R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

krimidoma.cz

http://www.krimidoma.cz/ otevírá se do nového okna Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství podle regionů.
Bruntál - Prodávali cigarety a tabák bez kolku Otevřít odkaz do nového okna
Náročná práce kriminalistů přinesla své ovoce. Policisté z hospodářské kriminálky realizovali v tomto období skupinu osob, která se zabývala trestnou činností v souvislosti s prodejem neokolkovaných cigaret a tabáku. Svým nezákonným podnikáním si skupina osob mohla přijít na částku 300 tisíc korun.
Brno - Cizinečtí policisté odhalili běžence ze Somálska a Gambie Otevřít odkaz do nového okna
Pestrou směsici ilegálních cizinců odhalili od začátku září jihomoravští cizinečtí policisté. Při pravidelných kontrolách zaměřených na běžence v jednom z mezinárodních rychlíků objevili nezletilého cestujícího bez dokladů, u kterého později na služebně zjistili, že pochází z Afghánistánu a na ...
Hradec Králové - Cizinecká policie provětrala Královéhradecko Otevřít odkaz do nového okna
Dne4.9.2014 od 6. do 24. hodiny proběhlo na Královéhradecku bezpečnostní opatření cizinecké policie. Opatření bylo zaměřeno na dodržování pobytového režimu cizinců ve vytipovaných ubytovacích zařízeních a provozovnách a na kontrolu pravosti dokladů totožnosti.
Most - Policie pátrá po neznámém muži Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 4. září 2014 kolem 16.30 hodiny odpoledne v obci na Mostecku oslovil neznámý muž nezletilou dívku. Tu pak za použití násilí měl naložit do vozidla tmavé barvy nezjištěného typu a odjet z okresu Mostu.
Rokycany - Vloupání do chaty Otevřít odkaz do nového okna
Z chaty odcizil pachatel rádio a jízdní kolo. Škodu způsobil ve výši 14 tisíc korun.
Dačice - Obce zůstaly bez elektřiny: S traktorem porazil sloup vysokého napětí. Otevřít odkaz do nového okna
Tuto sobotu čtyřicetiletý cizinec, v době kolem 21:20 hodin, řídil traktor John Deere (MPZ: A) s připojeným pneumatickým secím strojem na poli v lokalitě "U Moncova pole" poblíž obce Slavonice. Řidič traktoru nedbal zvýšené opatrnosti a ramenem secího stroje zavadil o betonový sloup vysokého ...
Příbram - Úhyn vepřů Otevřít odkaz do nového okna
Příbramští policisté v pátek letošního 5. září krátce po osmé hodině ranní přijali oznámení o rozsáhlém úhynu zvířat ve vepříně v Zalužanech.
Praha - Neúspěšná loupež v bance na Praze 7 Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté nevylučují, že měl pachatel v batohu dlouhou střelnou zbraň. Kriminalisté prvního policejního obvodu pátrají od včerejšího podvečera po ozbrojeném pachateli, který se pokusil o loupežné přepadení bankovního domu v ulici Ovenecká na Praze 7.
Trojanovice - Odcizené včelí úly Otevřít odkaz do nového okna
Stejně jako v minulosti, tak i letos prověřují policisté oznámenou krádež včelích úlů. Tentokráte přišel chovatel z Trojanovic o 4 ks dřevěných včelích úlů včetně včelstev. Doposud neznámý zloděj mu je odcizil v období týdne od 13. do 20. března z pozemku poblíže Pamětní síně bratří Strnadlů. ...
Znojmo - Neunikli silniční kontrole Otevřít odkaz do nového okna
Běžné silniční kontrole včera neunikli dva řidiči z našeho regionu, kteří za volant osobního vozu neměli vůbec usednout. V jedenáct hodin dopoledne projížděl Moravským Krumlovem pětatřicetiletý muž se Seatem Toledo. Vyšlo najevo, že mu Okresní soud Znojmo tuto činnost loni v říjnu zakázal na dobu ...
Trutnov - Spravedlnosti neunikl. Hledaný skončil ve věznici. Otevřít odkaz do nového okna
Policisté Služby kriminální policie a vyšetřování z Trutnova vypátrali v úterý dopoledne 25. 3. 2014 díky výborné místní a osobní znalosti v jednom z bytů v Trutnově na Voletinské ulici pětapadesátiletého muže, který procházel registrem celostátně hledaných osob.
Jablonné v Podějštědí - Z chalupy si zloděj odnesl zajímavé věci Otevřít odkaz do nového okna
Během víkendu navštívil neznámý zloděj jednu z rekreačních chalup v Jablonném v Podještědí. Odnesl si z ní zajímavé věci za více jak 9 tisíc korun.
Tachov - Někdo poškodil auto a ujel Otevřít odkaz do nového okna
Dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala u Penny marketu. Neznámý řidič tam poškodil vozidlo Ford Ka.
Strakonice - Policisté zadrželi hledaného muže Otevřít odkaz do nového okna
Muž je obviněný z ublížení na zdraví a výtržnictví.
Kutná Hora - Týral svou přítelkyni. Svěřit se se svým trápením se týrané ženě vyplatilo. Otevřít odkaz do nového okna
Policejní komisař zahájil trestní stíhání pro podezření z trestného činu týrání osoby žijící ve společně obývaném bytě nebo domě proti šestatřicetiletému muži z Kutnohorska.
Praha - Poškodil a vykradl speciální preventivní vlak Otevřít odkaz do nového okna
Silně opilého muže i s odcizenými věcmi zadržela ostraha areálu. Zástupce nadace vyčíslil škodu prozatím na bezmála dva a půl milionu korun. Včera po třetí hodině v noci volala na tísňovou linku 158 ostraha areálu v pražských Letňanech, že se ji podařilo zadržet muže, který se vloupal do jednoho ...
Vyškov - Policistům pomohl vrtulník i passat Otevřít odkaz do nového okna
Rozsáhlá policejní akce zaměřená na dodržování předepsaných rychlostí, nepovolené předjíždění, ale také na osvětlení cyklistů v ranních hodinách či na bezpečné přecházení chodců se uskutečnila ve středu 5. března na Blanensku a na Vyškovsku.
Bruntál - Na nemocném muži se podvodně obohatil Otevřít odkaz do nového okna
Trest odnětí svobody až na osm let hrozí 63letému muži z Krnova, který využil důvěry nemocného staršího muže, přesvědčil ho ke společnému podnikání, nesplnil dohodnuté závazky a způsobil mu škodu ve výši 4 miliony korun. Několika měsíční práce policistů z hospodářské kriminálky byla završena ...
Náchod - Vloupání do prodejny zahradní techniky Otevřít odkaz do nového okna
Dosud neznámý pachatel se v noci ze čtvrtka 27. na pátek 28. února vloupal do prodejny zahradní techniky na Broumovsku.
Náchod - Řidič byl veselý a rychlý Otevřít odkaz do nového okna
Z řízení pod vlivem návykové látky a z přechovávání omamných a psychotropních látek se bude muset zodpovídat 23letý mladík z Náchoda, kterého koncem ledna letošního roku v pondělí 27. 1. 2014 zastavila policejní hlídka v nočních ulicích města.
Záhoří - Řidiči jezdili opilí Otevřít odkaz do nového okna
O víkendu se někteří posilnili alkoholem a pak sedli za volant. To se jim však nevyplatilo.
Všeruby - Vloupání do rodinného domu Otevřít odkaz do nového okna
Zloděj ukradl finanční hotovost, zlatý prsten a čokoládu. Škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.
Třeboň - Měď je stále v kurzu: I druhý pachatel je již dopaden. Otevřít odkaz do nového okna
Třebonští policisté objasnili případ krádeže měděných kabelů z loňského roku. Dva spolupachatelé (53 a 24 let) v měsíci listopadu odcizili z volně přístupného objektu kravína v obci Přibraz přesně nezjištěné množství elektrických kabelů, které ještě na místě zkrátili nalezenou pilkou.
Beroun - Berounští policisté vyšetřují případ hrůzných nálezů těl psů bez hlavy Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z obvodního oddělení vyšetřují případ, kdy v průběhu loňského a na začátku roku letošního byla postupně nalezena těla psů bez hlavy. Ve všech případech byla těla nalezena v areálu nebo přilehlých ulicích v okolí bývalé textilní továrny Tiba v Berouně. První tělo, hnědého krátkosrstého ...
Praha - Závěr prošetřování výbuchu plynu v Divadelní ulici Otevřít odkaz do nového okna
Na konci loňského dubna došlo v Divadelní ulici k výbuchu plynu, který se naštěstí obešel bez obětí na životech. Nyní kriminalisté došli ke konkrétnímu závěru.
Olomouc - Okradená seniorka Otevřít odkaz do nového okna
Tentokrát záminka o vyplacení bonusu za odběr vody
Plzeň - Muž převážel velké množství sazenic rostliny konopí, policisté ho dopadli Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté z 2. oddělení obecné kriminality z Územního odboru Plzeň - venkov sdělili 33letému muži podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.
Ostrava - Mezi železniční stanicí Ostrava Svinov a hlavním nádražím došlo 16. 1. 2014 k tragické události. Otevřít odkaz do nového okna
Stalo se tak čtvrthodiny po sedmé hodině večerní. Tuto skutečnost policistům oznámil svinovský výpravčí, který sdělil, že osobní vlak projíždějící výše zmíněným úsekem srazil muže.
Praha - Majitel přistihl zloděje, kteří se vloupali do jeho garáže. Jednoho z nich v sebeobraně postřelil. Otevřít odkaz do nového okna
Dnes krátce před čtvrt na dvanáct jsme na tísňovou linku 158 přijali oznámení o střelbě, ke které mělo dojít v ulici Na Průhonu v pražských Čimicích. Do ulice okamžitě vyjely dostupné hlídky z okolí, stálá výjezdová skupina i detektivové pražského krajského ředitelství.
Nymburk - Jímka skrývala zavražděnou ženu téměř dva roky Otevřít odkaz do nového okna
V úterý 14. ledna policisté nalezli v jímce u rodinného domu v Bobnicích na Nymbursku tělo sedmdesátileté ženy. Prvotním ohledáním těla bylo zjištěno, že žena zemřela násilnou smrtí, což potvrdila i následně provedená soudní pitva.
Český Krumlov - Úvěrový podvod Otevřít odkaz do nového okna
Mladá žena si nadělala dluhy, teď není schopna vše splácet.
Kout na Šumavě - Neznámý řidič narazil do chodkyně Otevřít odkaz do nového okna
Nehodu na policii neohlásil, místo toho z místa ujel. Pátrají po něm policisté.
Teplice - Dealer vydíral svědka a hrozil mu zabitím Otevřít odkaz do nového okna
Až osm let může strávit za mřížemi 26letý muž, který několikrát prodal svému známému marihuanu. Kromě trestního stíhání pro přečin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byl ale obviněn i z dalšího trestného činu.
Hradec Králové - Stopařka křivě obvinila řidiče ze znásilnění. Hrozí ji až 4letý pobyt za mřížemi. Otevřít odkaz do nového okna
Před půl rokem jsme Vás informovali o případu stopařky z Královéhradecka, která dne 23. 9. 2013 ve večerních hodinách obvinila na silnici v obci Roudnice ze znásilnění náhodného řidiče a poté i policisty a záchranáře. Žena tehdy skočila v silně podnapilém stavu před kapotu náhodně projíždějícího ...
Hrušovany nad Jevišovkou - Žena odvedla dítě do školky. Zloděj jí zatím vykradl auto. Otevřít odkaz do nového okna
Třicetiletá žena přijela se Škodou Fabia k mateřské škole v Hrušovanech nad Jevišovkou. Včera ráno před osmou hodinou zaparkovala vedle budovy a odvedla dítě dovnitř. Když se po deseti minutách vrátila, čekalo na ni nepříjemné překvapení. Nechala totiž kabelku na předním sedadle a ta přilákala ...
Karviná - Noční požáry v Karviné Otevřít odkaz do nového okna
Během noci došlo v Karviné na několika místech k požárům
Praha - Lupič zadržen za jedenáct minut Otevřít odkaz do nového okna
Nedlouho před půl devátou přepadl neznámý pachatel ženu u jednoho z bankomatů na Pankráci. O několik minut nato už měl pouta na rukou.
Krno - Chytil ho pod krkem a chtěl peníze Otevřít odkaz do nového okna
Zkušení krnovští kriminalisté opět dokázali své kvality, když v krátkém časovém úseku operativně vedeným prověřováním zjistit odůvodněné skutečnosti, jež je podle trestního řádu opravňovali k zahájení trestního stíhání proti obviněnému 49letému muži pro spáchání zvlášť závažného zločinu loupež.
Brno - Obchodník s cennostmi pochopil až pozdě, že naletěl podvodníkovi Otevřít odkaz do nového okna
Příběhu, se kterým přišel čtyřicetiletý obchodník s cennostmi z Brněnska za policisty, nakonec ani nemohl sám uvěřit. Zavolal mu prý nějaký muž s tím, že policie má speciální akci zaměřenou na krádeže zboží a pokud by jej někdo kontaktoval, tak má vyplnit přesně jeho pokyny.
Liberec - Namísto mobilního telefonu dostal parfém Otevřít odkaz do nového okna
Na internetovém bazarovém portálu si objednal mobilní telefon 19 letý mladík ze Semilska. Zaplatil za něj 8 500 korun, ale když balík rozbalil, žádný mobil v něm nenašel.
Rokycany - Dopravní nehoda bez viníka Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý řidič s neznámým vozidlem poškodil zaparkované vozidlo v ul. Armádní v Rokycanech a z místa nehody ujel.
Tábor - Další nález munice Otevřít odkaz do nového okna
Granáty a protipěchotní mina.
Milovice - Smrt dvou mužů a pěti zvířat Otevřít odkaz do nového okna
Provedená soudní pitva vnesla do milovického případu jasno.
Praha - Zdrogovaný řidič v kradeném vozidle ujížděl policistům Otevřít odkaz do nového okna
Zběsilá honička skončila až po několika varovných výstřelech. Policisté z prvního oddělení pohotovostní motorizované jednotky si v pátek odpoledne všimli vozidla, které bylo v policejních evidencích vedeno jako odcizené. Z tohoto důvodu se rozhodli, že provedou kontrolu vozu a jeho osádky.
Slavkov - Opavští policisté šetří fyzické napadení před diskotékou ve Slavkově Otevřít odkaz do nového okna
Dne 26.12.2013 policisté z Obvodního oddělení PČR v Opavě zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu Výtržnictví.
Brno - Opilý muž byl zavřený v chodbě domu Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 26. prosince kontaktoval policisty přes linku 158 zoufalý sedmatřicetiletý muž a žádal o pomoc. Uvedl, že je zamčený v nějaké místnosti na vlakovém nádraží v Ústí nad Orlicí. Byl prý tak opilý, že neví odkud, kam jel a jak se tam dostal.
Náchod - Na Štědrý den létaly v obchodním centru petardy Otevřít odkaz do nového okna
Podnapilý cizinec odpálil v nákupním centru zábavnou pyrotechniku
Liberec - Štědrý večer stařenka strávila na traumatologii, přepadli ji na ulici a zlámali obě ruce Otevřít odkaz do nového okna
Dne 24. prosince kolem 18. hodiny přepadl v ulici Květnové Revoluce v Liberci neznámý útočník 76 letou ženu a přivodil jí zlomeniny pažních kostí na obou rukách.
Domažlice - Vloupal se do objektu. Pachatel si odnesl peníze i mobilní telefon. Škoda dosáhla téměř 13 000 korun. Otevřít odkaz do nového okna
Domažličtí policisté šetří případ krádeže, který se stal z 21. na 23. prosince letošního roku v Domažlicích, kde do objektu jedné firmy vnikl dosud neznámý pachatel.
Prachatice - Neznámý muž zmlátil devětadvacetiletého na diskotéce Otevřít odkaz do nového okna
Napadený muž je zraněný a má poničené oblečení.
Kladno - Policisté zachraňovali seniorovi život Otevřít odkaz do nového okna
U ležícího muže na ulici provedla policejní hlídka masáž srdce a použila defibrilátor.
Praha - Zběsilá honička noční Prahou i zabavené drogy za milion a půl Otevřít odkaz do nového okna
Podnapilý řidič se zákazem řízení ohrozil při pronásledování několik chodců a naboural zaparkované vozidlo. Další muž řídil kradené auto a v něm schovával téměř pět set rostlin marihuany.
Brno - Chtěl okrást vlastního otce Otevřít odkaz do nového okna
Patrně velké trápení se svým synem má sedmapadesátiletý muž z Brna a svědčí o tom i událost ze včerejška. Muži v dopoledních hodinách telefonovali sousedé, že se jeho syn snaží násilím dostat do jeho bytu na Vinohradech. Osmadvacetiletý mladík prokopl dveře a z bytu vzal notebook a další ...
Ostrava - Od začátku prosince v Moravskoslezském kraji při dopravních nehodách zahynuli již čtyři chodci Otevřít odkaz do nového okna
Přes veškerá varování a preventivní akce, které policisté celoročně pořádají, od začátku prosince k dnešnímu dni, tj. k 18. prosinci, došlo na území Moravskoslezského kraje k 26 dopravním nehodám, jejímiž účastníky byli chodci. Sedmnáct osob bylo zraněno lehce (při jedné dopravní nehodě byli lehce ...
Jaroměř - Zdravotní a sociální zaměstnancům sice strhával, ale státu neplatil Otevřít odkaz do nového okna
Z trestných činů neodvedení povinných plateb a způsobení úpadku se bude muset již brzo před soudem zodpovídat 61letý podnikatel z Jaroměře. Policie mu klade za vinu, že v letech 2009 až 2011 řádně neodváděl za zaměstance své firmy pojistné na sociální zabezpečení ani pojistné na veřejné zdravotní ...
Ústí nad Labem - Rozkrytí organizované skupiny distributorů pervitinu Otevřít odkaz do nového okna
V průběhu akce bylo zajištěno zhruba 7 kilogramů pervitinu, 102 tablet extáze a zhruba 2 kilogramy marihuany. Na základě podnětu celní protidrogové jednotky Generálního ředitelství cel se krajským a děčínským kriminalistům podařil velmi úspěšný zátah na dealery pervitinu. Na jeho konci bylo ...
Kundratice - Střet chodce s vozidlem Otevřít odkaz do nového okna
Chlapec vystoupil z autobusu a dostatečně se nepřesvědčil, zda může bezpečně přejít vozovku. Narazil do jedoucího vozidla.
Volary - Muž řídil vozidlo přes zákaz. Otevřít odkaz do nového okna
Volarští policisté sdělili podezření 33letému muži z Volarska z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.
Kladno - Hlídka zachránila sebevraha Otevřít odkaz do nového okna
V úterý 17. prosince v časných ranních hodinách zachránili policisté z Kročehlav život sedmatřicetiletému muži z Kladna. Ten zavolal krátce po čtvrté hodině na tísňovou linku 158 a sdělil operačnímu důstojníkovi: „Že se chce podříznout!“
Praha - Řezník „dealerem“ Otevřít odkaz do nového okna
Nedlouho po dvacáté hodině kontrolovali policisté dvojici mužů, které následně předvedli na služebnu pro podezření z distribuce drog.
Havířov - Žena při nakupování přišla o kabelku z nákupního vozíku Otevřít odkaz do nového okna
Lidé stále doplácí na stejnou chybu. Havířovští policisté šetří případ krádeže kabelky z nákupního vozíku.
Lysice - Do objektu šli krást hned dvojí pachatelé Otevřít odkaz do nového okna
Hned tři vloupání do bývalého zemědělského objektu šetřili v posledním měsíci policisté na Lysicku. Pachatelé se dovnitř dostávali nejčastěji po rozbití okna a poté odtud brali různé náhradní díly k vozidlům jako kola, autoalarmy nebo bezpečnostní pásy, nářadí, ale také notebook. Při prvním ...
Náchod - Žádáme řidičku světlého vozidla o přihlášení Otevřít odkaz do nového okna
Policisté potřebují její svědectví o nehodě s cyklistkou. Ve večerních hodinách, ve 21. 41 ve čtvrtek 12. 12. 2013 se 42letá cyklistka střetla v prostoru kruhového objezdu u prodejny Lidl se světlým osobním vozidlem, které po nehodě z místa odjelo.
Česká Lípa - Přišel o notebook i stříbrnou cihličku Otevřít odkaz do nového okna
Škodu za 30 000 korun způsobil neznámý zloděj na parkovišti před prodejnou OBI v Borské ulici v České Lípě.
Domažlice - Řidiči způsobili dopravní nehody a z místa ujeli Otevřít odkaz do nového okna
Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravních nehod, ke kterým došlo na konci listopadu na silnicích Domažlicka. Svým svědectvím by pomohli objasnit průběh nehod i totožnost neznámých řidičů.
České Budějovice - Kriminalisté objasnili nejrozsáhlejší daňový únik za posledních dvacet let. Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté jihočeského policejního ředitelství, specialisté na ty nejsložitější hospodářské trestné činy, uzavřeli v těchto dnech nejzávažnější daňový únik za posledních dvacet let. U trojice obviněných podvodníků se zopakovala historie Al Caponeho. Také jeho nakonec doběhli daně. Jihočeským ...
Beroun - Berounští kriminalisté opět udeřili do oblasti drogové scény a majetkové trestné činnosti Otevřít odkaz do nového okna
Berounští kriminalisté z „toxi týmu“ provedli další z úspěšných realizací na našem okrese. Postupně se jim podařilo zadržet a následně obvinit pět osob, které jsou podezřelé z trestných činů „nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy“, „krádež“, „poškození ...
Praha - 11ti a 14letá dívka se včera večer ztratily v Praze Otevřít odkaz do nového okna
Detektivové ze čtvrtého policejního obvodu pátrají společně s kriminalisty z pražského krajského ředitelství po dvou mladých dívkách, které doma v neděli odpoledne rodičům sdělily, že se jdou projít a ve stanovený čas se už nevrátily. Jejich mobilní telefony jsou od půl sedmé v podvečer vypnuté a ...
Frýdek-Místek - Smrt dítěte. Matka obviněna z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté krajského ředitelství obvinili 18letou ženu z Frýdecko-Místecka ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti. Obviněná měla v přesně nezjištěné době minulého týdne fyzicky napadnout svou malou dceru, která na následky zranění včera zemřela.
