídit a vyhazovat. Pokud máte dostatečně velký sklep, dokážete v praktických obalech uchovat v podstatě cokoliv.
Vlastní bazén už není jen pro vyvolené Otevřít odkaz do nového okna
Ještě před pár lety by vás bazén na zahradě vyšvihl mezi elitu národa. Jenže od doby, kdy tento výdobytek přišel na náš trh, už uběhla spousta vody, a dnes je modrý kruh nebo ovál dostupný opravdu všem.
Zachyťte každý detail. S fotopastí. Otevřít odkaz do nového okna
Jste milovníkem lesní zvěře nebo naopak potřebujete ochránit svůj majetek? Pak by pro vás mohla být elegantním řešením fotopast. Malé digitální zařízení využívá i celá řada státních orgánů včetně policie nebo třeba správ národních parků. Jednoduchá krabička totiž dokáže téměř zázraky.
Není nad přirozené světlo Otevřít odkaz do nového okna
V každé firmě nebo výrobní hale se po čase začne řešit problém nedostatku denního světla. Majitelé a ředitelé pak hledají řešení v podobě zářivek a lamp, které by vydávaly světlo co nejpodobnější tomu dennímu. Přitom existuje velmi jednoduché řešení.
Výměna autoskla může být jednoduchá a rychlá Otevřít odkaz do nového okna
Nehoda, vandalismus některých spoluobčanů nebo jen únava materiálu. To všechno můžou být situace, které způsobí, že se okno v autě rozbije nebo praskne. Pro každého řidiče velmi nepříjemná a často i finančně nákladná záležitost. I když… Nemusí to tak být vždy.
Kde hledat kvalitní řemeslníky Otevřít odkaz do nového okna
Ještě před deseti nebo dvaceti lety bylo kvalitních řemeslníků nepřeberné množství. Jenže postupem let se pro mladé ročníky staly atraktivnější jiné obory, a tak dnes aby dobrého topenáře, truhláře nebo instalatéra pohledal. Jak najít toho pravého?
Na kolo s tím nejlepším vybavením Otevřít odkaz do nového okna
Možná jste byli až doteď zvyklí si na kole vyrazit „jen tak“. Tedy bez jakékoliv speciální výbavy, v obyčejném tričku, trenkách a teniskách. Jenže se speciálním cyklistickým vybavením si usnadníte jízdu, navíc se mnohem lépe ochráníte.
Chcete si pořídit nové bydlení? Otevřít odkaz do nového okna
Průměrný Čech za život vystřídá většinou několik bytů. V mládí bydlíme v podnájmech, postupně ale získáváme větší finanční stabilitu, a tak je vcelku logické, že si pořizujeme vlastní byt nebo dům. Nemovitosti patří mezi jednu z nejlepších investic, tedy, pokud najdete spolehlivého realitního ...
Jak šikovně uchovávat věci Otevřít odkaz do nového okna
Už po několika málo letech života v jedné domácnosti se věci začnou neuvěřitelně množit. Spousta rodin a párů tak má problém s místem, přesouvají oblečení i nastřádané drobnosti a vymýšlejí stále nové a nové úložné prostory. Řešení přitom může být levné a rychlé - krabice.
Rodinná dovolená v Česku Otevřít odkaz do nového okna
Hledáte pro svou dovolenou místo, kde vám bude krásně, odpočinete si a navíc se dobře pobavíte? A říkají vám něco názvy Šiklův Mlýn a Dolní Rožínka? Jedná se o největší zábavní areál v Česku, kde si odpočine celá rodina, zamilovaný pár i senioři.
Klíčenka – ideální reklamní nosič Otevřít odkaz do nového okna
Tvůrci reklam se snaží předvádět v tom nejlepším světle, a tak produkují nové a nové reklamní spoty. Jenže tak trochu zapomněli, že ideálním reklamním nosičem je to, co má zákazník stále u sebe. A tou jsou věci osobní potřeby, tedy třeba tužka nebo klíčenka.
Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte Otevřít odkaz do nového okna
Také už vás nebaví doprošovat se u banky o půjčku nebo úvěr, když vám zrovna dojdou peníze? Nebo vám naopak přijdou půjčky od nejrůznějších finančních půjčoven zbytečně drahé a jednání neseriózní? Pak by vás mohl zajímat převratný projekt, který vtrhl do České republiky – půjčování si mezi sebou.
Nezbytná výbava každého cestovatele Otevřít odkaz do nového okna
Také milujete letní výlety, víkendové túry a spaní ve stanu? Pak už asi máte dostatečnou cestovatelskou výbavu. I když, možná je ještě jedna věc, k jejíž koupi jste se zatím neodhodlali – samonafukovací karimatka. Malý skladný balíček dokáže usnadnit cestování víc, než byste čekali.
Do přírody jedině v kvalitní obuvi Otevřít odkaz do nového okna
Možná se vám taky na jaře začala zapalovat lýtka a každou volnou chvilku trávíte v přírodě. Pokud jste vyznavači jakkoliv dlouhých vycházek, neměli byste rozhodně nikdy zapomínat na vhodné obutí. Kvalitní boty nejenom usnadní pohyb, ale zároveň nohy ochrání před případnými úrazy.
Schovejte se za mříže, ochrání vás Otevřít odkaz do nového okna
Chránit sebe a svůj majetek se v poslední době stalo prioritou každého z nás. Trestných činů spojených s krádežemi stále přibývá a tak nezbývá, než investovat do kvalitního zabezpečení. Na výběr je naštěstí celá řada zabezpečovacích prvků, mřížemi a roletami počínaje a napojením na pult centrální ...
Make-upy do každého počasí Otevřít odkaz do nového okna
Dermatologové doporučují měnit většinu kosmetických přípravků v řádu několika měsíců. I když se na první pohled může zdát, že kosmetika je plně funkční, i ona podléhá zkáze a prošlý makeup může způsobit spoustu kožních nepříjemností. Pleti navíc jen prospějete, když budete používat v každém ročním ...
Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů? Otevřít odkaz do nového okna
Koupit si auto z druhé nebo třetí ruky je v Česku stále populárnější. I když se podle statistik může zdát, že po prodělané finanční krizi začíná prodej nových vozů růst, řada akčních nabídek a neustálé snižování cen v autosalonech hovoří za vše.
MS v hokeji 2012 začíná za chvíli Otevřít odkaz do nového okna
Patříte mezi většinu českého národa, která nadšeně fandí hokeji? Pak vám určitě neuteklo, že už za pár dní začíná Mistrovství světa v ledním hokeji. Letošní 76. ročník se bude hrát v halách ve Finsku a Švédsku a vy jej můžete sledovat téměř on-line na internetu.
Vyrazte s prvními paprsky na výlet Otevřít odkaz do nového okna
S prvním jarním sluníčkem má asi většina z nás chuť vyrazit kamkoliv do přírody. Taky aby ne, šedivých městských zdí už máme po sychravé zimě plné zuby a tak se není co divit, že chceme nasát trochu jarního tepla a protáhnout si tělo. Jenže kde, jak a s kým?
Matějská pouť plná nepoctivců Otevřít odkaz do nového okna
Matějská pouť nejsou pouze atrakce, ale také stánky plné pouťových sladkostí, drobností pro radost, dárků a upomínkových předmětů. Proto se vydali na pražské Výstaviště také inspektoři České obchodní inspekce. U stánků kontrolovali, jak prodejci plní informační povinnosti a zda respektují zásady ...
Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž Otevřít odkaz do nového okna
Výrobci letních pneumatik pro letošní sezónu zdražili své zboží. Doporučená cena letních pneu pro osobní automobily v průměru vzrostla o 10 %. Vyplývá to z analýzy internetového obchodu Pneumatiky.cz, který porovnal ceníky výrobců letních pneumatik za rok 2011 a 2012. V případě nejprodávanějšího ...
Chystá se další díl projektu Autoškola národa Otevřít odkaz do nového okna
Čtvrtý díl projektu, který si klade za cíl zvyšování znalostí řidičů a snižování dopravní nehodovosti, odvysílá Česká televize v přímém přenosu v sobotu 7. dubna od 20:00 hodin na programu ČT1. Spolu s televizními diváky budou soutěžit řidiči z měst a řidiči z venkova. Přímým přenosem budou opět ...
Svěřte vedení účetnictví profesionálům Otevřít odkaz do nového okna
Platit daně musíme všichni. Zatímco zaměstnancům provádí roční zúčtování daně zaměstnavatel, podnikatelé i živnostníci mají situaci horší. Podklady pro finanční úřad si často zpracovávají sami, což může způsobit spoustu nepříjemností nejen na finančním úřadě.
Půjčit si peníze dnes není ostudou Otevřít odkaz do nového okna
Život někdy probíhá v neuvěřitelných turbulencích, takže se čas od času každému z nás stalo nebo ještě stane, že se dostaneme na pomyslné dno. Finanční problémy v poslední době postihují většinu z nás, velký podíl na tom má dlouhodobá finanční krize. Co dělat ve chvíli, kdy kolem sebe nemáte ...
Žaluzie pro soukromí a intimitu Otevřít odkaz do nového okna
Každý člověk je ve své podstatě zvědavý, a proto si všichni obezřetně hlídáme své soukromí. Také, kdo by chtěl nechávat nahlížet sousedy až do talíře… Pro vytvoření útulného prostředí, zajištění intimity a soukromí jsou ideální žaluzie – vyrobené v podstatě z čehokoliv.
Prožijte Velikonoce v želivském klášteře Otevřít odkaz do nového okna
Už po třetí se v želivském klášteře uskuteční unikátní akce Velikonoce v Želivě. Velikonoční pobyt začíná ve středu 4. dubna a končí v neděli 8. dubna. Myšlenka uspořádat velikonoční pobyt v klášteře s duchovním programem se zrodila po velmi úspěšné vánoční akci. Přijďte i vy prožít velikonoční ...
Hypotéky jsou nelevnější v historii Otevřít odkaz do nového okna
Recese v našem státě dospěla snad na samotné dno, takže není divu, že všichni chceme dobře investovat každou naspořenou korunu. Tomu nahrává i situace na realitním trhu, která velmi pružně reaguje na ekonomickou situaci – zajímavými nabídkami nemovitostí i hypoték.
Co o sobě říkáte na Facebooku? Otevřít odkaz do nového okna
Výzkumná agentura TNS Aisa provedla v České republice výzkum zaměřený na to, co o sobě říkáme na sociálních sítích. Jméno, příjmení nebo i email? To není problém. Ale sdělit svoje osobní názory? Na to jsou Češi opatrní!
Nejvíc aut se prodá na internetu Otevřít odkaz do nového okna
Prodej ojetých aut na internetu v roce 2011 meziročně vzrostl. Ukázaly to statistiky portálu HyperInzerce, podle nichž vzrostl počet inzerátů v sekci automobily oproti předchozímu roku o 61 %. Lidé nejčastěji prodávali starší automobily s cenou do 50 000 Kč.
Zaměstnavatelé méně přispívají na penzi Otevřít odkaz do nového okna
Loni poprvé za posledních 12 let došlo k meziročnímu poklesu počtu penzijních připojištění s vedenými příspěvky zaměstnavatele. Počet poklesl o téměř 13 tisíc. Vyplývá to z nově zveřejněných statistik Ministerstva financí ČR, které hodnotí rok 2011. Zaměstnavatelé prostě šetří.
Objevte poctivé realitní prodejce Otevřít odkaz do nového okna
Plánujete prodat dům nebo koupit garáž? Pokud chcete mít garanci bezproblémového obchodu, pak se určitě nespoléhejte na inzertní portály a smlouvy stažené z internetu. V klidu spát budete jen se spolehlivým partnerem za zády a tím může být jedině profesionální realitní kancelář.
Jak na povinné ručení? Hlavně chytře! Otevřít odkaz do nového okna
Povinné ručení musí podle platné legislativy uzavřít každý majitel automobilu. Pravidelný výdaj je samozřejmě zásahem do rodinného rozpočtu, proto na něj většina z nás nadává. Jeho výhody ale oceníte ve chvíli, kdy vás nějaký dobrák nabourá.
Originální mladé módy není nikdy dost Otevřít odkaz do nového okna
Zvlášť ženy přivádějí k šílenství své protějšky téměř každodenní hláškou: Miláčku, nemám co na sebe. Jasně, můžeme polemizovat nad tím, zda opravdu dotyčná nemá co na sebe, ale je pravda, že z pestřejší škály barev a typů oblečení se vybírá lépe.
Venkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk Otevřít odkaz do nového okna
Snad každý člověk hledá v létě kousek zastíněného místa, chladnou místnost nebo aspoň osvěžující nápoj. Strávit léto v příjemném prostředí, a zároveň do chlazení neinvestovat horentní sumy, může být realitou i vašich dnů.
Reklama a marketing – fascinující obor Otevřít odkaz do nového okna
Ve chvíli, kdy v televizi běží reklamní blok, většina diváků přepíná nebo odchází na toaletu. Pokud patříte mezi ty, které tyhle krátké, někdy velmi vtipné filmy naopak hodně baví, čtěte dál. Reklama je totiž nejen velmi dobře vydělávající byznys, ale také obrovská zábava.
Pohlídejte si, ať vám nic neuteče! Otevřít odkaz do nového okna
Přiznejte se, kdo z vás má čas koupit si každý den noviny a pečlivě si přečíst aspoň titulky, aby se udržel v obraze. Nebo snad patříte mezi ty, kdo každou volnou minutu mezi pracovními úkoly stráví na internetu hltáním ekonomických a politických aktualit?
Last minute – zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete Otevřít odkaz do nového okna
Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem.
Pojeďte si odpočinout do beskydského ráje Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní hektické době se snad nenajde zaměstnaný člověk, který by už od pondělí nesledoval kalendář, kdy už konečně přijde vytoužený víkend a s ním zasloužený odpočinek. Jestli zrovna přemýšlíte, kde strávit pár volných dní nebo nezapomenutelné chvilky, zbystřete a čtěte dál.
Roste zájem o farmářské produkty Otevřít odkaz do nového okna
Přes tři a půl tisíce lidí na Vysočině, ve východních a středních Čechách odebírají potraviny přímo z farmářského dvora. Využívají k tomu pojízdné prodejny, e-shopy a také vlastní návštěvy na farmě, kde si potraviny vyberou a odvezou domů.
A jakou část těla si ozdobíte vy? Otevřít odkaz do nového okna
Potřeba zdobit si tělo je stará jako lidstvo samo. Nejrůznější formy tetování, řezání, propichování a jiného zdobení těla se jen postupem doby profesionalizují, takže když dnes dostanete chuť na malý ornament na paži, stačí zajít k vyhlášenému tatérovi. A pokud budete mít chuť, propíchne vám třeba ...
Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách Otevřít odkaz do nového okna
Není to tak dlouho, kdy byl za krále považován ten, kdo vlastnil mobilní telefon. Bylo jedno, že vypadal jako skříňka a také tolik vážil, stačilo ho mít u sebe a občas za nekřesťanské peníze kamsi zatelefonovat. Jenže mobilní technologie postupují dopředu neuvěřitelnou rychlostí, a tak od dnešních ...
První dojem dělají často webové stránky Otevřít odkaz do nového okna
Ano, opravdu je to tak. Určitě už se vám stalo, že jste hledali dodavatele čehokoliv, dostali jste od známého reference na jednu opravdu výbornou firmu a místo toho, abyste zvedli telefon a zavolali kontaktní osobě, podívali jste se nejprve na její web. Prvních několik vteřin na jejích stránkách ...
Dokážete si představit život bez elektřiny? Otevřít odkaz do nového okna
V průběhu posledních desetiletí jsme si zvykli na víc než pohodlný život. Ráno nás vzbudí radiobudík zapojený v zásuvce, hned potom posvítí na cestu do koupelny umělé světlo, elektrický kartáček pomůže udržet zdravé a krásné zuby a bez fénu nebo kulmy by si start do nového dne dokázala představit ...
Mluvím, mluvíš, mluvíme… anglicky! Otevřít odkaz do nového okna
Angličtina už dneska patří mezi nezbytnou výbavu snad každého pracujícího člověka. Neobejdou se bez ní jak manažeři ve styku se zahraničím, tak třeba prodavačka v nejbližších potravinách. Celý svět se stále více globalizuje, což klade nemalé nároky na každého z nás. Jak se anglicky naučit tak, ...
Luxusní a ekologické byty pro každého Otevřít odkaz do nového okna
Ekologie a úsporné bydlení jsou v posledních pár letech moderní. Pokud máte pocit, že byste si zasloužili bydlet v hezkém bytě, se kterým navíc ušetříte celkem dost peněz, určitě čtěte dál. Za pár let si totiž budete vískat.
