R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Magazín - City Zone - magazín a průvodce městem

http://www.cityzone.cz/component/content/?view=featured otevírá se do nového okna City Zone je magazín, průvodce kulturním a společenským životem města. Aktuální a zajímavé informace o dění v Praze.
Největší cestovatelský svátek opět v Praze Otevřít odkaz do nového okna
Na cestovatelském festivalu Kolem světa i najdete opět země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání a zahraniční hosty. To vše i mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v České republice ...
Esoterická škola Martina Ospalíka Otevřít odkaz do nového okna
Reiki je prastará léčitelská metoda, které pochází z Japonska. K nám se dostala díky jejímu znovu objeviteli, kterým byl Mikao Usui. Ten se rozhodl zasvětit do tajů tohoto prastarého léčitelského umění také západní společnost. Reiki předpokládá existenci vitální energie, která proudí naším ...
Kam v Praze za historií dopravy Otevřít odkaz do nového okna
Pokud jste fanoušky nejrůznějších dopravních prostředků, od jízdních kol a motocyklů, až po automobily, tramvaje nebo dokonce letadla, je pro vás Praha tím pravým místem k životu. Kam konkrétně se ale máte vydat za historií dopravy? To vám prozradí následující článek.
Italský pianista a skladatel Ludovico Einaudi očaruje Prahu Otevřít odkaz do nového okna
Ludovico Einaudi, italský pianista a skladatel, autor melodických, zasněných až magických skladeb, vystoupí 1. dubna s doprovodnými hudebníky v pražském Kongresovém centru. Einaudi bývá zařazován po bok takových jmen jako Michael Nyman či Philip Glass do proudu minimalismu ve vážné hudbě.
Srdečné touhy z města nad Seinou Otevřít odkaz do nového okna
Již 30. 1. 2014 se v pražském klubu Rock Café na Praze 1 uskuteční premiéra autorské divadelní hry z prostředí Paříže s názvem Srdečné touhy z města nad Seinou. Příběh dívky, která je zklamána životem a děním kolem sebe. Příběh dívky, která chce žít. Současná Paříž, současní muži. Hra plná ...
Výstava peníze a diskuze k ní Otevřít odkaz do nového okna
Národní muzeum zve na cyklus diskuzních večerů Peníze hýbou světem, který navazuje na úspěšnou výstavu Peníze v Nové budově Národního muzea. Co způsobilo současnou ekonomickou krizi? Jak funguje trh s uměním? Lze za peníze koupit opravdu vše?
Vstupenka na koncert výměnou za starý mobil Otevřít odkaz do nového okna
Rádi byste šli zadarmo na koncert? Nyní můžete. Nejenže na vás čekají ty největší pecky od skupin jako jsou Kabáti, Wanastowi Vjecy nebo třeba Mandrage a spoustu zábavy,ale ještě máte šanci zbavit se starých nepotřebných věcí. Vstupenky na koncert, kterým všechny ...
Vánoční Holešovice Fashion Market Otevřít odkaz do nového okna
O prvním adventním víkendu se uskuteční již sedmý díl trhu nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market. Největší český trh nezávislé módy se tentokrát rozroste do tří dnů a poběží od pátku 29. listopadu až do neděle 1. prosince.
Cestovatelský svátek opět v Praze Otevřít odkaz do nového okna
Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst, přednášky i nevyčerpatelná studnice cestovatelské inspirace. To všechno přináší už tento víkend největší cestovatelský svátek v Čechách – festival Kolem světa.
První ročník Noci divadel Otevřít odkaz do nového okna
Více než 80 souborů a divadel z 21 českých a moravských zamí se rozhodlo zapojit do projektu Noc divadel 2013. Sobota 16. listopadu 2013 se tak stane dnem otevřených divadel a výjimečných zážitků. Akce proběhne souběžně v 11 evropských zemích - poprvé v České republice.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 21:06 27.3.2023)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2023