Hodonín - Členy mládežnického pěveckého sboru napadli neznámí pachatelé. Otevřít odkaz do nového okna
Policisté vyšetřují páteční incident. Hodonínští policisté vyšetřují incident, ke kterému došlo v pátek 6. prosince v době od 23:35 do 23:45 hodin v Hodoníně v ulici Velkomoravská. Na chodníku před kinem Svět doposud neznámí pachatelé bez zjevného důvodu fyzicky napadli členy pěveckého sboru, ...
České Meziříčí - Jízda ve vánici skončila předčasně Otevřít odkaz do nového okna
Do nepříznivého počasí se v sobotu večer vypravil řidič vozu zn. Škoda Fabia. Při projíždění Českým Meziříčím (20:45) u místního hřbitova s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy povětrnostním podmínkám a při průjezdu levotočivou zatáčkou dostal smyk.
Kadaň - 19letý mladík kradl na ulici, už je ve vazbě Otevřít odkaz do nového okna
Policisté v Kadani vyšetřují loupež, ke které došlo v říjnu letošního roku. 19letý mladík napadl v Chomutovské ulici poškozeného, kterému nejdříve chtěl vytáhnout z bundy peněženku.
Kdyně - Muž vykopl dvoje vchodové dveře do bytu Otevřít odkaz do nového okna
S pepřovým sprejem a paralyzérem ohrožoval obyvatele bytu a poté slovně a fyzicky napadl zakročujícího policistu.
Strakonice - Pracovní úrazy: Opatrnosti není nikdy dost Otevřít odkaz do nového okna
Během dvou dnů se policie podílela na prošetřování třech pracovních úrazů. Ve dvou případech došlo k pádu ze střechy, jednou k popáleninám ruky. Ve všech třech případech skončili poranění v nemocnici. V neděli v 10,00 hod. spadl muž ve věku 47 let ve Strakonicích z pětimetrové výšky, kdy utrpěl ...
Tuchlovice - Porušování domovní svobody Otevřít odkaz do nového okna
Za neoprávněné vstoupení do domu a odcizení telefonu je nyní v policejní cele.
Praha - Ujížděl téměř přes půl Prahy Otevřít odkaz do nového okna
Podezřelého Fordu, označeného jako vozidlo TAXI si policisté pohotovostní motorizované jednotky všimli na Průmyslové ulici. Zaujalo je především rozbité okénko spolujezdce zakryté igelitem. Policisté se proto logicky rozhodli auto zastavit a zkontrolovat, zda není vedeno jako odcizené. Jakmile ale ...
Ostrava - Zadržen po činu, dva mladí muži zadrželi pachatele loupeže Otevřít odkaz do nového okna
Dva mladí muži (23, 22) zaslouží absolutorium za to, že ani na chvíli nezaváhali a zcela nekompromisně a přesně dle zákona zadrželi nebezpečného pachatele.
Dolní Bojanovice - Zloději byli ve vinohradech Otevřít odkaz do nového okna
Policisté na Hodonínsku po delší odmlce opět evidují krádeže ve vinicích. Jakmile byla sklizena úroda a vinaři se z vinohradů přesunuli zpracovat víno do vinných sklepů, navštívili vinohrady zloději. Jeden z nich zamířil do vinice u obce Dolní Bojanovice. Místnímu vinaři odcizil téměř 150 kusů ...
Hradec Králové - Kampaň proti kapsářům v Hradci Králové Otevřít odkaz do nového okna
V rámci kampaně „Obezřetnost se vyplatí“ se včera s preventivními radami policisté obrátili nejen na zákazníky nakupující v hypermarketech, ale i na zaměstnance obchodních center a prodavače.
Liberec - Zloděj si z volkswagenu vypůjčil vybavení za 150 000 korun. Otevřít odkaz do nového okna
Vybavení za 150 000 korun zmizelo z pondělí na úterý z osobního vozidla značky Volkswagen Passat Variant, zaparkovaného ve Vysoké ulici v Liberci. Po pachateli krádeže policisté pátrají.
Domažlice - Mladá žena havarovala v silničním příkopu Otevřít odkaz do nového okna
Nepřizpůsobila rychlost jízdy a dostala s vozidlem smyk.
Tábor - Pozor na avizovanou změnu počasí Otevřít odkaz do nového okna
„Jemná práce s volantem“ a „lehká noha na brzdě i plynu“
Kutná Hora - Vloupal se do třech domů na Kutnohorsku Otevřít odkaz do nového okna
Kutnohorští kriminalisté zahájili trestní stíhání pětatřicetiletého muže z Liberce, který je podezřelý ze třech vloupání do domů na Kutnohorsku.
Praha - Šíření poplašné zprávy: Anonym nahlásil bombu v budovách jedné společnosti na Flóře Otevřít odkaz do nového okna
Včera asi pět minut před třináctou hodinou oznámila zaměstnankyně firmy sídlící na Vinohradské ulici, že společnost obdržela sms zprávu, ve které stojí, že v jejich dvou budovách je umístěný nástražný výbušný systém.
Bruntál - Srazil chodkyni, žena na místě zemřela Otevřít odkaz do nového okna
V těchto dnech krnovští kriminalisté vyšetřují okolnosti dopravní nehody, která se stala dne 07.11.2013 kolem 21:30 hodin na 37,7 kilometru hlavní komunikace číslo I/45 v obci Zátor.
Brno - Daruj krev! Otevřít odkaz do nového okna
Policisté v rámci kampaně darovali krev.
Hradec Králové - Pod auto vběhlo další dítě! Otevřít odkaz do nového okna
Již třětí dopravní nehodu za účasti nezletilého chodce vyšetřují během krátké doby policisté na Královéhradecku.
Mimoň - Přes noc zmizela octavie Otevřít odkaz do nového okna
Z parkovacího místa v ulici Letná v Mimoni zmizela červená octavie za 180 000 korun. Majitel neměl ráno čím odjet do práce.
Plzeň - Bezpečnostní opatření – pátrání v chatových oblastech Otevřít odkaz do nového okna
V tomto týdnu prováděli policisté z Územního odboru Plzeň - venkov kontrolu chatových oblastí. Zaměřili se především na chatařské oblasti v okolí vodní přehrady Hracholusky a dále v Nepomuku a Blovicích.
České Budějovice - Krádež vozidla Otevřít odkaz do nového okna
Škodu za 1,5 milionu způsobil dosud neznámý pachatel majiteli osobního automobilu tov. zn. BMW M3. Ve středu dopoledne od 09:30 h. do 10:45 h se zmocnil vozidla registrační značky 6C0 7868, šedé metalické barvy, které stálo zaparkované v Českých Budějovicích, před OD Globus, na stání č. 26.
Beroun - Pachatel vloupání byl zadržen při činu Otevřít odkaz do nového okna
Policisté obvodního oddělení PČR Karlštejn zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu „krádež“ a přečinu „porušování domovní svobody“ , ze kterých je podezřelý devětadvacetiletý muž z Prahy, který dne 14.11.2013 provedl vloupání do rekreačního objektu v ulici U Dubu v obci ...
Praha - Napadení ze žárlivosti Otevřít odkaz do nového okna
Krátce po 23.hodině vyjížděli pražští policisté k jednomu z barů ve Spálené ulici, kde mělo údajně dojít k potyčce mezi hosty. Policejní hlídka po příjezdu na místo nalezla před podnikem cizince s krvácející hlavou v doprovodu přítelkyně.
Roudnici nad Labem - Policisté zachránili muže Otevřít odkaz do nového okna
Pravděpodobně se pokoušel spáchat sebevraždu
Brutnál - Pachatel je zřejmě kuřák Otevřít odkaz do nového okna
Včera 19.09.2013 kolem 15. hodiny na parkovišti ulice Říční okruh v Krnově dosud neznámý pachatel během několika málo minut vykradl užitkové vozidlo Peugeot Boxer.
Blansko - Myslel na svatbu a za benzín nezaplatil Otevřít odkaz do nového okna
Z případu pro policii se vyklubalo nedorozumění.
Náchod - Dlužil, kam se podíval Otevřít odkaz do nového okna
Úspěšný podnikatel a majitel firem byl jen před sousedy, aby mu půjčili.
Plzeň - Podnapilý muž nebyl schopný mluvit ani chodit. Otevřít odkaz do nového okna
Dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota přes 1,7 promile alkoholu.
Strakonice - Kriminalisté vyšetřují muže středního věku pro přečin vydírání Otevřít odkaz do nového okna
Případ vydírání vyšetřuje strakonická kriminální služba.
Příbram - Napadl svou přítelkyni Otevřít odkaz do nového okna
Obvinění si tento týden vyslechl 35letý muž z Příbrami.
Praha - Ženu z chladné vody vytáhli policisté Otevřít odkaz do nového okna
Přibližně v půl osmé večer přijali operátoři linky 158 oznámení o skoku ženy do Vltavy.
Český Těšín - Mladá žena zemřela po pádu z 6. patra Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu odpoledne došlo v Českém Těšíně, na ulici Slezská, k tragické události.
Bučovice - Řádili v Bučovicích. Napadali obsluhu restaurace a chtěli otevřít obchodní dům. Otevřít odkaz do nového okna
Požití většího množství alkoholu se nemile podepsalo na chování dvou mužů ve věku devětadvaceti a pětadvaceti let v Bučovicích na Vyškovsku. Muži nejprve v jedné z místních restaurací v noci na pondělí 5. srpna slovně napadali obsluhu restaurace a pak v ní při odchodu ještě rozbili ventilátor.
Hradec Králové - Policisté pátrají po cyklistovi a případných svědcích dopravní nehody, Otevřít odkaz do nového okna
Policisté pátrají po cyklistovi a případných svědcích dopravní nehody, která se stala dne 10.7.2013 v 6.55 na stezce pro chodce a cyklisty před podchodem nedaleko supermarketu Kaufland v ulici Pilňáčkova v Hradci Králové.
Chomutov - Bál se, lhal Otevřít odkaz do nového okna
V závěru minulého týdne přijali chomutovští policisté oznámení o krádeži osobního vozidla. Majitel uvedl, že Dacii Logan ponechal zaparkovanou na parkovišti v Revoluční ulici, odkud auto zmizelo.
Plzeň - Dopravní nehoda v prostoru čerpací stanice Otevřít odkaz do nového okna
Pod vlivem alkoholu vjel na čerpací stanici v protisměru, při otáčení narazil do světelné tabule.
České Budějovice - Policisté z oddělení hlídkové služby zachránili další lidský život Otevřít odkaz do nového okna
Zachránili muže, který seděl na mostě s provazem kolem krku. Dnes po 01:00 hodině ranní vyslal operační důstojník hlídku ve složení nstržm. Petr Pořádek, nstržm. Michal Hájek a stržm. Jakub Šraděja na most v prostoru zastávky městské hromadné dopravy Voříškův Dvůr na ulici Strakonická ve směru na ...
Kladno - Krádeže - rodinné domy Otevřít odkaz do nového okna
Během uplynulého víkendu se neznámý pachatel po vypáčení okna vedoucího do kotelny vloupal do rodinného domu v obci Neuměřice. Prohledal všechny prostory a ze skříně v ložnici odcizil různé šperky, převážně ze žlutého kovu. Majitelce byla způsobena škoda ve výši 26.000,- Kč.
Praha - Při vydírání vystupovali jako policisté Otevřít odkaz do nového okna
Poté, co obdrželi větší část hotovosti, kriminalisté je zadrželi v soupravě metra na Černém Mostě.
Nový Jičín - Nenechávejte jízdní kolo samotné bez ochrany. Otevřít odkaz do nového okna
V krátké době zaznamenali novojičínští policisté několik případů krádeží jízdních kol. Neznámý pachatel v průběhu minulého týdne z garáže ve Frenštátě pod Radhoštěm odcizil trekové pánské jízdní kolo Dominátor v hodnotě deset tisíc korun. Během uplynulého víkendu v Mošnově vnikl do technické ...
Hatě - Dvě ženy zastavil muž v reflexní vestě. S nožem v ruce si vynutil vydání peněz. Otevřít odkaz do nového okna
Dvě mladé ženy ze Znojemska mají na noční návrat ze zaměstnání nepříjemnou vzpomínku. V pondělí po desáté hodině večerní se s osobním autem vracely z Rakouska. Když byly již na našem území, zastavoval je nedaleko tržnice u hraničního přechodu Hatě muž ve žluté reflexní vestě. Řidička se domnívala, ...
Plzeň - Krádež peněženky z rodinného domu Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý pachatel včera večer v blíže nezjištěné době od 19.00 hodin do 20.45 hodin odcizil z rodinného domu v Plzni v Pittnerově ulici peněženku s finanční hotovostí a platební kartou.
Trutnov - Nevydařený výlet. Trojice z Trutnovska skončila na policii. Otevřít odkaz do nového okna
Na dvoudenní výlet do Jičína bez ubytování se vydal v neděli 7. července ráno povedený trojlístek z Trutnovska. Jednalo se o dva muže ve věku 48 a 43 let a údajně těhotnou, pětatřicetiletou družku mladšího z nich. Večer po celodenním putování řešili, kde složí hlavu.
Louny - Obviněn z obecného ohrožení. Zběsilou jízdou ohrožoval ostatní. Otevřít odkaz do nového okna
Policejní komisař obvinil v těchto dnech 26letého muže z Loun, který 11. června ujížděl před policisty a nebezpečnou jízdou ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu a na pěší zóně v Lounech i osoby, které se zde pohybovaly.
Jindřichův Hradec - Neplatí výživné Otevřít odkaz do nového okna
Nejméně v deseti případech nezaslal podezřelý muž na účet oprávněné osoby částku, která mu byla okresním soudem vyčíslena a stanovena jako povinná, určená na výživu svého nezletilého dítěte. Jeho dluh se tak k včerejšímu dni vyšplhal na bezmála 20 000 korun.
Bohostice - 38letý muž se vydával na Příbramsku za policistu Otevřít odkaz do nového okna
Dne 4. července ráno přišel v katastru obce Bohostice k přehradě Orlík a zkontroloval zde několik rybářů, zda mají platné rybářské lístky. Oblečen byl do černého služebně pracovního stejnokroje s nápisem Policie, měl i osobní evidenční číslo, hodnostní označení a na hlavě kšiltovku s nápisem ...
Horní Počernice - Přišel krást se psem. Odlákáním prodavačky se neznámému mladíkovi podařilo odcizit 32 kartonů cigaret. Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 14. června kolem druhé hodiny odpolední přišel do prodejny potravin v Náchodské ulici v Horních Počernicích mladý muž a předstíral nakupování. Když ale prodavačka doplňovala do mrazáku zboží, neznámý mladík využit její nepozornosti a z technické místnosti odcizil krabici s více jak třiceti ...
Havířov - Dvě vážné dopravní nehody Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu v podvečer, okolo půl sedmé hodiny, došlo v Havířově, na ulici Dělnická k dopravní nehodě mezi osobním motorovým vozidlem a motocyklem. Řidič vozidla Škoda 125, čtyřiasedmdesátiletý muž z Havířova jel po ulici Dělnická ve směru od Horní Suché. Na křižovatce s ulicí Na Pavlasůvce na tuto ...
Znojmo - Uvízl v policejní síti - Řídil zdrogovaný, navlastní řidičák a byl v pátrání. Otevřít odkaz do nového okna
Při silniční kontrole jsme zadrželi celostátně hledanou osobu. O půl čtvrté v noci ze soboty na neděli projížděl obcí Hrádek osobní vůz Alfa Romeo. Za jeho volantem seděl třiatřicetiletý muž z Břeclavska. Řidičský průkaz nepředložil, protože mu byl již dříve zabaven. Dále jsme zjistili, že je pod ...
Hradec Králové - Další podvedená seniroka - místo dolarů papírové kapesníky Otevřít odkaz do nového okna
Dne 27. 6. 2013 v poledne oslovila na Ulrichově náměstí v Hradci Králové 83letou stařenku neznámá žena. Pod záminkou autonehody svého známého, který leží údajně ve zdejší fakultní nemocnici, seniorce tvrdila, že pokud nezaplatí zálohu na operaci, hrozí zraněnému amputace nohy. Když stařenka ...
Litvínov - Ukradli 21 kovových tyčí, chytili je policisté Otevřít odkaz do nového okna
Krátce po činu dopadli policisté litvínovské hlídkové služby dva podezřelé. Muži ve věku 23 a 33 let, oba z Mostecka, měli ukrást 21 kovových tyčí z areálu na Litvínovsku. Na lup se vydali v časně ranních hodinách. Podle všeho mladší z dvojice zdolal dvoumetrový plot a kov podával svému komplicovi.
Nalžovské Hory - Lupič na poště Otevřít odkaz do nového okna
Lupič vstoupil k přepážce na poště a od pracovnce požadoval finanční hotovost.
České Budějovice - Sobotní demonstrace v Českých Budějovicích Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu 29. června 2013 byla v krajském městě, konkrétně na náměstí Přemysla Otakara II a na sídlišti Máj, ohlášena dvě na sobě nezávislá shromáždění. Organizátor shromáždění v centru Českých Budějovic měl naplánovaný program od 16.00 do 19.00 hodin. Shromáždění v lokalitě Máj začalo krátce po ...
Beroun - Berounští kriminalisté dopadli bytového zloděje Otevřít odkaz do nového okna
Sedmadvacetiletý muž z Berouna v měsíci červnu roku 2013 v Berouně ul. Třída Míru vnikl do dvou bytů, kdy nejprve vnikl pootevřeným oknem do jednoho z přízemních bytů, ze kterého odcizil klíčenku a finanční hotovost, více odcizit nestihl, byl vyrušen majitelkou bytu. Do druhé bytu vnikl v ranních ...
Praha - Žena spadla pod metro a vyvázla bez zranění Otevřít odkaz do nového okna
Dnes pár minut po šesté hodině ranní přijali operátoři tísňové linky oznámení o pádu osoby do kolejiště metra ve stanici Muzeum.
Havířov - Lapkové jsou za mřížemi Otevřít odkaz do nového okna
V Havířově byla zadržena a postupně obviněna skupina čtyř mužů ve věku 23, 26, 29 a 30 let, všichni z Havířova. V usnesení trestního stíhání jsou uvedeny přečiny krádeže vloupáním, krádeže, porušování domovní svobody ve formě spolupachatelství.
Třebíč - Řidič kamionu riskantně předjížděl přes plnou čáru. Policistům neunikl Otevřít odkaz do nového okna
Řidič kamionu jedoucí od Jihlavy směrem na Znojmo se včera ráno po sedmé hodině stal svědkem nebezpečné jízdy jiného vozu. Celý průběh závažného dopravního přestupku nahrál na kameru a ihned volal na linku 158. Mělo k tomu dojít před obcí Želetava na Třebíčsku. V tomto úseku je kromě souvislé čáry ...
Hradec Králové - Požár v nemocnici objasněn. Policisté obvinili 83letého muže Otevřít odkaz do nového okna
Policisté v těchto dnech vypátrali a zadrželi 83letého muže, kterého obvinili ze zločinu obecného ohrožení a z přečinu vydírání. Je důvodně podezřelý, že dne 22. 5. 2013 v budově Neurochirurgické kliniky FN Hradec Králové zapálil v prostorách vestibulu několik kusů nábytku, které zahořely a ...
Louny - Policista se strážníkem hrdiny: Z rozvodněné řeky vytáhli tonoucího. Otevřít odkaz do nového okna
Svého hrdinu, který zachránil lidský život během povodní, mají i lounští policisté. Šestadvacetiletý podpraporčík z obvodního oddělení Louny vytáhl z rozvodněné řeky Ohře topícího se muže.
Domažlice - Podvody na sociální síti Otevřít odkaz do nového okna
V poslední době přijali kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování oddělení hospodářské kriminality několik oznámení o spáchání trestné činnosti – konkrétně podvodu, který má ve všech případech totožný průběh.
Tábor - Chtěli ukrást tunový stožár Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z obvodního oddělení v Bechyni řeší ve zkráceném přípravném řízení dva mladé muže (21 a 20 let) z Táborska. Minulý týden se společným jednáním pokusili odcizit v lesním porostu v katastru obce Radětice ocelový příhradový stožár o délce téměř 18 metrů a o váze nejméně 1 000 kilogramů.
Mělník - Policistům pomáhají vojáci Otevřít odkaz do nového okna
Padesát příslušníků Armády ČR ode dneška pomáhá ve Středočeském kraji
Praha - Úřednický plat jim byl zřejmě málo. Řekli si o padesát tisíc Otevřít odkaz do nového okna
Počátkem května obvinili kriminalisté druhého policejního obvodu dva úředníky Oblastního inspektorátu práce z přijetí úplatku a zneužití pravomoci.
Karviná - Mrtvá žena v Karviné Otevřít odkaz do nového okna
Policisté předevčírem v ranních hodinách nalezli v Karviné oběšeného muže, který dle prozatím zjištěných informací spáchal takto sebevraždu. Po pár hodinách pak přijali oznámení, že v bytě byla nalezena mrtvá jeho bývalá žena. Případ prověřují krajští kriminalisté jako podezření z vraždy.
Blanensko - Množí se kuriózní volání Otevřít odkaz do nového okna
Policisté řeší někdy i úsměvné případy.
Hradec Králové - Batole strhl policista z okenního parapetu na poslední chvíli Otevřít odkaz do nového okna
Královéhradečtí policisté z Obvodního oddělení policie II byli včera krátce po čtrnácté hodině vysláni do ulice ČSA na Slezské Předměstí v Hradci Králové. Jednapadesátiletá žena totiž oznámila, že z okna v prvním patře jednoho z činžovních domů padají na chodník dětské hračky. Dále vyslovila obavy ...
Česká Lípa - Násilná smrt ženy na Českolipsku Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté vyšetřují smrt starší ženy, která zemřela násilnou smrtí. Již zahájili úkony trestního řízení ze zvlášť závažného zločinu vraždy.
Hostouň - Srazila se dvě nákladní vozidla Otevřít odkaz do nového okna
Včera v 10:50 hodin se stala na silnici mezi obcí Hostouň a křižovatkou mezi obcemi Štítary a Svržno dopravní nehoda. Padesátiletý řidič nákladního vozidla značky Scania s návěsem jedoucí ve směru na obec Hostouň v mírné pravotočivé zatáčce vjel do protisměru, kde došlo ke střetu s dalším nákladní ...