Opravdu je nutné bance platit nehorázné poplatky? Otevřít odkaz do nového okna
Česká republika je snad celosvětově vyhlášená nemalými a často i absurdními poplatky zdejším bankám. Je jedno, jestli vlastníte účet u mezinárodní banky, která si za vedení účtu v cizině neúčtuje nic. U nás prostě za stejnou službu zaplatíte. Nebo ne?
Samsung Galaxy Nexus Titanium silver Otevřít odkaz do nového okna
Hledáte super moderní, praktický a navíc krásný telefon? Už jste ho našli. Samsung Galaxy Nexus Titanium silver splní i ty nejvyšší požadavky na technickou vybavenost a zároveň vzhled. S touhle novinkou v ruce můžete vyhodit do koše všechny mp3 přehravače, navigace i zápisníky.
Povánoční slevy se týkají i e-shopů Otevřít odkaz do nového okna
Až sedmdesáti-procentní slevy na vybrané zboží začali nabízet po Vánocích provozovatelé internetových obchodů. Velice výhodně lze v těchto dnech nakoupit například elektroniku nebo domácí spotřebiče. První vlnu slev odstartovali obchodníci jen několik dní po Štědrém večeru, druhou plánují na leden ...
Bezpečné bydlení pro seniory Otevřít odkaz do nového okna
Velká část dnešních seniorů žije v domácnostech, které mnohdy nesplňují pro ně specifické požadavky jak na praktickou užitnost, tak na bezpečnost. Úpravy bydlení totiž často řešíme, až když dojde k pohybovým či jiným omezením, místo abychom na to byli připraveni s předstihem. Často je nutné ...
Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní Otevřít odkaz do nového okna
Světoznámé lázeňské město snad ani není třeba připomínat. Druhé největší české lázně mají více než dvousetletou historii a po celou tu dobu lákají české i zahraniční turisty na kvalitní a hlavně léčivou minerální vodu, příjemné procházky a nespočet kaváren.
V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek Otevřít odkaz do nového okna
Unikátní ekokoutek, který atraktivní a zábavnou formou prezentuje problematiku třídění a využívání odpadů, začal o víkendu fungovat v Brně. Téma návštěvníkům tamní zoologické zahrady zprostředkovává speciální informační tabule s otočnými válci se vzorky recyklovaných materiálů.
Tipy na last minute Silvestra Otevřít odkaz do nového okna
Stále hodně Čechů nechává plánování oslav až na poslední týdny či dokonce dny před Silvestrem. I přes to, že se konec roku neúprosně blíží, je možné zajistit si silvestrovský program přesně podle vlastních představ. Pokud jste se dosud nerozhodli kde přivítáte Nový rok, máme pro vás několik tipů, ...
Supporti zahrají v Praze už 14. 12. Otevřít odkaz do nového okna
Support Lesbiens přicházejí po třech letech s novým albem. Homobot, jak skupina svoji osmou studiovou nahrávku pojmenovala, vyšlo v říjnu a pravděpodobně překvapí nejednoho skalního fanouška.
Internetové bankovnictví je pro každého Otevřít odkaz do nového okna
V naší zemi už snad neexistuje člověk v produktivním věku, který by nebyl majitelem alespoň jednoho bankovního účtu. Výbavou většiny z nich je internetové bankovnictví. Služba, které se ale spousta lidí úplně zbytečně bojí. Jak jste na tom vy?
Už máte svého kouče? Otevřít odkaz do nového okna
V posledních letech se to v českých městech stále častěji hemží cizími slovy. Často je používáme, aniž bychom věděli, co si pod nimi představit. Velmi moderní je mít svého vlastního kouče nebo mediátora, a to zvlášť mezi lidmi, kteří pracují ve středním a vyšším managementu. Že vůbec netušíte, o ...
Pečujte o oči i v zimě Otevřít odkaz do nového okna
Myslet si, že oči vyžadují péči jen v létě, kdy jsou drážděny suchým vzduchem z klimatizací a intenzivním sluníčkem, by bylo hodně zcestné. O jeden z nejdůležitějších lidských orgánů je potřeba pečovat i v zimě, kdy je nedostatek přirozeného světla a tělu chybí důležité vitamíny.
Malováno světlem Otevřít odkaz do nového okna
Přijďte si zpříjemnit předvánoční atmosféru také něčím jiným, než jsou adventní koncerty a předvánoční trhy. V pondělí 12. 12. 2011 bude v atriu Poslanecké sněmovny slavnostně zahájena výstava německého výtvarníka Waltera Liggesmeyera.
Kdo šetří, má za tři Otevřít odkaz do nového okna
Pokud byste se zeptali jakéhokoli odborníka na peníze na základní pravidla týkající se osobních financí, první věc, kterou by vám doporučil, by bylo šetřit. Neznamená to začít několik měsíců žít jen o vodě a chlebu, ale začít přemýšlet nad tím, jak a za co své peníze utrácíte.
Tchibo – to není jen káva Otevřít odkaz do nového okna
Značku Tchibo není potřeba dlouze představovat. Věhlasnou kávu si kupují miliony lidí po celém světě. V České republice už se pár let setkáváme také s útulnými kavárničkami nabízejícími nejen šálek výborného kafe, ale také spoustu užitečných drobností.
Už jste řešili, co s ním? A vyřešili? Otevřít odkaz do nového okna
Podle statistik vlastní každá česká rodina alespoň jeden osobní vůz. Je jedno, jestli je váš plechový miláček fungl nový nebo už má na tachometru pěkných pár desítek nebo stovek tisíc najetých kilometrů. V každé jeho životní fázi byste mu měli dopřát kvalitní péči.
Už máte vybrané vánoční dárky? Otevřít odkaz do nového okna
Jestli patříte do velké skupiny lidí, kteří běží shánět vánoční dárky pravidelně na poslední chvíli, případně si každý rok lámete hlavu, co pod stromeček koupit, abyste udělali obdarovanému opravdu radost, pak by pro vás mohl být řešením dárkový poukaz.
Vyrazte za romantikou po celém světě Otevřít odkaz do nového okna
Není nad to vyrazit jen ve dvou na romantický, podzimním sluncem zalitý prodloužený víkend. Říká se, že Češi si v posledních letech zvykli trávit volný čas ve své domovině, a pokud nemáte peněz nazbyt, mohou být tři nebo čtyři dny strávené v cizině ideální dovolenou.
Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu. Otevřít odkaz do nového okna
Myslíte si, že po celou dobu, kdy bydlíte na jednom místě, musíte využívat služeb jednoho dodavatele? Nemusíte! Už několik let si můžete kdekoliv v České republice vybrat, od které firmy budete odebírat plyn nebo elektriku, pokud chcete ušetřit, vyplatí se čas od času také zrevidovat pojišťovací ...
Chraňte si své zdraví. Zvlášť v sychravém počasí Otevřít odkaz do nového okna
I když je pro někoho podzim nejkrásnějším obdobím roku, většinu z nás v této době neminou zdravotní problémy související s deštivým a vlhkým počasím. Chřipkové epidemie řádí a nachlazení se nevyhne snad nikdo. Ten, kdo vyvázne jen s rýmou a bolestí krku, vlastně vyhrál.
Příjemné zážitky zůstanou na věky Otevřít odkaz do nového okna
Chcete své milé příjemně překvapit, ale květiny, šperky ani kožené diáře už nejsou tím pravým dárkem? To nejkrásnější, co můžete komukoliv darovat, je příjemný zážitek. Ten totiž zůstane obdarovanému v paměti navždy a při vzpomínce na prožitek si samozřejmě vzpomene i na vás.
Nemocnice Na Bulovce bude zachraňovat novorozence Otevřít odkaz do nového okna
Dvacet nových monitorů pomáhající dětem ohroženým „Syndromem náhlého úmrtí“ (SIDS) převzali dnes ve Fakultní nemocnice Na Bulovce primáři Pediatrického oddělení Ivan Peychel a Neonatologického oddělení Martin Čihař. Monitory nemocnici věnovala Nadace Křižovatka.
Víte, jak pijí ve světě? Otevřít odkaz do nového okna
Rok 2010 byl rekordním pro export skotských whisky a celosvětový prodej byl odhadnut na 3,45 bilionů liber, což je 10% nárůst oproti roku 2009. Jako reakci na tento trend uvedla značka Grant’s, nejstarší rodinná skotská whisky, první světovou mapu whisky, aby tak zdůraznila její vzrůstající ...
Povlečení pro děti Otevřít odkaz do nového okna
Do každého dětského pokoje, abyste udělali svým dětem největší radost, patří povlečení s dětským motivem. Dětské povlečení je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a je potištěné nádhernými motivy, jako jsou například pohádkové postavičky, různá autíčka nebo panenky.
Napařovací žehličky Navigator Otevřít odkaz do nového okna
Pokud chcete udělat dobrý dojem, určitě záleží i na tom, co máte na sobě. Nezáleží jenom na střihu, moderním vzorku nebo látce, ale také na tom, jestli je Vaše oblečení upravené.
Víte, jak si poradit s povinným ručením? Otevřít odkaz do nového okna
Jestli patříte mezi většinu obyvatel České republiky vlastnící auto, pravděpodobně také platíte povinné ručení. Jak sám název napovídá, jedná se o pojistný produkt, jehož využívání nám nařizují zákony, a proto je lukrativní pro většinu českých pojišťoven. Víte, jak se v jejich nabídce zorientovat?
Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu Otevřít odkaz do nového okna
O možnosti koupit si na internetu notebook nebo třeba ledničku už jste určitě slyšeli. Jenže jak mezi spoustou neseriózních prodejců objevit toho, který vám dodá kvalitní produkty rychle a hlavně za rozumnou cenu? Někdy to dá trochu pátrání, jindy pomůže dobrá rada.
Vybrat správná garážová vrata nemusí být věda Otevřít odkaz do nového okna
Stavíte dům, rekonstruujete zahradu nebo přistavujete garáž? V jisté fázi stavby budete muset vyřešit důležité dilema – jaká vybrat garážová vrata? Na trhu je celá řada výrobků, které vypadají na první pohled hezky, ale při podrobnějším prozkoumání už tak praktické nejsou. Jak vybírat, aby vrata ...
Už jste byli se svým miminkem plavat? Otevřít odkaz do nového okna
Přinesli jste si domů malinkaté miminko a snažíte se pro něj udělat svět co nejpříjemnější. Co nejpevnějším zabalováním do zavinovačky mu připomínáte útulné prostředí dělohy, často ho hladíte, mluvíte na něj, ale myslíte také na jeho správný fyzický vývoj?
Světový den zraku pro zdravější oči Otevřít odkaz do nového okna
Jistě není třeba připomínat, že jakákoliv prevence je lepší než případná léčba. Nejinak tomu je i u očí. Vzpomínáte si, jak jste jako děti paní doktorce při periodické prohlídce četli velká i malá písmenka z tabule pověšené na zdi? Je škoda, že podobné prohlídky nejsou povinné i v dospělosti. ...
Originalita se cení, vlastní invence ještě víc Otevřít odkaz do nového okna
Tak co, kolikrát už se vám stalo to, že jste si koupili nějaký nový kousek oblečení, měli jste pocit, že jste neuvěřitelně originální, ale pak jste narazili na několik lidí, kteří si stejné tričko nebo mikinu oblékli ve stejný den jako vy? Jestli nechcete na ulici potkávat stejně oblečené lidi, ...
Víte, jak vybírat potravinové doplňky? Otevřít odkaz do nového okna
Lidské tělo potřebuje pravidelný přísun vitamínů, minerálů a jiných zdraví prospěšných látek, které mu nejsme schopni vždy dodat z potravy. Pak pomůžou potravinové doplňky, jichž je na trhu nepřeberné množství, ne všechny jsou ovšem podle České asociace pro speciální potraviny stejně kvalitní.
Ještě jste nepropadli slevománii? Otevřít odkaz do nového okna
Slevami dnešní svět doslova žije a slevové portály zažívají žně. Oblíbené slevové kupony už se staly tak běžnou součástí našich životů, že se nikdo nepodiví, když dostane k narozeninám voucher na masáž nebo je pozván na „slevové“ rande.
Dopřejte pleti přírodní péči. Odvděčí se vám. Otevřít odkaz do nového okna
Ženy po celém světě už tisíciletí hledají nějak tajný recept na věčné mládí. Ty moderní z nás už vědí, že pro to, aby pleť vypadala dobře, svěže a odpočatě, nestačí jen tajně doufat v dobrý genetický základ, ale je potřeba pro to aktivně něco dělat. Nejjednodušším řešením je kvalitní kosmetika.
17. září nechte auto raději doma Otevřít odkaz do nového okna
Evropský den bez aut, který je již tradičně součástí Evropského týdne mobility, se letos uskuteční v sobotu 17. září. Od kavárny Slávie až po náměstí Jana Palacha si Pražané naplno užijí atmosféry ulic nepřeplněných auty.
Vířivka pomůže uvolnit tělo i duši Otevřít odkaz do nového okna
Kdo by nemiloval ten pocit naprostého uvolnění, odpočinku a nabytí nové energie… Přesně tyhle pocity přináší jakákoliv relaxační technika, kterou svému tělu dopřejete. Pro to, aby si organismus odpočinul, svaly se uvolnily a mozek nabral novou energii, už nemusíte nikam chodit.
Zapomeňte na plasty, dřevo je příjemnější Otevřít odkaz do nového okna
Žádný rodinný ani řadový dům se dnes neobejde bez zahradního altánku, přístřešku pro auto, pergoly nebo alespoň několika židlí na terase. Je ale obrovská škoda, že tradiční materiály doslova převálcoval plast v nejrůznějších podobách a zpracováních. Přitom třeba dřevo je nenahraditelné.
Máte bazén? Nezapomeňte na kvalitní filtraci! Otevřít odkaz do nového okna
Mít vlastní bazén je výhodou v mnoha ohledech. V létě se nemusíte mačkat na veřejných plovárnách a po celý rok máte zajištěnou kvalitní a čistou vodu. Pokud tedy víte, jak se o vodu v bazénu dobře starat. Pro všechny věkové kategorie je ideální přírodní materiál – písek.
Nový tablet od Samsungu je na světě Otevřít odkaz do nového okna
Stojaté vody informační zábavné techniky nedávno pořádně rozčeřil Apple, když představil svůj iPad. Možná tehdy ani netušil, že konkurence opravdu nespí, a že na trhu bude brzy produkt, který ho v mnohém předběhne. Snad proto se pokusil letos prodej nového tabletu od Samsungu zakázat.
Prázdná peněženka a výplata daleko? Otevřít odkaz do nového okna
Každý měsíc se situace opakuje. Hned, jak dostanete výplatu, zaplatíte poplatky kolem bytu, uháníte na velký nákup jídla a rozdáte kapesné dětem. I když šetříte a nad každým výdajem přemýšlíte, nezřídka se stává, že týden před výplatou zeje peněženka i účet prázdnotou. Je to i váš případ?
Botky do pěkného počasí i nepohody Otevřít odkaz do nového okna
Je jedno, jestli patříte k shoppaholikům nebo se obchodům velkým obloukem vyhýbáte. Jednou za čas nemine nákup oblečení a obuvi nikoho z nás, a když víte, kam zajít, ušetříte si spoustu času a často i peněz.
Vyznáte se v půjčkách? Otevřít odkaz do nového okna
Ještě před pár lety se společnost dívala na každého, kdo nevycházel s penězi, skrz prsty. Jenže časy se změnily a s nadsázkou by se dalo říct, že kdo si dnes nepůjčuje peníze, jako by nebyl. Zadluženost českých domácností už přesáhla bilion korun a nadále stoupá. Víte, od koho si peníze můžete ...
Držte krok s módními trendy na internetu Otevřít odkaz do nového okna
V jedné staré písničce zní „je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka“. Toto heslo nabývá v posledních letech na stále větším významu. Podle oblečení hodnotíme své kolegy v zaměstnání, je to první vizitka, kterou o sobě druhému člověku podáváme. Možná proto není od věci vždy vědět, co je in.
Firemní večírek se neobejde bez profesionálů Otevřít odkaz do nového okna
Každá firma, která se rozhodne uspořádat párty pro své klienty nebo obchodní partnery, se snaží, aby udělala co nejlepší dojem. Pokud se o průběh akce starají sami zaměstnanci, výsledek většinou nestojí za nic. V tomto případě se vyplatí nešetřit a najmout si profíky.
Chybí vám peníze? Pomůže celá řada produktů. Otevřít odkaz do nového okna
Podle ekonomů má stále větší počet Čechů problém vyjít s penězi. Svůj nezanedbatelný vliv na tento fakt má vysoká nezaměstnanost, ale také stále rostoucí náklady na běžný život. Roste snad všechno – od nájemného až po ceny potravin, a to se někde projevit musí.
Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí Otevřít odkaz do nového okna
Nebaví vás v létě čekat, až vysvitne sluníčko a ohřeje vodu v bazénu, který jste na jaře pracně postavili? O to víc vás asi musí naštvat, pokud léto nepatří mezi ty tropické a bazén zase po několika měsících nepoužívání složíte, případně jen vypustíte a zazimujete.
Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete Otevřít odkaz do nového okna
Mít v dnešní době práci, ve které jste spokojení, je výhra. Pokud navíc máte práci, kde vám vyhovuje nejen pracovní tým a podmínky, ale také vzdálenost od vašeho domu nebo bytu, patříte mezi skutečné šťastlivce. Jenže práci v okolí si teď můžete najít rychle a jen za pomoci internetu.
Do Chorvatska ekonomicky Otevřít odkaz do nového okna
Rádi byste jeli na dovolenou k moři se svojí rodinou, ale máte jen omezený rozpočet? Levně do Chorvatska se podíváte přes různé cestovní stránky na internetu. Dozvíte se tu spoustu užitečných rad, jak ušetřit za dovolenou u moře.
Baterie do fotoaparátu a videokamer Otevřít odkaz do nového okna
Nezbytnou součástí digitálního fotoaparátu, stejně jako ostatních přenosných zařízení, je baterie. Stejně jako u videokamer, tak i u fotoaparátu je nemilým překvapením při focení, když se objeví hlášení, že je baterie vybitá.
Kvalitní regálový systém – základ každého obchodu Otevřít odkaz do nového okna
Podnikat se dnes snaží kdekdo, jenže málokdo si uvědomuje, že k té pomyslné tečce, kterou je prodej zboží zákazníkům, je nutné ujít dlouhou cestu. Zvlášť, pokud chcete zazářit na poli maloobchodní prodejny, musíte se zaměřit na spoustu drobností.
Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností Otevřít odkaz do nového okna
Máte pocit, že se vám podařilo vybudovat úspěšnou firmu a že máte věrné zákazníky. Jenže pak přijde konkurence a zákazníci začnou ubývat. Proč? Vždyť produkty zůstaly stejné, ceny také, tak kde je problém? Že by v komunikaci?
Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje Otevřít odkaz do nového okna
Milé dámy, ruku na srdce, kolik minut denně strávíte před zrcadlem s kritickým pohledem upřeným na ženské partie a řešíte, co by bylo, kdyby byla stehna tenčí, zadek menší a břicho nepřetékalo přes pásek kalhot? Známe liposukci, která vám pomůže.
Veřejným bazénům se raději vyhněte Otevřít odkaz do nového okna
S létem přichází samozřejmě chuť smočit tělo v chladné vodě. Je jedno, jestli preferujete vodu v bazénu, jezeru nebo koupališti, v každém případě byste měli sledovat její kvalitu. Jinak si můžete pěkně zavařit a z prázdninových radovánek se léčit ještě dlouho.
Užijte si noční život za fajn peníze Otevřít odkaz do nového okna
Je to tady. Doba odpočinku, zábavy, i tolerance ranních kocovin ze strany šéfa. K horkým dnům prostě patří pestrý noční život, chladivé míchané drinky a živá hudba. Jenže tahle zábava je často dírou do rozpočtu. Jak neutratit poslední halíř a přitom se skvěle bavit?
Montovaná dřevostavba pro nedočkavce Otevřít odkaz do nového okna
Máte pozemek v malebné vesnici a už roky přemýšlíte, co s ním. Prodat rozhodně ne, ale na to, abyste si na něm postavili dům, nemáte čas, energii a peníze? Dobrým řešením můžou být montované dřevostavby. Jsou levné, bydlíte rychle a hlavně ekologicky.
O čem nemluvíme každý den Otevřít odkaz do nového okna
Ti, kdo bydlí ve městech, o nutnosti nakládání s našimi odpady asi nic netuší. Kanalizace ve větších městech a obcích funguje na skvělé úrovni v podstatě sama, řešit ji tak musí každý, kdo vlastní rodinný dům nebo chatu na pozemku bez napojení na veřejnou síť.
Ty nejkrásnější fotky nedělá fotograf Otevřít odkaz do nového okna
Taky se vám tají dech nad krásnými fotografiemi v produktových katalozích konkurenčních firem? A v duchu si říkáte, že jim ten byznys musí fakt šlapat, když můžou vydávat tolik peněz za kvalitní fotografie? A napadlo vás, že to třeba vůbec nejsou fotky?
Bazarové auto pro vás může být výhra Otevřít odkaz do nového okna
Auto patří mezi ty věci, které člověku často přirostou k srdci. Někdy bohužel až moc, takže je nám zatěžko se s plechovým miláčkem, který nás řadu let spolehlivě vozil po světě, rozloučit. Jenže zub času se podepisuje i na tom sebespolehlivějším autě.
U pojištění se lenost nevyplácí Otevřít odkaz do nového okna
Už možná ani nespočítáte, jak dlouho jezdíte ve svém oplechovaném miláčkovi. Auto šlape, vy jezdíte bez nehody a každý rok poctivě odvádíte určitou sumu peněz vaší pojišťovně za povinné ručení. To je v pořádku. Ale neplatíte jí zbytečně moc?
Zatoulejte se po koutech České republiky Otevřít odkaz do nového okna
Televizní pořad Toulavá kamera vídáme na obrazovkách už řadu let. Zajímavá místa, tipy na výlety a trocha historie připoutají k televizi každý týden několik set tisíc diváků. Jestli se chcete přenést z virtuálního světa výletů do reality, pořiďte si Toulavou kameru v knižní podobě.
Bez dobré reklamy dnes neprodáte ani rohlík Otevřít odkaz do nového okna
Všichni na ně nadáváme, ve finále se ale podle nich rozhodujeme při nákupech. O koho jde? No přece o reklamy a jejich tvůrce, reklamní agentury. Na jedné straně nenáviděné, na druhé straně vychvalované do nebes.
Nový nátěr omladí i sebestarší věc Otevřít odkaz do nového okna
Bydlíte ve starém domě s rozpraskanou omítkou, vybledlým plotem a altánem s oprýskaným lakem? Tak je nejvyšší čas s tím něco udělat. Nemusíte být zrovna profesionálové, abyste dokázali dát starým věcem punc novoty a jejich používání si opět užívali.
Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard Otevřít odkaz do nového okna
Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard jsou špičkové náplně do vašich tiskáren stejných značek. Obě firmy se již dlouhé roky se svými tonery soustředí na špičkovou kvalitu tisku s maximálním důrazem na nízkou spotřebu.
Nerezový materiál – geniální vynález Otevřít odkaz do nového okna
Už od nepaměti lidstvo stavělo a spojovalo různé materiály a vždy se muselo potýkat s prostředím, ve kterém se materiály nacházely. Déšť, slunce, sucho, či mokro to vše ovlivňuje životnost spojů, které musí něco vydržet. Klasická ocel je skvělá, vydrží dlouho, ale časem koroduje.
LED žárovky jsou světlem budoucnosti Otevřít odkaz do nového okna
Už jsou dávno pryč ty doby, kdy klasické žárovky osvětlovaly každý dům či zahradu. A pomalu se blíží i doba, kdy nám na cestu nebudou svítit žádné rozžhavené plyny – tedy úsporné žárovky. Pokrok jde totiž mílovými kroky kupředu a to, co bylo moderní včera, je již dnes zastaralá technologie.
Češi dávají přednost soukromé letecké dopravě Otevřít odkaz do nového okna
A možná by stálo za to dodat, že také rozvíjí své smysly. Je známé, že už malé děti se nejlépe učí hrou. Bohužel od chvíle, kdy je nám nějakých deset, dvanáct let, od hraní upouštíme a začínáme se věnovat „vážným“, případně „důležitějším“ věcem. Přitom hrát si můžete až do důchodového věku.
Kde si povinné ručení zřídíte rádi Otevřít odkaz do nového okna
Jak už z názvu pojišťovacího produktu vyplývá, jedná se o povinnost. To je asi v pořádku. Také byste nebyli rádi, kdyby vás nějaký řidičský ňouma naboural a vám by místo nablýskaného miláčka zbyly jen oči pro pláč. Naštěstí si ale můžete vybrat, kde se povinně pojistíte.
Prázdninový sen – italské Gargano Otevřít odkaz do nového okna
Zapomeňte na známé a Čechy často využívané italské destinace, mezi které patří třeba Bibione. Itálie je zemí nádherného moře, temperamentních lidí a výborného jídla a pití. Za to, abyste tu strávili aspoň pár dní ze své dovolené, určitě stojí.
Keramika už pronikla i do kuchyně – na nože a pánve Otevřít odkaz do nového okna
Vývoj jde dopředu ve všech oblastech. V kuchyni možná není pokrok viditelný na první pohled, výhody současných materiálů ale oceníte při samotném vaření. Ušetří totiž spoustu času a usnadní práci. Letos vede keramika na nožích a pánvích.
V e-shopu mohou nakupovat i profíci v gastronomii Otevřít odkaz do nového okna
Vlastníte restauraci, bar, hospodu nebo nad podobným zařízením zatím uvažujete? A co vás rozhodně nebaví, je běhat a hledat dodavatele kvalitního zboží, porovnávat nabídky a ztrácet čas něčím, co je sice důležité, ale ne víc než provozovna samotná? Tak kupte vybavení v e-shopu.
„V koncích“ už se ocitl každý z nás Otevřít odkaz do nového okna
Taky někdy míváte pocit, že už nevíte, kudy dál? A většinou je tento pocit úzce spjatý s vaší momentální finanční situací? Nezoufejte, v podobné situaci se aspoň jednou v životě ocitl každý z nás. Bohužel totiž žijeme v době, kdy se vše točí kolem peněz…
Dopřejte svému autu kvalitní servis Otevřít odkaz do nového okna
I když prodej nových aut v České republice trošku poklesl, stále si u nás najde svého majitele kolem 20000 nových naleštěných miláčků měsíčně. To je celkem dost a přitom vůbec nemluvíme o ojetých autech, v jejichž směně se řadíme ke špičkám na světě.
Kinesiotaping zrehabilitujte tělo i duši Otevřít odkaz do nového okna
Je jedno, jestli jste aktivním sportovcem nebo amatérem, který sport sleduje hlavně v televizi a na hřiště vyrazí jednou za rok. V obou případech už jste se pravděpodobně setkali s nataženou šlachou, naraženým loktem, anebo ztuhlými svaly.
Zapomeňte na obvazy a náplasti, jsou tu tejpy Otevřít odkaz do nového okna
Je možné, že jste se s označením tejp ještě nesetkali. Pak je pravděpodobné, že veškerá svá lehká zranění „léčíte“ pomocí náplastí, obvazů a obinadel. Přitom právě pomocí tejpů byste si možná pomohli víc, než byste čekali.
Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny. Otevřít odkaz do nového okna
Na světě neexistuje člověk, který by věděl a uměl všechno. Když potřebujete vyvrtat díru do zdi, pravděpodobně se zeptáte nějakého muže v rodině, případně mrknete do odborné knížky. Jenže, co když si nevíte rady s „obyčejnými“ věcmi?
Jste bez peněz? Tak si půjčte Otevřít odkaz do nového okna
Peníze jsou v celé řadě domácností stále výbušnější téma. Rodina chce jet na dovolenou, je potřeba koupit nové auto nebo dovybavit byt. Jenže chybí peníze… Jestli patříte mezi statisíce lidí, které každý měsíc počítají před výplatou každou korunu, čtěte dál.
"Když tak pošli sms", psala maminka. Otevřít odkaz do nového okna
Poctivě platíte datový tarif, takže jste na internetu. Na internetu jsou SMS brány. Na sms bráně stačí naťukat stejný text jako do mobilu...
Diety začínají být před létem zase aktuální Otevřít odkaz do nového okna
Na světě neexistuje žena, která by někdy neřešila svou váhu. Jedna je příliš hubená, jiná silnější, další řeší velký zadek nebo „kozí“ nohy… Každý rok narůstá počet lidí nespokojených se svou váhou po vánočním obžerství a před létem.
Svezte se na popularitě facebooku Otevřít odkaz do nového okna
Kdo dnes není na facebooku, jako by nebyl. Tuto sociální síť využívají více než 3 miliony lidí, kteří se zde chtějí bavit, seznamovat, ale také nakupovat. Firmy, které vsadily na tento prodejní kanál, a zřídily si zde e-shop, si dnes mnou ruce. Stejně spokojeným obchodníkem ale můžete být i vy.
Pořídili jsme si jachtu za pár korun Otevřít odkaz do nového okna
Letní vedra letos přišla o něco dřív než jindy, a proto jsme začali surfovat po českém internetu a hledat nějaké osvěžení. A povedlo se. Doslova za pár tisíc jsme si koupili letní motorovou jachtu. No a co, že si ji budeme moct pouštět jen u nás na rybníku, jde přeci o tu zábavu, ne?
Samsung Galaxy S II je v České republice Otevřít odkaz do nového okna
Elegantní, krásný a hlavně skvěle vybavený. Přesně takový je nový mobil ze stáje korejského výrobce Samsung, Samsung Galaxy S II. Po světovém úspěchu loňského modelu Samsung Galaxy S měl výrobce laťku nasazenou hodně vysoko. Zdá se, že S II by mohla loňské úspěchy překonat.
Jak to bylo s hromadnými sms Otevřít odkaz do nového okna
Pamatuje si esemesky z internetu zdarma? To byla jednu dobu velká mánie. Když si operátoři začali internetové sms brány hlídat, nebyla to už taková sranda. I tak nám to ale přineslo jednu zákeřnou vychytávku, která zkomplikovala život mnoha lidem.
Hliník se odstěhoval do Humpolce Otevřít odkaz do nového okna
Slavná věta z ještě slavnějšího filmu dodnes vzbuzuje úsměvy na tvářích. Když se řekne slovo hliník, vybaví se většině z nás buď zmiňovaný film, případně periodická soustava prvků, do které jsme nahlíželi několik let na základní škole.
Šaty dělají člověka, obal lákavé zboží Otevřít odkaz do nového okna
Je jedno, jestli provozujete kamenný obchod se sortimentem vlastní výroby nebo e-shop. V obou případech pravděpodobně řešíte, do čeho zboží zabalit tak, aby to vypadalo k světu a zároveň sortiment přežil cestu z obchodu k zákazníkovi domů.
Vyberte si z více než 1000 slev denně Otevřít odkaz do nového okna
Se slevovými portály jako by se u nás roztrhl pytel. Stále přibývají další a další, většina z nich bohužel jen kopíruje ty osvědčené. Slevydnes.cz je také slevový portál, ale přinesl do stojatých vod zdejší konkurence svěží vítr.
I domácí kutil může pracovat s profesionálním nářadím Otevřít odkaz do nového okna
Zatímco každý správný muž by u sebe měl nosit nůž, každý správný domácí kutil by měl být vybaven kvalitním nářadím. Jestli chcete, aby vám nářadí sloužilo spoustu let, nekupujte neznačkové výrobky od pochybných prodejců.
Život na kolečkách je moderní Otevřít odkaz do nového okna
Znáte lepší způsob relaxace než strávit prosluněné odpoledne v přírodě a navíc aktivně? Stále víc lidí propadlo droze jménem kolečkové brusle a tráví každou volnou chvíli na legračních a nestabilních kolečkových botách.
Čtení bývala naše oblíbená kratochvíle… Otevřít odkaz do nového okna
Ještě před pár lety byla větší či menší knihovna součástí každé domácnosti. Jenže pak nastal rozmach počítačových her, internetu a techniky a čtení se z našich životů postupně vytrácí. Není to takhle náhodou škoda?
Využívejte služeb profi překladatelů Otevřít odkaz do nového okna
Pryč jsou ty doby, kdy každý z nás vládl jen ruštinou. Už několik desítek let se učíme anglicky, německy nebo francouzsky od základní školy, do plynulé konverzace nebo snad dokonce do profi překladu se ale může pustit málokdo.
Peníze se dnes vyplatí investovat jedině do bydlení Otevřít odkaz do nového okna
Dostali jste v práci roční prémie nebo jste zjistili, že máte na účtu pár set tisíc korun a přemýšlíte, jak je výhodně uložit? Každý finanční poradce vám dnes poradí – investujte do nemovitosti. Jen tak peníze neztratí hodnotu, spíš naopak.
Máte pět minut času? Odreagujte se! Otevřít odkaz do nového okna
Naše babičky současný životní styl nechápou. Všichni pořád pracují, nikdo nemá na nic čas a všichni se nestále stresujeme. Jenže… I když díky tomu máme vyšší životní úroveň než prarodiče, cíleně pracujeme na devastaci vlastního těla. Zásada číslo jedna proto zní: relaxujte!
