ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://

Massbuilder.eu

Využívejte slevy v našem obchodě díky Klubu pevného zdraví VZP Otevřít odkaz do nového okna
Náš internetový obchod se spojil s Klubem pevného zdraví VZP, abyste mohli výhodněji nakupovat! Více info v přiloženém PR článku.
Galavečer profesionálního Boxu a K1: Report Otevřít odkaz do nového okna
Před závěrem roku se konala jedna z největších boxerských a K1 událostí. Akci pořádala agentura Hera společně se společností Heroes Gate. Galavečer byl spojený s charitou. Původně měl za každé odboxované kolo věnovat pivovar Ferdinand tisíc korun dětskému oddělení v Motole. Nakonec se ...
Galavečer profesionálního boxu a K1 Otevřít odkaz do nového okna
Před koncem letošního roku proběhne jedna z největších boxerských událostí, Galavečer profesionálního boxu a K1. Bude se konat ve čtvrtek 30. prosince od 19 hodin v pražské Lucerně ve Vodičkově ulici.
Mike Tyson do Prahy přijede!! Otevřít odkaz do nového okna
Dne 25.listopadu se konala u příležitosti podpisu smlouvy o návštěvě Mika Tysona v Praze tisková konference. Této konference se zúčastnil Carl Holness, manager Mika Tysona, a promotéři Heroes Gate 3, Pavol Mucha a Ladislav Kutil.
Heroes Gate 2: Report Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek se v Aréně Podvinný mlýn konal již druhý galavečer MMA a K1, Heroes Gate.
Heroes Gate 2: galavečer MMA a K1 Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 21.října se v hale Sparta Podvinný mlýn v Praze 9 uskuteční již druhý galavečer Heroes Gate. V programu večera je celkem 12 zápasů podle pravidel MMA a K1.
Mr. Olympia 2010 Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu 25.září se konala již 45. soutěž o titul Mr. Olympia. Stejně jako v loňském roce zvítězil Jay Cutler, který získal čtvrté zlato a v počtu držených zlatých medailí tak předehnal Sergio Olivu a Franka Zane.
Mr. Olympia 202 Showdown 2010 Otevřít odkaz do nového okna
Na Mr. Olympia 202 Showdown se nejlépe umístili Kevin English (1.místo), David Henry (2.místo) a Edoardo Correa Da Silva (3.místo). Do první šestky se také dostal Jaroslav Horváth ze sousedního Slovenska.
Figure Olympia 2010 Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu 25.září se konala další ze soutěží v rámci Olympia Weekend, Figure Olympia. Soutěž vyhrála Erin Stern, která sesadila Nicole Wilkins-Lee, vítězku loňského ročníku, na druhé místo.
Ms.Olympia 2010 Otevřít odkaz do nového okna
Soutěž v kulturistice žen, Ms. Olympia, vyhrála již pošesté Iris Kyle a dohnala tak současnou rekordmanku v počtu zlatých medailí, Lendu Murray.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 18:05 17.10.2019)