Veselí nad Lužnicí - Zloději na rybnících kradou rybářské lodě Otevřít odkaz do nového okna
Zloději kradou cokoliv. Na Veselsku jsou to nyní kovové rybářské pramice. Za uplynulý víkend byly místním policistům nahlášeny hned dva případy, a to z rybníků Skopaný a Hluboký u Hamru. Přestože měli rybáři své lodě zajištěny řetězy s visacími zámky, zloději i toto zabezpečení překonali. Místně ...
Beroun - Žena uzavřela podvodným jednáním smlouvu za klienta Otevřít odkaz do nového okna
O uzavřené pojistné smlouvě muž nevěděl.
Praha - Spolujezdec se snažil uplatit policisty Otevřít odkaz do nového okna
Skončil nakonec na služebně pro podezření ze spáchání trestného činu podplácení.
Praha - Využijte slevu v nedalekém obchodě Otevřít odkaz do nového okna
Nakupování ve slevách je nejenom u nás, ale i po celém světě velice oblíbené. Pokud byste využívali pouze slevové kupóny, během roku byste ušetřili skutečně nemalé částky. Pokud právě to plánujete, je zde pro vás web Slevovykupon.net . Právě na něm naleznete řadu slev nejenom do internetových, ale ...
Nový Jičín - Muž měl zpronevěřit téměř 7 milionů korun Otevřít odkaz do nového okna
V polovině února přijali kriminalisté odboru hospodářské kriminality krajského ředitelství podnět, který se týkal možné zpronevěry finančních prostředků. Kriminalisté vše řádně prověřili a tento týden obvinili muže z Novojičínska z tohoto zvlášť závažného zločinu.
Brno - Do ČR se vrátili s novým jménem i doklady Otevřít odkaz do nového okna
V poslední době se cizinečtí policisté stále častěji setkávají s případy, kdy se jimi kontrolovaná osoba vydává za někoho jiného. Za posledních několik týdnů řešili tento problém hned několikrát, díky velmi dobré osobní znalosti se jim podařilo cizince vystupující pod změněnou identitou odhalit. V ...
Hradec Králové - Obnovení provozu MHD v centru Hradce Králové Otevřít odkaz do nového okna
Od soboty, dne 4. května 2013, dojde k obnovení provozu autobusů MHD ulicemi Dukelská a S.K. Neumanna v centru města Hradec Králové. Vjezd bude na základě povolení předčasného užívání povolen pouze vozidlům dopravního podniku a vozidlům stavby. Všichni ostatní účastníci silničního provozu nebudou ...
Liberec - Při fotbalovém utkání mezi FC Slovan Liberec a AC Sparta Praha museli zasahovat policisté Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu v podvečer se na stadionu U Nisy sehrálo fotbalové utkání mezi celky FC Slovan Liberec a Sparta Praha. Utkání bylo vyhodnoceno jako rizikové. Na utkání do Liberce přijelo hostujícímu týmu fandit zhruba šest stovek fanoušků Sparty. Již příjezd některých z nich se neobešel bez problémů. ...
Tachov - Řidička přehlédla za ní jedoucí vozidlo Otevřít odkaz do nového okna
Dne 2. května 2013 v 14:20 hodin došlo v obci Tachov v ulici Palackého k dopravní nehodě. Dvaadvacetiletá řidička osobního vozidla značky Opel jedoucí ve směru jízdy z centra směrem na obec Dlouhý Újezd hodlala odbočit vlevo na účelovou komunikaci směřující k bytovým domům, přitom přehlédla vozidlo ...
Český Krumlov - Ukradl člun i záchranářům Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý zloděj zaútočil i na majetek záchranářů. Zatím nezjištěný lapka se vloupal do garáže v loděnici na břehu Lipna v obci Přední Výtoň. Vloupání a krádež spáchal v neupřesněné době od loňského listopadu do května letošního roku.
Slané - Podvodně uzavřený úvěr Otevřít odkaz do nového okna
V průběhu měsíce února letošního roku došlo k odcizení dokladů a platební karty 29 letého muže z okresu Jihlava na dosud nezjištěném místě ve Slaném. V době mezi 19. až 20. únorem 2013 uzavřel dosud neznámý pachatel na osobu poškozeného muže smlouvu o úvěru na televizor v celkové hodnotě 41 701,-Kč.
Praha - Havárie vozidla u Čechova mostu Otevřít odkaz do nového okna
Dnes 14 minut po poledni obdrželi operátoři tísňové linky informaci o havárii osobního vozidla u Čechova mostu. Na místo okamžitě vyrazili nejen policisté, ale i záchranná služba a hasiči. Přivolaní policisté následně zjistili, že osmadvacetiletý řidič s největší pravděpodobností nedodržel ...
Havířov - Rozebírali a kradli oplocení Otevřít odkaz do nového okna
Dva muže ve věku 40 a 30let z Havířova prověřujeme pro podezření z přečinu krádež.
Brno - Bagristé amatéři probudili spící obyvatele Otevřít odkaz do nového okna
Naštěstí nezpůsobili žádnou škodu.
Rašovice - Srna vběhla pod motorku Otevřít odkaz do nového okna
Řidič nestihl střetu zabránit
Jablonec nad Nisou - Vloupal se do vozidla Otevřít odkaz do nového okna
Zaparkovaného u lesa za domem v ulici Kokonínská.
Nýřany - Krádež jízdního kola Otevřít odkaz do nového okna
Pachatel přeštípl lankový zámek
Český Krumlov - Kradl v dětském táboře Otevřít odkaz do nového okna
Vzal hrnce a další kuchyňské spotřebiče.
Benešov - Tragická nehoda na Benešovsku Otevřít odkaz do nového okna
Motorkář na místě zemřel
Praha - Dopravní nehoda s vážným zraněním Otevřít odkaz do nového okna
Včera v půl páté odpoledne vyjížděli „nehodáři“ do Gymnazijní ulice k vážné dopravní nehodě.
Krnov - Z lupu za více jak 100 tisíc korun se moc dlouho neradovali Otevřít odkaz do nového okna
Další úspěchy při odhalovaní majetkové trestné činnosti si mohou na své konto připsat policisté obvodního oddělení Krnov spolu s krnovskými kriminalisty. Díky svým mnohaletým zkušenostem a operativní práci dokázali v krátké době vypátrat skupinku tří podezřelých mužů z Krnova. Dne 17.04.2013 jim ...
Ořechov - Ukradl 70 litrů pálenky Otevřít odkaz do nového okna
Zloděj si odnesl ze sklepa ořechovského bytového domu sedmdesát litrů pálenky
Hradec Králové - Muž zemřel po střetu se sanitkou Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 19.4.2013 v 23.25 se stala v Hradci Králové na Rašínově třídě tragická dopravní nehoda, při které na místě zemřel chodec. Muž přecházel vozovku mimo přechod a v místě, kde je pro vozidla povolena rychlost 70km/h.
Turnov - V paneláku měl protipancéřovou střelu Otevřít odkaz do nového okna
Z přečinu obecné ohrožení z nedbalosti je od čtvrtka podezřelý muž z Turnova. Ten v poli na Mladoboleslavsku našel vystřelenou, ale nevybuchlou protipancéřovou střelu ráže 75 mm z II. světové války a tento nebezpečný suvenýr si přivezl domů.
Kralovice - Zpronevěra Otevřít odkaz do nového okna
Část nákladu si ponechal
Netolice - Vloupání do sklepních kójí Otevřít odkaz do nového okna
Celkem šest kójí navštívil neznámý pachatel, čímž majitelům způsobil škodu za téměř 10 000 korun.
Beroun - Berounští kriminalisté objasnili krádeže vozidel Otevřít odkaz do nového okna
Sedm pachatelů ukradlo minimálně 12 vozidel. Berounští kriminalisté ve spolupráci s kriminalisty z Prahy a Plzně po velmi náročném několika měsíčním prošetřování zadrželi sedm podezřelých mužů, proti kterým v těchto dnech zahájili trestní stíhání pro pokračující zločin "Krádež" a pokračující ...
Praha - Akce odhalila podnapilou mládež Otevřít odkaz do nového okna
Z pátku na sobotu provedli policisté prvního policejního obvodu akci zaměřenou krom jiného na dodržování zákazu podávání alkoholu mladistvým.
Ostrava - Během Velikonoc dopravní policisté zvýší dohled nad provozem na komunikacích Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 29. března a v pondělí 1. dubna policisté odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje v rámci celorepublikové dopravně bezpečností akce zvýší kontroly dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích.
Starý Lískovec - Zloděj okradl zloděje Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí krátce před půlnocí si všiml pozorný občan podivného chování neznámého muže. Ten ve Starém Lískovci tak dlouho s něčím manipuloval u dveří felicie, až se mu podařilo dostat dovnitř.
Hradec Králové - Mladík z Jaroměře si loupež vymyslel Otevřít odkaz do nového okna
Začátkem března 2013 se na Obvodní oddělení policie v Jaroměři dostavila padesátiletá žena, která přišla oznámit, že se její 16letý syn stal zřejmě obětí trestného činu. Předchozího dne měl odjet rychlíkem do Hradce Králové, setkat se zde s kamarádkou a společně jít do kina. Matka uvedla, že mu ...
Liberec - Ukradli motorku a další věci Otevřít odkaz do nového okna
Liberečtí kriminalisté objasnili ve velmi krátké době případ krádeže motorky. Během několika dnů po spáchání skutku zadrželi tři pachatele a současně zajistili i převážnou část odcizených věcí. Včetně motorky.
Tachov - Podařilo se objasnit sérii krádeží za několik set tisíc korun Otevřít odkaz do nového okna
Tachovským kriminalistům se na základě důkladného šetření podařilo objasnit několik případů, kterými se policisté v uplynulých měsících zabývali, a to nejen na Tachovsku, ale i na Domažlicku. Z rozsáhlé trestné činnosti za více než 780 000 korun proto mohl policejní komisař obvinit dva muže ve věku ...
Tábor - Krádež vloupáním do budovy základní školy Otevřít odkaz do nového okna
Policisté pátrají po zloději, který se v nočních hodinách z 27. na 28. března 2013 vloupal do budovy základní školy v Mladé Vožici. Po vypáčení několika dveří pachatel prohledal celý objekt, kde hledal především peníze.
Mladá Boleslav - Spolupráce policistů a strážníků zachránila život Otevřít odkaz do nového okna
Krátce před včerejší pátou hodinou ráno začal v Mladé Boleslavi, v Ptácké ulici hořet dům. Na místo přijeli policisté a strážníci a pokoušeli se zjistit, zda v domě někdo je. Na bouchání na okna a dveře nikdo nereagoval.
Praha - Kriminalisté včera dopadli lupiče z banky na Ládví Otevřít odkaz do nového okna
Detektivové pražského krajského ředitelství od pátého března usilovně pracovali na případu loupežného přepadení, které se odehrálo v jedné z bank na Praze 8 – Ládví. K dopadení podezřelého kriminalistům významným způsobem přispěla medializace případu a zveřejnění kamerových záznamů a fotografií ...
Dobřany - Vloupání do domu Otevřít odkaz do nového okna
Do rekonstruovaného domu mezi obcemi Přeštice a Dobřany vnikl zatím neznámý pachatel v nočních hodinách na 26. března 2013.
Blansko - Srážka tří aut blokovala ranní dopravu Otevřít odkaz do nového okna
Sníh a kluzká silnice opět v ranních hodinách ve středu 27. března zaskočily některé řidiče. Na Blanensku dopravní policisté před sedmou hodinou ranní vyjížděli k dopravní nehodě tří vozidel, která se stala mezi Lhotou Rapotinou a Doubravicí nad Svitavou.
Karviná - Drzý zloděj. Mladík stane znovu před soud. Otevřít odkaz do nového okna
Troufalý zloděj zneužil ochoty staršího pána. V pátek 22.3. před polednem si 62letý muž všiml, že neznámý mladík přelézá plot na jeho soukromý pozemek. Ptal se, co to dělá? Mladík bez zaváhání spustil historku o tom, že nemá kde bydlet, že má hlad a je mu zima. Dobrosrdečný pán, v dobré víře, ...
Blešno - Vybržďování, zrychlování a bránění v předjíždění Otevřít odkaz do nového okna
Dne 25. března 2013 po 19. hodině došlo na silnici I. třídy č. 11 v obci Blešno k dopravní nehodě. Řidič nákladního vozidla zn. Volvo s návěsem, jedoucí ve směru na Hradec Králové, zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucí dodávkou zn. Peugeot Partner a zezadu do ní narazil.
Roztoky u Semil - Chatu navštívil nezvaný host Otevřít odkaz do nového okna
V uplynulých dnech se dosud neznámý pachatel vloupal do rekreační chaty v obci Roztoky u Semil. Do objektu vnikl za použití hrubé síly, kdy rozbil 7 skleněných výplní u okna. V cestě dál mu bránil příčný kovový jekl sloužící k zamezení násilného vniknutí.
Smilovy Hory - Okradl zemědělce. Bral od kabelů po nářadí. Otevřít odkaz do nového okna
Policisté pátrají po zloději, který se v nočních hodinách z 25. na 26. března 2013 vloupal do objektu zemědělského družstva v obci Smilovy Hory na Mladovožicku. Po násilném vstupu do několika budov bral vše, co mu přišlo pod ruku a co se dá následně rychle zpeněžit v zastavárnách či sběrnách ...
Beroun - Žena odcizila stonožku, půjde do vězení Otevřít odkaz do nového okna
Třicetiletá žena dne 26. 03. 2013 kolem půl třetí ráno v Berouně, ul. Koněpruská na benzinové čerpací stanici z volně přístupného regálu odcizila zboží, které bylo vystavené k prodeji, a to plyšovou hračku zn. Pama Hobby v hodnotě 629,-Kč, kdy tuto hračku odebrala z regálu a v úmyslu zboží odcizit ...
Praha - Podvodník s byty. Pražští kriminalisté hledají podvodníka s nemovitostmi. Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté Obvodního ředitelství Praha III pátrají po 27letém podvodníkovi z Prahy. Hledaný muž je důvodně podezřelý z podvodných transakcí v souvislosti s prodejem bytů. V dosud zadokumentovaných případech vystupoval jako jednatel realitní kanceláře, se zákazníky sjednával rezervační smlouvy ...
Frýdek-Místek - Policisté zachránili lidský život Otevřít odkaz do nového okna
Včera dne 18. března 2013 okolo 16:00 hodin došlo ve Frýdku-Místku na rychlostní silnici, poblíž hypermarketu Tesco k dopravní nehodě. Řidič Škody Felicie vjel na kruhový objezd a zastavil se až o reflexní bariéru. Jako příčina této kolize byla zjištěna skutečnost, že čtyřiapadesátiletý šofér ...
Hodonín - Drogy měl v těle i v autě Otevřít odkaz do nového okna
Dopravní policisté ve středu dopoledne v Hodoníně zastavili a kontrolovali čtyřiadvacetiletého řidiče osobního vozidla. Policisté s řidičem provedli dechovou zkoušku, která prokázala řidičovu střízlivost. Horší to už bylo s testem na přítomnost drog v jeho těle.
Lhota pod Libčany - Havárie nákladního vozidla. Vysypané hnojivo zatarasilo celou silnici. Otevřít odkaz do nového okna
Dnes krátce před pátou hodinou ranní na silnici č. 1/11 mezi obcemi Urbanice a Lhota pod Libčany se stala dopravní nehoda nákladního vozidla s přívěsem.
Ústí nad Labem - Zaměstnanec restaurace si ponechal zapomenutý mobil. Dopustil se trestného činu. Otevřít odkaz do nového okna
Koncem ledna si zapomněla návštěvnice v restauraci v ulici Moskevská mobilní telefon. Šetřením bylo zjištěno, že si zapomenutý volně odložený mobil ponechal zaměstnanec restaurace.
Česká Bříza - Z domu zmizely peníze. Majiteli chybí 25 tisíc. Otevřít odkaz do nového okna
Na policisty z obvodního oddělení v Třemošné se v těchto dnech obrátil 56letý muž z Plzně. Přišel jim oznámit, že se mu z domu v České Bříze ztratily peníze.
České Budějovice - Opilý havaroval a pak ujel Otevřít odkaz do nového okna
Smutnou skutečnost, že alkohol za volantem může být velice nebezpečnou zbraní, zjišťují českobudějovičtí policisté nejen při pravidelných silničních kontrolách, ale bohužel i při dopravních nehodách. Na pití alkoholu před jízdou doplatil i 18letý mladík z Českobudějovicka, který před dvěma týdny ...
Brandýs nad Labem - Falešný taxikář Otevřít odkaz do nového okna
Taxikář podnikal na základě padělaných dokladů
Praha - Asijské řidičáky skončily v rukou policistů Otevřít odkaz do nového okna
Koncem minulého týdne obvinili policisté hospodářské kriminálky prvního policejního obvodu sedmadvacetiletého Angličana pro padělání britských řidičáků.
Bruntál - Kriminalisté obvinili muže z vraždy manželů Otevřít odkaz do nového okna
Policisté od úterního odpoledne intenzivně pracují na prověření všech okolností násilné smrti manželského páru na Bruntálsku. Z vraždy kriminalisté obvinili 24letého muže. Podali návrh na jeho vzetí do vazby. I nadále probíhají úkony trestního řízení.
Mikulov - Žena srážku nepřežila, řidič ujel Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu brzy ráno došlo poblíž Rajhradu na silnici R52 Mikulov Brno k dopravní nehodě, při níž byla usmrcena dvaapadesátiletá žena. Nehoda, která byla nahlášena jedním z projíždějících řidičů před čtvrtou hodinou, se pravděpodobně stala v připojovacím pruhu ve směru na Brno jen několik desítek ...
Ústí nad Orlicí - Pátráme po celostátně pohřešovaném. Pomozte při pátrání. Otevřít odkaz do nového okna
V současné době intenzivně pátráme po pohřešovaném jednatřicetiletém muži z Liberecka.
Česká Lípa - Příliš drazí zaměstnanci. Okrádali zaměstnavatele. Otevřít odkaz do nového okna
Usnesení o zahájení trestního stíhání pro spolupachatelství na zločinu krádeže převzal v tomto týdnu 34 letý muž z Novoborska. Ten spolu se stejně starým Českolipanem způsobil svému českolipskému zaměstnavateli škodu ve výši 910 500 korun. Komplic obviněného si obálku s usnesením policie převezme ...
Domažlice - Vloupání do trafiky. Zmizely tři tisíce krabiček cigaret. Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování Domažlice pátrají po dosud neznámém zloději, který v noci z neděle na pondělí v průchodu na náměstí v Domažlicích otevřel skleněné okénko objektu trafiky a vnikl dovnitř.
České Budějovice - Najdou se svědci pádu paní v českobudějovickém trolejbusu? Pomozte policistům. Otevřít odkaz do nového okna
Českobudějovičtí policisté stále intenzivně prošetřují okolnosti dopravní nehody, ke které došlo ve čtvrtek 14. února 2013, v době kolem 18:30 hodin, na křižovatce ulic Husova – Krčínova v Českých Budějovicích. Řidička MHD linky č. 9, která jela ve směru jízdy od OD GLOBUS, na uvedené křižovatce ...
Brandýsek - Řídil v zákazu Otevřít odkaz do nového okna
Dne 14.3. o půlnoci zastavila policejní hlídka v obci Brandýsek v ulici Slánská osobní vozidlo Škoda Felicia. To řídil čtyřicetiletý muž z Prahy i přes to, že mu dne 9.1.2013 byl Obvodním soudem Prahy 5 vysloven zákaz řízení motorových vozidel do 9.7.2015.
Praha - V opilosti si vymýšlel loupeže, zapálil kontejnery a oznámil uložení bomby Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté při vyšetřování smyšlených loupeží zjistili, že podezřelý v opilosti zapaloval i kontejnery s odpadem a nahlásil bombu v nákupním centru ve Strašnicích. Kriminalisté z třetího policejního obvodu odložili další případ smyšlené loupeže na území Prahy 9. Ve čtvrtek 13. září totiž ...
Ostrava - Zadrženi při činu Otevřít odkaz do nového okna
Proti dvěma recidivistům zahájili ostravští kriminalisté trestní stíhání. Jednatřicetiletý muž z Ostravy, jenž má s pácháním majetkové trestné činnosti bohaté zkušenosti, se od začátku března vloupal do pěti vozidel. U třech případů mu asistoval o deset let mladší muž, který o krádežích taky ví ...
Hrušovany - Zloděj se dostal do budovy snadno, našel totiž schované klíče Otevřít odkaz do nového okna
Areál zemědělského družstva v Hrušovanech si vybral jako cíl své výpravy zatím neznámý pachatel. V noci, když překonal chatrný plot, se vcelku pohodlně dostal do objektu.
Prachovice - Novoroční rvačka: Dvěma mužům sděleno podezření Otevřít odkaz do nového okna
V minulých dnech tohoto týdne sdělili kolegové z Heřmanova Městce dvěma mužům ve věku 41 a 20 let podezření z přečinu výtržnictví.
Semily - Ve smyku přejel do protisměru Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 7. března se ráno necelých deset minu před šestou hodinou stala na silnici druhé třídy č. 286 v katastru Semil dopravní nehoda. Řidič s vozidlem zn. Fiat jel ve směru od Lomnice nad Popelkou, kde nepřizpůsobil rychlost jízdy, najel vpravo a následně ve smyku vlevo do protisměru, kde se ...
Klatovy - Pohlavní zneužití Otevřít odkaz do nového okna
Tento týden bylo klatovským policistům oznámeno na linku 158 podezření z pohlavního zneužití nezletilé dívky předškolního věku. Dle prvotního šetření a dle dosud shromážděných informací mělo dojít k uvedenému deliktu na počátku tohoto týdne na jedné z ubytoven na Klatovsku.
Tábor - Krádeže jízdních kol pokračují Otevřít odkaz do nového okna
I přes mnohá upozornění na zvyšující se počet případů krádeží jízdních kol, stejně jako přes vlastní opatření policistů, došlo v závěru týdne k odcizení dalšího jízdního kola. Tentokráte zloděj udeřil na soběslavském sídlišti Svákov.