Vybrat nový notebook může být hračka Otevřít odkaz do nového okna
Pokud nejste zrovna počítačový machři, asi tápete vždy, když sháníte nový notebook nebo počítač. Jak se zorientovat v nabídce nových modelů? Podle čeho vybrat ten, který bude nejlépe pasovat konkrétnímu uživateli?
Slevové portály a ještě něco navíc Otevřít odkaz do nového okna
Také jste propadli kouzlu slevových portálů? No jasně, kdo by ne, když si jejich prostřednictvím můžete užívat a zároveň ušetřit. Je pravda, že v České republice zažívají tyto portály boom už dva roky. Jestli nechcete každý den procházet všechny, máme pro vás tip.
Najděte si kvalitního realitního partnera Otevřít odkaz do nového okna
Finanční krize konečně pominula, po rapidním pádu cen nemovitostí se domy, byty a pozemky opět začínají prodávat a kupovat. Jestli jste čekali s koupí nebo prodejem na příhodnější dobu, můžete se do obchodování pustit.
Konečně je tu neotřelá módní značka Otevřít odkaz do nového okna
Všechny věkové skupiny se chtějí oblékat neotřele, módně a podle aktuální nálady. Pokud nechcete hned na příštím rohu narazit na stejně oblečeného člověka, vybírejte si značky, které nabízejí kusové zboží.
Se solárními systémy šetříte peníze i přírodu Otevřít odkaz do nového okna
Náklady na bydlení, jídlo i zábavu se stále zvyšují, takže skoro každý z nás začne dříve či později přemýšlet, kde by se dalo ušetřit. Pokud si nechcete snižovat životní standard, hledají se možné úspory často velmi těžko. Přitom to až tak složité být nemusí. Ušetřit můžete jednoduše.
Prodávejte na internetu. Je to levné a pohodlné. Otevřít odkaz do nového okna
O vlastním podnikání sní kdekdo. Málokdo ale najde tolik odvahy, aby se do vlastního byznysu opravdu pustil. Je pravda, že rizika nejsou malá. Na druhou stranu má podnikání na vlastní pěst řadu výhod. Co takhle vyzkoušet e-shop?
Vrtulník zvládnete řídit i bez pilotního průkazu Otevřít odkaz do nového okna
Manžel měl narozeniny. Jako každý rok jsem přemýšlela, čím originálním ho letos obdaruju. Ponožky, trenýrky i holicí strojek už mi přišly ohrané a také trochu trapné. No a pak mi kamarád doporučil internetový obchod, který nabízí vrtulníky a letadla na dálkové ovládání…
SMS z facebooku? To není utopie! Otevřít odkaz do nového okna
SMS zprávy jsou fenoménem posledních let. Prim hrají především u adolescentů, ale ruku na srdce – kdo z nás nepošle aspoň jednu smsku za den? Prostřednictvím SMS zprávy dokážeme vyřídit spoustu věcí – od milostného vyznání až po rychlou informaci, že se zpozdíme.
Zdokumentujte krásné okamžiky svého života Otevřít odkaz do nového okna
Fotografie provází lidstvo už pár desítek let. Milenci si vyměňují svoje podobizny, rodiče nosí v peněženkách fotky svých ratolestí a digitální fotoaparáty lámou rekordy v prodejích. Jestli ale chcete mít krásnou památku na celý život, nechte se zvěčnit profesionály.
Půjčit si peníze není ostuda Otevřít odkaz do nového okna
Když dojdou peníze, nezbývá než je ukrást nebo si je někde půjčit. Na první variantu rychle zapomeňte, pokud nechcete skončit ve vězení, nad tou druhou ale začněte přemýšlet a hlavně hledat spolehlivého finančního partnera.
Volní jako ptáci Otevřít odkaz do nového okna
Lidé závidí ptákům jejich volnost a nezávislost od nepaměti. Zažít pocit nespoutanosti teď může každý smrtelník i bez nutnosti absolvovat adrenalinové lety balónem nebo skoky z letadla. Na světě jsou totiž skákací boty.
Začíná nová éra výběrových řízení Otevřít odkaz do nového okna
Až doteď mívala jakákoliv výběrová řízení divnou pachuť možné lobby nebo korupce. Společnost a-net group přišla s propracovaným systémem on-line výběrových řízení, která jsou za každých okolností objektivní. Vítěze totiž vybírá software.
Bydlení v Praze pro milovníky přírody Otevřít odkaz do nového okna
I bydlení v Praze může nadchnout milovníky přírody. Na pražském Chodově právě teď roste nový bytový areál, ze kterého budete mít kousek jak do přírody, tak i na sport a nákupy. Kromě luxusních bytů nabízí i snadnou dopravní dostupnost do centra.
SMS zprávy lze posílat zadarmo Otevřít odkaz do nového okna
V České republice provozují svou činnost dnes už čtyři mobilní operátoři, jejichž konkurenční boj by měl teoreticky snižovat ceny nabízených služeb. Bohužel opak je pravdou a tak se našinci levného volání a SMSkování asi nedočkají. I když…
Zabydlete se na Praze 4, Libuš je trendy Otevřít odkaz do nového okna
Pražská Libuš se stává velmi atraktivní lokalitou pro bydlení všech věkových skupin. Nabízí ideální kombinaci zeleně i dostatečné občanské vybavenosti. V roce 2009 se tato čtvrť rozrostla o Libušský dvůr, bytový komplex pro náročné.
Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou Otevřít odkaz do nového okna
Vzpomínáte s nostalgií na vůni starého papírnictví, kam jste jako děti chodili s maminkou kupovat voskovky a pastelky? V dnešních obchodech s papírem už ji neucítíte, výrobky, které se dnes prodávají, jsou ale kvalitnější než ty z minulé dekády.
Krásná prsa i bez plastiky Otevřít odkaz do nového okna
Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty.
Cestujte stylově Otevřít odkaz do nového okna
To, jaké máme auto, už není jen ukázkou stylu, ale také životní úrovně. Možná se ale mylně domníváte, že pořídit si vůz zvučné značky vás musí finančně zruinovat. Opak je pravdou. Dnes jsou značky jako Land Rover dostupné opravdu všem.
Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalita se na celém světě rok od roku zvyšuje, a proto by se každý z nás měl obezřetně starat nejen o své zdraví, ale také o bezpečnost svého majetku. Jestli si právě teď říkáte, že vy jste před zloději chráněni bezpečnostními dveřmi, jste na omylu.
Najděte si fajn práci na internetu Otevřít odkaz do nového okna
Rozhlížíte se po nové práci, ale nechce se vám neustále procházet inzeráty v novinách? Pokud jste ještě nevyzkoušeli internet, tak teď je ta pravá chvíle.
Udělejte si romantické jaro Otevřít odkaz do nového okna
Také jste si všimli, jak to letošní jaro krásně voní? Teplý vzduch láká k podvečerním procházkám, rozkvetlé louky zase k romantickým chvilkám… Jestli chcete tuhle romantiku ještě znásobit, zaleťte si na víkend do některé z evropských metropolí.
Kdo hledá, ten najde… třeba nové bydlení Otevřít odkaz do nového okna
Jo, v Praze bejvávalo blaze… Tak nějak zní slova jedné staré písničky. Ta slova ale platí i dnes. Bytová výstavba tu jen kvete, pokud tedy chcete bydlet v hlavním městě, v krásném novém bytě, nic vám v tom nebrání.
Kdo miluje vaření, nakupuje v Kulině Otevřít odkaz do nového okna
Žijeme v uspěchané době, takže když se sejde celá rodina pohromadě u stolu, je to malý svátek. Právě v takových chvílích by mělo být běžnou součástí kvalitní nádobí.
Už víte, kam letos pojedete na dovolenou? Otevřít odkaz do nového okna
Mezi Čechy jsou dlouhodobě nejoblíbenějšími zahraničními destinacemi pro letní dovolenou Chorvatsko a Itálie. Odborníci předpokládají, že letošní sezona se těm předchozím nebude vymykat.
Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky Otevřít odkaz do nového okna
Finský výrobce mobilních telefonů opět rozšířil řadu manažerských modelů. Nová Nokia E7 je nabitá technologiemi, designem vychází ze současné N8, takže se můžete těšit na elegantní telefon plný užitečných funkcí.
I oči mohou relaxovat Otevřít odkaz do nového okna
Starost o tělo už je dnes naprosto běžnou záležitostí nejen u žen, ale i mužů. Chodíme na masáže, kosmetiku, do sauny nebo sportovat. Na co ale zapomínáme, jsou oči. Na ty si vzpomeneme, až když nás začnou trápit…
Víte, co je operativní leasing? Otevřít odkaz do nového okna
Pojem operativní leasing už jste asi někdy slyšeli, i když se jedná o službu, která u nás byla ještě před několika lety nedostupná. A přitom se jedná o produkt usnadňující život nejedné firmě.
Jak na kvalitní webové stránky Otevřít odkaz do nového okna
Kvalitní internetová prezentace by měla být samozřejmou součástí image každé firmy, ne-li i jednotlivce. Právě webové stránky bývají často tou první vizitkou, která dokáže navnadit nebo odradit.
Funkční doplňky do oken zpříjemní život Otevřít odkaz do nového okna
Najít kvalitního dodavatele okenních doplňků může být někdy věda. Jeden má malý sortiment, druhý nekvalitní servis, třetí dlouhé dodací lhůty nebo omezenou působnost…
Chystáte svatbu? Otevřít odkaz do nového okna
V Praze už narazíte na svatební salóny na každém rohu. Pokud si chcete svůj velký den opravdu užít, vyberte si takový, který nabízí kvalitní značky.
Digitální podpis může ušetřit spoustu času Otevřít odkaz do nového okna
O elektronickém podpisu se v posledních několika letech hodně mluví. Užitečný může být nejen pro podnikatele, ale jeho výhody ocení každý smrtelník.
Stavební spoření je stále výhodné Otevřít odkaz do nového okna
Říká se, že díky změnám, které provedla naše vláda, už není stavební spoření tak výhodné jako dřív. I tak se ale jedná o nejvýhodnější druh spoření.
Odpočiňte si od každodenního stresu! Otevřít odkaz do nového okna
V každodenním shonu dnešní doby je pro mnoho z nás velmi těžké najít si chvilku pro sebe, na nic nemyslet a jen odpočívat. Toho si samozřejmě začali všímat podnikatelé a tam, kde je poptávka, musí časem zákonitě vzniknout i nabídka.
Propadněte cestovatelské vášni Otevřít odkaz do nového okna
Už vás nebaví cestovat s velkými cestovními kancelářemi k moři, kde si lehnete na pláž a týden se z ní nezvednete? Pokud byste chtěli strávit dovolenou trošku aktivněji, máme pro vás tip.
EF CZ – příležitost pro start Vaší kariéry Otevřít odkaz do nového okna
Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.
Pomocník pro všechny motoristy Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se jaro strávit ve Švýcarsku, léto v Chorvatsku a na zimu plánujete lyžovačku ve Slovinsku? Možná jste narazili na to, že budete potřebovat dálniční známku, ale chybí vám ucelené informace, kde, jak a za kolik ji můžete koupit.
Půjčka kdykoliv a na cokoliv Otevřít odkaz do nového okna
Půjčit si peníze není dnes žádná ostuda. Vlastně by se dalo říci, že v České republice snad není člověk, který by si nikdy nepůjčil ani korunu. Stále roste počet domácností, které splácejí hypotéku nebo spotřebitelský úvěr.
In od hlavy až k patě Otevřít odkaz do nového okna
Podprsenka. Už samotné slovo nechá málokoho bez emocí. Její výběr bývá někdy docela věda, musí splňovat celou řadu kritérií – být funkční, krásná, svůdná, a proto se může její nákup pěkně protáhnout.
Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online. Otevřít odkaz do nového okna
Minimálně jednou v životě už vás to potkalo – potřebovali jste rychle půjčit peníze, žádný movitý kamarád nebyl na blízku a na vyřizování půjčky od banky nebyl čas.
Co budu dělat po maturitě? Otevřít odkaz do nového okna
Mnoho studentů si každoročně v čase maturitních zkoušek klade otázku, která zásadně ovlivní jejich život. Tou otázkou je, co se bude dít po maturitě? Základní možnosti jsou dvě - začít pracovat nebo studovat dál.
Netradiční internetový obchod Otevřít odkaz do nového okna
Obřích nákupních středisek je ve velkých městech poměrně dost. Na druhou stranu – ne každý má možnost, čas nebo náladu jezdit do města a strávit půl dne výběrem dárků, nebo zboží, které potřebuje.
Proleťte se po světě Otevřít odkaz do nového okna
Dokázali byste si ještě před pár lety představit, že si jen tak sbalíte kufry a zaletíte si na romantický výlet do Paříže nebo Londýna, aniž by vás cesta finančně zruinovala?
Samsonite – symbol cestování Otevřít odkaz do nového okna
Každý z Vás, který se byť jen několikrát do roka vypraví na nějakou cestu, potřebuje k tomu bez pochyby zavazadlo. Bez něj je cestování jako řeka bez vody.
Kde si v Praze půjčit auto? Otevřít odkaz do nového okna
Pokud do Prahy cestujete jen jednou za čas a potřebujete zde automobil, vyzkoušejte půjčovnu DDcars.
Omládněte s pomocí rad odborníků Otevřít odkaz do nového okna
Portál pro ženy, které se nebojí zeptat. Zaměřuje se na vše, co se týká péče o vzhled, módy a vůbec veškeré problematiky okolo ženské krásy. Součástí tohoto portálu je také množství diskuzí a několik poraden, které se zabývají odbornými tématy. Co je na nich výjimečného v porovnání s jinými ...
Zahradní nábytek ze dřeva - sázka na jistotu Otevřít odkaz do nového okna
Přemýšlíte před nastávající sezónou o pořízení kvalitního zahradního nábytku?
Víme o skvělém hotelu v Ostravě Otevřít odkaz do nového okna
Sehnat ubytování při soukromých i pracovních cestách nebývá ve větších městech problém. Pokud ale míříte někam, kde to neznáte, můžete dát na doporučení svých známých, uživatelů na internetových portálech, nebo si vybrat hotel naslepo.
Profesionální garážová vrata a brány Otevřít odkaz do nového okna
Pokud sháníte garážová nebo průmyslová vrata, bránu, parkovací systém, máme pro vás zajímavý tip.
Spokojený spánek - výsada vyvolených? Otevřít odkaz do nového okna
Problémy se spaním trápí v dnešní době stále více lidí. Mnoho jich hledá důvody, proč tomu tak je. Spánek by měl být povzbuzující a ráno bychom se měli cítit dobře – a to jak psychicky, tak fyzicky.
Jak na výběr kvalitní sedací soupravy? Otevřít odkaz do nového okna
Výběr nábytku bývá často složitou alchymií. Sedací souprava je středem obývané místnosti, nebo výrazným designovým doplňkem pro kancelář. Dá se také očekávat, že na sedací soupravě budete trávit velké množství času, a proto není dobré její výběr podcenit.
Zahradní grily pro opravdu náročné Otevřít odkaz do nového okna
Pokud máte dost levných plechových grilů, které jsou po dvou sezónách na odpis, čtěte dál.
Chcete zhubnout? Kupte si nové plavky! Otevřít odkaz do nového okna
Plavky v zimě seženete levněji a budou Vás motivovat!
Buďte IN s boxerkami Represent Otevřít odkaz do nového okna
Dámské a pánské boxerky Represent se v ČR těší z prvenství v kategorii boxerek a to především díky pohodlnosti, kvalitě, výhodné ceně a velkému výběru vzorů.
Kouzlo čaje v roce 2011 Otevřít odkaz do nového okna
Ať jsou Vaše předsevzetí pro letošní rok jakákoli, se šálkem lahodného čaje se Vám jich podaří dosáhnout jistě snadněji a s větší pohodou. Máme pro Vás tipy na lahodné čaje a kávu, které zpříjemní a možná také urychlí Vaše snažení.
Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví Otevřít odkaz do nového okna
Již tradiční soutěž ShopRoku oceňuje na základě hodnocení nakupujících zákazníků o kvalitě a péči o zákazníky v několika kategoriích. Jednou z nich je i kategorie Specializovaná elektronika, ve které se podařilo eshopu raj-siti.cz vylepšit třetí místo z loňska.
Kvalitní dětská výživa a pleny na internetu Otevřít odkaz do nového okna
Dnes lze na internetu opravdu koupit téměř vše. K potěše rodičů malých dětí lze na internetu hezky pohromadě na jednom místě získat i dětskou výživu nebo pleny.
Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl Otevřít odkaz do nového okna
Pro začátečníky i profesionály ve hře na hudební nástroje je důležitá jejich kvalita, která výrazně ovlivňuje hudebníkův zvukový výstup. I začátečník se bez slušného nástroje neobejde, protože mizerný zvuk může značně demotivovat v dalším snažení.
