R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

EuroZprávy.cz - Počasí

https://eurozpravy.cz/pocasi/ otevírá se do nového okna Spolehlivé ✓ profesionální ověřené předpovědi počasí ☀️ Na Počasí ⚡EuroZprávy.cz zjistíte, jak bude ☔ a kolik bude stupňů v Česku, na horách a v zahraničních střediscích a letoviskách.
Počasí se příští týden citelně ochladí. Tropy budou výjimkou Otevřít odkaz do nového okna
Příští týden začne tropickými teplotami, postupně se ale ochladí. O víkendu pak denní maxima vyrostou pouze na 23 stupňů.
Počasí o prvním červencovém víkendu: Až 30 stupňů a minimum přeháněk Otevřít odkaz do nového okna
Začíná první červencový, tedy i prázdninový víkend. Dobrou zprávou pro případné plány na volné dny je předpověď, které slibuje mnohem lepší počasí než během pracovního týdne, kdy se Česko potýkalo s vlnou bouřek.
Na Česko se ženou silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami Otevřít odkaz do nového okna
Na většině území ČR dnes hrozí bouřky, které mohou doprovázet přívalové srážky, kroupy a nárazový vítr o rychlosti až 70 km/hod. Očekává se vzestup hladin menších toků. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Výstraha před bouřkami platí od dnešních 11:00 do noci.
Předpověď počasí: Červenec začne bouřkami, na jihu Čech dál hrozí velká voda Otevřít odkaz do nového okna
Naposledy v tomto srážkově vydatném týdnu se dnes v Česku dostaví bouřky. Především v odpoledních hodinách hrozí prakticky po celé zemi. Na jihu Čech mohou stoupat hladiny vybraných vodních toků, informuje Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
Českem se prohnaly silné bouřky. Vyvracely stromy, vytápěly sklepy Otevřít odkaz do nového okna
Po nočním intenzivním dešti a bouřkách byl povodňový stupeň k dnešním 07:00 zhruba na desítce míst v jižních a středních Čechách. Nejvážnější situace trvala na Blanici v Podedvorech na Prachaticku a Bavorově na Strakonicku, kde byl třetí stupeň povodňové aktivity, tedy ohrožení. Podle Českého ...
Počasí o víkendu: Po bouřkách a tropech přijde místy ochlazení Otevřít odkaz do nového okna
Nadcházející víkend nebude příliš vhodný k letním radovánkám. Zatímco v pátek mohou na části území zuřit silné bouřky, zatímco jinde budou panovat tropy, v sobotu se teploty na našem území vyrovnají a místy se ochladí, vyskytne se navíc d隝. Mírně se oteplí až v neděli.
Počasí na Moravě lámalo rekordy, bylo téměř 35 stupňů Otevřít odkaz do nového okna
Na třech meteorologických stanicích na jižní Moravě, které měří více než 20 let, dnes byly překonány teplotní rekordy.
V Japonsku pokračuje pátým dnem nejhorší vlna veder v historii Otevřít odkaz do nového okna
V Japonsku pokračuje pátým dnem vlna veder, která je podle meteorologů nejhorší v téměř 150leté historii měření. Ve městě Isesaki severozápadně od metropole Tokia teploměr v sobotu ukázal 40,2 stupně Celsia, což je nejvyšší zaznamenaná červnová teplota v zemi.
Předpověď počasí na středu a čtvrtek: V části Česka stále hrozí bouřky Otevřít odkaz do nového okna
Česko si v posledních dnech užívá hodně bouřlivého počasí, které postihuje především Čechy. Jinak tomu nebude ani dnes zítra, kdy bouřky opět hrozí hlavně v západní části země. Vyplývá to z informací od Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Počasí: Sucho v Česku se místy prohlubuje, někde už je extrémní Otevřít odkaz do nového okna
Po intenzivních lokálních srážkách v minulém týdnu se výrazně prohloubily rozdíly v míře sucha mezi jednotlivými regiony. Vyplývá to z informací, které dnes zveřejnili tvůrci projektu Intersucho na webu.
Vedro v pondělí doprovodí silné bouře, na jihu mohou být velmi silné Otevřít odkaz do nového okna
Současné horké počasí doprovodí v Čechách silné bouřky. Ojediněle se budou vyskytovat dnes odpoledne a v noci, přičemž v jižní polovině Čech mohou být bouřky i velmi silné s nárazy větru kolem 90 kilometrů v hodině, většími kroupami a krátkodobými úhrny kolem 50 milimetrů srážek.
Počasí: Po horkém týdnu studená sprcha. Příští víkend tropy nehrozí Otevřít odkaz do nového okna
Ačkoliv má Česko před sebou tropický týden, kdy prakticky každý den mohou teploty překonávat hranici třiceti stupňů, o víkendu se ochladí. Přiženou se navíc deště i bouřky.
Tropické počasí může někde přetrvat až do středy, odhadují meteorologové Otevřít odkaz do nového okna
Už dnes mají teploty v Česku opět překročit třicítku, s tropickým počasím je třeba počítat i v první polovině nového pracovního týdne. Bude až 34 stupňů, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Bouřky v okolí Prahy zvedaly hladiny vodních toků, hasiči měli stovky výjezdů Otevřít odkaz do nového okna
Při nočních bouřkách pršelo nejvíce v Praze, jižních a středních Čechách, dnes dopoledne pak hlavně na Litoměřicku. V Komořanech spadlo za uplynulých 24 hodin více než 100 milimetrů, tedy 100 litrů vody na metr čtvereční. Kolísaly tak hladiny malých toků, na druhém ze tří povodňových stupňů je po ...
Počasí o víkendu: D隝 a bouřky vystřídají tropy Otevřít odkaz do nového okna
Zatímco dnes nás čeká spíše zatažené počasí s deštěm a bouřkami, v neděli se vyjasní. teploty navíc opět překonají tropickou hranici.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 7:44 3.7.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022