Kladno - Muž na útěku byl nalezen Otevřít odkaz do nového okna
Dne 6. března 2013 v dopoledních hodinách bylo oznámeno na linku 158, že se manžel oznamovatelky chystá spáchat sebevraždu, neboť údajně snědl větší množství léků a utekl z místa bydliště v Kladně. Na základě podání tohoto oznámení a zjištěných skutečností, byly ihned vyslány policejní hlídky k ...
Praha - Policisté prvního policejního obvodu kontrolovali teritorium místního oddělení Policie Vokovice Otevřít odkaz do nového okna
V noci z pátka na sobotu provedli policisté prvního policejního obvodu bezpečnostní akci zaměřenou na teritorium policejního oddělení ve Vokovicích pod stejnojmenným krycím názvem. Opatření bylo zaměřeno na dohled nad uvedeným teritoriem, pátrání po pachatelích trestné činnosti, pohřešovaných nebo ...
Beroun - Pachatel s kradeným přívěsným vozíkem daleko nedojel. Otevřít odkaz do nového okna
Jednatřicetiletý muž z Brna dne 07.03.2013 před šestou hodinou odpoledne odcizil v areálu technických služeb v Berouně přívěsný vozík typu Westfalia Werke v hodnotě 45.000,-Kč.
Karviná - Rozhodl se ukončit svůj život, zanechal dopis na rozloučenou a vzal si život Otevřít odkaz do nového okna
V pátek krátce po půlnoci, se mladý muž (35) z Karviné, rozhodl ukončit svůj život. V Karviné Hranicích, na ulici Br. Veverkových vyskočil z 12. patra panelového domu poté, co zanechal dopis na rozloučenou.
Šatov - Do sklepa si přišel pro víno Otevřít odkaz do nového okna
Včera navečer nám jeden z vinařů v obci Šatov oznámil, že se mu někdo vloupal do sklepa. Zatím neznámý zloděj násilím odstranil visací zámek vstupních dveří a vnikl dovnitř.
Hradec Králové - Nehoda u ČKD v Hradci Králové Otevřít odkaz do nového okna
Dne 8. 3. 2013, okolo desáté hodiny dopolední, došlo na okružní křižovatce u ČKD v Hradci Králové k nehodě nákladního vozidla zn. Man s návěsem. Při průjezdu křižovatkou došlo na návěsu k uvolnění převáženého nákladu dřeva a následnému pádu na komunikaci a do příkopu.
Česká Lípa - Podváděl, kde se dá. Teď spadla klec. Otevřít odkaz do nového okna
Českolipští kriminalisté vypátrali dalšího podvodníka, který v průběhu roku 2012 nabízel na internetu elektroniku. Šestatřicetiletý muž z Ostravy inzeroval prostřednictvím internetové sítě prodej levných notebooků a mobilních telefonů. Poté, co se se zájemcem domluvil na ceně, nechal si poslat ...
Tachov - Policisté hledají svědky: Pachatelé se vloupali do směnárny Otevřít odkaz do nového okna
Tachovští kriminalisté se s žádostí o pomoc obracejí na všechny občany, kteří by mohli pomoci ustanovit pachatele, kteří se 1. ledna letošního roku mezi 0:15 hod. a 0:45 hod. vloupali do směnárny na dálničním hraničním přechodu Rozvadov. Dva dosud neznámí muži využili krátkodobé nepřítomnosti ...
Písek - Strážníci zadrželi muže podezřelého z vloupání do vozidla. Pomohl i kamerový systém. Otevřít odkaz do nového okna
Předevčírem v jedenáct hodin večer zadrželi městští strážníci mladého muže (1994), který se dostal do automobilu značky VW Transporter, který majitel parkoval v Komenského ulici. Začal vozidlo prohledávat a právě při tom ho strážníci dopadli. K odhalení pomohl také městský kamerový systém.
Praha - Služební pes Lion vystopoval schovaného pachatele Otevřít odkaz do nového okna
Dnes v noci krátce před půl jednou hodinou přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení o vloupání do restaurace v Praze 4 na ulici Nad Lesním Divadlem. Podle oznámení svědek vyrušil pachatele přímo při činu, který se dal na útěk do nedalekého lesního porostu, kde se ztratil ve tmě.
Znojmo - Ukončili jsme jízdu čtyřem mužům. Dva řidiči byli opilí a dva zfetovaní. Otevřít odkaz do nového okna
Za první čtyři březnové dny jsme přistihli čtyři řidiče osobních aut, kteří byli pod vlivem návykových látek. Zjistili jsme je na různých místech našeho regionu. Bylo to v obcích Dyjákovičky, Plenkovice, Pravice a ve Znojmě.
Praskačka - Zmizeli papoušci za 100 tisíc Otevřít odkaz do nového okna
Nemilé překvapení čekalo tuto sobotu na 57letého muže, který přišel v dopoledních hodinách na svůj pozemek v obci Praskačka na Královéhradecku, kde choval vzácné ptactvo. Ihned totiž zjistil, že mu z voliér dosud neznámý pachatel odcizil několik papoušků a dalších ptáků.
Liberec - Způsobil dopravní nehodu. Nadýchal přes tři promile. Otevřít odkaz do nového okna
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky se bude nejspíš zpovídat 45letý muž z frýdlantského výběžku. Ten 3. března v pravé poledne havaroval v Hejnicích v ulici Jizerské s VW Transportérem, kdy po projetí pravotočivé zatáčky nezvládl řízení, vyjel ze silnice a poškodil plot rodinného domu.
Český Krumlov - Vydírání Otevřít odkaz do nového okna
Českokrumlovští kriminalisté mají v rukou agresora, který v polovině února vydíral jiného muže.
Praha - Celostátní pátrání po muži Otevřít odkaz do nového okna
Policisté pátrají po muži vyhlášeném v celostátním pátrání.
Bruntál - Prase nadělalo škody na autě za 20 tis. Otevřít odkaz do nového okna
V ranních hodinách ( okolo půl šesté) dne 8.1.2013 projížděla řidička s vozidlem Ford mezi obcemi Bruntál a Nové Heřminovy a to ve směru od Bruntálu. Znenadání jí bezprostředně před jedoucí vozidlo vyběhlo z pravého silničního příkopu divoké prase.
Blansko - Sníh komplikoval dopravu - Policisté šetřili několik nehod Otevřít odkaz do nového okna
Sněžení komplikovalo v úterý 8. ledna dopravu jak na silnicích Blanenska, tak i Vyškovska. Většina nehod se však obešla bez zranění.
Náchod - Nasněžilo, řidiči dejte pozor na kluzkou silnici Otevřít odkaz do nového okna
Už více než desítku dopravních nehod mají dnešního ne na svých bedrech náchodští policisté. Od sedmi hodin od rána, kdy na povrch silnic začaly dopadat sněhové vločky, začala přicházet hlášení o dopravních nehodách. Většina střetů se obešla jen s pomačkanými plechy či prasklými nárazníky. Dvakrát ...
Česká Lípa - Zmizel taxík Otevřít odkaz do nového okna
Včera mezi půl druhou nad ránem a 9. hodinou ranní zmizel z parkoviště před domem v ulici Sídliště pod Ralskem v Mimoni červený osobní vůz taxislužby výrobní značky Škoda Octavia.
Domažlice - Domažlice: Hledáme svědky dopravních nehod pro objasnění příčiny a průběhu Otevřít odkaz do nového okna
Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky několika dopravních nehod, aby pomohli objasnit průběh a příčinu i totožnost neznámých účastníků dopravních nehod. K jedné z dopravních nehod došlo dne 27. prosince 2012 v 17:19 hodin v obci Domažlice na křižovatce ulic Komenského, ...
Písek - Povedený řidič: Nejprve překročil rychlost, poté vyšly najevo další prohřešky Otevřít odkaz do nového okna
V neděli 6. ledna dohlíželi dopravní policisté nad dodržováním nejvyšší povolené rychlosti na Písecku a v obci Malé Nepodřice naměřili osobnímu automobilu značky Peugeot rychlost 88 km/hodině. Bylo to v místě, kde je povolena nejvýše padesátikilometrová rychlost.
Brandýs nad Labem - Dopravní nehoda u sjezdu z R10, spolujezdec nepřežil Otevřít odkaz do nového okna
Dne 7. ledna 2013 krátce po půl osmé ráno došlo mezi obcemi Brandýs nad Labem, Zápy, u sjezdu z komunikace R10, k tragické dopravní nehodě.
Praha - Objasněná loupež v centru metropole Otevřít odkaz do nového okna
Pražští kriminalisté umístili lupiče do policejní cely s podnětem na návrh na vzetí do vazby.
Ostrava - Alkohol nepatří za volant Otevřít odkaz do nového okna
Na řidiče pod vlivem alkoholických nápojů nebo návykových látek se v rámci dopravně bezpečnostní akce, uskutečněné koncem minulého týdne, zaměřili moravskoslezští policisté. Kromě dopravních policistů se akce zúčastnili také kolegové z obvodních oddělení a odboru cizinecké policie. S hlídkami se ...
Švábenice - Utíkal před policisty až do potoka Otevřít odkaz do nového okna
Řídil bez řidičáku a byl něj vydán příkaz k zatčení. Neobvyklý průběh měla běžná silniční kontrola, kdy policisté v pondělí 17. prosince kolem sedmé hodiny večer zastavovali ve Švábenicích na Vyškovsku osobní auto značky Daewoo Nubira.
Jičín - Pátrání se šťastným koncem - Alkohol není dobrým navigátorem Otevřít odkaz do nového okna
O tom, že alkohol není ani dobrý rádce, ani dobrý navigátor, se přesvědčil 66letý muž z Prahy. Se svými čtyřmi přibližně stejně starými kamarády chtěl zřejmě strávit pohodový předvánoční víkend na chalupě na Jičínsku. V pátek odpoledne začali všichni v místní hospůdce hojně popíjet alkohol.
Semily - Vloupal se do auta Otevřít odkaz do nového okna
Nemilého překvapení se dočkala třicetiletá žena, která si vyjela o víkendu odpočinout na hory.
Cheb - Ublížení na zdraví Otevřít odkaz do nového okna
Muž neunesl rozchod se ženou
Radinovy - Policisté hledají svědky nehody Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech, žádají občany o spolupráci při prošetřování uvedené dopravní nehody.
Týn nad Vltavou - Tragický požár bytu v Týně nad Vltavou Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté vyšetřují tragický požár v jednom ze sídlištních bytů, při kterém zemřela jedna osoba.
Mělník - Mělničtí kriminalisté pozatýkali drogové dealery Otevřít odkaz do nového okna
Při akci zajistili zhruba kilogram marihuany připravený k prodeji.
Praha - Vloupání do drogerie Otevřít odkaz do nového okna
Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se již čtyřikrát vloupal do stejné prodejny.
Ostrava - Pět set šest zameškaných hodin Otevřít odkaz do nového okna
Neuvěřitelných 506 hodin povinné školní docházky ve školním roce 2011/2012 zameškal nezletilý hoch z Ostravy Michálkovic.
Blansko - Narazil do zdi u přejezdu. Mladík se těžce zranil. Otevřít odkaz do nového okna
Těžkým zraněním skončila v sobotu 1. září nad ránem jízda devatenáctiletého mladíka s osobním autem Toyota Yaris na Blanensku. Mladík usedl za volant, přestože nemá řidičské oprávnění a při průjezdu po silnici od Blanska směrem do Dolní Lhoty nezvládl řízení a vyjel ze zatáčky v blízkosti ...
Náchod - Kde máš peníze, ptal se zloděj. K seniorce do bytu v přízemí vlezl oknem. Otevřít odkaz do nového okna
Kriminální policie pátrá po pachateli, který se v noci 29.8.2012 vloupal do přízemního bytu v Náchodě. Byt obývaný 81letou seniorkou „navštívil“ nezván uprostřed noci oknem, které si nezjištěným způsobem otevřel.
Nový Bor - Ponechala kabelku v nezamčeném autě. Přišla o ni. Otevřít odkaz do nového okna
Předevčírem po poledni parkovala zhruba půl hodiny svůj vůz značky Fiat Panda před nákupním střediskem Billa v ulici Bedřicha Egermana v Novém Boru 35 letá řidička.
Horšovský Týn - Vozidlo skončilo na střeše. Řidič nadýchal 2,27 promile. Otevřít odkaz do nového okna
Dnes ráno ve čtyři hodiny došlo na místní komunikaci v ulici Polní v obci Horšovský Týn k dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla značky Škoda Fabia ve věku 33 let při projíždění ostré levotočivé zatáčky najel za pravý okraj komunikace, kde narazil do ocelového zábradlí betonového tělesa můstku ...
Český Krumlov - Policisté zadrželi mezinárodně hledanou osobu Otevřít odkaz do nového okna
Jihočeští policisté, specialisté odboru cizinecké policie se při pobytové kontrole zaměřili na Lipensko. Ve čtvrtek provedli pobytovou kontrolu v jednom z ubytovacích zařízení u Lipenské nádrže.
Dobříš - Skončil v blázinci. Ohrožoval posádku vozu s pistolí v ruce. Otevřít odkaz do nového okna
Čtyřiapadesátiletý muž z Tábora dne 29. srpna zastavil svůj vůz ve směru od Hostomic na Dobříš. Za ním jel další řidič, který si všiml kličkujícího vozu, a když vůz zastavil, šel se podívat na řidiče, zda nepotřebuje pomoc.
Praha - Policisté hledají svědky smrtelné dopravní nehody Otevřít odkaz do nového okna
V neděli 19. srpna kolem půl páté odpoledne třiadvacetiletá řidička s osobním motorovým vozidlem Mercedes-Benz jedoucí po ulici Plzeňská k ulici Bucharova na světelné křižovatce nerespektovala signál „Stůj“ a vjela do křižovatky.
Rýmařov - Pachatel se vrátil na místo činu Otevřít odkaz do nového okna
V minulém týdnu rýmařovští policisté přijali trestní oznámení na dosud neznámého pachatele, který na ulici Nádražní v Rýmařově odčerpal z nádrží vozidel přes dvě stě litrů nafty. O této události jsme již informovali.
Blansko - Nealko pivo pro řidiče Otevřít odkaz do nového okna
Na to, zda řidiči nejezdí po víkendu pod vlivem alkoholu, se soustředili v pondělí 23. července policisté na Blanensku. Kontroly na silnicích však měly i preventivní charakter. Ti řidiči, kteří měli vše v pořádku, obdrželi v rámci akce Řídím, piju nealko pivo dárek v podobě nealkoholického piva a ...
Hradec Králové - Černá pasažérka napadla revizorky a zranila je Otevřít odkaz do nového okna
Dvaadvacetiletá žena z Hradce Králové napadla revizorky za přítomnosti asi pěti cestujících v pátek 18. května 2012 kolem půl páté odpoledne při kontrole v autobuse číslo 23 hradecké městské hromadné dopravy. Revizorka požádala ženu cestující autobusem od zastávky „Magistrát města“ ve směru na ...
Česká Lípa - Pasažér okradl taxikáře Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek dopoledne přišel 31 letý taxikář z Nového Boru o svou peněženku s osobními doklady, platební kartou a hotovostí 11 000 korun. Stalo se to v jeho vozidle taxislužby a pachatelem podle něj nemůže být nikdo jiný než někdo ze zákazníků, které svezl.
Česká Lípa - Pasažér okradl taxikáře Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek dopoledne přišel 31 letý taxikář z Nového Boru o svou peněženku s osobními doklady, platební kartou a hotovostí 11 000 korun. Stalo se to v jeho vozidle taxislužby a pachatelem podle něj nemůže být nikdo jiný než někdo ze zákazníků, které svezl.
Konstantinovy Lázně - Neplní svou vyživovací povinnost Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z Konstantinových Lázní podezřívají muže z Karlovarska z přečinu zanedbání povinné výživy.
České Budějovice - S vozidlem naboural do stromu Otevřít odkaz do nového okna
Uplynulou sobotu, třicet minut po sedmé hodině večer, vyjížděli českobudějovičtí dopravní policisté k havárii osobního motorového vozidla tov.zn. Škoda Felicia. Řidič – 18letý muž z Liberecka jel v uvedené době ve směru jízdy od obce Jankov k obci Čakov.
Vltava - Majitelé lodí by měli být na pozoru! Otevřít odkaz do nového okna
Během letních měsíců se množí případy krádeží lodí, nejlépe s motorem, v některých případech jde zlodějům pouze o motor. Sedmý případ v řadě se stal během noci z neděle na pondělí. Loď i s motorem stojící v rekreační oblasti Oboz přilákala pozornost neznámého zlodějíčka. Majitel ji měl ...
Praha - Zmalovaní policisté „sprejery“ zadrželi Otevřít odkaz do nového okna
Ti v ulici Jugoslávských partyzánů pomocí štětce a plechovky s bílou barvou pozměňovali a poškozovali dopravní značky. Policisté k této dvojici přistoupili a představili se služebními průkazy s úmyslem zamezit jejich dalšímu protiprávnímu jednání.
Nová Paka - Jedni spali a druzí kradli Otevřít odkaz do nového okna
Neskutečně drze si počínal v sobotu 30. června neznámý zloděj, který nad ránem úřadoval v jednom z kempů v Nové Pace. Nikým nepozorován si otevřel stan, ve kterém spali cizinci.
Kuničky - Dodávka skončila ve stromě Otevřít odkaz do nového okna
Zřejmě nepřiměřená rychlost byla příčinou havárie, která se stala v pondělí 2. července v odpoledních hodinách u Kuniček na Blanensku.
Kopřivnice - Býk přitlačil muže na ohradu Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí 2. července okolo druhé hodiny odpoledne došlo na farmě v Kopřivnici, místní části Lubina ke zranění 51letého muže plemenným býkem.
Jablonec nad Nisou - Z domu ukradl kolo, ze společné chodby ve druhém patře Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí 2. července v době od 7 do 16 hodin neznámý pachatel vnikl do bytového domu v ulici Mánesova v Jablonci nad Nisou.
Merklín - Krádež občerstvení, cigaret i alkoholu Otevřít odkaz do nového okna
Během noci z neděle na pondělí se vloupal zatím neznámý pachatel do stánku s občerstvením v Merklíně.
Strakonice - Zloděj v čističce ukradl kabely za téměř 10 000 korun Otevřít odkaz do nového okna
Čističku odpadních vod v jedné obci na Strakonicku si jako terč svého útoku vybral neznámý pachatel. Někdy v průběhu víkendu vnikl do neoploceného areálu společnosti a následně i do budovy čističky.
Slané - Výtržnictví Otevřít odkaz do nového okna
Kladenští kriminalisté v současné době vyšetřují případ pěti výtržníků, kteří v nočních hodinách dne 27. června 2012 fyzicky napadli osm mladíků. Skupinka podezřelých mladíků byla ve věku od 18 do 19 let (r.93), tři útočníci byli z Kladna, jeden ze Slánska a jeden z Prahy.
Praha - Pohřešovaná dívka Otevřít odkaz do nového okna
V neděli 1. 7. 2012 oznámila matka na linku 158 pohřešování své dcery, kterou si v pátek vyzvedla na vycházku z léčebny v Bohnicích.
Frýdek-Místek - Ukradli branky Otevřít odkaz do nového okna
Zjistili, že koncem minulého týdne neznámý pachatel překonal dvoumetrový plot a vnikl na pozemek Tělovýchovné jednoty Slezan ve Frýdku-Místku. Předmětem jeho zájmu nebyla, jak je často zvykem, eletronika, ale zaměřil se na sportovní potřeby.
Bzenec - Kriminalisté šetří okolnosti ničivého požáru u Bzence Otevřít odkaz do nového okna
Hodonínští kriminalisté intenzivně pracují na objasnění okolností ničivého požáru, který koncem května zachvátil borovicové porosty u Bzence. Pracujeme s několika vyšetřovacími verzemi – vyloučit prozatím nelze úmyslné zapálení ani nedbalostní jednání.
Náchod - EURO 2012: Informace o průjezdnosti silnic a veřejném pořádku Otevřít odkaz do nového okna
Aktualizace 12.6.2012, 15:00 - Všechny komunikace vedoucí do Polska a hraniční přechody s Polskem jsou průjezdné. Nikde v Královéhradeckém kraji nejsou hlášeny žádné komplikace s fanoušky, kteří míří na Mistrovství Evropy v kopané. Polští policisté opětně, tak jako v pátek, provádějí namátkové ...
Most - Řidička nadýchala dvě promile Otevřít odkaz do nového okna
Mostečtí dopravní policisté šetří nehodu, ke které došlo v nočních hodinách ze soboty na neděli v Litvínově, Gorkého ulici.
Plzeň - Potácel se mezi vozidly Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z oddělení hlídkové služby v Plzni projížděli včera krátce po sedmé hodině odpoledne Kollárovou ulicí v Plzni, když si všimli nějakého muže, který se vrávoravou chůzí pohyboval mezi jedoucími vozidly.
České Budějovice - Vybodovaný řidič Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z českobudějovického dopravního inspektorátu kontrolovali v polovině května letošního roku v Pekárenské ulici v krajském městě řidiče projíždějících vozidel. Mezi kontrolovanými byl i 20letý muž z Českobudějovicka, který řídil osobní vozidlo Chrysler Voyager.
Mladá Boleslav - Dopadeni za dva dny Otevřít odkaz do nového okna
Před domem ve Václavkově ulici nejprve chtěli od skupinky tří dětí cigarety a dvacet korun. Když se cigaret a peněz nedočkali, chtěli od nezletilého chlapce hodinky, které měl na ruce. Ten samozřejmě vydání hodinek odmítl.
Praha - S pistolí na popeláře Otevřít odkaz do nového okna
V pátek v půl deváté ráno vjelo popelářské auto do ulice U Uranie vyvézt tamní popelnice. Při tom musel řidič s „kukabusem“ na chvilku zastavit před vjezdem do garáží. Náhoda tomu chtěla, že v tu samou chvíli přijel pětatřicetiletý muž se svým terénním autem a chtěl vjet do zmiňovaných garáží.
Studánka - Skončil v lesním porostu Otevřít odkaz do nového okna
Krátce před jednou hodinou odpolední dne 5.6.2012 projížděl řidič s vozidlem Volkswagen Transporter mezi obcemi Karlova Studánka a Vidly. Nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a při průjezdu levotočivou zatáčkou v mírném klesání nezvládl řízení vozidla.