Parádní blog o šití a šicích strojích Otevřít odkaz do nového okna
Pokud se zajímáte o domácí šití, tedy velmi tradiční lidskou činnost spojovanou hlavně s dobami minulými, jistě vás potěší, že i moderní informační kanál, jakým je internet, poskytuje dostatek kvalitních a zasvěcených informací o tomto fenoménu.
Kvalitní softshellové budny už nejsou luxus, ale nezbytnost Otevřít odkaz do nového okna
Jednoho dne za mnou přišel kamarád, že by vyrazil do přírody. Byl zrovna leden a každý den přicházely nové přívaly sněhu. Musel mě přemlouvat, ale nakonec jsem se pro to nadchnul. Jenže jsem tvrdě narazil.
Tisíce knih v jedné čtečce Otevřít odkaz do nového okna
Původně to vypadalo jako trochu pošetilý nápad- zařízení, které slouží „pouze“ jako čtečka elektronických knih. Řešení od Amazonu se ale ujalo a v současné generaci poskytuje komfort, který jste při čtení elektronických knih dosud nezažili.
Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí Otevřít odkaz do nového okna
To že je Česko opravdu krásná země si většina z nás ne úplně uvědomuje. Patříme k vyhledávaným destinacím zahraničních turistů, ale sami krásy našeho státu objevujeme teprve pozvolna.
Spojte příjemné s užitečným Otevřít odkaz do nového okna
Cestování po celém světě a hlavně po Evropě se v poslední době stává velmi dostupným. Může za to hlavně pokles cen letenek, které jsou často levnější než jízdenky na vlak nebo jiné způsoby dopravy.
Módní trendy Otevřít odkaz do nového okna
Podle módních trendů se obléká většina z nás. Někdo očividně, někdo téměř neznatelně. Ať jde o vědomé nebo nechtěné kopírování světové módy, podléháme mu všichni.
Podnikejte na internetu pohodlně Otevřít odkaz do nového okna
Ať už má vaše práce cokoliv společného s internetem a počítači, potřebujete mimo jiné i dobré nástroje. Ty práci ulehčí, zpříjemní a také zrychlí. Obzvláště pro internetový marketing je výběr výpočetní techniky důležitý.
Vyžádejte si vrácení daňových přeplatků ze zahraničí Otevřít odkaz do nového okna
Pracovali jste v minulosti (nebo v současnosti pracujete) v zahraničí? Nerozumíte plně systému daní? Je velká šance, že máte nárok na vrácení části daní. Jak na to se dozvíte v tomto článku.
Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se na založení vlastní společnosti? Děsí vás obrovské počáteční vklady nebo administrativní nároky se založením s.r.o. spojené? Díky ready-made společnostem a virtuálním kancelářím můžete v klidu začít podnikat ve velkém.
Nenápadná řešení problémů se zrakem Otevřít odkaz do nového okna
Mezi nejelegantnější způsoby zakrytí vad zraku patří bezesporu kontaktní čočky. Jde o překvapivě starou pomůcku, která od druhé poloviny dvacátého století pomalu vytlačuje často nepraktické brýle.
Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Pokud pro sebe nebo pro svou firmu zařizujete novou kancelář, nebo přestavujete starou, nepodceňujte její nábytkové vybavení. Řekne toho o vaší společnosti víc, než si myslíte.
Termoprádlo pro každého Otevřít odkaz do nového okna
Mít na sobě oblečení, které bude hodit k Vaší postavě a vzhledu, je dnes absolutní nutností. Téměř každý má ve skříni mnoho kusů všech typů oblečení, které neustále střídá, proto každý den vypadá odlišně, nebo zcela jinak.
Pravá sportovní obuv Otevřít odkaz do nového okna
Zazní-li slovo Adidas, každý z nás si hned představí spoustu věcí. Oblečení, boty, sport a hlavně tři pruhy, které jsou pro tuto slavnou značku tak typické. Na počátku stála obuv, pokroková sportovní obuv, která dobývala sportoviště.
Zlatá žíla fantaziedětský dort Otevřít odkaz do nového okna
Každé dítě má rádo dorty. Co nejbarevnější, co nejšílenější, co nejsladší, co nejoriginálnější. Vyrobit něco, co děti nadchne, není snadné, ale rozzářené dětské oči a pusa od těsta a polevy jsou dobrou odměnou.
Kurzy pro zlepšení zraku Otevřít odkaz do nového okna
Zabýváte se alternativními metodami zlepšení zraku? Nebo teprve v této oblasti začínáte a potřebujete kvalitní vedení, které vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků? Institut pro lepší zrak nabízí právě pro vás podnětné a intenzivní kurzy.
Dětské kaše Sunarka Otevřít odkaz do nového okna
Jak již jistě víte, každému dítěti s postupem věku zařazujeme do jejich jídelníčku nové a nové potraviny. Tento přechod z čistě mléčné stravy, kdy jsou děti kojeny nebo krmeny náhradní mléčnou výživou postupně rozšiřujeme v první fázi o nemléčné příkrmy.
Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch Otevřít odkaz do nového okna
Pokud si vybíráte novou podlahu do domácnosti nebo veřejného interiéru, pravděpodobně budete volit mezi drahým dřevem, nevzhledným linoleem a právě plovoucí podlahou, která má některé velmi zajímavé vlastnosti.
Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě Otevřít odkaz do nového okna
Jste registrování na Úřadu práce nebo jen sháníte nové zaměstnání? Portál pracemax.cz přináší nabídku zaměstnání publikovanou na všech Úřadech práce a přidává i něco navíc. Nepřehlédněte.
Najděte ráj šití i v moderním světě Otevřít odkaz do nového okna
Šití a další oblíbené „ženské“ práce naštěstí nezůstaly zapomenuty hluboko v minulém století. K uspokojení poptávky šikovných šiček a švadlenek vznikl i specializovaný eshop, který dokazuje, že i na tradičních věcech se dá dnes založit prosperující obchod.
Poznejte sílu webových aplikací Otevřít odkaz do nového okna
Chcete se úspěšně prosadit v tvrdém konkurenčním prostředí dnešního internetu? Důležitá je prezentace vaší společnosti, kterou nelze podcenit. Odborníci na webdesign, internetový marketing a CMS jsou připraveni vám k tomuto úspěchu pomoci.
Vestavěné skříně - ideální úložný prostor Otevřít odkaz do nového okna
Určitě to znáte- nezáleží na velikosti vaší domácnosti, ale místa je vždy málo. Obzvlášť palčivý bývá tento problém v nevelkých bytech. Řešením jsou vestavěné skříně, které svými vlastnostmi výrazně šetří místo.
Originální vánoční dárky Otevřít odkaz do nového okna
Čas Vánoc a s ním i hektické nakupování dárků se neúprosně blíží. Co si pro změnu udělat z nevděčného vymýšlení ideálních dárků pod stromeček potěšení?
Udělejte vše pro své zdraví a majetek Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní době se může zdát, že co není zamčení, to někdo dříve nebo později ukradne. Řešení? Přece všechno zamknout a zabezpečit. Podobně je nutné se bránit i proti vnitřním nepřátelům- bakteriím a prachu.
Úloha hudebních CD v době internetu Otevřít odkaz do nového okna
Je snad hudebním CD odzvoněno a konec první dekády nového tisíciletí bude znamenat i konec této slavné éry? Nebo i v dnešní době digitální distribuce mají CD co nabídnout?
Lucznik, století kvality z Polska Otevřít odkaz do nového okna
Moderní šicí stroje s tradicí, to je značka Lucznik, jejíž sortiment uspokojí domácí i poloprofesionální požadavky klientů.
Přírodní kosmetika SALOOS Otevřít odkaz do nového okna
Všichni známe výrobky této společnosti z nabídek obchodů s přírodní kosmetikou a můžeme být pyšní, že jde o českou společnost. Její tradice sahá do roku 1993 a v dnešní době jde o největšího tuzemského výrobce kvalitní přírodní kosmetiky.
Naučte se opravdu výborně lyžovat Otevřít odkaz do nového okna
Na lyžích stála většina z nás. Po nějakém čase se na nich i většina z nás udržela. Ale počet těch, kteří lyžování opravdu ovládají, je kupodivu dost nízký, i pokud budeme brát v potaz jen ty, kteří se pravidelně na sjezdovce objevují.
Objevte ráj dobytý Kryštofem Kolumbem Otevřít odkaz do nového okna
V Karibském moři, na jihu ostrova Hispaniola, leží hlavní město Dominikánské republiky, Santo Domingo. V bezmála milionové metropoli (s okolní zástavbou až kolem 4 milionů) stále najdete mnoho památek raného novověku, které této „bráně do Karibiku“ propůjčují nezaměnitelnou krásu a atmosféru.
Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma Otevřít odkaz do nového okna
Máte rádi omalovánky? Chcete udělat svým dětem, ale na krásné omalovánky ne a ne narazit? Objevte zajímavou možnost tisknutí omalovánek z pohodlí domova, zdarma.
Bez internetové reklamy už to dnes nejde Otevřít odkaz do nového okna
Chcete prorazit podnikáním v jakémkoliv oboru? Jistě dobře víte, že bez internetových stránek už to nepůjde- jako byste neexistovali. Nepodceňujte ani samotnou propagaci skrze internet, která vám při správném použití přinese mnoho nových zákazníků nebo klientů.
Vyberte si své nové bydlení Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se koupit dům, byt nebo pozemek? Hledáte ideální podnájem? Nabídek je spousta, tak si vyberte tu nejlepší.
Perfektní postava- nedosažitelný sen? Otevřít odkaz do nového okna
Člověk má v dnešní době až neskutečné možnosti formování své postavy i vizáže celkově. Dostatek volného času a spousta strojů a přípravků dovolují nám všem dosáhnout takového vzhledu, který si přejeme.
Využívejte pohodlí internetového bankovnictví Otevřít odkaz do nového okna
Internetové bankovnictví se obrovskou rychlostí rozšířilo mezi obyčejné klienty bank. Proč tomu tak je? Opravdu se to vyplatí a je to bezpečné?
Půjčete si výhodně a přes internet Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní době nabízí půjčky snad každý druhý člověk s dostatečnými finančními zdroji. Lidé si zvykají žít na dluh a poptávka a nabídka je tak obrovská. Málokterá společnost ale může nabídnout tak dobré podmínky jako renomovaná banka.
Obklopte se kvalitou a dřevem i doma Otevřít odkaz do nového okna
Dřevo bylo už od pravěku jedním z nejlepších pomocníků člověka. Téměř všude je ho dostatek, snadno se zpracovává, dlouho vydrží a i z estetického hlediska jde snad o ten nejkrásnější materiál. Nepřehlížejme ho ani dnes.
Podporujme dětskéhraní si Otevřít odkaz do nového okna
Vzpomínáte rádi na bezstarostnou dobu plnou her, zábavy a nulových povinností? Máte doma ještě své oblíbené hračky? Nepodceňujme důležitost hraček a hraní si v životě dítěte, protože jde o kritické období vývoje člověka.
Objevte svou krásu s oblečením od Bonprix Otevřít odkaz do nového okna
Zboží od tohoto německého zásilkové obchodní domu podlehly už miliony zákazníků (hlavně žen). Co vlastně Bonprix nabízí a proč se stal tak oblíbeným?
Je dobré k životopisu přidat fotku? Otevřít odkaz do nového okna
Váháte, zda ke svému životopisu přidat foto? Bojíte se, že vybere fotografii, která na vás vrhne špatné světlo? Stačí se řídit několika doporučeními.
Vše, co jste potřebovali vědět o pneumatikách Otevřít odkaz do nového okna
Blíží se zima a s ní i první sníh. V tento čas vždy motoristé zpozorní a postupně mění obutí svých automobilů. Často se zapomíná, že dobré pneumatiky jsou pro bezpečnou jízdu potřebné po celý rok.
Kupte si automobil v zahraničí, třeba v Německu Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se ke koupi automobilu? Chcete vysokou kvalitu, široký výběr a nízkou cenu? Následujte moderní trendy nakupování automobilů ze zahraničí, převážně z Německa.
Dárek pro muže? Žádný problém! Otevřít odkaz do nového okna
Snad se nenajde téměř nikdo, kdo by si neužíval obdarovávání svých bližních dárky. Vybrat něco hezkého a třeba i užitečného chce ale pořádnou fantazii. Fantazii nebo zaručený zdroj, ze kterého lze inspiraci na dárky vždy čerpat.
Srovnání povinného ručení snadno a rychle Otevřít odkaz do nového okna
Povinné ručení je tak trochu alchymie. Existují desítky pojišťoven, které ho nabízejí, každá z nich má nabídku trochu jinak stavěnou, vše je rozděleno podle obsahu motoru a dalších kritérií. Jak se v tom vyznat?
Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení Otevřít odkaz do nového okna
Trička s vtipnými potisky jsou k mání už velmi dlouho, ale společnost bastard.cz šla mnohem dál a v jejím sortimentu si jistě vybere každý to svoje.
Doplnťe šťávu svému notebooku co nejjednodušeji. Otevřít odkaz do nového okna
Notebooky se pomalu ale jistě staly běžnou součástí života většiny z nás. Už dávno nejde o nadbytečnou vymoženost, která se hodí tak maximálně pro pár nadšenců a workoholiků, kteří si musejí práci nosit vždy s sebou. Adaptéry a baterie jsou nedílnou součástí těchto počítačů.
Jak na kompostéry a kompostování Otevřít odkaz do nového okna
Nezbytnou součástí každé zahrady je kvalitní kompostér. Všichni ho známe, většina z nás s ním přišla do styku už mnohokrát. Povětšinou je kompostér dřevěnou konstrukcí, jež je určená ke skladování bioodpadu ze zahrad.
Ruční nářadí pro kutily i profesionály Otevřít odkaz do nového okna
Pokud to se zahradničením a kutilstvím myslíte alespoň trochu vážně, bez dobré techniky se zkrátka neobejdete. Naštěstí nejste odkázáni na vlastní šikovnost a ať už jste profesionál nebo laik, nejrůznějšího nářadí je k dispozici ohromný počet.
Buďte všude včas, organizujte si čas! Otevřít odkaz do nového okna
Jistě jste již někdy zmeškali důležitou schůzku, nebo vás mrzelo, že jste nepopřáli svým blízkým k narozeninám. Podobné problémy již nebudete muset řešit, protože si stačí vybrat z rozsáhlé nabídky kalendářů a diářů pro rok 2011.
Šící stroje Janome – šití zábavou! Otevřít odkaz do nového okna
Známé přísloví říká „nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci“. To platí dvakrát u technologicky složitého zařízení, jakým šicí stroj v dnešní době je. Přestože značkové Japonské šicí stroje Janome patří ke světové špičce, lze je pořídit za vynikající cenu.
Nákup bez stresu, to je Mapaobchodu.cz Otevřít odkaz do nového okna
Konec nekonečného vyhledávání obchodů, značek a zboží na internetu. Pomocí nové vyhledávací služby Mapaobchodů.cz najdete vše během okamžiku.
Ušetřete za provozní náklady i za nákup nemovitosti Otevřít odkaz do nového okna
Že tyhle dvě věci nejdou skloubit dohromady? Že nízkoenergetický dům stojí několikanásobně víc než obyčejný? Nenechte se mýlit, to už dávno neplatí.
Jak bude vypadat ruské metro za 23 let? Otevřít odkaz do nového okna
Píše se rok 2033 a od jaderné katastrofy uplynul už nějaký čas. Obyvatelé, kteří přežili, se přesunuli do moskevského metra. Strastiplný život jim a hlavnímu hrdinovi hry komplikuje nové nebezpečí. Jsou to útoky mutantů a také neznámé síly z podzemí.
Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky! Otevřít odkaz do nového okna
Znáte to. Vy potřebujete doma něco udělat, něco zařídit, zkrátka se aspoň na chvíli soustředit a váš potomek vám to zkrátka nedovolí. Vyžaduje pozornost, nechce si hrát, nechce spát. Co s tím? Pusťte mu pohádku.
Nakrmte své oči. Obejdete se pak bez brýlí Otevřít odkaz do nového okna
Stejně tak jako jiné orgány i oči potřebují správnou výživu. Bez ní se vám může zhoršovat zrak až do té fáze, kdy budete muset začít nosit brýle, což je samo o sobě dost nepříjemná situace, nehledě na to, že je to finančně náročné. Jak tomu předejít?
