R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

EuroZprávy.cz - Počasí

Podzim "udeří" v plné síle: Žene se vichřice, přidá se déšť i sněžení Otevřít odkaz do nového okna
V nadcházejícím pracovním týdnu nás nečeká hezké podzimní počasí. Foukat bude zejména v noci z úterý na středu, kdy se k silnému větru přidá déšť a na horách sněžení.
Nad Evropou se mění cirkulace: Do Česka vtrhne zima. Dlouhodobá předpověď Otevřít odkaz do nového okna
Období od 22. října do 18. listopadu 2018 bude na našem území jako celek teplotně průměrné. Uvedl to Český hydrometeorologický ústav v dlouhodobém výhledu počasí.
Počasí se zblázní? Meteorologové se děsí příchodu jevu El Niño Otevřít odkaz do nového okna
Podle Světové meteorologické organizace je letos 70% šance na opětovný příchod jevu zvaného El Niño. Naposledy se objevilo v roce 2015 a zasáhl podnebí na celé planetě, díky čemuž byl rok 2016 nejteplejším rokem v historii měření.
Předpověď počasí na noc a pondělí 22. října Otevřít odkaz do nového okna
Okraj tlakové výše zeslábne a přes naše území bude od severozápadu přecházet okludující frontální systém, informuje chmi.cz.
Smogová situace v Moravskoslezském kraji byla odvolána Otevřít odkaz do nového okna
Meteorologové odvolali smogovou situaci vyhlášenou v Moravskoslezském kraji pro Ostravsko, Karvinsko, Frýdecko-Místecko a Třinecko. Čtyřiadvacetihodinové koncentrace se v celém regionu pohybují okolo nebo pod imisním limitem 50 mikrogramů na metr krychlový. Hodinové koncentrace meteorologové ...
Rozptylové podmínky na Ostravsku se zlepšily, smogová situace ale trvá Otevřít odkaz do nového okna
Rozptylové podmínky se v Moravskoslezském kraji odpoledne zlepšily. Čtyřiadvacetihodinové koncentrace dosahují maximálně 110 mikrogramů na metr krychlový, kdy povolený limit je 50 mikrogramů. Podle hodinových koncentrací je situace hodnocena jako dobrá či uspokojivá. Smogová situace ale dál trvá.
Předpověď počasí na noc a neděli 21. října Otevřít odkaz do nového okna
Do střední Evropy bude od západu zasahovat okraj tlakové výše a zároveň počasí u nás ovlivní tlaková níže ve vyšších vrstvách atmosféry postupující z Polska dále k jihu, uvedl chmi.cz.
Česko zasype první sníh? Po víkendu se počasí výrazně změní Otevřít odkaz do nového okna
Babí léto se s námi definitivně loučí. Poslední sbohem řekne o víkendu, příští týden už se ponese v duchu podzimu. Přes naše území by také měla přejít studená fronta, která by podle meteorologů z Meteopressu mohla přinést do nížin první sněhové vločky.
Předpověď počasí na noc a sobotu 20. října Otevřít odkaz do nového okna
Ze západní do střední Evropy bude zasahovat okraj tlakové výše, informuje chmi.cz.
Teplé počasí končí, začne mrznout. Meteorologové vydali výstrahu. Velká předpověď na víkend Otevřít odkaz do nového okna
Počasí v posledních dnech ničím nepřipomínalo polovinu října. Padal jeden teplotní rekord za druhým a teplota nezřídka překročila 20 až 25 stupňů Celsia. Tomu je ale nyní konec a už o víkendu se prudce ochladí.
Zdá se vám, že jaro a podzim už neexistují? Podle vědců brzy můžeme přijít o léto Otevřít odkaz do nového okna
Ruku v ruce s klimatickými změnami se mezi lidmi stále častěji hovoří o tom, že jaro a podzim už prakticky vymizely. Vědci se ale obávají jiné možnosti, a sice definitivního konce léta. Právě to totiž může mít za následek sopečná činnost.
Předpověď počasí na noc a pátek 19. října Otevřít odkaz do nového okna
Do střední Evropy se bude od severozápadu rozšiřovat výběžek tlakové výše, informuje chmi.cz.
Tajfuny pobláznily přírodu. V Japonsku se stalo něco nečekaného Otevřít odkaz do nového okna
Japonské sakury, které každé jaro přilákají do země tisíce turistů, letos nečekaně rozkvetly na podzim. Podle meteorologů vzácný fenomén mohly zapříčinit tajfuny, které zemi letos zasáhly, napsal dnes zpravodajský server BBC News. Meteorologický web Weathernews zaznamenal více než 300 hlášení o ...
První předpověď na rok 2019: Jaké počasí nás čeká? Otevřít odkaz do nového okna
Předvídání počasí je jedna z nejméně spolehlivých vědních disciplín. Meteorologové dokáží s jistou určitostí předpovědět počasí na několik následujících dní, jakékoliv delší předpovědi jsou spíše odhadem. Evropské centrum pro střednědobé předpovědi počasí ale experimentuje s jiným typem předpovědí, ...
Jak se bude měnit počasí do roku 2100? Vědci varují před další dobou ledovou Otevřít odkaz do nového okna
Planeta Země před sebou nemá lichotivou budoucnost. Podle kalifornských vědců dojde k dalšímu střídání doby meziledové za ledovou, a ta zasáhne náš svět plnou silou už za několik desítek let.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 15:48 21.10.2018)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2018