Blansko - Vydával se za sanitáře Otevřít odkaz do nového okna
Obětí podvodu se stala v úterý 5. června v odpoledních hodinách osmdesátiletá žena z Ráječka na Blanensku. Nejprve jí totiž zatelefonoval muž, který se potom dostavil přímo ke dveřím jejího bytu.
Hradec Králové - Napadl hosta a obsluhu v baru Otevřít odkaz do nového okna
Hradečtí policisté v minulém týdnu ve středu 30. května 2012 sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a ublížení na zdraví pětadvacetiletému muži ze Svitavska. Ten je důvodně podezřelý, že letos (2012) v únoru napadl hosta a obsluhu v restauraci v Hradci Králové.
Česká Lípa - Upozornil na sebe v Penny Marketu Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí odpoledne na sebe v Penny Marketu ve Cvikově nechtěně upozornil 26 letý místní mladík, který své nerozvážnosti jistě zalitoval. V obchodě odcizil dvě balení sýrů v hodnotě 62 korun, a když se s nimi snažil vyjít ven, zadrželi ho pracovníci místní ostrahy.
Kurojedy - Policisté pátrali po seniorovi Otevřít odkaz do nového okna
Oznámení o pohřešování vážně nemocného 77letého seniora z obce Kurojedy přijali včerejšího dne kolem 22:00 hod. borští policisté. Na místo se proto vydalo několik hlídek i s psovodem a služebním psem.
České Budějovice - Vykrádal chaty Otevřít odkaz do nového okna
Pouhé dva týdny unikal spravedlnosti 41letý muž z Českobudějovicka, který se vloupal do dvou rekreačních objektů v k.ú. obce Vitín - v chatové oblasti Libochová. Podezřelý muž se po násilném vniknutí v chatách zmocnil alkoholu, nástěnných kyvadlových hodin, starožitné keramiky, reprodukce obrazu, s ...
Kladno - Výtržnictví v baru Otevřít odkaz do nového okna
Ve večerních hodinách dne 3. června 2012 v baru v Kladně v Kročehlavské ulici začal muž pod vlivem alkoholu napadat přítomné hosty.
Praha - Policejní vyjednavač zachránil ženu před skokem z mostu Otevřít odkaz do nového okna
Včera kolem osmnácté hodiny volala na tísňovou linku náhodná kolemjdoucí, že na okraji železničního mostu v ulici K Barrandovu stojí žena a vyhrožuje skokem.
Velké Albrechtice - Násilník byl vykázán. Napadal svou družku s nožem v ruce, byl vykázán. Otevřít odkaz do nového okna
Stupňující se vyhrožování ublížením na zdraví a samotné fyzické napadání 31leté ženy svým o rok starším druhem ve Velkých Albrechticích jsme ukončili vykázáním ze společného obydlí.
Veselí nad Moravou - Ohrožoval rodinu nožem Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z Veselí nad Moravou zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Toto řízení vedou proti osmačtyřicetiletému muži, který dlouhé roky psychicky a fyzicky týral svoji manželku a v dnes již plnoleté děti.
Broumov - Místo májového polibku pod třešní dal družce výprask Otevřít odkaz do nového okna
Honičkou po parku a přiložením pout skončil první májový den pro 25letého muže z Broumova, který prováděl bojové rozdílení v hostinci poblíž nádraží v Hronově. Místo romantického polibku pod rozkvetlou třešní své družce věnoval jen rány.
Litvínov - Během noci rozřezal pneumatiky Otevřít odkaz do nového okna
Vandal naštval šest majitelů osobních aut, rozřezal jim pneumatiky. Dlouhou chvíli zřejmě zaháněl zatím neznámý výtečník.
Klatovy - Krádež kabelky v restauraci Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí 30. dubna 2012 v Klatovech neznámý pachatel v restauraci v době od 22.00 do 23.30 hodin v nestřeženém okamžiku odcizil kabelku. Poškozená žena měla v kabelce peněženku s finanční hotovostí, platební kartu peněžního ústavu, osobní doklady a svazek klíčů. Celkem vznikla škoda ve výši 11 750 ...
Tábor - Zloděj na novostavbě domu Otevřít odkaz do nového okna
Policisté pátrají po zloději, který v závěru minulého měsíce vnikl na volně přístupnou stavbu jednoho z domů v obci Roudná na Soběskavsku, kde odcizil elektrocentrálu, 12 metrů měděných okapových svodů, hliníkový dvoudílný žebřík a nepohrdl ani elektrickým prodlužovacím kabelem v délce 40 metrů. ...
Borotice - Kuriózní havárie: Dvěma stařečkům ujelo vozidlo Otevřít odkaz do nového okna
Dne 28. dubna v katastru Borotice havaroval Wartburg. Devětasedmdesátiletý muž musel z důvodu špatného natankování paliva zastavit vůz v horizontu komunikace.
Praha - Hledáme další poškozené Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté čtvrtého pražského obvodu prvního oddělení hospodářské kriminality pracují na případu muže, který nabízel prostřednictvím internetu pivní chlazení, které následně po zaplacení požadované částky nedodal. Konkrétně nyní policisté evidují téměř desítku případů se škodou převyšující ...
Kladno - Zadržení pachatelé při činu. Krádež železných svodnic se nevyplatila třem výtečníkům. Otevřít odkaz do nového okna
Dne 11. dubna 2012 v odpoledních hodinách na lesní cestě v katastru obce Malé Kyšice - Poteplí, tři mladíci ve věku od 24 do 28 let z Kladna a okolí, vykopali 3 kusy železných svodnic na odvod vody, které vyjmuli a položili podél cesty s úmyslem je poté odcizit.
Praha - Chytili sprejerku při činu. Cestou z diskotéky se rozhodla namalovat grafity na zeď. Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu v noci, chvilku po třetí hodině ranní, si policisté pohotovostní motorizované jednotky všimli postavy ve tmě, která se podivně pohybuje u jedné ze zdí na Praze 6 v ulici Vaníčkova.
Písek - Nebezpečné vyhrožování. Policisté muže vykázali z bytu. Otevřít odkaz do nového okna
Písečtí policisté řeší případ nebezpečného vyhrožování, ke kterému mělo dojít v rodině ve společně užívaném bytu.
Vyškov - Mladistvý boural, kde se dalo. Nadýchal přes 1 promile. Otevřít odkaz do nového okna
Policisté na Vyškovsku šetří dopravní nehodu, při níž boural šestnáctiletý mladík. Vše se stalo před třetí hodinou ranní v neděli 8. dubna na místních komunikacích ve Vyškově. Mladík ve Fordu Fiesta nezvládl v levotočivé zatáčce řízení, vyjel nejprve na obrubník, poté na chodník a narazil do fasády ...
Pardubice - Dva muži zaútočili s "nunčakami". Loupežné přepadení skončilo obviněním i vazbou. Otevřít odkaz do nového okna
V úterý večer se téměř všechny pardubické hlídky sešly v Husově ulici v Pardubicích. Celý incident začal okolo půl osmé večer. V tu dobu měli dle anonymních oznamovatelů na jednom ze společných dvorů hlasitě pokřikovat dva muži, měli pobíhat po domě a bouchat do dveří. Hlídková služba na místě oba ...
Ostrava - Podezření z vraždy: Policisté prověřují násilnou smrt muže v Ostravě Otevřít odkaz do nového okna
Policisté byli dnes (v pondělí) dopoledne přivoláni do ostravského bytu, kde se měl nacházet mrtvý muž. Na místo přijeli policisté Městského ředitelství policie Ostrava a posléze i krajští policisté, kteří si případ vzhledem ke zjištěným skutečnostem převzali.
Plzeň - Vloupal se do baru. Zaujaly ho peníze a cigarety. Otevřít odkaz do nového okna
V jednom baru v Husově ulici v Plzni řádil v noci ze středy na včerejšek zatím neznámý zloděj. Nejprve vypáčil vstupní dveře do provozovny a vnikl dovnitř.
Liberec - Sparta v Liberci vyhrála. Dva její fanoušci skončili v cele. Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu 7. dubna 2012 proběhlo na stadionu U Nisy fotbalové utkání mezi celky FC Slovan Liberec a AC Sparta Praha. Utkání bylo ze strany policie vyhodnoceno jako rizikové a tomu také odpovídalo nasazení pořádkových sil. Sektor hostí obsadilo 1 200 fanoušků hostujícího týmu, z toho tři stovky ...
Bolatice - Požár osobního automobilu na ulici Sokolovské v obci Bolatice Otevřít odkaz do nového okna
Dne 30.03.2012 v 16:00 hod. telefonicky oznámil na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158 muž ročníku narození 1972 z Bolatic, že v místě jeho trvalého bydliště na adrese Sokolovská v obci Bolatice hoří jeho automobil.
Břeclav - Do pohostinství po zavírací době. Dvě noci po sobě se nevyspal. Otevřít odkaz do nového okna
V Břeclavi řádí zloděj, který po zavírací době navštěvuje pohostinství. Policisté z obvodního oddělení již šetří dva případy. Ze středy na čtvrtek zavítal nezvaný host do první restaurace. Podařilo se mu poškodit vstupní dveře a vniknout dovnitř. Z barové zásuvky vzal číšnický flek a poté z místa ...
Luková - Transport vrtulníkem. Cyklista byl vážně zraněn Otevřít odkaz do nového okna
Krátce před sedmnáctou hodinou včera večer vyjížděli policisté ke zraněnému cyklistovi na silnici ve směru z obce Luková do Damníkova. Osoba z dosud nezjištěných příčin havarovala.
Turnov - Nezvládl řízení motorky. Na mokré silnici dostal smyk. Otevřít odkaz do nového okna
K dopravní nehodě motocyklisty došlo včerejšího dne v Turnově. Po 15 hodině jel 59 letý muž ve směru z kruhového objezdu do ulice Hluboká.
Cheb - Loupež. Pachatel usvědčen z dalšího přečinu Otevřít odkaz do nového okna
Trestní stíhání proti 24letému muži z Chebu zahájil policejní komisař. Muž je podezřelý z toho, že se měl dopustit dne 28.03.2012 v Chebu na nádraží ČD loupeže.
Tábor - Krádež vloupáním do prodejny potravin. Po Dražicích další útok v Opařanech. Otevřít odkaz do nového okna
Policisté na Táborsku šetří v tomto týdnu již druhou krádež vloupáním do prodejny potravin. Po události v obci Dražice, kam se zloděj vloupal v době uplynulého víkendu, zaútočil zloděj v noci z 29. na 30. března 2012 i v nedalekých Opařanech. Stejně jako v předešlém případě se do prodejny dostal po ...
Benešov - Nenastoupil do věznice Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté v jednom objektu v obci Netluky 29. března vypátrali v rámci své operativně pátrací činnosti čtyřiatřicetiletého muže, který byl celostátně hledaný. Na muže totiž vydal v polovině března letošního roku soudce Obvodního soudu pro Prahu 8 příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody.
Praha - K zadržení lupiče stačilo pár minut Otevřít odkaz do nového okna
Pouhých devět minut od přijetí oznámení stačilo policistům pohotovostní motorizované jednotky k zadržení pachatel loupežného přepadení. Jedenačtyřicetiletý muž loupil konkrétně v herně v Thámově ulici. Tamní obsluhu donutil s nožem v ruce k vydání finanční hotovosti v řádu několika desítek tisíc ...
Karviná - Okradli pět žen, škoda přesáhla 100 000 Kč Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté během několika dnů dopadli dívku ve věku 16 let a jejího o rok staršího komplice, kteří za dva dny okradli pět žen. Jedné z obětí útokem způsobili velmi vážné zranění. Škoda jejich krátkého řadění přesáhla 100 000 Kč. Velice rychle byla povedená dvojice zadržena.
Vyškov - Kradli za bílého dne Otevřít odkaz do nového okna
V pátek krátce po poledni si trojice mladíků vyhlédla hutní materiál uložený na volně přístupné zahradě u jednoho z domů v obci Pustiměř. Litinové roury, traverzy a drobnější kovový materiál naložili do přistaveného osobního automobilu a zamířili do sběrny.
Jičín - Havarované vozidlo skončilo v okrasné tújce. Řidič "měl v dechu" přes 2 promile alkoholu Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 23. března jel v časných ranních hodinách osmadvacetiletý řidič osobním vozidlem Opel Vectra ve směru od Zelenecké Lhoty na Libáň.
Teplice - V kufru měl deset kilo „trávy“ Otevřít odkaz do nového okna
Pořádný „úlovek“ se podařilo zajistit policistům z Oddělení kontroly pobytu, pátrání a eskort Ústí nad Labem. V pátek večer kontrolovali v Dubí v prostorách tržnice osobní vozidlo, v jehož zavazadlovém prostoru nalezli přibližně deset kilogramů usušeného konopí.
Sušice - Dopravní nehody Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 23. března 2012 v 19.05 hodin řídil 26 letý muž z Horažďovicka vozidlo zn. VW Golf ve směru od obce Bojanovice na Rabí, předjížděl vozidlo zn. Škoda Octavia a přehlédl cyklistu, který jel na neosvětleném jízdním kole v opačném směru a došlo k bočnímu střetu vozidla s cyklistou.
Prachatice - Kontrola nočních podniků Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z Obvodního oddělení Horní Vltavice, z Oddělení cizinecké policie ze Strakonic, prachatičtí kriminalisté, kynologové z Oddělení služební kynologie z Lišova a hasiči z HZS Prachatice vyrazili společně s kolegy ze SRN na kontrolu nočních podniků do obcí Horní Vltavice, Střážný, Řasnice, ...
Český Brod - Podplácel městskou i státní policii, chtěl se vyhnout trestu Otevřít odkaz do nového okna
Dne 24.3.2012 po 15:00 hodině při řešení dopravního přestupku v Českém Brodě nabízel sedmatřicetiletý řidič z Prahy nejdříve dvěma strážníkům úplatek ve výši 5 tisíc korun pro každého. Důvodem jeho nabídky bylo odvolání hlídky PČR, jelikož strážníci měli podezření, že je pod vlivem alkoholu.
Praha - Těžce zraněná chodkyně Otevřít odkaz do nového okna
Dnes krátce po sedmé hodině ráno došlo k vážné dopravní nehodě v Praze 4 na křižovatce ulic Novodvorská a Lhotecká. Šestatřicetiletý řidič vozidla tovární značky VW Passat se střetl s asi čtyřicetiletou ženou, která přecházela čtyřproudovou vozovku mimo přechod.
Brno - Promyšleně vraždil pro pár korun Otevřít odkaz do nového okna
První dokonanou vraždu, která se stala v letošním roce, se podařilo objasnit jihomoravským kriminalistům. Příběh s tragickým koncem se začal odehrávat už koncem ledna, kdy začali obyvatelé obce na Brněnsku pohřešovat svého souseda a čilého účastníka místního společenského života, ...
Horažďovice - Okradená seniorka postrádá 105 000 Kč Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 15. března 2012 v obci u Horažďovic byla okradena seniorka. Před dvanáctou hodinou dopoledne v rodinném domku žena ve věku 84 let odpočívala v místnosti a uslyšela hřmot.
Tábor - Krádeže vloupáním do vozidel. Sedm útoků za víkend. Otevřít odkaz do nového okna
Krádeží vloupáním do vozidel neustále přibývá. Po týdnu od 5. do 12. března 2012, kdy policisté v Táboře, Sezimově Ústí a Plané nad Lužnicí šetřili 14 případů, řešili táborští policisté o tomto víkendu dalších sedm případů krádeží vloupáním do vozidel.
Uhlířské Janovice - Řídil pod vlivem alkoholu Otevřít odkaz do nového okna
Z přečinu Ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý pětatřicetiletý muž z Chlístovic.
Praha - Propad vozovky Otevřít odkaz do nového okna
Dnes krátce po sedmé hodině ranní přijali policisté na linku 158 oznámení o propadu vozovky v Praze na ulici Na Křivině.
Praha - Pobodaný muž – hledáme svědky Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí 27. února došlo na rohu ulic Francouzská a Bubenečská k fyzickému napadení. Čtyřiatřicetiletý muž napadl poškozenou pěstí do obličeje a dalších částí těla. V okamžiku, když se jí podařilo před útočníkem utéct, dostihl ji a srazil jedním úderem k zemi. Následně ženu chytil za vlasy a ...
Karviná - Obviněný dvojici zavraždil a chatku zapálil. Ani požár ale nezahladil stopy. Otevřít odkaz do nového okna
Od neděle (4. 3. 2012) prověřovali kriminalisté veškeré okolnosti zahoření chatky v Karviné-Hranicích, kdy byla ve spáleništi nalezena dvě těla. Ještě ani v této chvíli nejsou všechny informace k případu komplexní, byly a jsou vyžadovány například různé posudky, nicméně nyní můžeme sdělit, že ze ...
Radvanice - Matka mrtvého kojence obviněna Otevřít odkaz do nového okna
Dnes v poledne kriminalisté obvinili 24letou matku 4měsíčního chlapce, který byl včera kolem 17. hodiny nalezen v Radvanicích mrtvý (více Kojenec nalezen mrtvý z 9. 3. 2012), ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby.
Česká Lípa - Dopaden krátce po činu Otevřít odkaz do nového okna
V pátek dopoledne zadržela policejní hlídka společně s psovodem 29 letého zloděje, který se krátce před tím vloupal do rekreační chalupy v Holanech.
Česká Lípa - Incident na podnikovém večírku Otevřít odkaz do nového okna
Včas nenalezený mobilní telefon odstartoval incident, ke kterému došlo nad ránem na podnikovém večírku v restauraci na Českolipsku. Hosté se zpočátku dobře bavili a v pití alkoholu se neomezovali. S narůstající hladinou alkoholu v krvi proto někteří z nich začali ztrácet nad sebou kontrolu, a když ...
Česká Lípa - Neposílají dcerku do školy, půjdou za to před soud Otevřít odkaz do nového okna
Z přečinu ohrožování výchovy dítěte se v těchto dnech zodpovídá manželský pár z České Lípy (on 39, ona 38). Policisté je viní z toho, že dostatečně nedohlížejí na školní docházku své nezletilé dcerky, která za období od prosince loňského roku do letošního ledna, "nasbírala" celkem 124 neomluvených ...
Tachov - Policisté hledají svědky Otevřít odkaz do nového okna
Dvě dopravní nehody na Tachovsku Dopravní policisté hledají svědky dvou nehod, ke kterým došlo počátkem března tohoto roku na Tachovsku.
Písek - Výtržník Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 8. března zahájil vyšetřovatel trestní stíhání mladého muže, a to pro výtržnictví. Muž měl v polovině února 2012 v Mirovicích nejprve krást a pak se obnažovat.
Čáslav - Kamerový systém ukázal podezřelé chování Otevřít odkaz do nového okna
Čáslavští policisté dne 8. 3. 2012 sdělili ve Zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu krádeže vloupáním devatenáctileté ženě z Kolína.
Praha - Kuriózní objasnění loupeže Otevřít odkaz do nového okna
Ten v pátek 2. března vstoupil do herny na Praze 5, kde si pod pohrůžkou nože vyžádal vydání finanční hotovosti. Ženy za barem mu ze strachu o svůj život vydaly finanční hotovost deset tisíc korun.
Praha - Vrah, nebo „pouze“ hyena? Nález mrtvé ženy Otevřít odkaz do nového okna
Na podezřelé okolnosti upozornili obyvatelé domu v Praze 6 v ulici Na Chobotě ve chvíli, kdy se domem začal linout podivný zápach. Po otevření bytu zde policisté nalezli ženské tělo v pokročilém stádiu rozkladu. Prošetřováním kriminalisté zjistili celou řadu skutečností, kdy některé z nich jsou ...
Praha - Nakažený muž vědomě šíří závažné nemoci, policie po něm pátrá Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté z Prahy II. hledají ženy a muže, kteří měli s tímto mužem bližší styk!!!! Sedmadvacetiletý Milan Žiga se na konci února letošního roku dopustil znásilnění muže, kdy byl za toto jednání obviněn a umístěn do vazební věznice. Při jednom z výslechů se doznal k tomu, že měl v minimálně pěti ...
Brno - Obsluhu napadl nevybíravě. Po 17 letech zopakoval stejný trestný čin. Otevřít odkaz do nového okna
Velmi nepříjemným zraněním skončilo setkání s lupičem pro devětašedesátiletou trafikantku. Napadl ji pětapadesátiletý muž, který následně z obchodu odcizil cigarety, alkohol a také ženin mobilní telefon. Po jeho odchodu se poškozené podařilo kontaktovat linku 158. Zatímco žena mířila v sanitním ...
Brno - Klíče dobře neukryl Otevřít odkaz do nového okna
Živnostník z Vevreské Bitýšky se domníval, že klíče od dílny uschované na zaručeně tajném místě poblíž dveří, jsou dostatečným zajištěním jeho majetku, musel v úterý vystřízlivět.
Brno - S prodejem si nedělal starosti. Odcizený kov prodal obratem ruky v sousední sběrně Otevřít odkaz do nového okna
Když se uprostřed prosince podařilo šestatřicetiletému muži odcizit v čistírně odpadních vod v Lomnici u Tišnova měděné kabely a další kovové vybavení, nedělal si s jejich prodejem zvláštní problémy.
Brno - Nehoda zablokovala Husovický tunel Otevřít odkaz do nového okna
Krátce před včerejší osmou hodinou vyjížděli policisté, hasiči i záchranáři do Husovického tunelu. Ve směru do Husovic tam došlo k dopravní nehodě, po které zůstalo na místě 6 osobních aut a jeden kamion.
Domažlice - Odcizil finanční hotovost. Přestože byl již pro krádež odsouzen. Otevřít odkaz do nového okna
Včera předložili domažličtí policisté spisový materiál společně se zprávou o výsledku zkráceného přípravného řízení na okresní státní zastupitelství s návrhem na soudní projednání a následné potrestání dvacetiletého muže.
České Budějovice - Zmizelo lešení Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z obvodního oddělení Suché Vrbné pátrají po neznámém pachateli. Ten se někdy koncem minulého týdne dopustil krádeže.