Jak si udělat cestování jednodušší Otevřít odkaz do nového okna
Znáte to. Chystáte se na cesty a musíte zařídit asi tak milion věcí. Zabalit, zkontrolovat pasy, zařídit letenky, vyměnit peníze, koupit si turistického průvodce a mapu, obejít několik pojišťoven a vybrat si to nejvýhodnější pojištění…
Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Už nemusíte. Otevřít odkaz do nového okna
Vybrat dárek k narozeninám, výročí nebo jiné příležitosti není nic jednoduchého. Čas letí a nápad ne a ne přijít. A přitom je to tak jednoduché. Šperk je dárek, který potěší každého při jakékoli příležitosti.
Když je potřeba pořádný jeřáb… Otevřít odkaz do nového okna
Na každé větší stavbě je jich vždy několik. Tyčí se nad objektem a díky nim stavby rostou přímo raketově. Ano, řeč je o jeřábech. Víte ale, že jich je několik druhů? Společnost Jass a. s. nabízí všechny.
Cílová destinace vaší letenky: Dubaj Otevřít odkaz do nového okna
Chcete se podívat do opravdu exotické země? Nemusíte mít statisíce, letenka se dá dnes pořídit hodně výhodně. Jen musíte vědět kde.
Jak je důležité mít své ING konto Otevřít odkaz do nového okna
Různých bankovních kont na našem trhu nepočitatelně. Každý však chce mít to úplně nejlepší. Jenže, které to je? To je otázka, která trápí každého, kdo si chce založit běžný účet.
Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce Otevřít odkaz do nového okna
Koho z nás netrápí nějaké to kilo navíc. Někdy je jich více, někdy méně, ne vždy však pomáhají diety a cvičení. Klasická liposukce je drahá a velmi bolestivá. Co s tím?
Když potřebujete půjčit peníze skutečně ihned Otevřít odkaz do nového okna
Kolikrát se to už stalo každému z nás. Rozbil se kotel, přišel vysoký doplatek za vodu nebo elektriku anebo se vyskytly jiné, nečekané výdaje. V takových případech člověk potřebuje peníze prakticky ihned. Kdo vám ale tak rychle peníze půjčí?
Stěhování bez stresu a nervů není utopií Otevřít odkaz do nového okna
Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. To nemusí být vždycky pravda. Samozřejmě to není činnost, kterou byste vyhledávali pro zábavu, ale existuje možnost, jak si přesun do nového působiště maximálně usnadnit a zpříjemnit.
Seznamte se, stavební systém Novabrik Otevřít odkaz do nového okna
Když stavíte dům, narážíte každodenně na rozhodování o tom, jaký materiál zvolit na jednotlivé části stavby. Známe společnost, která vám pomůže s fasádou a opěrným zdivem najednou.
Jak zahnat nudu? Zahrajte si online hru Otevřít odkaz do nového okna
Snad úplně každý seděl bezradně u počítače a nevěděl do čeho „píchnout“. To už se nikdy nemusí stát. Stačí navštívit nový portál, kde naleznete více než 25 000 online her. A všechny jsou zdarma.
Problémy se střechou a fasádou vyřeší Montyfaj Otevřít odkaz do nového okna
Trápí vás nová střecha, anebo ta stávající, která potřebuje rekonstrukci? Potřebujete zateplení fasády? Problémy s fasádou či střechou se přitom dají vyřešit jednoduše na jednom místě. Stavební firma Montyfaj nabízí jak fasády, tak střechy na klíč.
Český hudební projekt z USA Otevřít odkaz do nového okna
Kapela W.O.CH. (Wind of Change) vznikla na severozápadě USA. Právě tato místa byla inspirací pro album, jež bude pokřtěno 11. srpna v Ostravě.
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos? Omyl. Otevřít odkaz do nového okna
Pokud si také myslíte, že nepořádek na vašem stole, skříních, policích a šanonech je známkou vaší inteligence a nezávislosti, střežte se okamžiku, kdy budete muset opravdu rychle najít jednu konkrétní fakturu.
Vyberte si to pravé povolání ještě dnes Otevřít odkaz do nového okna
Výběr zaměstnání není žádná legrace. Špatná volba může na několik let změnit váš život k horšímu. Práce vás nebaví, třeba jí ani moc nerozumíte, nadřízení jsou na vás naštvaní. Jak ale zjistit, jaké zaměstnání je pro vás vhodné?
Nejlevnější volání a internet? Už letí. Otevřít odkaz do nového okna
Lámete si hlavu jak vybrat ten nejlepší mobilní internet a zároveň telefonní tarif, který vám neudělá díru do kapsy? Možná byste měli zkusit U:fon.
Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz Otevřít odkaz do nového okna
Finanční problémy mohou přijít na každého a nemusí to být vždy vaší vinou. Když se to stane, může být hodně obtížné najít tu správnou půjčku, u které nemusíte mít strach, že vás úroky přivedou na mizinu.
Skvělá vína na dosah ruky, to je Vinothéque Otevřít odkaz do nového okna
Kolikrát už jste si chtěli dát opravdu dobré víno a nakonec jste se v dlouhých řadách vína nevalné kvality doslova ztratili? To už se vám naštěstí nemusí nikdy stát. Jak to?
Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop! Otevřít odkaz do nového okna
Máte kamennou prodejnu a rozhodli jste se rozšířit oblast podnikání i na internet. Nebo máte zajímavé produkty a chcete ho prodávat online? Jenže jak to udělat, aby počáteční investice nelezly do statisíců?
Hledáte nejlepší ceny? Tady je najdete všechny pohromadě. Otevřít odkaz do nového okna
Téměř každý z velkých obchodních řetězců nabízí své zboží v různých akcích, které prezentuje na slevových letácích. Jak mít přehled o všech a zároveň tím nezabrat příliš času?
Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém! Otevřít odkaz do nového okna
Dostat se do registru dlužníků není nic těžkého a člověk nemusí být zločinec, aby se to stalo. Dostat pak půjčku může být hodně velký problém.
Zákonné pojištěné vozidel. Jak na něj? Otevřít odkaz do nového okna
Každé vozidlo, které splňuje určité podmínky, musí být pojištěno. Co to znamená?
Chybí vám peníze do výplaty? Zkuste půjčku Ferratum. Otevřít odkaz do nového okna
Stalo se to už asi každému, zbývá týden do výplaty a vám chybí pár stovek možná tisícovek. Od známých si půjčovat nechcete a banka tam malý obnos nepůjčí. Co s tím?
Kde najít ceník povinného ručení? Otevřít odkaz do nového okna
Chcete uzavřít povinné ručení a ze všech těch nabídek se vám už točí hlava? Máme pro vás pár rad, jak na to.
Půjčky na směnku ihned a bez registru Otevřít odkaz do nového okna
Stát se to může úplně každému. Potřebujete co nejdřív menší či větší hotovost, na účtu je jak vymeteno a do výplaty daleko. Co teď?
Pojištění vozidel a jeho srovnání Otevřít odkaz do nového okna
Každý, kdo má doma motorové vozidlo, čas od času řeší zásadní problém: Opravdu mám nejlepší a zároveň nejlevnější povinné ručení na trhu?
Zatočte definitivně s komářími štípanci Otevřít odkaz do nového okna
Krásná dovolená se může jak mávnutím kouzelného proutku změnit v scénu jak z hororu, kdy na vás nalétávají roje malých bzučících vetřelců. Takže se naskýtá otázka:
Denně aktualizované nabídky práce pro celou ČR Otevřít odkaz do nového okna
Hledání práce není nic jednoduchého. Naštěstí existují specializované portály, kde se práce hledá snadno. Jedním z nich je nový portál Extra-práce.cz
Kdo je král balení? Ani Brad Pitt ani Jiří Macháček Otevřít odkaz do nového okna
Denně se každý člověk setkává s tím, že potřebuje něco zabalit. Především, pokud provozujete kamenný nebo internetový obchod. Problém je v tom, že ne vždy je po ruce ten správný obalový materiál.
Odteď budou vaše věci na cestách navždy v bezpečí Otevřít odkaz do nového okna
Vaše dlouho vytoužená dovolená se může stát v okamžiku černou můrou. A stačí k tomu málo – podcenit předcestovní přípravu a nemít kvalitní a spolehlivé průvodce cestovatele – cestovní zavazadla.
Na pěkné spodní prádlo se už nemusejí stát fronty Otevřít odkaz do nového okna
Doba normalizace je více než 20 let minulostí. Tehdy nic nebylo. Ani spodní prádlo. I na něj se museli stát dlouhé fronty a kdo chtěl pěkné, musel jej koupit pod pultem.
Tiskněte si fotky doma na inkoustové tiskárně Otevřít odkaz do nového okna
Doby, kdy náplně do inkoustových tiskáren stály tolik, že se tisk fotografií neuvěřitelně prodražil, už jsou dávno pryč.
Pro běžné léky už není třeba běhat do lékárny Otevřít odkaz do nového okna
Online lékárna je levnější a nákup v ní je pohodlnější, rychlejší a méně stresující než v klasické kamenné lékárně.
Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda Otevřít odkaz do nového okna
Tropická vedra, která sužují celou zemi, poznamenávají jak nás lidi, tak i naše zvířecí miláčky. Především pak psi vedra snášejí hodně špatně. Mají se Vaši čtyřnozí přátelé kam schovat?
Investice do krbových kamen se vrátí už za rok Otevřít odkaz do nového okna
Topení plynem či elektrikou je sice hezká věc ale v době krize každý raději než na nesmyslná hesla ekologických aktivistů kouká na svou peněženku a do svých domů instalují krbová kamna.
S pokutou za rychlou jízdu se může dovolená prodražit Otevřít odkaz do nového okna
V zahraničí se policisté s hříšníky s těžkou nohou na plynovém pedálu nemazlí. Spěchat k moři se tak rozhodně nemusí vůbec vyplatit.
Kavitace, aneb liposukce, při níž není nutné operovat Otevřít odkaz do nového okna
Pod pojmem liposukce si většina z nás představuje operační sál, hadičky odsávající přebytečný tuk, bolesti, jizvy a možné pooperační komplikace. Kavitace je ale pravým opakem toho všeho.
Tři piva, celý den studená. To je termo soudek Otevřít odkaz do nového okna
Ta tam jsou doby škaredých termosek, v nichž vydržel nápoj studený či teplý pouze pár hodin. Je tu doba, kdy lidé chtějí originalitu a kvalitu. Je tu doba termosoudků.
Do lázní na Slovensko, třeba do Piešťan Otevřít odkaz do nového okna
Synonymem dovolené se stal pobyt u moře. Tento zažitý trend je však zcela mylný. Velké množství stále upřednostňuje tuzemské pobyty, nebo dovolenou na Slovensku. Jednou ze zajímavých možností jsou lázně v Piešťanech.
Fototapety: předměstí Manhattanu v obýváku Otevřít odkaz do nového okna
Ať už zařizujete nový byt nebo se jen chystáte renomovat starší, máte několik možností jak dosáhnout kýženého výsledku. Kromě nákupu různých doplňků do prostoru také můžete zvolit zajímavý plakát, nebo fototapetu.
Nevěřte reklamám, hubněte trvale s odborníky Otevřít odkaz do nového okna
Každodenně jsme médii zasypáváni stoprocentně účinnými prostředky pro zhubnutí, které stojí tisíce, mnohdy i desetitisíce korun, avšak bez výsledků. Dlouhodobě je pro chtěné zformování postavy nejlepší svěřit se do péče odborníka.
Využijte letních slev na nákup mobilního domu Otevřít odkaz do nového okna
Takzvané mobilheimy nejsou u nás moc známé, do podvědomí lidí se však pomalu dostávají. Jedná se totiž o výhodné řešení, které umožňuje ekonomicky výhodné pořízení příbytku, který poslouží jako chatka nebo zahradní domek.
Nenechávejte nákup školního batohu na září Otevřít odkaz do nového okna
Obvyklou dobou pro nákup školních pomůcek, mezi které patří i batohy bývá konec srpna, někdy i začátek září. I když internetové obchody poskytují pohodlí výběru z domova a bez front, riskujete tím minimálně menší výběr při vyprodání zásob.
Kam pro pojistku? Na pobočku nebo do obýváku Otevřít odkaz do nového okna
Životní pojištění, důchodové připojištění, úrazové pojištění, pojištění domácnosti… Je toho prostě moc. Bonusy, slevy, odklady splátek a mnoho dalšího. Tomu všemu by měl člověk porozumět, když uzavírá pojistku. Je lidmi přeplněná pobočka to nejvhodnější místo, kde pojistku uzavírat?
Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek Otevřít odkaz do nového okna
Nakupování v obchodních domech přeplněných k prasknutí není hobby většiny z nás. V letních měsících, kdy vrcholí nakupování potřeb na dovolenou třeba u moře, se může hodit nákup plavek z pohodlí domova prostřednictvím internetového obchodu.
Úřadům práce a agenturám lidé nevěří Otevřít odkaz do nového okna
Míra nezaměstnanosti se v České republice stabilně pohybuje kolem 8 až 9 procent. Z průzkumů vyplývá, že na rozdíl od let minulých dávají čerství uchazeči o volné místo přednost online službám na internetu, než spoléhání se na úřad práce, či personální agentury.
Zkuste partnerský program – snadný výdělek na internetu Otevřít odkaz do nového okna
Mezi nejčastější reklamu pro eshopy a jiné poskytovatele nejen online služeb už nějaký čas patří takzvané partnerské systémy. Ty mohou sloužit pro pokrytí nákladů při provozování menšího webu, ale mohou být také jedním z hlavních zdrojů příjmů.
Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu Otevřít odkaz do nového okna
Nejen firemní zákazníci potřebují přistupovat ke své poště, kalendářům, poznámkám či kontaktům na cestách. Jedním z výhodných řešení je přístup skrze chytrý telefon, který veškerá potřebná data stahuje ze synchronizačních serverů aby byly vždy dostupné.
Několik typů na lepší a bezpečnější opalování Otevřít odkaz do nového okna
Opalování či chcete-li slunění je nedílnou součástí letního období. O této relaxační činnosti však panuje spousta mýtů, které se mnohým nevyplatili. Je třeba se jím vyhnout a zmenšit tak riziko zdravotních problémů, které si nevědomky můžete velice snadno způsobit.
Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky Otevřít odkaz do nového okna
V parných letních dnech se nezřídka kdy objevují náhle bouřky a průtrže mračen, před kterými se většinou ukrýváme doma. Se zahradní chatkou tomu tak ale být nemusí. Zajímavý prvek zahrady Vás ochrání nejen před přívaly deště, ale před slunečními paprsky.
Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska Otevřít odkaz do nového okna
Letní měsíce jsou nejčastějším obdobím pro dovolenou, třeba v Chorvatsku. Ač se mimo hlavní sezónu nebude jednat o trávení dovolené na pláži, je někdy výhodnější odcestovat do této destinace v brzkých jarních, či podzimních měsících.
Nezanedbejte včasnou výměnu pneumatik Otevřít odkaz do nového okna
Stejně jako se mění zimní pneumatiky za letní, je třeba nezanedbat ani výměnu těch sezónních při opotřebování. Ojeté letní pneu se totiž mohou chovat na kaluži po bouřce stejně, jako na namrzlé vozovce.
I v second handu se dá pěkně obléci Otevřít odkaz do nového okna
Hledáte zajímavé kousky oblečení pro Vaše ratolesti? Retro oblečky z čisté nostalgie? Či si jen chcete udělat radost levným nákupem? Zkuste dětský second hand, kde najdete originální kousky a oproti tržnici zde najdete prověřené kvalitní zboží.
ICQ přestěhované do Ruska je stále českou jedničkou Otevřít odkaz do nového okna
V dubnu 2010 bylo ICQ prodáno ruské společnosti Digital Sky Technologies za částku, která se pohybuje v přepočtu kolem 1,5mld. Kč. Česká republika, Izrael a Rusko patří k zemím, kde je tento komunikační protokol rozšířen nejvíc.
iPad představil světu nový směr počítačů Otevřít odkaz do nového okna
Takzvané Tablet PC zde již byly dlouho, ale až Apple na počátku roku díky svému marketingu dokázal vytvořit z této placky legendu ještě před svým uvedením do prodeje. Je to začátek nového směru v IT?
Guinessova kniha rekordů vznikla díky hádce v hospodě Otevřít odkaz do nového okna
Když se 10. Listopadu 1951 konalo myslivecké shromáždění na břehu řeky River Slaney v zátoce Wexford, nikdo ze zúčastněných asi netušil, že právě tam vzniká jeden z nejprodávanějších knižních bestsellerů.
Nápis v Hollywoodu zachránil Playboy Otevřít odkaz do nového okna
Na počátku léta roku 2009 bylo rozhodnuto, že na pozemcích Los Angeles, kde nyní stojí slavný nápis Hollywood, budou vybudovány domy. Většině obyvatelů se to však pochopitelně nezamlouvalo a tak bylo rozhodnuto otevřít veřejnou sbírku a pozemky odkoupit.
