R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Dům financí - Všechny články

https://dumfinanci.cz/ otevírá se do nového okna Publikované články na Dům financí
Poradna: Jak se liší zdanění u pracovních dohod? Otevřít odkaz do nového okna
Roman: Ke svému zaměstnání mám možnost si přivydělat na pracovní dohody? Jaký je rozdíl ve zdanění mezi DPP a DPČ?
Francouzská centrální banka varuje před možným krachem na finančních trzích Otevřít odkaz do nového okna
Banque de France ve svém pravidelném měsíční komuniké vydala poměrně rozsáhlou analýzu rizik na současných finančních trzích. Jelikož žijeme v globálním světě, většinu těchto rizik lze aplikovat i na naši situaci. Jaká to jsou?
Poradna: Vysoké vlastní příjmy a vdovský důchod Otevřít odkaz do nového okna
Petra: V listopadu mi zemřel manžel, ale nevím, zdali si mohu požádat o vdovský důchod, když se mi poslední roky v podnikání daří.
Které firmy na burze budou nejméně trpět inflací? Otevřít odkaz do nového okna
Inflace nesužuje pouze domácnosti, ale i firmy. Ceny energií a vstupních surovin ukrajují z jejich marží. Většina z nich stojí před rozhodnutím, zda si nechá snížit zisk, anebo zvedne ceny. Jenomže zdražením mohou odradit své klienty, kteří jsou v podstatě ve stejné situaci, protože i oni se ...
Poradna: Platba zdravotního pojištění za dceru Otevřít odkaz do nového okna
Pavel: Dcera studuje v magisterském studiu na VŠ a žádný jiný příjem nemá. V prosinci měla 26 let a prý za ní musíme platit zdravotní pojištění? To skutečně neplatí za studenty zdravotní pojištění stát?
TOP 5 investiční rady expertů pro rok 2022 Otevřít odkaz do nového okna
Máme tu nový rok a s ním také příležitost začít s čistým štítem. Jak ale zajistit, aby byl tento rok lepší, než ten předchozí?
Zvyšte své příjmy zvýšením kvalifikace Otevřít odkaz do nového okna
Hledáte nové uplatnění nebo se jen chcete ve své stávající práci posunout na vyšší úroveň? Nebo právě přemýšlíte o tom, kam se pousnout po maturitě?
3 tipy na efektivní uspořádání garáže Otevřít odkaz do nového okna
Garáž se řadí mezi ryze užitkové místnosti, ve kterých by měl být maximální možný pořádek. Vždyť nikdo nechce zakopávat o nejrůznější nástroje a nářadí. Stejně tak je dobré vědět, kde máte co uloženo, abyste dané věci mohli v případě potřeby využít.
Kryptoměny jsou stále běžnější součástí investičních portfolií Otevřít odkaz do nového okna
Inflace nebývale roste a klasické spořicí produkty před ní nedokážou vaše úspory ochránit. Jak s inflací úspěšně bojovat? Podíváme se na klasické nástroje i novodobé alternativy, které rychle získávají na popularitě.
Jak vydělat či neprodělat na zvednutí sazeb ČNB? Otevřít odkaz do nového okna
**ČNB velmi vhodně využila výměnu vlád a prakticky bez velkých polemik stoupla na brzdu proti inflaci** a zvedla úrokové sazby o 125 bazických bodů na celkových 2,75 %. Bankéři taktéž naznačili, že se nejedná o poslední zvýšení. Na prosincové schůzce mohou i nadále pokračovat ve zvedání úrokových ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 19:01 21.1.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022