Kladno - Ponechaná karta v bankomatu Otevřít odkaz do nového okna
Policisté prošetřují případ odcizených peněz u bankomatu a pátrají po pachateli a svědcích. Kladenští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který dne 4. listopadu 2011 okolo 10.hodiny v Kladně, u bankomatu GE MONEY BANK a.s. na nám. 17. listopadu si ponechal finanční hotovost ve výši 5 ...
Praha - Ujíždění skončilo havárií Otevřít odkaz do nového okna
Včera, přibližně v půl deváté večer chtěli policisté pohotovostní motorizované jednotky zkontrolovat osobní auto Hondu. Řidiče a jeho vozidlo chtěli policisté zastavit na Karlovarské ulici ve směru z metropole. Řidič ale pokyny policistů nerespektoval a snažil se jim ujet.
Praha - Výbuch plynu v Hybernské ulici Otevřít odkaz do nového okna
Včera krátce před půl druhou odpolední jsme na tísňové lince 158 přijali informaci o tom, že na Praze 1 v ulici Hybernská došlo k výbuchu v jednom z objektů. Na místo proto okamžitě vyjeli všechny složky integrovaného záchranného systému.
Krnov - Rodičům vyhrožoval pod vlivem alkoholu usmrcením Otevřít odkaz do nového okna
Policisté včera zadrželi 39letého muže, kterého následně krnovští kriminalisté obvinili z přečinu nebezpečného vyhrožování. Je mu kladeno za vinu, že ve třech případech pod vlivem alkoholu ve dnech 4.2., 13.2. a 14.2.2012 ve Městě Albrechticích částečně v rodinném domě a částečně před domem měl ...
Znojmo - Už loni měl být za mřížemi. Včera konečně usínal ve vězeňské cele. Otevřít odkaz do nového okna
Loni na podzim měl osmadvacetiletý muž z našeho regionu nastoupit do věznice. Odsouzený se této povinnosti vyhýbal. V listopadu tedy Okresní soud Znojmo vydal příkaz k jeho dodání do výkonu trestu odnětí svobody.
Jičín - Jičínské silnice zasypal příval sněhu Otevřít odkaz do nového okna
Přívaly sněhu a silný boční vítr potrápily ve středu 15. února řidiče na mnoha místech Jičínska. Vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek „zkolabovala“ v ranních hodinách doprava ve směru od Úlibic na Hradec Králové, kde v mírném stoupání uvázlo několik kamionů. Úsek se naštěstí podařilo o ...
Česká Lípa - Loupež na benzince. Zákazník hrozil pistolí. Otevřít odkaz do nového okna
Včera krátce po jedné hodině nad ránem vstoupil do benzinové čerpací stanice Avanti v Pražské ulici v České Lípě muž a požádal obsluhu o krabičku cigaret. Poté namísto peněz vytáhl z kapsy pistoli, kterou na prodavačku namířil a vyzval ji, aby mu vydala hotovost z pokladny.
Jablonec nad Nisou - Jela jako drezína. S osobním vozidlem po kolejích !!! Otevřít odkaz do nového okna
Do velice kuriózní, ale značně nebezpečné situace, se včerejšího dne po 14,00 hodině odpolední, dostala 53-letá žena z Liberce. Jela s vozidlem značky VW Polo ulicí Revoluční v Jablonci n.N., směrem z centra města.
Praha - Zásahová jednotka zadržela tři dealery drog, kteří skončili v policejní cele. Otevřít odkaz do nového okna
Od pondělí 13. února do středy 15. února proběhla na území hlavního města Prahy akce nazvaná „Mravenec“, které se účastnili kriminalisté třetího a čtvrtého pražského obvodu specializující se na drogovou problematiku a složky zásahové jednotky, speciální pořádkové jednotky a pohotovostní ...
Praha - Kriminalisté zadrželi „skimery“ na Černém Mostě. Otevřít odkaz do nového okna
V polovině ledna letošního roku zadrželi kriminalisté krajského ředitelství dvojici bulharsky hovořících pachatelů. Tito muži (29, 32) po dobu přibližně prvních čtrnácti lednových dnů instalovali na bankomaty skimovací zařízení. To namontovali celkem ve třech případech na zařízení dvou finančních ...
Teplice - Chlubila se falešným titulem Otevřít odkaz do nového okna
Z padělání a pozměňování veřejné listiny byla obviněna 26letá žena z Teplic. Ta si v blíže nezjištěné době v průběhu roku 2008 a 2009 opatřila padělky veřejné listiny, kterými jsou bakalářský diplom s titulem Bc. A dále inženýrský diplom s titulem Ing, vydané na její jméno.
Plzeň - Zachtělo se jim cizích tašek. Ženám je vytrhli z rukou Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z obvodních oddělení Plzeň – Bory a Plzeň – střed prošetřují od včerejšího dne okolnosti případů, které kvalifikovali jako přečiny krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
České Budějovice - Mladistvý hrát automaty nesmí Otevřít odkaz do nového okna
Podezření ze spáchání trestného činu ohrožování výchovy mládeže si včera vyslechla 37letá žena z Českobudějovicka. Zjištěné a odůvodněné skutečnosti nasvědčují tomu, že v době od března do června loňského roku, v nejméně 5ti zjištěných případech, v jednom českobudějovickém herna-baru, jako matka - ...
Tábor - Nález nevyzvednutých peněz z bankomatu. Ještě stále jsou slušní a poctiví lidé. Otevřít odkaz do nového okna
Krátce před jednou hodinou odpolední dne 12. února 2012 vyjížděli táborští policisté k případu nálezu finanční hotovosti, která zůstala nevyzvednuta ve výdejním okénku bankomatu u obchodního domu Interspar na Chýnovské ulici v Táboře. Poctivá nálezkyně, která si této situace všimla, na místo ...
Unhošť - Pachatel loupežných přepadení dopaden! Otevřít odkaz do nového okna
Kladenští kriminalisté objasnili případ loupežných přepadení se zbraní na Kladensku. Kladenští kriminalisté zadrželi v dopoledních hodinách dne 9. února 2012 v obci Unhošť 33 letého muže z Kladna, který je v současné době podezřelý z šesti případů loupežného přepadení v Kladně a okolí. Tuto ...
Čelákovice - Falešný exekutor. Policisté dopadli vydařenou partičku při činu. Otevřít odkaz do nového okna
Šedesátiletá důchodkyně z Čelákovic uzavřela smlouvu o poskytnutí půjčky. Tu pravidelně splácela. Koncem ledna letošního roku ji navštívil muž, který se představil a prokázal průkazem soudního exekutora. Průkaz byl však falešný, vyrobený z vizitky soudního vykonavatele, k ní muž přiložil svou ...
Sedlčany - Prozradily ho stopy ve sněhu Otevřít odkaz do nového okna
V osadě Obciny řádil během února a možná i ledna fantom, který se vloupával do chat a bral z nich především jídlo a pití, ale občas si s sebou vzal prý i knihu. V pátek se podařilo sedlčanským policistům tohoto zlodějíčka dopadnout. K jeho skrýši v lese je dovedly stopy ve sněhu.
Kostelec nad Labem - Napadli policisty. Teď jim hrozí až čtyřleté tresty. Otevřít odkaz do nového okna
Dne 9. února 2012, ve večerních hodinách, zasahovala hlídka místního obvodního oddělení, v Kostelci nad Labem, kde v rodinném domě měl třiadvacetiletý vnuk vyhrožovat, s nožem v ruce, fyzickým útokem, své sedmašedesátileté babičce. U ženy jeho chování vyvolalo důvodné obavy o zdraví, a proto se ...
Praha - Tragédie na Zahradním městě Otevřít odkaz do nového okna
Krátce po šestnácté hodině přijali operátoři linky 158 oznámení o nálezu dvou mrtvých těl v bytě v Topolové ulici. Na uvedenou adresu proto okamžitě vyjeli kriminalisté krajského ředitelství, kteří na místě nalezli těla šestasedmdesátileté ženy a devětačtyřicetiletého muže.
Praha - Chyceni při činu Otevřít odkaz do nového okna
Kradli v areálu firmy a byli chyceni při činu přivolanou hlídkou policistů z místního odděleně Uhřiněves. V pondělí 30. ledna krátce před devátou hodinou večer přijali policisté oznámení, že v areálu jedné z firem na Praze 10 dochází ke krádeži kovového materiálu přes oplocení.
Praha - Loupež v městském autobusu Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté čtvrtého pražského obvodu třetího oddělení obecné kriminality objasnili během necelého týdne loupež. Tento příběh se začal psát ve středu 8. února chvilku po šestnácté hodině odpoledne na Praze 4 v linkovém autobusu číslo 177 mezi zastávkami Litochlebské náměstí a Donovalská.
Praha - Nález lidské hlavy Otevřít odkaz do nového okna
V křoví Rohanského ostrova v Praze 8 Karlíně ležela lidská hlava. Krátce po poledni dvojice bezdomovců v křovinatém porostu Rohanského ostrova v Karlíně nalezla lidskou hlavu.
Nový Jičín - Ukájel se před ní Otevřít odkaz do nového okna
„Vstoupil do šatny, sundal si kalhoty a začal se ukájet. Když vyvrcholil, oblékl si kalhoty, přistoupil ke mně, sáhl mi na prsa a zadek. Říkala jsem mu, ať to nedělá.“
Modřice - Lupiči se i omluvili Otevřít odkaz do nového okna
Dvě loupežná přepadení během pětaosmdesáti hodin se odehrála na benzínové čerpací stanici poblíž Modřic. Při obou přepadeních pachatelé ohrožovali obsluhu střelnými zbraněmi. První z loupežných přepadení se odehrálo úterý 17. ledna krátce před čtvrtou hodinou.
Dvůr Králové nad Labem - Jeden podnapilý degustátor Otevřít odkaz do nového okna
V průběhu noci z pátku na sobotu 28. 1. proběhla ve služebním obvodu policistů ve Dvoře Králové nad Labem preventivně bezpečnostní akce Policie České republiky, která byla zaměřena na podávání alkoholických nápojů osobám mladším osmnácti let.
Litoměřice - Tragická nehoda u Brňan Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu 28. ledna v dopoledních hodinách se stala na silnici III. třídy u obce Brňany tragická dopravní nehoda.
Hošovský Týn - Krádež vepřů za 11 tisíc Otevřít odkaz do nového okna
Horšovskotýnští policisté řeší případ odcizení čtyř vepřů o průměrné hmotnosti 55 kilogramů, ke kterému došlo v blíže neurčené době od 27. ledna 2012 v 16:30 hodin do 28. ledna 2012 v 04:10 hodin.
Český Krumlov - Majitel objektu přistihl zloděje při útěku z místa činu, ten jej vláčel na kapotě a ujížděl Otevřít odkaz do nového okna
Nepříjemný zážitek má za sebou majitel farmy v jedné obci na Českokrumlovsku. V sobotu odpoledne do jeho stodoly vnikl za použití násilí zloděj. Ukradl zde křovinořez i s popruhem za více než 20 000 korun. Následně usedl do svého vozidla značky Ford a snažil se z místa činu ujet.
Libčice nad Vltavou - Nález mrtvoly muže Otevřít odkaz do nového okna
NÁLEZ NEZNÁMÉ MRTVOLY DNE 28. PROSINCE 2011 LIBČICE NAD VLTAVOU Dne 28. prosince 2011 jsme obdrželi oznámení o nálezu mrtvého těla v blízkosti břehu řeky Vltavy v Libčicích nad Vltavou. Lékař při ohledání těla určil jako předběžnou příčinu smrti utonutí. Byla nařízena soudní pitva, ...
Praha - Agresivní cestující v MHD Otevřít odkaz do nového okna
Krátce po osmé hodině ranní byli policisté přivoláni k napadení řidiče tramvaje ve stanici Sídliště Barrandov. Podle dosud zjištěných informací jeden z cestujících odmítl vystoupit z tramvaje línky 12 a na naléhání řidiče reagoval tak, že muže fyzicky napadl. Řidič utrpěl poranění obličeje a ...
Havířov - Vloupání do baru, neznámý zloděj si z baru odnesl 105.000 korun v hotovosti Otevřít odkaz do nového okna
Doposud neznámý zloděj se v Havířově, na ulici Na Nábřeží, vloupal v noci z pondělí na úterý do tamního baru.
Lednice - Zavítal do vinohradu a kradl Otevřít odkaz do nového okna
Policejní hlídka dnes vyjížděla ke krádeži, která se odehrála ve vinici. Zloděj zavítal do vinohradu nedaleko obce Lednice, kde odcizil 1650 kusů železných roxorů.
Jičín - Drama ve vlaku, opilý cestující šermoval poplašným revolverem Otevřít odkaz do nového okna
Údajně na svoji ochranu si pořídil ve středu 28. prosince jednašedesátiletý muže z Kopidlenska poplašný revolver.
Ústí nad Labem - Obviněná zfalšovala podpisy Otevřít odkaz do nového okna
V žádosti o úvěr obviněná zfalšovala podpisy svého manžela. Policejní komisař sdělil obvinění 28leté ženě z trestného činu úvěrového podvodu.
Klatovy - Nezvané návštěvy Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 29. prosince 2011 v ranních hodinách vnikl v obci u Klatov do rodinného domu neznámý pachatel, prošel kotelnou do předsíně domu a odcizil dvě pánské bundy, ve kterých byla finanční hotovost a osobní doklady poškozených. Majitelům vznikla škoda 6 985 Kč.
Písek - Trojice spolupachatelek, tři mladé ženy si zboží ukrývaly pod oděv Otevřít odkaz do nového okna
Písečtí policisté vedou zkrácené přípravné trestní řízení pro trestný čin krádež proti třem mladým ženám z Českých Budějovic.
Nymburk - Loupež vyřešena Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté zadrželi ženu podezřelou z loupežného přepadení. Včerejšího dne kolem půl čtvrté odpoledne došlo v pobočce České spořitelny v Nymburce k loupežnému přepadení.
Praha - Tentýž pachatel přepadl pravděpodobně již tři banky, banka nabízí vysokou finanční odměnu za jeho dopadení Otevřít odkaz do nového okna
Pražští kriminalisté vyšetřují za poslední dobu již třetí případ loupežného přepadení banky, ve kterém figuruje pravděpodobně jeden a tentýž pachatel. Poslední pobočku přepadl ve čtvrtek dne 29. prosince letošního roku. Událost se stala v ulici Jandova v Praze 9. Pachatel sem přišel krátce před půl ...
Havířov - Nebezpečný recidivista za mřížemi, jeho cílem byly fyzicky slabší oběti....seniorky Otevřít odkaz do nového okna
Jako své oběti si vybíral starší ženy, využíval moment překvapení a svou fyzickou převahu. Havířovská kriminálka zadržela nebezpečného recidivistu.
Břeclav - Sprejer poškodil fasády Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý sprejer řádil během víkendu v Břeclavi. Pro svoji uměleckou činnost si vyhlédl areál na ulici Národních hrdinů a postříkal fasády firem, obchodů i restaurace.
Hořice - Seniorka vyhrála padesát tisíc. Okradl ji o ně lupič z herny Otevřít odkaz do nového okna
Jičínští kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý 25. října přepadl v Hořicích třiašedesátiletou seniorku.
Hradec Králové - Pátráme po pachateli znásilnění Otevřít odkaz do nového okna
V Hradci Králové se stala mladá žena terčem násilníka. Královéhradečtí kriminalisté pátrají po pachateli znásilnění, kterého se měl dopustit neznámý muž mezi půl desátou a desátou hodinou večerní v pondělí 5. 12. 2011 v blízkosti továrního komplexu Petrof v Malšovicích, na rozhraní ulic Čajkovského ...
Česká Lípa - U popelnic nalezl 176 800 korun, pro zoufalou podnikatelku měli policisté dobrou zprávu Otevřít odkaz do nového okna
V úterý dopoledne objevil 58 letý občan Nového Boru pan Vratislav Hořínek cestou z domova do centra města na zemi u popelnic v novoborské Skalické ulici látkový sáček, který ho upoutal svou signální oranžovou barvou. Když ho zvedl a ze zvědavosti do něj nahlédl, nevěřil svým očím. Sáček byl ...
Chomutov - Při práci nalezli pumu Otevřít odkaz do nového okna
Pracovníci, kteří prováděli výkopové práce na obchvatu Chomutova, nalezli v pondělí 5 prosince ve Spořicích ve vyhloubeném výkopu kovový předmět, který připomínal leteckou pumu. Nález ihned oznámili na místní oddělení policie.
Karlovy Vary - Krádež částí svodidel Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté vyšetřují případ, kdy doposud neznámý pachatel měl v době od 15. listopadu 2011 do 06. prosince 2011 na silnici č. I/20 mezi obcemi Bečov nad Teplou a Karlovy Vary odcizit z mostního zábradlí pozinkované trubky ze tří mostních konstrukcí.
Praha - Nabízel drogy kriminalistům, teď mu hrozí až pět let Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalisté prvního policejního obvodu v rámci odhalování trestné činnosti navštěvují i různé kluby, bary a diskotéky. A jinak tomu nebylo ani v úterní pozdní večer. Tehdy kriminalisté prvního policejního obvodu přišli do jednoho z barů v Jakubské ulici, kde si všimli hosta, který poměrně často ...
Rokycany - Domnělý vnuk žádal o půjčku a pro peníze poslal kamaráda, podvod seniorku připravil o sto tisíc Otevřít odkaz do nového okna
Podvedená žena se v pátek večer 2. prosince 2011 dostavila na obvodní oddělení Rokycany. Dle prvotních informací měla být podvedena neznámým pachatelem a přijít o sto tisíc korun. Poškozené 74 leté seniorce z Rokycan volal muž první prosincový den ráno. Představil se jako její vnuk a babičku ...
Plzeň - Neustále pronásledoval matku svého syna, fyzicky ji napadl a nadával Otevřít odkaz do nového okna
Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování předali usnesení o zahájení trestního stíhání z přečinu nebezpečné pronásledování v jednočinném souběhu s přečinem výtržnictví 30letému muži ze severu Plzeňska. Ten od října roku 2010 do května 2011 neustále posílal své bývalé přítelkyni mnoho ...
Klatovy - Okradený senior, ve středu na Klatovsku Otevřít odkaz do nového okna
V obci u Strážova ve středu 7. prosince 2011 po jedenácté hodině u rodinného domu oslovily dvě ženy tmavší pleti seniora, kterého požádaly o vodu do vozidla a jedna neznámá žena uvedla, že je těhotná a potřebuje vpustit do domu na toaletu.
České Budějovic - Ojedinělý podvod za 201 milionů Otevřít odkaz do nového okna
Jihočeští kriminalisté trestně stíhají dvojici jednatelů jedné z největších jihočeských stavebních firem pro podvod. (Hlasová schránka 974 221 116) Způsobená škoda 201 milionu korun je výsledkem podvodného jednání dvou, v těchto dnech obviněných jednatelů, jedné z největších stavebních společností ...
Písek - Prováděl stavební práce, ačkoli měl pozastavené živnostenské oprávnění, vydělal přes čtvrt milionu Otevřít odkaz do nového okna
Mladý muž (1970) z Písku čelí obvinění z trestného činu neoprávněné podnikání. Nejméně od dubna letošního roku měl provádět různé stavební práce, které si fakturoval, a částky mu byly uhrazeny.
Jindřichův Hradec - Falešný policista dopaden Otevřít odkaz do nového okna
Jindřichohradečtí kriminalisté ve spolupráci s kriminalisty Jihočeského kraje Krajského ředitelství policie ČR, na základě intenzivní mravenčí práce, precizně sestavených identikitů a v neposlední řadě rovněž ve spolupráci s veřejností, vypátrali muže „falešného policistu“, který chtěl podvodně ...
Slaný - Dopadení dalšího dealera Otevřít odkaz do nového okna
Operativním šetřením se podařilo policistům vypátrat a posléze zadržet jedenadvacetiletého muže ze Slaného. Proti němuž bylo zahájeno trestní stíhání pro podezření ze spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.
Úvaly - Kontroly v Úvalech budou pokračovat Otevřít odkaz do nového okna
Policisté obvodního oddělení Úvaly provedli dne 25. listopadu 2011 ve večerních a nočních hodinách rozsáhlé bezpečnostní opatření k zajištění veřejného pořádku a prevence kriminality. Kontrolní akce proběhla v součinnosti s policisty z dopravního inspektorátu, služby kriminální policie a ...
Kladno - Policisté varují před podvodnými internetovými obchodníky, podvody za 4,5 miliónu Otevřít odkaz do nového okna
Oddělení hospodářské kriminality Územního odboru Kladno v současné době šetří podvody na internetu. Jedná se e-shopy, které nabízejí k prodeji zboží za velmi výhodnou cenu. V obchodních podmínkách těchto firem je uvedeno, že zákazník musí uhradit předem finanční částku, teprve poté mu bude zboží ...
Praha - Podvodník vylákal z dívek desetitisíce, dívkám sliboval kariéru v modelingu Otevřít odkaz do nového okna
Policisté nyní pátrají po jednadvacetiletém muži, který od konce října tohoto roku komunikoval prostřednictvím mailu s desítkami mladých žen a dívek a následně s nimi uzavíral smlouvy pod záminkou slibné kariéry v modelingu. Když ženy odpověděly na inzerát na internetu, s mužem si sjednaly schůzku ...
Praha - Divoká honička v Praze Otevřít odkaz do nového okna
Minulý čtvrtek 1. prosince pronásledovali policisté vozidlo, které před nimi ujíždělo. Jeho osádku po krátké době zadrželi.
Praha - Nález lidských končetin Otevřít odkaz do nového okna
Nedlouho po tři čtvrtě na dvanáct přijali operátoři linky tísňového volání oznámení o nálezu lidských končetin. Oznamovatel policistům sdělil, že na břehu Kunratického potoka poblíž křižovatky ulic Branická Dolnokrčská nalezl pár lidských končetin, konkrétně rukou.
Praha - V dopoledních hodinách nalezli dělníci v Praze Holešovicích mrtvé tělo Otevřít odkaz do nového okna
Přibližně ve tři čtvrtě na devět ráno v úterý 6. prosince nalezli dělníci provádějící výkopové práce poblíž ulice Varhulíkové torzo lidského těla.
