R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Kutnohorský deník - Z okolí

https://kutnohorsky.denik.cz/ otevírá se do nového okna Z okolí - Kutnohorský deník (kutnohorsky.denik.cz)
Provoz na magistrále je opět bez omezení. Zemědělci s traktory zamířili domů Otevřít odkaz do nového okna
/FOTO, VIDEO/ S rozedněním dorazily traktory a další zemědělské stroje protestujících zemědělců do centra metropole. Očekával se velký kolaps dopravy, ke kterému naštěstí nedošlo. Magistrálu po 15. hodině opustily všechny traktory a zemědělci s nimi zamířili k domovu. Nejhorší situace byla ...
Traktory obsadí magistrálu a pojedou na Malostranské náměstí. Pak se uvidí Otevřít odkaz do nového okna
S kolapsem dopravy mimořádných rozměrů musí v pondělí 19. února počítat obyvatelé Prahy i návštěvníci metropole. Do hlavního města dorazí se svými stroji protestovat část zemědělců nespokojených s poměry ve svém oboru a požadujících změnu vládní politiky. Může to blokovat provoz na silnicích ...
Kamila Metzová: I zdravé jídlo může být chutné a zároveň dobře vypadat Otevřít odkaz do nového okna
/ROZHOVOR/ Rychle, jednoduše a kvalitně. Tímto heslem se řídí při tvorbě svých jídel a psaní receptů lektorka zdravého životního stylu a specialistka na stravování Kamila Metzová z Nového Strašecí. Ta ráda ukazuje, že i zdravé jídlo může být zároveň chutné a ještě dobře vypadat.
Zemřel Michal Najbrt, místostarosta Kolína. Ve vedení města působil od roku 2018 Otevřít odkaz do nového okna
Smutná zpráva přišla ve čtvrtek 15. února z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Ve věku 49 let zemřel 2. místostarosta Kolína Michal Najbrt. Ve vedení města působil od roku 2018, kdy ho lidé zvolili do zastupitelstva coby kandidáta Změny pro Kolín.
Soud v Kladně: Svědci popisovali okamžiky před smrtí hocha na závodech v Černuci Otevřít odkaz do nového okna
Na lavici obžalovaných u Okresního soudu v Kladně usedli ve čtvrtek aktéři tragédie, která se stala při trucktrialových závodech v pískovně v Černuci 30. dubna 2022. Tehdy byl usmrcen bezmála čtyřletý chlapec, kterého pravými předními koly zachytila závodní Tatra 813. Obžalováni z trestného ...
Parkování u nádraží v Kolíně dozná změn. Vjezd i výjezd ohlídají závory a kamery Otevřít odkaz do nového okna
/VIDEO, FOTO/ Kolínská radnice vysoutěžila dodavatele nového parkovacího systému, který bude sloužit na placeném parkovišti u vlakového nádraží.
Chci zavést moderní metody výuky, říká nový ředitel Gymnázia Kolín Tomáš Paula Otevřít odkaz do nového okna
/FOTO/ Od 1. února usedl do ředitelského křesla nový šéf Gymnázia Kolín Tomáš Paula. Na ředitelském postu vystřídal Ivo Zachaře.
Fotopast zachytila na Křivoklátsku kočku divokou. Už podruhé Otevřít odkaz do nového okna
Už podruhé během necelých tří měsíců zaznamenala fotopast v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko kočku divokou. Na stejném místě se tato vzácná šelma objevila již v listopadu loňského roku.
Gorilí samička narozená v pražské zoo dostala jméno Mobi. Jeho význam je dědička Otevřít odkaz do nového okna
Gorilí samička, která se narodila v Zoo Praha letos 2. ledna, dostala jméno Mobi. V dialektu badjoué jazyka koonzime toto jméno znamená „dědička“ nebo také „pokračovatelka“. Mobi je mládětem gorilí samičky Duni a vnučkou slavné Moji.
Deset lidí z Příbrami skončilo v nemocnici. Otrávili se oxidem uhelnatým Otevřít odkaz do nového okna
Deset lidí se v sobotu brzy ráno přiotrávilo v Příbrami oxidem uhelnatým. Všichni skončili v nemocnici. K úniku jedovatého plynu došlo zřejmě při přehoření z kotle na tuhá paliva.
Nemocnice otevřela pavilon O. Zrekonstruované prostory ocení pacienti i personál Otevřít odkaz do nového okna
/FOTO, VIDEO/ Zrekonstruovaný pavilon „O“ Nemocnice Kolín se dočkal ve středu 7. února slavnostního otevření. V pavilonu je situováno oddělení ORL, cévní chirurgie, interní stanice a ordinace s poradnami uvedených oborů. První pacienty přivítá pavilon v březnu.
Kolik stojí byt na Kutnohorsku? Vyšel nový cenový index, střední Čechy podražily Otevřít odkaz do nového okna
Během třetího čtvrtletí loňského roku poklesly celorepublikově ceny prodaných bytů. Průměrná cena se propadla počtvrté v řadě. Jenže zatímco Praha tento trend naplňuje, cena prodaných středočeských bytů naopak ve třetím čtvrtletí stoupla. Za kolik se tedy průměrně prodávají byty na Kutnohorsku?
Otužilci se ponořili do ledové Sázavy. Je moc velké teplo, žertovali někteří Otevřít odkaz do nového okna
/VIDEO, FOTO/ Zatímco se diváci na břehu choulili do zimních bund, byly slyšet z řad závodníků žertovné poznámky na vysokou teplotu vzduchu. Memoriál Vladimíra Tupého v zimním plavání si nakonec užili všichni.