Čerstvé mléko nejen z automatů Otevřít odkaz do nového okna
Po vzoru zbytku Evropy se i u nás posledních několik měsíců začínají budovat automaty na čerstvé mléko. Mléko, které je neupraveno, nebo prošlo jen pasterizací, však nenajdeme pouze v těchto stáčírnách.
Je libo počítač v klávesnici? Zkuste Asus EeeKeyboard PC Otevřít odkaz do nového okna
S velice zajímavým řešením přišel výrobce počítačového příslušenství Asus. Do klávesnice, která na první pohled vypadá docela obyčejně, se mu totiž podařilo vměstnat prakticky kompletní počítač. Co vše dokáže?
Lázně trochu jinak? Zkuste ty na Slovensku Otevřít odkaz do nového okna
O oblibě pobytů v lázních není třeba sáhodlouze diskutovat. Ať už se jedná o ozdravný pobyt, či jen relaxační víkend, pohoda v lázních většinu lidí nadchne. Kousek od českých hranic se nacházejí slovenské lázně Rajecké Teplice, kde si přijdete na své.
Účetní a ekonomické systémy z ověřeného zdroje Otevřít odkaz do nového okna
Každý, kdo někdy podnikal, ví, jak důležitou roli hrají při správě podniku nebo živnosti ekonomické systémy. Jsou velkými pomocníky nejen pro dohledu nad financemi, ale v případě dobré volby Vám poskytnou i výhody informačního systému.
Kreativní koutek na zahradě nebo jen místo odpočinku? Otevřít odkaz do nového okna
Slunečné letní dny jsou jako stvořené pro povalování se na zahradě. K tomu můžete využít lehátko či houpací síť, ale také jednoduchý zahradní přístřešek, jakým jsou zahradní altány. Ty mají podobné rozměr jako zahradní domky, ale neposkytují takové zázemí pro další dovybavení.
Jak na pohodové účetnictví a správu ekonomiky ve firmě? Otevřít odkaz do nového okna
Ať jste živnostník, nebo vedete velkou firmu, vždy se musíte potýkat s nepohodlným a zdržujícím účetnictvím. Ve větších firmách se k tomu přidává podrobnější správa financí, vedení agendy a mnoho dalšího. Řešení těchto problémů Vám usnadní ekonomický systém Pohoda.
Moderní zahradu už netvoří plantáže zeleniny. Otevřít odkaz do nového okna
Ta tam jsou doby, kdy u každého domu byla zahrada s plantáží plnou nejrůznějších druhů zeleniny. Dnes již zahrada plní poněkud jiný účel. Pro mnoho lidí je procházka po vlastní útulné zahradě nejlepší relaxací.
Nehyzděte zahradu pletivem, pořiďte si dřevěný plot. Otevřít odkaz do nového okna
Přírodní materiály se u rodinného domu skvěle vyjímají a neplatí to jen o různých doplňcích, či pergolách. Důležitou součástí zahrady je plot, který určuje její tvář. Proč tedy volit nevzhledné pletivo, které vytváří dojem ohrady, když můžeme zvolit krásný dřevěný plot.
Když na pivo, tak do správné Plzeňské hospůdky Otevřít odkaz do nového okna
Jaké jiné pivařské město by mělo napadnout správného Čecha, když ne Plzeň. V tomto tradičním městě zlatavého moku najdete mnoho hospod a restaurací, kam můžete vyrazit jen tak svlažit hrdlo po namáhavém výletu, nebo poznávat chutě Plzeňského pokladu.
Pergola Vás uchrání před sluncem i pohledy sousedů Otevřít odkaz do nového okna
Bydlíte v rodinném domě a přemýšlíte o zajímavém místě pro relaxaci a posezení s přáteli? Pořiďte si pergolu, která Vám zaručí příjemné prostředí pro zahradní párty i chvíle odpočinku. Její stavba je velice snadná.
Potápění nebo paragliding? Zkuste Chorvatsko. Otevřít odkaz do nového okna
Chorvatsko je obrovským fenoménem mezi zahraničními destinacemi pro dovolené. Nabízí nejen krásnou přírodu, ale také mnoho rozličných aktivit.
Šetřete ovzduší i peněženku – používejte tepelná čerpadla Otevřít odkaz do nového okna
S rostoucími cenami za zdroje tepla je vhodné zvážit vybudování alternativního zdroje vytápění. Nejedná se však pouze o ekonomickou otázku. Pořízením například tepelného čerpadla několikanásobně snížíte vaše emise.
Vyhněte se pokutě včasným označením domu. Otevřít odkaz do nového okna
Zákon ukládá povinnost mít každý dům, kromě vedlejších budov označený číslem popisným, popř. orientačním. Existují stovky různých druhů cedulí nejenom s číslem, díky nimž se vyhnete pokutě a také dům ozdobíte.
Kvalitní nářadí nebo šunty za pár korun z hypermarketu? Otevřít odkaz do nového okna
Každý, kdo si vybavuje vlastní dílnu či pořizuje zaměstnancům nářadí, by se měl nad touto otázkou zamyslet. Dá se skutečně nákupem nářadí v hypermarketu ušetřit?
Jak vybrat ten správný bazén na zahradu Otevřít odkaz do nového okna
Kvalitní laminátový bazén zapuštěný do země nebo nevzhledný gumový, ale levnější bazén vyčuhující ven z trávy? Pokusme se najít odpověď na tuto otázku.
Chcete se pořádně vyspat? Pořiďte si pořádnou matraci Otevřít odkaz do nového okna
Ušetřit při nákupu postele nějakou tu korunu se líbí každému. Postele se dají pořídit třeba už od tisíce korun. Dá se ale těm nepohodlným válendám vůbec říkat postel? A jedná se opravdu o úsporu?
Půjčovat si před výplatou už nemusíte od souseda Otevřít odkaz do nového okna
Hodně lidí to zná. Dítě potřebuje nové boty nebo peníze do třídního fondu. Kočka nebo pes potřebuje k veterináři. To vše stojí peníze a jako naschvál, to vše přichází vždy pár dní před výplatou, kdy je do kapsy nejhlouběji.
Smaltované nádobí. Starověká technologie stále funguje Otevřít odkaz do nového okna
Smaltované nádobí je pořád v kurzu a to i přesto, že jeho kořeny sahají až do starověku a možná právě proto. Smaltované nádobí používali před tisíci lety v Číně, Indii, Japonsku i v Egyptě. Od té doby prošlo smaltované nádobí velkou proměnou.
Pohodlné grilování. To jsou plynové zahradní grily Otevřít odkaz do nového okna
Odpočinek. To je to, proč si lidé pořizují zahrady a chalupy. V pátek, když přijdou z práce tak si zabalí věci a vyrážejí na chalupu. Přijedou tam a místo aby si odpočali, vydají se do lesa pro dřevo na grilování.
Virtuální demonstrace: Protest proti ČSSD z pohodlí domova Otevřít odkaz do nového okna
Každý kdo by chtěl vyjádřit svůj postoj vůči předvolebnímu populismu a zároveň se mu příčí jednání některých lidí v podobě násilí, má teď tu možnost. Chystá se velká virtuální demonstrace, do níž se může zapojit každý.
Internet je všemocný: Kolektivní sleva pro jednoho Otevřít odkaz do nového okna
Je až k údivu, na co všechno jsou tvůrci internetových projektů schopni přijít. Některé služby jsou zbytečné a některé jsou naprosto dokonalé. Třeba taková kolektivní sleva určená pro jednotlivce. Když je někdo šikovný, tak i taková věc jde.
Dejme dětem to, co jsme i my měli tak rádi. Houpačky Otevřít odkaz do nového okna
Dětské houpačky jsou jednou z věcí, na které z dětství rádi vzpomínáme. Kam se ale poděly? Na sídlištích nejsou a těch pár satelitních městeček, v nichž dětské houpačky jsou, to jistě nevytrhne.
Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Stále ještě přemýšlíte kam se letos vydat na dovolenou? Chcete své volno strávit u moře? Nemusíte přeci na druhý konec světa. Co takhle se vydat do Chorvatska?
Trombocytopenie, aneb když není krev v pořádku Otevřít odkaz do nového okna
Nemocí krve je velké množství. Jednou z takových nemocí je trombocytopenie, která se projevuje sníženým množstvím krevních destiček (trombocytů). Za trombocytopenii považujeme stav, kdy množství krevních destiček klesne pod hodnotu 10x10x9/l.
Defenestrace 2010, aneb kroužkujte při volbách ty dole Otevřít odkaz do nového okna
Alarmující stav české politiky rozhořčil krajana Járu Cimrmana natolik, že vynalezl jednoduchý způsob, jak zbavit poslaneckou sněmovnu nevyhovujících politiků a nahradit je novými lidmi.
Hokej Němcům nic neříká. Neznají ani svého trenéra Otevřít odkaz do nového okna
Mistrovství světa v hokeji 2010 se uskuteční ve dnech 7. -23. května v německém Kolíně na Rýnem a Manheimem. A právě úvodní zápas 7. Května se postaralo podle organizátorů o nový divácký rekord v počtu diváků na jednom zápase.
Klišé o chladném kovu už dávno neplatí Otevřít odkaz do nového okna
Kované postele i další nábytek, kované ploty a brány, zábradlí a mnoho jiných věcí. Klišé o tom, že věci z kovu jsou chladné a neosobní už dávno neplatí. Vlastně to pravdou nebylo nikdy. Lidé na to přichází ale až teď.
Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě Otevřít odkaz do nového okna
Když to někdo umí, tak je to nádhera. Řeč je o skloubení ženské krásy a krásy nadupaných automobilů dohromady. Patří to prostě k sobě a to navzdory názorům některých lidí, kteří focení nádherných dívek u aut považují za jejich ponížení.
Spodní prádlo. Pohodlné, sexy, sportovní. Stačí si vybrat Otevřít odkaz do nového okna
Jaké je vaše oblíbené spodní prádlo? Někdo upřednostňuje jednoduché, spíše sportovní prádlo, jiní dávají přednost sexy prádýlku. Samozřejmě také záleží na tom, zda vyrážíte ven, nebo zda se jím chcete „pochlubit“ v ložnici.
Nedostatek slunečního světla způsobuje krátkozrakost Otevřít odkaz do nového okna
Nikoli počítače, televize a zářivky způsobují krátkozrakost. Tyto věci jsou pochopitelně jedním z faktorů ale jen podružným. Když sedíme u počítače či televize, tak prostě nemůžeme být venku na slunci. Nedostatek slunečního světla je přitom tím hlavním důvodem, proč jsme krátkozrací.
Koncepty aut. To NEJ, co automobilky nabízejí Otevřít odkaz do nového okna
Koncepty aut jsou taková auta, která z převážné většiny vůbec do ulic nikdy nevyrazí. Nikdy si je nikdo nekoupí a automobilky na nich nevydělají ani korunu. Přesto jsou jich plné autosalony a automobilky se svými koncepty rády chlubí. Jde o prestiž.
Jak vyčistit zahradní jezírko? Prostě vysavačem Otevřít odkaz do nového okna
Zahradní jezírka jsou v poslední době hodně v módě. Trochu vody by chtěl mít na své zahradě každý, ale po vytvoření pěkného jezírka nastává problém jak jej udržovat. Jak se zbavit kalu, zbytků odumřelých rostli a listí na hladině i na dně. Jak? Prostě vysavačem.
Cyklostezky = Bezpečnost. To je to, oč tu běží Otevřít odkaz do nového okna
Cyklostezky rostou jako houby po dešti a není se čemu divit. Cyklostezka ač má v názvu slovo cyklo, není jen o cyklistice, ale je to místo, které využívají bruslaři na kolečkových bruslích a vlastně všichni, kdo mají rádi kolečka na čemkoli.
Teak. Strom, z nějž se vyrábí paluby lodí a zahradní nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Stejně jako paluby lodí jsou vystavované nepříznivým klimatickým podmínkám, i na zahradní nábytek chvíli prší, chvíli na něj svítí slunce či na něj padá rosa. Není proto náhoda, že pro výrobu zahradního nábytku se čím dál častěji používá stejný materiál. Teakové dřevo.
Zázvor. Unikátní koření a bylinka se zázračnými účinky Otevřít odkaz do nového okna
Zázvor představuje koření, které má pryskyřičnou vůni a používá se především v čínské a indické kuchyni jako dochucovadlo. Ovšem využití má i jako bylina a celkově jeho možnosti jsou velké.
Domů ze školky a hned na pískoviště. Kde jsou ty časy Otevřít odkaz do nového okna
Chodili jsme ven, hráli jsme si na pískovišti, měli jsme kamarády, nebáli jsme se napít jeden od druhého. Naše děti teď přijdou ze školky, usednou k televizi nebo počítači, kamarády mají jen virtuální a dětská pískoviště znají jen z obrázků.
Přemýšlíte o dovolené? Co třeba do Chorvatska? Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se na dovolenou a ještě nevíte kam? Zapřemýšlejte nad dovolenou v Chorvatsku. Čeká tu na vás mnoho krásných destinací, které vám nabízí veškerý turistický komfort.
Ceny realit jsou na minimu. Je čas si projít inzerci Otevřít odkaz do nového okna
Hospodářská krize způsobila nevídaný pád cen nemovitostí. Od bytů, přes domy a pozemky až po hospodářská stavení a průmyslové objekty. Ceny jsou podle odborníků na historickém minimu a dále už klesat nebudou. Je čas projít si inzerci realit.
Svatební dekorace, aneb svatba není žádná sranda Otevřít odkaz do nového okna
Připravit svatbu není žádná legrace. Ikdyž mnoho párů v poslední době volí raději malou svatbu o šesti lidech, jsou i tací, kteří naplno podlehli svatebnímu šílenství, které znají z amerických filmů. Svatební šaty, družičky a především dokonalá svatební dekorace je pak pro ně základem krásné svatby.
Jak prodat dům či byt? Přes realitku nebo inzerci? Otevřít odkaz do nového okna
Prodej domu či bytu má mnoho úskalí. Na pomoc se prodejcům i kupujícím vydávají desítky a spíše stovky realitních kanceláří. Je ale důležité jejich služeb využívat? Není lepší prodat si dům na vlastní pěst prostřednictvím inzertního realitního portálu?
Najít originální dárek k narozeninám není snadné Otevřít odkaz do nového okna
Bačkory, flaška, bonboniéra, hrníček nebo jiný keramický lapač prachu, který obdarovaný odloží. To jsou tradiční narozeninové dárky. Což takhle zkusit být někdy trochu světovější a svůj hledáček zamířit na originální dárky.
Kam na dovolenou? Vyjeďte si do Chorvatska Otevřít odkaz do nového okna
Ještě nemáte žádné plány na letní dovolenou? Je nejvyšší čas konečně vybrat místo, kde si odpočinete od všech starostí a užijete si několik hezkých dní. Chorvatsko vám takovou možnost nabízí.
Chcete ztratit soukromí? Jděte na Facebook Otevřít odkaz do nového okna
Ve Velké Británii proběhl případ, kdy žena, která byla v rozvodovém řízení se svým manželem, si ve svém profilu změnila status z „vdaná“ na „nezadaná“. Manžela to natolik rozčílilo, že ji ubodal k smrti.
Hledáte novou sportovních aktivitu? Zkuste zumbu Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se vrhnout na nějaký sport? Zkoušeli jste běhání, posilovnu či další sportovní aktivity, ale moc vás nenadchly? Chtěli byste zkusit něco, co je zábavné, ale přitom účinné? Pak je tu pro vás zumba. Pojďme si ji více přiblížit.
Poznejte ruský klenot jménem Moskva Otevřít odkaz do nového okna
Moskva je hlavní městem Ruska. Rozkládá se na ploše 1085 km2 a žije zde přes 10 milionů obyvatel. Je velmi významným evropským městem a centrem politiky, hospodářství, kultury, školství atd.
Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky Otevřít odkaz do nového okna
Píše se rok 1993 a na obloze se objevuje nový asteroid pojmenovaný podle Čecha – Wichterle. Tento český vědec a vynálezce se velkou měrou zasloužil o rozvoj a zdokonalení kontaktních čoček a ulehčil tím život milionům lidí s vadami zraku.
Oprašte své grily, sezóna zahradního grilování začíná Otevřít odkaz do nového okna
Zahradní grilování už dávno není jen doménou nabubřených amerických rodin z předměstí. Zahradní grilování proniklo i do Evropy a Česko se v tomto ohledu stalo doslova velmocí.
Staráme se o zuby, kůži i vlasy. Na oči zapomínáme Otevřít odkaz do nového okna
Každý z nás chodí k zubaři, staráme se o své vlasy a nedáme dopustit na svou pokožku ani své nehty. Na jednu velmi důležitou věc ale zapomínáme. Touto věcí jsou naše oči. Starost o tento veledůležitý orgán naprosto zanedbáváme.