Praha - Hnulo se v něm svědomí a v sobotu brzo ráno se doznal kolemjdoucí hlídce Otevřít odkaz do nového okna
Zřejmě tíživé svědomí přimělo jedenadvacetiletého mladíka, aby v sobotní brzké ráno, třetího prosince oslovil v centru metropole hlídkující policisty a doznal se hned ke dvěma trestným činům. Pět minut před třetí hodinou ranní oslovil policisty hlídkující na Václavském náměstí pro ně neznámý muž.
Praha - Kvůli žádosti o cigaretu zmlátil člověka, může jít sedět na tři roky Otevřít odkaz do nového okna
V podvečer, šestého prosince hlídkovali policisté prvního policejního obvodu v Čelakovského sadech, když uslyšeli křik z nedaleké Vinohradské ulice. Z toho důvodu okamžitě muži zákona spěchali zjistit, oč jde. Jakmile přiběhli ke vstupu do metra, uviděli poměrně hrůznou scénu. Na chodníku ležel ...
Náchod - Lákal nezletilé dívky k sobě do bytu kvůli sexu Otevřít odkaz do nového okna
Náchodská kriminální policie zadržela 60letého muže. Případ pohlavního zneužívání a svádění k pohlavnímu styku vyšetřují kriminalisté na Náchodsku. Dnes (ve středu 23. listopadu 2011) v časných ranních hodinách policie zadržela 60letého muže z Jaroměře, kterého důvodně podezírá, že měl pohlavní ...
Bílina - Okradl bezmocnou seniorku, bylo mu teprve 16 let Otevřít odkaz do nového okna
Policisté dopadli zloděje, který v Bílině okradl 85letou ženu. Teprve 16letý mladík začátkem října letošního roku využil toho, že seniorka upadla a odcizil jí tašku, kterou upustila na zem.
Náchod - Inzeráty na internetu byly jen vějičkou, podvodnice se zaměřila na maminky Otevřít odkaz do nového okna
Maminky na mateřské dovolené a rodiče malých dětí si za svůj cíl ke snadnému obohacení vybrala 33letá žena z Náchoda.
Hradec Králové - Zhruba každý desátý řidič ujede od dopravní nehody Otevřít odkaz do nového okna
Podnapilý řidič ujel od nehody, policie ho chytila, nadýchal 2,67 promile alkoholu.
Blešno - Řidič neopatrným předjížděním ohrozil protijedoucí řidiče Otevřít odkaz do nového okna
V pondělí 21.11. odpoledne v obci Blešno dvaasedmdesátiletý řidič osobního auta zřejmě způsobil dvě dopravní nehody. S favoritem přejel přibližně tři sta metrů za kruhovým objezdem ve směru na Týniště do protisměru a bočně se srazil s vozidlem Citroen Berlingo.
Bruntál - Podvodné jednání na seniorech Otevřít odkaz do nového okna
Další senior se včera 22.11.2011 setkal s podvodným jednáním pachatelů, kteří se chtěli pod záminkou dostat do jeho obydlí. Naštěstí je vyrušil soused, který přišel za seniorkou na návštěvu.
Babice - Komu patří nalezené plavidlo? Otevřít odkaz do nového okna
Na konci září našli pracovníci přerovské Státní plavební správy na Baťově kanále plavidlo, o němž není prozatím úplně jasné, k čemu slouží. Volně plující plavidlo nalezli nad plavební komorou v Babicích.
Přerov - Domácí násilí: Družku zbil a ostříhal Otevřít odkaz do nového okna
Na jednom z přerovských sídlišť v bytě napadl 28letý muž svoji o 2 roky mladší družku. K útoku došlo z neděle na pondělí, podezřelý opakovaně napadal ženu a udeřil ji několikrát do hlavy.
Přerov - Chodec zaútočil na cyklistu, francouzská hůl posloužila jako zbraň Otevřít odkaz do nového okna
Téměř 80letý senior napadl v Přerově na ulici Komenského v blízkosti restaurace U Slunce 64letého muže, který jel na jízdním kole po chodníku. K fyzickému útoku došlo ve středu v dopoledních hodinách. Starší z mužů udeřil cyklistu francouzkou holí do hlavy v době, kdy kolem něho projížděl. ...
Plzeň - Šel nakupovat, na prodejní ploše vypil alkohol, nadýchal 2,08 promile Otevřít odkaz do nového okna
Plzeňští policisté vyjížděli ve středu do jednoho obchodního centra v Lochotínské ulici v Plzni. Zavolali je pracovníci bezpečnostní služby, kteří si všimli kolem druhé hodiny odpoledne jednoho muže, který si na prodejní ploše otevřel láhev s alkoholem a téměř celou ji vypil.
Plzeň - Vloupal se do prodejny Otevřít odkaz do nového okna
Do problémů se zákonem se dnes krátce po půlnoci dostal 34letý Plzeňan. Ve Francouzské ulici v Plzni si vyhlédl obchod a vloupal se do něj. Nezjištěným způsobem překonal visací zámek na venkovní části výlohy, poté rozbil sklo u vnitřní části a vzniklým otvorem vnikl do obchodu.
Plzeň - Řídili pod vlivem alkoholu, nevyplatilo se jim to Otevřít odkaz do nového okna
V policejních sítích uvízli od 17. do 18. listopadu tohoto roku tři řidiči, kteří nerespektovali zákaz požívání alkoholu před jízdou a pod vlivem alkoholu usedli za volant.
Příbraz - Kriminalisté hledají svědky loupeže Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý pachatel přepadl prodejnu se smíšeným zbožím v obci Příbraz na Třeboňsku dne 17. listopadu v době od 7:45 do 8:04 hodin. Pod pohrůžkou násilí, se zamaskovaným obličejem a pod hrozbou namířené střelné zbraně, nutil prodavačku k vydání finanční hotovosti. Když žena kladla aktivní odpor s ...
Český Krumlov - Pozor na podvodné směny peněz Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý pachatel požádal obsluhu jednoho z kasin v Dolním Dvořišti o směnu 6 000 Euro (v pětistovkách) a to na drobné bankovky. Pokladní bankovky směnila a muži předala drobné bankovky. Ten ji vzápětí požádal o směnu všech právě převzatých bankovek na koruny.
Kolín - Střelec dopaden Otevřít odkaz do nového okna
Nymburští a kolínští kriminalisté ve spolupráci se Zásahovou jednotkou Krajského ředitelství policie Středočeského kraje zadrželi ve čtvrtek 3.11.2011 v odpoledních hodinách dva podezřelé muže.
Slané - Řidiči nepřizpůsobili rychlost stavu a povaze vozovky a na namrzlé komunikaci havarovali. Otevřít odkaz do nového okna
V úterý 15.11. v časných ranních hodinách došlo na silnici č. 1/16 k hromadné dopravní nehodě čtyř vozidel. Dodávka jedoucí ve směru od Nové Vsi na náledí dostala smyk, nabourala do svodidel a nepojízdné vozidlo zůstalo stát uprostřed komunikace.
Mukařov - Případ vraždy v Mukařově ukončen Otevřít odkaz do nového okna
Obviněný muž z trojnásobné vraždy v Mukařově byl v pondělí 14. listopadu seznámen s výsledky vyšetřování, celý spis byl v těchto dnech předán na Krajské státní zastupitelství s návrhem na podání obžaloby.
Praha - Policisté Pražské cizinecké policie kontrolovali metro Otevřít odkaz do nového okna
Tato akce byla zaměřena na problematiku odhalování nelegální migrace, kontrolu dodržování pobytového režimu cizinců na území České republiky a dále na odhalování pachatelů trestné činnosti. Zejména však trestné činnosti související s nelegálním pobytem a protiprávním zaměstnáváním cizinců na území ...
Praha - Dvě sexuálně motivovaná přepadení v parku během jednoho měsíce Otevřít odkaz do nového okna
K prvnímu přepadení došlo sedmého října 2011 kolem půl šesté odpoledne v parku u Proseckých skal na Praze 9. Šestadvacetiletá žena si šla zaběhat, ale na lesní cestě u ulice Na Stráži ji přepadl mladý muž a vyžadoval po ní pohlavní styk. Žena ovšem útočníka udeřila pěstí do obličeje a okamžitě ...
Praha - Matka zaútočila na policisty Otevřít odkaz do nového okna
V noci na sedmnáctého listopadu provedli policisté a kriminalisté třetího policejního obvodu akci zaměřenou na dodržování zákazu podávání alkoholu mladistvým a nezletilým.
Praha - Policistům nabízel úplatek Otevřít odkaz do nového okna
V neděli dne 13. listopadu skončil na policejní služebně jednatřicetiletý muž, který policistům z Oddělení hlídkové služby Obvodního ředitelství policie Praha IV nabízel úplatek.
Česká Lípa - Policisté objasňují údajné napadení v Novém Boru Otevřít odkaz do nového okna
Včera ve 22.17 hodin kontaktovala operační středisko Policie ČR prostřednictvím linky 158 žena, která policistům oznámila údajné napadení svého 28 letého známého.
Praha - Kriminalisté zadrželi dvě skupiny pachatelů, kteří na bankomaty v Praze instalovali skimmovací zařízení Otevřít odkaz do nového okna
Kriminalistům specializujícím se na problematiku skimminku, se v těchto dnech, v průběhu pouhého jednoho týdne podařilo zadržet dvě skupinky pachatelů z balkánských zemí, kteří nezávisle na sobě operovali na území hlavního města Prahy. Na několik bankomatů různých peněžních ústavů nainstalovali ...
Ostrava - Pokus znásilnění nezletilé, neznámý pachatel se pokusil znásilnit 14letou dívku Otevřít odkaz do nového okna
Minulý týden ve čtvrtek se v Ostravě pokusil dosud neznámý pachatel znásilnit 14letou dívku. Té se podařilo násilníkovi vymanit a utéct. Vzhledem k závažnosti případ prověřují policisté krajského ředitelství, kteří v úzké spolupráci s kolegy z Městského ředitelství policie Ostrava po pachateli ...
Plzeň - Zažádali o půjčku, uvedli nepravdivé údaje Otevřít odkaz do nového okna
Do problémů se zákonem se 22. července tohoto roku dostal 24letý muž z Berouna a 46letá paní z jihu Plzeňska. Žena pracovala jako obchodní zástupkyně jedné finanční společnosti. Společně se domluvili o uzavření žádosti o poskytnutí půjčky ve výši 20 tisíc korun.
Praha - Střelba ve Stodůlkách Otevřít odkaz do nového okna
Včera krátce po půlnoci policisté přijali na linku 158 oznámení o střelbě v baru. Policisté bezprostředně poté přijeli do baru, kde začali zjišťovat, co se stalo.
Hradec Králové - V Hradci zahynula pod koly nákladního auta žena, policie žádá případné svědky Otevřít odkaz do nového okna
Čtyřiašedesátiletá žena z Hradce Králové dnes (8. listopadu 2011) před polednem (11:45 hodin) zahynula na křižovatce ulic Koutníkova a Petra Jilemnického v Hradci Králové, poté co skončila pod koly přívěsu nákladního vozidla Man.
Brno - Šikovná milenka dokázala během milostných hrátek odcizit šperky za sto tisíc korun Otevřít odkaz do nového okna
Neskutečné milostné vzplanutí přišlo hodně draho šestašedesátiletému muži z Rajhradu. Seznámil se s pohlednou dámou středního věku. Několik příjemných setkání brzy povýšili na návštěvu v útulném domečku jeho matky.
Slané - Krádeže na hřbitovech objasněny, pachatelům hrozí trest odnětí svobody jeden rok až na pět let Otevřít odkaz do nového okna
Operativním šetřením kladenské kriminálky byli zjištěni dva mladíci ve věku osmnáct a dvaadvacet let, kteří si během léta snažili obstarat finance krádežemi kovových obalů pohřebních uren. Případy odcizení nebo pokusu krádeže byly hlášeny hned na několika hřbitovech na Slánsku.
České Budějovice - Nebezpečné pronásledování a vyhrožování Otevřít odkaz do nového okna
Ze spáchání trestných nebezpečného pronásledování a nebezpečného vyhrožování viní suchovrbenští policisté 49letého muže z Jindřichohradecka a 31letého muže z Českobudějovicka. Ti se společně protiprávního jednání dopouštěli od začátku června do poloviny října letošního roku tím , že poškozené ženě ...
Ostrava - Objasnění pokusu vraždy a loupeže Otevřít odkaz do nového okna
Dva případy závažné násilné trestné činnosti se udály v nedávné době v Ostravě. Jednalo se o loupežné přepadení, kdy zemřel 59letý pán zápasící o své věci s pachatelem a pokus vraždy, kdy byl napaden a utrpěl život ohrožující zranění 63letý muž. Oba případy mají několik společných rysů. Staly se ...
Duchcov - Život chtěl ukončit na kolejích Otevřít odkaz do nového okna
V ohrožení se ocitl život 35letého muže, který se včera v podvečer na nádraží v Duchcově pohádal se svou přítelkyní a následně jí sdělil, že jde spáchat sebevraždu. Poté vstoupil do kolejiště a odešel směrem ke stanici Želénky.
Praha - Násilník ze Školské zadržen, hrozí mu až dvanáct let Otevřít odkaz do nového okna
Od sedmnáctého září prošetřovali kriminalisté prvního policejního obvodu případ brutálního znásilnění a loupeže ve Školské ulici. Pachatel nejen že poškozenou zbila, ale i ji znásilnila a oloupil. Po odvysílání pátrací relace obdrželi kriminalisté desítky ba stovky poznatků k osobě možného ...
Praha - Student si vyměnil sedmdesát tisíc a pak byl oloupen, policie po zločinci pátrá Otevřít odkaz do nového okna
Pražští kriminalisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který přepadl studenta. Student si nedaleko od ulice Jindřišská vyzvedl peníze na studie a následně je ve směnárně vyměnil. Po celou dobu tohoto jednání jej pozoroval neznámý pachatel, který jej pronásledoval až k metru „C“ Ládví a tam ...
Domažlice - Způsobili dopravní nehody a z místa ujeli, policie hledá případné svědky Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z dopravního inspektorátu v Domažlicích šetří dopravní nehody, jejichž viníci z místa nehody ujeli. Dne 28. září v 16 hodin došlo k dopravní nehodě mezi obcemi Domažlice a Kdyně v místě renovace silničního mostu. Neznámý řidič s neznámým vozidlem z dosud nezjištěných důvodů nerespektoval ...
Nová Paka - V bankomatu nalezl kartu i s třemi tisíci, obojí odnesl na policii Otevřít odkaz do nového okna
K vymoženostem dnešní doby patří bezesporu bankomaty, prostřednictvím kterých si klienti jednotlivých bankovních domů a společností vybírají peníze ze svých účtů. Je nutné, aby klienti ke každému výběru přistupovat velmi zodpovědně. V žádném případě by neměli zadávat PIN kód před cizí osobou a po ...
Trutnov - Bývalí přítel jí nebezpečně vyhrožoval, nyní ji chrání Policie ČR Otevřít odkaz do nového okna
Na vrchlabské policisty se v neděli odpoledne 9. 10. 2011 obrátila s žádostí o pomoc třiačtyřicetiletá žena, která mužům zákona oznámila vyhrožování ze strany jejího bývalého přítele. Službukonající policisté provedeným šetřením zjistili, že bývalý „partner“ poškozenou neustále sleduje a navíc ...
Brno - Mladý hacker vydíral podnikatele. Otevřít odkaz do nového okna
Svou zálibu a znalosti v oblasti informačních technologií obrátil špatným směrem v té době teprve šestnáctiletý mladík z Brna. Na jaře loňského roku trávil několik dní v domácnosti své matky, kdy dostal dovolenku z výchovného zařízení, kam ho už dříve umístil soud na základě rozhodnutí o opatření v ...
Mladá Boleslav - Zapaloval les, kontejnery i lesní chatku, hrozí mu tři léta za mřížemi Otevřít odkaz do nového okna
Za více než dva roky způsobil škodu téměř jeden a půl milionu korun. Žháře, který má na svědomí nejméně dvaadvacet různých požárů, vypátrali v těchto dnech kriminalisté na Mladoboleslavsku. Čtyřiadvacetiletý muž, dobrovolný hasič, v období od dubna 2009 až do července letošního roku založil úmyslně ...
Český Krumlov - Kriminalisté obvinili muže z výroby a jiného nakládání s dětskou pornografií Otevřít odkaz do nového okna
Starší muž z Českého Krumlova nejméně od dubna 2005 do června 2010 přechovával ve své emailové schránce audiovizuální pornografické dílo ve formě počítačových souborů s vyobrazením dětské pornografie. Jednalo se o přílohy emailových zpráv.
Litvínov - Vykutálená podnájemnice Otevřít odkaz do nového okna
Na vykutálenou podnájemnici narazila majitelka litvínovského bytu. Ta ženě pronajala obydlí i s částečným vybavením. Po nějaké době však začaly váznout platby za nájem. Navíc se poškozená dozvěděla, že se v bytě zdržuje více osob, než bylo ujednáno.
Havířov - Kriminálka zatkla recidivisty Otevřít odkaz do nového okna
Jednoho darebáka na jaře pustili z vězení, druhý tam byl naposledy v roce 2007, dnes už tam mají našlápnuto znovu.Policisté Služby kriminální policie v Havířově v minulých dnech zadrželi dva 34leté nebezpečné pachatelé z Havířova-Šumbarku. Jejich obvinění obsahuje přečin krádeže, poškozování cizí ...
Praha - Brutálně znásilněnou ženu v centru Prahy ještě oloupil, držel ji v zajetí tři hodiny Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu, sedmnáctého září se nad ránem vracela domů dvacetiletá dívka. Kolemjdoucího se zeptala na cestu, ten ji místo odpovědi znásilnil a oloupil. Dívka spěchala krátce po čtvrté hodině na zastávku nočního autobusu. Ve Školské ulici v Praze 1 se chtěla zeptat kolemjdoucího na cestu. Ten ji ale ...
Praha - Napadený řidič skončil v nemocnici Otevřít odkaz do nového okna
Včera, ve čtvrt na šest ráno došlo v konečné zastávce Spojovací k incidentu mezi řidičem tramvaje a cestujícím. Po příjezdu do konečné zastávky chtěl řidič tramvajové soupravy vyprovodit z vozu spícího cestujícího.
Dvůr Králové nad Labem - Vloupání do stánku, všímavé paní patří velký dík Otevřít odkaz do nového okna
Díky všímavosti obyvatelky Dvora Králové nad Labem byl v pátek 30. 9. 2011 půl hodiny po půlnoci dopaden pachatel, který se vloupal do stánku poštovní novinové služby na ulici Legionářská ve Dvoře Králové nad Labem.
Znojmo - Neoprávněně nabízel hudbu, teď mu hrozí dva roky vězení Otevřít odkaz do nového okna
Trestnímu stíhání bude čelit na svobodě dvaačtyřicetiletý muž ze Znojemska. V těchto dnech byl obviněn ze spáchání trestného činu "Porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi". Jako uživatel internetových výměnných sítí měl nejméně v pěti případech neoprávněně ...
Plzeň - Žádala o úvěry, uváděla nepravdivé údaje Otevřít odkaz do nového okna
Usnesení o zahájení trestního stíhání si z rukou policistů ze služby kriminální policie a vyšetřování v Plzni převzala v těchto dnech 35letá žena, která má trvalý pobyt nahlášený v Plzni. Kriminalisté ji viní z pokračujícího trestného činu úvěrový podvod.
Hluboká nad Vltavou - V policejní síti uvízlo dvanáct pachatelů Otevřít odkaz do nového okna
Plně profesionální práce policistů z obvodního oddělení v Hluboké nad Vltavou se opět potvrdila. Díky maximálnímu nasazení a výborné místní znalosti policisté postupně rozkryli rozsáhlou majetkovou trestnou činnost, kterou má na svědomí celkem 12 podezřelých mladíků ve věku od 15ti do 20ti let.
Liberec - Vytáhl řidiče z auta, které nezabrzděné následně přejelo jeho motorku. Otevřít odkaz do nového okna
Ve středu 14. září 2011 v 20,40 hodin došlo v Broumovské ulici v Liberci ke zbytečné a netypické dopravní nehodě. S vozidlem značky Ford Galaxy jel 20-letý muž z Liberce. V místech autobusové zastávky ,,Na Kačírku“ byl předjížděn neustanoveným vozidlem značky Alfa Romeo. Tento řidič po zařazení se ...
Kladno - Třiadvacetiletý mladík zadržen, během několika minut objasněno loupežné přepadení herny v centru Kladna Otevřít odkaz do nového okna
Třiadvacetiletý mladík z Kladna byl obviněn ze zločinu loupeže. Tu spáchal v noci ze středy 7.9. na čtvrtek. V půl třetí vešel maskovaný baseballovou čepicí, kterou měl naraženou do obličeje, do herny v Kladně v ulici Vašatova. Tam požádal barmana o pivo. Když se obsluhující muž otočil pro ...
Hradec Králové - Znásilnil imobilního muže Otevřít odkaz do nového okna
Během jednoho týdne řešili policisté Krajského ředitelství Královéhradeckého kraje již druhý případ lidské necitelnosti a zneužití imobility našich spoluobčanů. Po objasněném loupežném přepadení invalidního pětapadesátiletého muže z Jičína, o kterém jsme veřejnost informovali ve čtvrtek 8. září ...
Uherské Hradiště - Jezdil a vydával se za bratra, čelí obvinění z několika trestných činů Otevřít odkaz do nového okna
Myslel si, že bude bez problémů obcházet soudní zákaz řízení. Třicetiletému muži z Boršic vyslovil uherskohradišťský soud na začátku roku 2010 zákaz řízení na dobu tří let. Byl to již několikátý zákaz řízení, který měl muž uposlechnout, ale on chtěl i přesto řídit.
Přerov - Zastavil notebook a nemá nic: půjčil si 500 Kč a přišel o majetek v hodnotě 10 000 Kč Otevřít odkaz do nového okna
V neděli v odpoledních hodinách 45letý muž zastavil v jednom z přerovských barů na základě ústní smlouvy svůj notebook.
Albrechtice - Na Albrechticku odchází host restaurací bez placení Otevřít odkaz do nového okna
V neděli 11.9.2011 v Holčovicích konzumoval 36letý muž z Albrechticka jídlo a pití v místní restauraci. Vypil sedm piv, dal si denní menu a objednal krabičku cigaret. Ovšem účet ve výši 321 Kč nechtěl zaplatit.