Při aktivním útoku se nevyjednává, říká bývalý policista a vyjednavač Jiří Basl Otevřít odkaz do nového okna
/ROZHOVOR/ Policista, voják, vyjednavač a specialista na obranu měkkých cílů, jako jsou nemocnice nebo školy, v rozhovoru s Deníkem promluvil o policejním zásahu proti střelci na filozofické fakultě. Přiblížil také, jak může vypadat vyjednávání třeba s duševně nemocným člověkem, který hrozí ...
Pátrání odvoláno. Žena z Dolních Břežan skončila pod koly vlaku. Přežila Otevřít odkaz do nového okna
Pátrání po pětačtyřicetileté ženě z Dolních Břežan bylo odvoláno. Žena, která rozeslala svým příbuzným zprávu, že chce skoncovat se životem, byla nalezena. Bohužel poté, co skončila pod koly vlaku. Přežila, ale utrpěla vážné zranění.  
Děti z Kolína slaví, získaly cenu na mezinárodním filmovém festivalu v Osvětimi Otevřít odkaz do nového okna
/FOTO, VIDEO/ Mladí filmaři ze Základní školy Kolín V. Mnichovická získali na Mezinárodním festivalu neprofesionálních filmů Milovat člověka v Osvětimi medaili UNICA Za mezigenerační vztahy a hledání nových výrazových prostředků.
Vlaky v Praze a ve středních Čechách pod dohledem: České dráhy posilují hlídky Otevřít odkaz do nového okna
Bezpečnostní hlídky ve vlacích Českých drah se rozrostly na více než třicet týmů. Tyto týmy nyní zajišťují klid a pořádek na hlavních tratích, přispívají k bezpečnosti cestujících a pomáhají předcházet vandalismu.
Spolu jde společně do krajských voleb. Rýsují se účastníci souboje o hejtmana Otevřít odkaz do nového okna
/FOTO, VIDEO/ V Poslanecké sněmovně a za osobní účasti předsedů stran podepsali v pátek 26. ledna smlouvu sjednávající společnou kandidaturu pro krajské volby předsedové občanských demokratů, lidovců a TOP 09 ve Středočeském kraji. Podle jejich představ by se to mělo stál vzorem pro jednání ...
Policie si chystá budky pro videohovory. Chtěla by je stavět před radnice Otevřít odkaz do nového okna
/VIDEO/ Boxy určené pro volání chce vracet do ulic středočeská policie. Nepůjde však o opětovné oživení telefonních budek, které už patří minulosti: vyvíjí místnůstky určené výhradně pro videohovory s její službou. Chce jimi doplnit nabídku možností, jak se s policisty spojit spojit ...
Podívejte se: V Národním divadle se lidé naposledy rozloučili s Janou Hlaváčovou Otevřít odkaz do nového okna
Poslední rozloučení s herečkou Janou Hlaváčovou se uskutečnilo v pátek 26. ledna v historické budově Národního divadla. Oblíbená herečka zemřela v sobotu 13. ledna ve věku 85 let. Budova se pro veřejnost i její kolegy otevřela krátce po desáté hodině, obřad začal hodinu před polednem. 
Soud podmíněně propustil Kottovou z vězení. Odpykávala si osmiletý trest Otevřít odkaz do nového okna
Obvodní soud pro Prahu 6 ve čtvrtek 25. ledna, po polovině vykonaného trestu, podmíněně propustil z vězení lékařku Kateřinu Kottovou. Ta si odpykávala osmiletý trest za korupci. Kottová a její manžel Petr Kott byli spolu s bývalým středočeským hejtmanem Davidem Rathem odsouzeni za ...
Největší veletrh pomaturitního vzdělávání je tu. Gaudeamus nabízí přes 300 škol Otevřít odkaz do nového okna
Během tří dnů se na pražském Výstavišti v Letňanech v rámci veletrhu Gaudeamus 2024 představí více jak tři stovky tuzemských i zahraničních vysokých škol a dalších vzdělávacích institucí.  
Filda byla po střelbě „pootevřena“. Otevření se plánuje na 19. února Otevřít odkaz do nového okna
/VIDEO, FOTO/ Náměstí Jana Palacha se v neděli 21. ledna zaplnilo studenty, kteří si přišli připomenout předvánoční tragédii:. Řádění vraždícího studenta, jenž 21. prosince přišel střílet do hlavní budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.
Čmelák i Rozárka. Divokej Bill zahrál před vyprodanou O2 arénou Otevřít odkaz do nového okna
/VIDEO, FOTO/ Tečku za oslavami svého čtvrt století udělala kapela Divokej Bill. Hudební skupina pocházející z Úval v pátek večer vystoupila před vyprodanou O2 arénou. Zaznělo na třiatřicet skladeb. Svým zpěvem je podporovali diváci.
Středočeši vlastní téměř 160 tisíc zbraní. Vedou samonabíjecí pistole Otevřít odkaz do nového okna
Lidé se ozbrojují stále více: přibývá jak registrovaných zbraní, tak jejich držitelů. Potvrzují to i přehledy, které ve středu 17. ledna zveřejnila středočeská policie. Hodně je myslivců a sportovních střelců, avšak přibývá i majitelů zbrojních průkazů, kteří si pořizují pistoli na svou ochranu. ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 5:12 22.2.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024