R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Forgotten Hope 2

http://www.forgottenhope2.4fan.cz otevírá se do nového okna Battlefield 2 mód z WWII
Ovládání tanků FH 2.4 Otevřít odkaz do nového okna
Nedávná aktualizace Forgotten Hope na verzi 2.4 samozřejmě přinesla spoustu změn. Pro mě byla nejmarkantnější úprava ovládání věže tanku. O co jde? Dřívější ovládání bylo velmi přesné, novější provedené přináší něco, co bych nazval lagy nebo snad setrvačná síla. Nevím, jak si nastavit citlivost ...
Forgotten Hope 2.4. je venku! Otevřít odkaz do nového okna
Konečně byla vydána očekávaná verze BF2 modu Forgotten Hope s pořadovým číslem 2.4. Majitelé předchozí verze mohou instalovat pouze update patch, nováčci musejí stáhnout  větší objem dat celkem ve 3 souborech. Všechny data je možnost stahovat odsud. Related posts:
Používání vozidel a obrněné souboje Otevřít odkaz do nového okna
No related posts. No related posts.
Základní trénink: vedení a taktika Otevřít odkaz do nového okna
No related posts. No related posts.
FH2 míří na východní frontu! Otevřít odkaz do nového okna
Dobrá zpráva pro  všechny milovníky bojů na východní frontě. Autoři Forgotten Hope 2 se na svém webu vyjádřili, že chystají rozšíření své modifikace o toto bojiště. Jako vábničku připojili i dva obrázky ukazující modely sovětských strojů KV1 a SU-152. Více zde. No related posts. No related posts.
FH2 vyhrálo Players Choice – Mod of the Year 2010 Otevřít odkaz do nového okna
Forgottwen Hope 2 se dočkalo velkého ocenění a v každoroční anketě serveru moddb.com vyhrálo cenu Mod Of The Year podle hlasování uživatelů. Pro tvůrce je to velké ocenění a povzbuzení a zároveň i propagace, od které si můžeme slibot příliv nových hráčů. No related posts. No related posts.
Vyšla verze 2.3 Otevřít odkaz do nového okna
Po pár týdnech čekání vychází nová edice Forgotten Hope 2 ve verzi 2.3. Pokud máte nainstalovanou předchozí verzi, bude Vám stačit incremental patch (necelých 600 MB), pokud instalujete od nuly, pak potřebujete dva instalační balíky. Obojí najdete ke stažení zde.
Nové nože pro verzi 2.3 Otevřít odkaz do nového okna
V nové verzi Forgotten Hope s číslem 2.3 se dočkáme i nových nožů pro pěchotu.  Celkem se bude jednat o pět úplně nových nožů pro německou i americkou stranu. Současně bude v nové verzi upraven i styl boje s noži. No related posts. No related posts.
Samohybné dělo Wespe v 2.3 Otevřít odkaz do nového okna
Do verze 2.3, kterou čekáme v brzké budoucnosti, přidají vývojáři mezi obrněnou techniku Němců také samohybné dělo Wespe. 105 mm dělo na podvozku PanzeruII se na bojištích druhé světové objevilo v roce 1943. Ve FH2 doplní stávající dělostřelecký systém, bude možné si od něj [...] No related posts.
Video: Meet me at the station Otevřít odkaz do nového okna
No related posts. No related posts.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 21:03 24.5.2019)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2019