Krnov - Předjížděl přes plnou, zranil čtyři lidi a způsobil škodu 125 tisíc Kč Otevřít odkaz do nového okna
Spěch se řidiči nevyplatil. V sobotu 10.9.2011 v 15,40 hodin mezi obcí Krnov a Červený Dvůr u průmyslové zóny došlo ke střetu dvou osobních vozidel. 21letý řidič s vozidlem Honda předjížděl v levotočivé zatáčce, kde je plná čára a tedy zákaz předjíždění před ním jedoucí auto.
Liberec - Odjel od pumpy i s hadicí Otevřít odkaz do nového okna
Zapomnětlivost není dobrá vlastnost. Může se někdy i prodražit. O tom se přesvědčil 63-letý muž z Bohdánkova v neděli 11. září dopoledne. Muž byl se svým vozidlem značky Audi A4 čepovat pohonné hmoty u benzínové čerpací stanice u obchodního domu Makro v Liberci.
Varnsdorf - Vystřelil na policisty hned dvakrát Otevřít odkaz do nového okna
Během bezpečnostního opatření, probíhajícího v sobotu 10.9.2011 v rámci ohlášených veřejných demonstrací ve Šluknovském výběžku, došlo při kontrole linkového autobusu na kruhovém objezdu v Jiřetíně pod Jedlovou z rukou pětatřicetiletého muže ke dvěma výstřelům z plynové pistole.
Horšovský Týn - Podvodné jednání na internetu: Zaplatil za auto, které nedostal Otevřít odkaz do nového okna
Dne 11. září 2011 přišel oznámit 22letý muž na Policii ČR obvodní oddělení v Horšovském Týně, že se zřejmě stal obětí podvodného jednání při koupi osobního vozidla přes internet.
Kaplice - Smrtelná dopravní nehoda, motocyklista zemřel Otevřít odkaz do nového okna
Bohužel i předposlední letní sobotu vyšetřovali jihočeští dopravní policisté smrtelnou dopravní nehodu. K té došlo krátce po 17. hodině na silnici II. třídy č. 157 mezi obcemi Rozpoutí a Pořešín na Kaplicku.
Praha - Policisté hledají „mstitele“ Otevřít odkaz do nového okna
Od šestého září pátrají kriminalisté prvního policejního obvodu po čtyřiapadesátiletém Jánu Miščíkovi, který je podezřelý z trestného činu loupež. Nutno zmínit, že tento slovensky hovořící muž byl za poslední dva roky dvakrát odsouzen k trestům odnětí svobody, vždy za trestný čin těžké újmy na ...
Broumov - Daně podnikatelka vyřešila, stát přitom připravila o 350.000 korun Otevřít odkaz do nového okna
S finančním úřadem nejsou žádné žerty, to vědí všichni, kteří podnikají nebo se o to pokoušejí. Čas od času se však najde někdo, kdo se rozhodne na daně vyzrát. Papír snese všechno, a tak čísla uvedená v účetních knihách tiše leží v kolonkách, obvykle až do té doby, dokud do firmy nedorazí ...
Soběslav - Pozor na platební karty Otevřít odkaz do nového okna
Pokud ztratíte platební kartu, ke které je navíc v rozporu s bezpečnostními pravidly přiložen PIN a ještě navíc ji co nejrychleji nezablokujete, musíte počítat s tím, že nepoctivý nálezce si tuto šanci nenechá ujít a váš finanční účet pěkně provětrá.
Louny - Čtyři roky za napadení strážníka Otevřít odkaz do nového okna
Dne 5. 9. 2011 si obviněný převzal usnesení o zahájení trestního stíhání podle ustanovení § 160 odstavce 1 trestního řádu pro trestný čin násilí proti úřední osobě.
Brno - Pachatel znásilnění zadržen: Jedné ženě se podařilo násilníkovi uniknout Otevřít odkaz do nového okna
Minulý týden se podařilo brněnským kriminalistům vypátrat pachatele dvou znásilnění, která se udála v Židenicích. Obě má na svědomí osmnáctiletý mladík. Přes svůj věk se obdobného skutku dopustil už v minulosti. Kriminalisté si ho právě pro jeho minulost natipovali jako možného pachatele.
Nový Jičín - Podvody přes telefon: Pod legendou vylákal podvodník od důvěřivých lidí téměř 100 tisíc korun Otevřít odkaz do nového okna
Své oběti kontaktuje pod smyšleným jménem a identitou, prostřednictvím sociálních sítí a na internetových serverech - poptávce po zaměstnání. „Jedná se o akci od společnosti Optimstav. Obsahem práce bude třídění emailu a vyplňování dotazníků z místa bydliště zájemců, s týdenní odměnou 1 tísíce ...
Karlovy Vary - Organizovaný gang rozprášen Otevřít odkaz do nového okna
Karlovarským policistům se podařilo zadržet trojici cizinců z organizované mezinárodní skupiny a to při pokusu instalace skimmovací zařízení na bankomat v Karlových Varech. Uniformovaní policisté vyjeli na oznámení ohledně manipulace s bankomatem.
Nymburk - Dva mladíci obviněni z vraždy bezbranné důchodkyně Otevřít odkaz do nového okna
Středočeští kriminalisté v úterý 30. srpna obvinili dvojici mužů ze zločinu vraždy. Muži ve věku 20 a 21 let společně zavraždili v Nymburce dvaasedmdesátiletou ženu v jejím bytě.
Praha - Podvodník ho připravil o byt za dva a půl milionu korun Otevřít odkaz do nového okna
Pražští kriminalisté pátrají po pachateli, který na konci března jménem poškozeného vlastníka nemovitosti uzavřel na Praze 5 v notářské kanceláři kupní smlouvu na prodej bytu.
Milevsko - Mladík měl dívce a její rodině vyhrožovat ublížením na zdraví, dívka to ohlásila Otevřít odkaz do nového okna
Milevští policisté prošetřují případ oznámeného vyhrožování.
Kladno - Policisté v areálu objektu firmy v Kladně 26 letého muže nalezli bez známek života Otevřít odkaz do nového okna
Dne 14. srpna 2011 oznámila 24 letá žena z Kladna, že se domů od pátku nevrátil její 26 letý přítel. Policejním šetřením bylo zjištěno,že poslední pohyb tohoto muže byl v objektu firmy v Dubské ulici a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu.
Praha - Žena vybrala z odcizené karty za večer 150 tisíc korun a o dalších 100 tisíc se pokusila Otevřít odkaz do nového okna
Pražští policisté pátrají po ženě neznámé totožnosti, která v jeden den provedla celkem pět výběrů finanční hotovosti z odcizené platební karty. Ta byla odcizena dne 9. června z osobního motorového vozidla v Praze 8 na ulici Prvního pluku, kde bylo vozidlo zaparkováno.
Obřany - Pětačtyřicetiletý muž byl obviněn z vraždy své manželky, hrozí mu až osmnáctiletý trest Otevřít odkaz do nového okna
Pětačtyřicetiletý muž, který minulý týden usmrtil svou o rok mladší manželku v brněnských Obřanech, byl obviněn ze spáchání trestného činu vraždy.
Kyjovice - Ze skladu prodejny potravin Tempo v Kyjovicích odcizil maso v hodnotě 83.840,- Kč Otevřít odkaz do nového okna
V blíže neupřesněné době od 17:00 hod. dne 5.8.2011 do 16:00 hod. dne 7.8.2011 neznámý pachatel spáchal v obci Kyjovice přečin „Krádež“ tím, že po odstranění visacího zámku mříže nakládací rampy a po vytlačení dvoukřídlých plechových dveří vnikl do skladu masa, jenž se nachází v prostorách prodejny ...
Sobotka - Tragická dopravní nehoda: Při střetu sanity a vozidla BMW zemřely dvě osoby Otevřít odkaz do nového okna
K tragické dopravní nehodě, která si vyžádala dva životy, došlo v pátek 12. srpna na silnici číslo I/16 u obce Samšina. Patnáct minut po sedmnácté hodině jel sedmadvacetiletý řidič sanity se zapnutými majáky ve směru od Sobotky na Jičín. U obce Samšina se z dosud nezjištěných příčin střetl s ...
Chomutov - Policejní hlídky opět na silnici, bez pásů každý čtvrý řidič Otevřít odkaz do nového okna
Policisté z dopravního inspektorátu se během včerejší dopravně bezpečnostní akce zaměřili především na používání bezpečnostních pásů a zádržných systému během jízdy. Neopomněli ovšem zkontrolovat také rychlost, dodržování zákazu požívání alkoholu a jiných návykových látek před a během jízdy, ...
Stříbro - Jedné ženě nabrousili nože, druhou okradli Otevřít odkaz do nového okna
Neuplynulo ani 14 dní od doby, kdy policisté informovali o tom, že v obci Přimda připravil podvodník důvěřivou seniorku o více než 131 000 korun s tím, aby si zejména starší občané dávali dobrý pozor na to, koho pouští do svých obydlí. O tom, že se podvodníci zaměřují zejména na staré lidi, se ...
České Budějovice - Dívku okradl přímo na zastávce, českobudějovičtí policisté po něm pátrají Otevřít odkaz do nového okna
Neznámý pachatel si ve čtvrtek v nočních hodinách vyhlédl u zastávky městské hromadné dopravy Družba v Českých Budějovicích mladou dívku.
Mukařov - Kriminalisté objasnili během tří dní trojnásobnou vraždu v Mukařově, vrah se psychicky zhroutil Otevřít odkaz do nového okna
Díky usilovné třídenní práci středočeských kriminalistů a policistů se obyvatelé Mukařova již nemusí obávat o své životy. Včera odpoledne byl předveden na Policii ČR k výslechu jedenadvacetiletý muž ze Středočeského kraje, kterého jsme hledali i pomocí identikitu. Muž během výslechu psychicky ...
Praha - Kradené vozidlo si užil jeden den, hrozí mu dva roky vězení Otevřít odkaz do nového okna
Ve středu, v dopoledních hodinách hlídkovali policisté pohotovostní motorizované jednotky na Jižní spojce, kdy si všimli podezřelého vozidla. Červeného Nissana proto policisté okamžitě prověřili v databázi hledaných vozidel.
Sušice - Pozměnil údaj o pracovní neschopnosti Otevřít odkaz do nového okna
Ve zkráceném přípravném řízení šetří policie případ pozměnění veřejné listiny. Muž ve věku 31 let ze Sušice v měsíci prosinci 2010 úmyslně pozměnil údaje na V. dílu tiskopisu „Potvrzení lékaře o pracovní neschopnosti“, kterou vydal lékař v Sušici.
Mladá Boleslav - Kradl peníze z bankomatů, návod našel na Internetu a chtěl si to „jen zkusit“. Otevřít odkaz do nového okna
V těchto dnech odhalili mladoboleslavští kriminalisté muže, který nejméně dva měsíce v Mladé Boleslavi kradl peníze v bankomatech. Podezřelý čtyřicetiletý muž za použití jednoduchého zařízení znemožňoval vydání peněz zákazníkům bankomatů v Mladé Boleslavi.
Praha - Vyhrožoval sousedce pistolí Otevřít odkaz do nového okna
Včera kolem třetí hodiny odpolední došlo na Praze 8 v ulici U Libeňského pivovaru k incidentu mezi dvaačtyřicetiletou ženou a jejím třiašedesátiletým sousedem. Podnapilý muž na chodbě domu nejprve slovně napadal sousedku a později jí s pistolí v ruce vyhrožoval smrtí.
Most - Nedal si říct, skončil ve vazbě Otevřít odkaz do nového okna
Ve vazbě skončil 41letý Litvínovan. Nestalo by se tak, kdyby se držel pořekadla „tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. V jeho případě to platí na řízení auta přes vyslovený zákaz. Tuto činnost nesmí vykonávat od jara letošního roku.
Český Krumlov - Muž usnul přímo na ulici, zloděj mu ukradl notebook Otevřít odkaz do nového okna
Únava přemohla v sobotu v brzkých ranních hodinách mladého muže (23 let) z Českého Krumlova. Usedl přímo na chodník v ulici Soukenická v Českém Krumlově před vchodem do místního hotelu. Vedle sebe si položil látkovou brašnu s notebookem značky Acer Aspire s příslušenstvím.
Frýdek-Místek - Okénkem na záchodě se vloupal do firmy, než stačil cokoliv odcizit, zatkla ho policie Otevřít odkaz do nového okna
Posledním počinem tohoto recidivisty bylo vloupání do objektu skladu a kanceláří jednoho z frýdeckomísteckých podniků. Zde se dostal po vysazení okénka vedoucího na záchody. Vloupání však nenaplnilo jeho očekávání. Našel zde pouze několik desítek korun.
Břeclav - Domovní prohlídka potvrdila podezření, drogu prodával dalším osobám Otevřít odkaz do nového okna
V těchto dnech policisté provedli domovní prohlídku v Břeclavi. Měli totiž důvodné podezření, že se za dveřmi jednoho bytu odehrává výroba a prodej pervitinu. Jejich domněnky se potvrdily. Při prohlídce kriminalisté narazili nejen na drogu, ale také na chemikálie a předměty sloužící k výrobě této ...
Špindlerův Mlýn - Petrova bouda v plamenech Otevřít odkaz do nového okna
Dnes dopoledne 1. 8. 2011 bylo krátce po deváté hodině na linku operačního střediska Policie České republiky v Trutnově oznámeno, že ve Špindlerově Mlýně došlo k požáru opuštěného objektu Petrova bouda.
Sedlčany - Seznámili se přes internet, začal ji obtěžovat neustálými telefonáty, nakonec vyhrožoval, hrozí mu 8 let vězení Otevřít odkaz do nového okna
Kdosi neznámý vloni od května do konce července obtěžoval SMS zprávami a telefonáty 22letou ženu ze Sedlčanska. Prozváněl ji bez ohledu na denní dobu, vyhrožoval jí fyzickým násilím, zničením automobilu a vulgárně jí nadával.
Rokycany - Doslechli se, že v lese je kostra, přivolali policii. Kosti se skutečně našly - zvířecí Otevřít odkaz do nového okna
Nelehký úkol řešili rokycanští policisté v úterý 26. července odpoledne. Po 14té hodině jim byl pomocí tísňové linky 158 oznámen nález kosterních pozůstatků v borovém lese u potoka na Sklenou Huť.
Praha - Policie zadržela surové lapky z centra Prahy, možná okradli i vás Otevřít odkaz do nového okna
Původně kriminalisté třetího policejního obvodu prošetřovali případ krádeže peněženky, ke kterému došlo v pátek, dvaadvacátého července, v půl desáté dopoledne v ulici Klapkova, v Praze 8. V tomto případě přiběhli ze zadu k poškozené neznámí pachatelé. Jeden ji vytrhl z ruky peněženku a utekl. ...
Bruntál - Vyhrožoval rodičům smrtí, vykázání policií nerespektoval, tak skončil ve vazbě Otevřít odkaz do nového okna
Šestý případ domácího násilí za letošní rok v okrese Bruntál řešili minulý týden policisté na Krnovsku. Zde měl dne 18.7.2011 fyzicky napadnout v nočních hodinách 31letý muž své rodiče. Při těchto útocích jim měl vyhrožovat, že je zabije.
Krupka - Větrala přes noc byt, zloděj odnesl mobily, notebook i s internetem Otevřít odkaz do nového okna
Přes letní období, kdy lidé častěji větrají ve svých bytech, zaznamenávají policisté zvýšený počet krádeží především v přízemních bytech. Jeden případ do statistik přibyl o víkendu v Krupce. Neznámý zloděj vlezl do přízemního bytu otevřenými balkonovými dveřmi.
Teplice - Okraden při močení Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu řešili policisté v Teplicích dva případy krádeže na osobách. První případ byl zaznamenán po půlnoci v zábavním podniku v centru Teplic. Neznámý zloděj využil nepozornosti 28letého návštěvníka a z kapsy kalhot mu odcizil mobilní telefon v hodnotě 3300,-Kč.
Svoboda nad Úpou - Audi A3 terčem zloděje Otevřít odkaz do nového okna
V neděli ráno 24. 7. 2011 vyhlásili policisté ze Svobody nad Úpou celostátní pátrání po odcizeném osobním motorovém vozidle Audi A3 hnědé metalické barvy, registrační značky 2H5 5202.
Rychnov nad Kněžnou - Chtěli okrást firmu o necelé tři miliony, teď jim hrozí deset let vězení Otevřít odkaz do nového okna
Z přečinu NEOPRÁVNĚNÉHO OPATŘENÍ, PADĚLÁNÍ A POZMĚNĚNÍ PLATEBNÍHO PROSTŘEDKU byl v těchto dnech obviněn 47letý cizinec. Ze zvlášť závažného zločinu NEOPRÁVNĚNÉHO OPATŘENÍ, PADĚLÁNÍ A POZMĚNĚNÍ PLATEBNÍHO PROSTŘEDKU a zločinu PODVODU ve stadiu pokusu policisté dále obvinili 30letého muže z Liberce. ...
Tábor - Z bowlingového klubu odešel až po zavíračce, s cigaretami a alkoholem za 7 500 Kč Otevřít odkaz do nového okna
Mladá Vožice: V časných ranních hodinách dne 22. července 2011 zadrželi policisté Obvodního oddělení Mladá Vožice jim dobře známého recidivistu. Mladíka (21), který má již své bohaté zkušenosti s krádežemi a zneužíváním omamných a psychotropních látek, zahlédli s plným batohem, ze kterého koukaly ...
Český Krumlov - Měl u karty PIN, přišel o 9 715 Kč Otevřít odkaz do nového okna
Bunda bez dohledu majitele přilákala zloděje. V noci na pátek odcizil pro zatím neznámý zloděj z volně položené bundy na sedacím boxu v baru ve Velešíne poškozenému muži plastové pouzdro s doklady a dvěma platebními kartami. Problém byl ovšem v tom, že u jedné z karet byl přiložen také PIN kód.
České Budějovice - Neznámý podvodník okradl starší manželský pár o životní úspory. Otevřít odkaz do nového okna
Uplynulý pátek, krátce po osmé hodině ranní, se zatím neznámý pachatel pod záminkou prodeje baterií dostal do rodinného domku staršího manželského páru v jedné z obcí na Vltavotýnsku. V nestřeženém okamžiku pak z místa odcizil finanční hotovost ve výši 96 000 korun.
Hodonín - Měl auto opravit, raději si ho nechal a půjčoval kamarádům, hrozí mu dva roky Otevřít odkaz do nového okna
Dubňanští policisté zahájili úkony trestního řízení proti jednadvacetieltému muži pro podezření ze spáchání trestných činů Neoprávněné užívání cizí věci a Zpronevěra. Celý případ se začal odvíjet v březnu letošního roku, kdy mu majitel vozidla Škoda Forman svěřil do opravy svůj automobil.
Benešov - Jel pod vlivem drogy, hrozí mu rok vězení Otevřít odkaz do nového okna
Dopravní policisté kontrolovali 19. ledna v odpoledních hodinách v obci Pozov čtyřiadvacetiletého řidiče osobního vozidla. Provedli u něj orientační test na drogy. Byl pozitivní na návykovou látku THC, která je psychoaktivní složkou marihuany. Řidič však s výsledkem nesouhlasil a uvedl, že žádné ...
Praha - Požár policisté uhasili ještě před příjezdem hasičů Otevřít odkaz do nového okna
Hlídkující policisté byli v úterý, devatenáctého července, nedlouho po poledni vysláni do ulice Žatecké k požáru tamního bytu. Na uvedenou adresu dorazili během přibližně dvou minut, kdy spatřily kouř a šlehající plameny z okna bytu v prvním patře.
Klatovy - Pachatel zadržen: Projížděl se po Klatovech odcizeným vozidlem Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 24. června 2011 policisté z obvodního oddělení Klatovy zadrželi pachatele krádeže 25 letého muže z obce u Klatov.
Olomouc - Nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky, přehlédl chodkyni na přechodu a srazil ji Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek kolem 20:46 hodin došlo k dopravní nehodě na ulici Okružní v Olomouci. Řidič osobního auta Ford Focus jel po ulici Okružní od ulice Hraniční ve směru k Tř. Míru. V uvedenou dobu přecházela po osvětleném přechodu pro chodce sedmatřicetiletá žena.
Přerov - Lupič se zbraní v ruce zaútočil na barmanku a chtěl peníze Otevřít odkaz do nového okna
V pátek 15.7.2011 ve 3:35 hod. vešel do Alfa baru na ulici Za Mlýnem neznámý pachatel. Ihned po vstupu namířil střelnou zbraň na barmanku, která seděla za pultem a počítala tržbu. Přistoupil k poškozené a řekl jí, ať mu dá prachy. Vystrašená žena otevřela šuplík s penězi, ze kterého si pachatel ...
Prachatice - Muž řídil motorové vozidlo, i když měl soudem uložen zákaz řízení Otevřít odkaz do nového okna
Prachatičtí kriminalisté zahájili usnesením trestní stíhání z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání 27letého muže z Prachatic.
Chrudim - Podnapilá se vydala s kočárkem na výlet, nebýt udání zhrzeného manžela, nikdo by nic nepoznal Otevřít odkaz do nového okna
S nevšedním oznámením se během včerejšího odpoledne setkali chrudimští policisté. Na linku 158 telefonoval muž, který uvedl, že jeho manželka, se kterou je v rozvodovém řízení, je v podnapilém stavu. Na tom by nebylo nic divného, pokud by však nebrázdila silnici s malým dítětem v kočárku.
Pardubice - Již trestaný zlodějíček si vyhlédl nápojový automat, ostraha byla ryhlejší, muži hrozí až tři léta Otevřít odkaz do nového okna
Šestatřicetiletému muži z Karlovarska sdělili včera pardubičtí policisté ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu krádeže, spáchaného ve stádiu pokusu. Muž se měl činu dopustit na konci května tohoto roku v jednom z nákupních center v pardubických Polabinách.
Louny - Šachovala s tržbou výherních automatů, zpronevěřila desítky tisíc Otevřít odkaz do nového okna
Dne 13. 7. 2011 si obviněná převzala usnesení o zahájení trestního stíhání dle § 160/1 trestního řádu pro trestný čin zpronevěry.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 6:27 25.7.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024