R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

EuroZprávy.cz - Počasí

Podivné počasí: Proč je v Evropě stále větší teplo? Otevřít odkaz do nového okna
Zprávy o extrémech počasí se objevují stále častěji – a my jsme si na ně do určité míry zvykli. „Jenže letní řada dramatických událostí spojených s počasím je alarmující: nejenže ukazuje, co může způsobit oteplování, ale ukazuje na potenciální rozsáhlé problémy, které mohou narušit větru a ...
Záplavy na jihu Indie jsou jako z apokalypsy. 324 mrtvých, lidé prchají na střechy domů Otevřít odkaz do nového okna
Dillí - Katastrofální záplavy a sesuvy půdy na jihu Indie si vyžádaly již 324 mrtvých. O své domovy přišlo přes 220 tisíc lidí. Školy ve všech 14 okresech státu Kérala jsou uzavřené.
Vedra opět sužují Česko, hrozí bouřky a požáry. Předpověď na víkend Otevřít odkaz do nového okna
Praha - Vzhledem k předpovědi počasí se od neděle zřejmě rozšíří výstraha před požáry na všechny regiony ČR s výjimkou Jihočeského a Moravskoslezského kraje. Momentálně platí nebezpečí vedle Jihomoravského kraje znovu v celém Zlínském kraji a na Vysočině. Teploty budou šplhat nad 30 stupňů, pozor ...
Předpověď počasí na noc a sobotu 18. srpna Otevřít odkaz do nového okna
Praha - Nad střední Evropou se bude rozpadat studená fronta, která jen částečně ovlivní počasí u nás. Během dne se k nám začne od jihozápadu rozšiřovat výběžek vyššího tlaku vzduchu, informuje chmi.cz.
Kriminálníci se řídí počasím? Nové studie ukázaly, jaké má teplo vliv na zločinnost Otevřít odkaz do nového okna
O tom, že počasí ovlivňuje lidské tělo i psychiku jedince, toho bylo napsáno už hodně. Tentokrát se ale vědci rozhodli pověřit, jaký vliv má počasí na kriminalitu. Asi se budete divit, ale závěry jsou jednoznačné – má obrovský vliv.
Jih Indie dál pustoší monzuny. Srovka mrtvých, 150 tisíc lidí bez domova Otevřít odkaz do nového okna
Dillí - Při záplavách a sesuvech půdy na jihu Indie způsobených monzunovými dešti zahynulo už více než 100 lidí. Dalších 150 tisíc osob muselo opustit své domovy
Nedávná vlna veder ve Španělsku zabila 30 lidí, mezi nimi i poutník do Compostely Otevřít odkaz do nového okna
Barcelona - Extrémní teploty sužovaly Pyrenejský poloostrov od sklonku července do začátku minulého týdne. Vedra nad 40 stupňů si podle upřesněné bilance vyžádala ve Španělsku nejméně 30 obětí, z toho 23 lidí zemřelo v Katalánsku.
Jaké počasí nás čeká do konce prázdnin? Meteoroložka prozradila, jestli konečně pořádně zaprší Otevřít odkaz do nového okna
ROZHOVOR - Přes Českou republiku přešly v posledních dnech dvě studené fronty, které mírně ochladily vzduch. Vrátí se tropické počasí? A jaká bude začátek školního roku? I na to v rozhovoru pro EuroZprávy.cz odpovídá meteoroložka Dagmar Honsová.
Předpověď počasí na noc a pátek 17. srpna Otevřít odkaz do nového okna
Praha - Po zadní straně tlakové výše nad severovýchodní Evropou k nám bude proudit teplý vzduch od jihovýchodu. V závěru dne ovlivní západ našeho území slábnoucí studená fronta, informuje chmi.cz.
Předpověď počasí na noc a čtvrtek 16. srpna Otevřít odkaz do nového okna
Praha - Přes střední Evropu se bude přesouvat tlaková výše k severovýchodu, informuje chmi.cz.
Teploty opět překročí 30 stupňů. Sucho je enormní, hrozí požáry. Předpověď Otevřít odkaz do nového okna
Praha/Brno - Aktuální výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) před požáry platí až do odvolání pro celý Jihomoravský kraj, pro okresy Kroměříž, Zlín a Uherské Hradiště ve Zlínském kraji a Třebíčsko a Žďársko v Kraji Vysočina.
Předpověď počasí na noc a středu 15. srpna Otevřít odkaz do nového okna
Praha - Nad střední Evropu se přesune tlaková výše od západu, uvedl chmi.cz.
Tajfun bičuje pobřeží Číny. Úřady evakuovaly deset měst, tři mrtví v Šanghaji Otevřít odkaz do nového okna
Peking - Na východní pobřeží Číny dorazil v noci na dnešek tajfun Yagi. Úřady evakuovaly přes 200 tisíc lidí z celkem deseti měst. První tři oběti jsou hlášeny z obchodní čtvrti v Šanghaji.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 1:00 18.8.2018)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2018