Statisticky vzato, hrad Křivoklát brzy lehne popelem Otevřít odkaz do nového okna
Je to tak. Hrad Křivoklát, který je dominantou rakovnického okresu ve středních Čechách, čeká dle statistických údajů v nejbližších letech ničivý požár. Touto zkouškou prochází každých 200 let a tato doba se právě blíží.
Rockeři by za prezidenta USA volili frontmana Green Day Otevřít odkaz do nového okna
Když na serveru rock.com probíhala anketa o prezidenta USA, byl jím zvolen frontman Green Day Billie Joe Armstrong. Ten už jako čtrnáctiletý založil svoji první kapelu a již přes 20 let působí v tomto spolku z Californie.
Léčení po festivalu vyjde dráž, než pořádný spacák Otevřít odkaz do nového okna
Muzika hraje dlouho do noci, alkohol teče proudem a lidé se několik dní a nocí baví. Spí se po širákem jen tak ve spacáku a kdo pořádný spacák nemá, tráví následující týden s rýmou a chrapotem.
Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno Otevřít odkaz do nového okna
Francouzská kuchyně je výtečná. Určitě i vy oceníte její pestrost a kombinaci výborných chutí. Najdete v ní mnoho ryb a dalších mořských plodů, ale také maso, především jehněčí, skopové, hovězí a telecí.
Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují Otevřít odkaz do nového okna
Ta tam jsou časy, kdy ženy trávily hodiny povídáním v parku či v kavárnách. Ženy stále častěji přicházejí na mnohem pohodlnější a zajímavější způsob komunikace. Svědčí o tom i fakta o obrovském nárůstu návštěvnosti oblíbených portálů pro ženy.
World of Warcraft. Naprostý fenomén mezi hrami Otevřít odkaz do nového okna
Podle posledních průzkumů je celkově kolem 16 milionů hráčů online her. Z toho neuvěřitelný počet 11 miliónů platí měsíční poplatky za jednu hru – World of Warcraft. Právě díky tomu je tato hra zapsána i v Guinessově knize rekordů.
Deregulované nájemné versus vlastní bydlení na hypotéku Otevřít odkaz do nového okna
Není daleko doba, kdy nájemní bydlení už nebude ani zdaleka plnit funkci mnohem dostupnějšího bydlení, než bydlení ve svém bytě či domě pořízeném na hypotéku. Blíží se totiž úplná deregulace nájemného.
Postrach českých restaurací jménem Zdeněk Pohlreich Otevřít odkaz do nového okna
Zdeněk Pohlreich je bezesporu jednou z nejznámějších osobností české gastronomie. Šéfuje pražskému hotelu Café Imperial a moderuje pořad Ano, šéfe. Jak to s ním je doopravdy?
Katyňský masakr. Rusko-polský otazník Otevřít odkaz do nového okna
V březnu 1939 se uvnitř Kremlu rozhodlo o osudu několika desítek tisíc polských mužů, zejména inteligence a důstojníků. Ti byli do té doby drženi v ruských táborech. Likvidace v průběhu dubna téže roku je známá jako „Katyňský masakr“.
RC modely. Hračky, které tátové dětem neradi půjčují Otevřít odkaz do nového okna
Obliba RC modelů, tedy modelů na dálkové ovládání v poslední době velmi roste. Kupují je hlavně tatínkové svým ratolestem a to z jediného důvodu. Aby si s nimi pak mohli hrát samy.
Předpověď počasí – věštění z křišťálové koule? Otevřít odkaz do nového okna
Taky Vás zajímá, jaké bude zítra počasí? Jaké počasí bude za týden? A co třeba za 3 měsíce nebo dokonce za rok? Dlouhodobá předpověď je sice založená na vědecké bázi, ovšem že se meteorologové trefí, je pravděpodobné na pouhých 30 procent.
Ovládněte počítač pomocí nohy - bezdrátově Otevřít odkaz do nového okna
Společnost Yanko Design představila na svých stránkách zajímavý koncept ovládání počítače, který má na svědomí jejich designérka Liu Yi. S jejím vynálezem Vám k práci na počítači budou stačit dva prsty u nohy.
Bazén na zahradě už není jen komfort pro bohaté Otevřít odkaz do nového okna
Jistě také znáte ty letní dny, kdy člověk přijde splavený potem z práce a ze všeho nejraději by vyrazil někam k vodě a pořádně se osvěžil.
Žirafa. Africká blízká příbuzná jelenů a krav Otevřít odkaz do nového okna
Stejně jako jelen nebo kráva, je i žirafa sudokopytník. To však není všechno. Žirafa má s jeleny a krávami společnou celou stavbu těla. Až na ten dlouhý krk.
Všechny cesty vedou do Říma. Pravda nebo klišé? Otevřít odkaz do nového okna
Řím je hlavním městem Itálie a představuje jedno z nejstarších evropských měst, které vzniklo před více než 2 700 lety. Má vybudovanou tradici a tím pádem i mnoho zajímavých historických památek.
Biosolárium. Opalování, zdraví a relaxace v jednom Otevřít odkaz do nového okna
Opálená pleť je krásná. Vypadá zdravě a celkově je v módě. Proto také mnohé ženy (ale i stále více mužů) po ní touží, a to nejen v letních měsících, kdy se mohou vystavovat sluníčku. Za tímto účelem vznikla solária, do kterých dnes míří stále více lidí.
Ruská kuchyně. Kalorické bomby, které musíte ochutnat Otevřít odkaz do nového okna
Ruská kuchyně se vyznačuje velkou rozmanitostí a konkrétní jídla se dost liší podle toho, v jaké části Ruska se nacházíme. Přeci jen jde o velkou zemi, která je multikulturní a taková je i její kuchyně.
Maledivy. Splníte si tu sen, ale hodně za něj zaplatíte Otevřít odkaz do nového okna
Maledivy se rozkládají na ploše 298 km2 a žije zde cca 350 000 obyvatel. Souostroví je tvořeno 19 korálovými ostrovy, které leží v Indickém oceánu na jihu Asie. Celkový počet ostrovů je 1 196. Z toho jich je obydleno kolem 200.
Herní konzole xBox, Sony Playstation, Nintendo Wii Otevřít odkaz do nového okna
Na trhu s herními konzolami se nejčastěji mluví o nesilnější trojce Microsoft Xbox 360, Sony Playstation 3 a Nintento Wii. V čem se tyto tři herní stanice liší?
Mobbing aneb šikana v práci. Nejste jeho obětí? Otevřít odkaz do nového okna
Mobbing je termín, který se neustále rozšiřuje a o kterém můžeme dnes mnohé slyšet. A co se přesně pod tímto pojmem skrývá? Jde o druh šikany, který probíhá na pracovišti.
Mýty o anonymitě na internetu Otevřít odkaz do nového okna
Mezi běžnými uživateli je rozšířen velice zkreslený pohled o anonymním používání internetu. Bohužel si většina běžných smrtelníků ani nedokáže představit, jak je provoz na síti monitorován.
Učitel národů Jan Amos Komenský Otevřít odkaz do nového okna
Každý rok, 28.března slavíme výročí narození učitele národů – Jana Amose Komenského. Byl také teologem, filosofem, pedagogem, spisovatelem a posledním biskupem Jednoty bratrské.
Gaudího Barcelona se představuje… Otevřít odkaz do nového okna
Barcelona je druhé největší město Španělska. Najdete ho na severovýchodě Španělska na pobřeží Středozemního moře. Rozkládá se na ploše 186,65 km² a žije zde přes 1,5 milionů obyvatel.
Fenomén iPhone, aneb historie jablečného krále Otevřít odkaz do nového okna
Stejně jako většina trendů v USA i fenomén jménem iPhone dorazil před několika lety také do České republiky.
Ebanking, aneb ovládněte peníze z pohodlí domova Otevřít odkaz do nového okna
To co je dnes již běžnou součástí prakticky každého bankovního účtu, ani zdaleka nebyla taková samozřejmost před deseti lety.
Gel, porcelán nebo pryskyřice. Tím vším se dají zkrášlit nehty Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní době stále více žen dává přednost umělým nehtům před těmi svými. Umělé nehty dodají ruce eleganci a pěstěný vzhled a dnes už jsou navíc cenově velmi dostupné.
Euromince a eurobankovky jsou v oběhu už od roku 2002 Otevřít odkaz do nového okna
1. ledna 2002 byly uvolněny do oběhu platidla evropské unie – mince a bankovky. Mince mají celkem 8 hodnot a bankovky 7. Víte však co je na nich zobrazeno?
Thajská kuchyně. Rýže, kari a hlavně chilli Otevřít odkaz do nového okna
Thajská kuchyně je o tolik jiná než ta naše. Její pokrmy se vám mohou zdát zvláštní, ale jistě jim přijdete na chuť, alespoň některým určitě. Thajská jídla jsou velmi rozmanitá a jsou typická svou zvláštní chutí, ale i vůní.
Badoo.com - kontroverzní seznamka ala sociální síť Otevřít odkaz do nového okna
Fenomén dnešní doby – sociální sítě. Prakticky každý, kdo se na internetu pohybuje více, než půl hodiny denně o nich slyšel. Facebook, Twitter, Lide.cz, Xchat.cz, to jsou jména služeb, která jsou neustále omílána ve všech médiích.
Apríl – jak se žertovalo v minulosti Otevřít odkaz do nového okna
Asi každý z nás to zažil. 1. dubna se setkáváme s úžasnými objevy, zprávami o špagetách rostoucích na stromech, komářím sádlem v regálech obchodů, psy s krásně hebkým peřím v televizních relacích. Odkud však tento zvyk pochází?
Na červené špagety plné kečupu v Itálii zapomeňte Otevřít odkaz do nového okna
Mnozí se shodnou na tom, že je italská kuchyně jedna z nejlepších na světě. Nabízí vám různé druhy masa, ryby, zeleninu, těstoviny, pizzu, sýry, dezerty...Zkrátka z rozmanité nabídky si vybere každý.
Benátky. Město kanálů, gondolí a krásných památek Otevřít odkaz do nového okna
Už jste viděli na vlastní oči Benátky? Toto severoitalské město je velmi oblíbeným cílem turistů. Historické jádro najdete v mělké laguně. Uvidíte tu spoustu zajímavých památek.
Liposukce. Revoluce v hubnutí nebo mrzačení těla? Otevřít odkaz do nového okna
„Dokonalá postava“ - magické spojení slov. Po naplnění tohoto snu touží mnoho žen, ale i mužů. Jak získat postavu, se kterou budete opravdu spokojení?
Gepard je dokonalá hříčka přírody. Kočka se znaky psa Otevřít odkaz do nového okna
Gepardi jsou kočkovité šelmy. Přesto se v mnoha rysech od ostatních kočkovitých šelem liší a vyznačují se mnoha znaky, které jsou typické spíše pro šelmy psovité.
Řecká kuchyně není jen Gyros. Zkuste také něco jiného Otevřít odkaz do nového okna
Tradiční česká kuchyně je vynikají a možná ani vy na ní nedáte dopustit, ale i pokrmy typické pro jiné země vám mohou zachutnat. Co takhle zkusit nějakou z řeckých specialit?
Pásmo Gazy. Co to je a proč se o něm stále mluví Otevřít odkaz do nového okna
Pásmo Gazy je místo na pobřeží Středozemního moře. Jihozápadně sousedí s Egyptem a hranice jihu, východu a severu sousedí s Izraelem.
Při stavbě Panamského průplavu zemřelo 20 tisíc lidí Otevřít odkaz do nového okna
Průplav spojující Atlantský a Tichý oceán chtěl postavit už Karel V. v roce 1534. Ze stavby ale sešlo, protože to bylo na tehdejší dobu naprosto nemožné.
Homeopatika. Účinná léčba nebo placebo? Otevřít odkaz do nového okna
Homeopatika v dnešní době prodělávají velký boom. Stále více lidí se uchyluje k alternativním léčebným metodám a tato je ze všech nejznámější a nejoblíbenější.
Zastavte se na chvíli, je čas na relaxaci Otevřít odkaz do nového okna
„Nemám čas“, tak to je velmi častá věta mnohých lidí. Možná i vy ji používáte více, než je zdrávo. Všichni se někam ženeme, žijeme pod tlakem a dennodenně jsme vystavováni stresu.
Eurodisneyland, pohádkový svět v srdci Evropy Otevřít odkaz do nového okna
Chcete udělat radost vašim malým potomkům? Vezměte je na výlet, který si skutečně užijí. Cílem tohoto výletu může být třeba Disneyland v blízkosti Paříže.
Botox, aneb za krásu, která může zabíjet, se platí Otevřít odkaz do nového okna
Ženy dnes hledají stále nové způsoby, jak si udržet svou krásu a mladistvý vzhled co nejdéle. „Odborníky na krásu“ už za tímto účelem dávno nevyhledávají jen celebrity.
Politici bojují o přízeň lidí na facebooku Otevřít odkaz do nového okna
Poslední rok znamenal doslova převrat v komunikaci na síti. To, co je již běžným v zahraničí se zabydluje i v Česku – sociální sítě. Nejznámějším představitelem je rozporuplný Facebook.
The Pacific – nejdražší seriál v historii Otevřít odkaz do nového okna
15. března si na HBO odbyl premiéru nejdražší seriál historie – válečné drama Stevena Spielberga a Toma Hankse The Pacific. Bezkonkurenčně nejdražší seriál v historii.
Online hudba – nastupující fenomén? Otevřít odkaz do nového okna
Většina lidí, kteří tráví u počítače několik hodin denně, má ve zvyku při práci či zábavě na PC poslouchat hudbu. Na pevném disku se pak hromadí kopa „empétrojek“ – více, či méně přehledných.
Gadgets - opravdu originální dárky Otevřít odkaz do nového okna
Každý z nás někdy řešil problém s výběrem dárků - ať už pro své nejbližší nebo třeba pro šéfa. Vybrat dárek, který neurazí, zaujme svojí nápaditostí a v nejlepším případě i pobaví, je někdy opravdu dřina.
Digitalizace TV vysílání. Její výhody a nevýhody Otevřít odkaz do nového okna
Už v roce 2009 byla zahájená takzvaná digitalizace televizního vysílání. Podle odborníků je to proces nutný a nazývají jej přirozeným vývojem televizních a rozhlasových služeb.
Českoslovenští a čeští prezidenti jeden po druhém Otevřít odkaz do nového okna
Od vzniku Československé republiky v roce 1918 se v prezidentském křesle československého a následně českého státu vystřídalo zatím deset mužů.
Tiger Woods, golfový mág a notorický sukničkář Otevřít odkaz do nového okna
Tiger Woods je bezpochyby nejlepším golfistou, který kdy chodil po této planetě. To, čeho většina hráčů nedosáhne za celý život, dokázal už v sedmadvaceti letech. Vydělává miliony a má si své neřesti.
Niagarské vodopády navštíví ročně 12 milionů turistů Otevřít odkaz do nového okna
Z největšího z Niagarských vodopádů padá voda z výšky pětapadesát metrů. Široký je téměř kilometr a za jedinou sekundu jím proteče neuvěřitelných čtyři tisíce kubíků vody.
Paříž není pouze Eifelova věž. Nabízí toho mnohem více Otevřít odkaz do nového okna
Paříž. Evropská metropole, která má opravdu co nabídnout. Pouhé tři dny stačí k tomu, aby člověk alespoň přičichl ke krásám, které toto úžasné město nabízí.
Michael Schumacher, Legenda ověnčená rekordy Otevřít odkaz do nového okna
Legenda motoristického sportu Michael Schumacher drží téměř všechny rekordy Formule 1. Jedním z nich je nejvyšší počet získaných mistrovských titulů. Jsou ale i zajímavější rekordy.
Letní čas. Úspora elektřiny, větší spotřeba benzínu Otevřít odkaz do nového okna
Hlavním argumentem pro zavedení letního času byla úspora energií. Občas také zastánci letního času uvádějí, že se jeho využíváním zmírňují energetické špičky. Jak je to doopravdy?
Elektrokola. Ekologická budoucnost městské dopravy Otevřít odkaz do nového okna
Jízdní kola ztratila v České republice svůj pravý význam. Původně jízdní kola sloužila, lépe řečeno měla sloužit jako běžný dopravní prostředek. V současné době jej ale Češi využívají spíše ke sportu.
Faraon má hrobku větší než devět fotbalových hřišť Otevřít odkaz do nového okna
Obrovská pyramida v egyptské Gíze je nejstarším a zároveň jediným zachovaným divem světa. Tvoří ji dva miliony kvádrů z nichž každý váží více než dvě a půl tuny.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 13:15 7.12.2019)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2019