R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

MegaVideo.sk

https://megavideo.sk otevírá se do nového okna Zábavné videá
Dobre nabrúsený nĂ´ž Otevřít odkaz do nového okna
S touto brúskou nabrúsite ostrie noža neuveriteÄžným spĂ´sobom. PoÄžahky ním potom pokrájate aj noviny na tenké pásiky. Príspevok Dobre nabrúsený nĂ´ž zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Ako si vyrobiť drevenný zámok Otevřít odkaz do nového okna
Chlapík si doma vyrobil reálnu kópiu zámku. Nebolo by na tom nič zvláštneho, keby si to všetko nevyrobil z dreva! Príspevok Ako si vyrobiť drevenný zámok zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Kreatívne umenie zo sadry Otevřít odkaz do nového okna
Šikovný umelec použije netradičnú techniku pri kresbe zámku. Na papier nanesie sadru sivú, ktorú postupne tvaruje a modeluje pokým sa z toho nestane zaujímavý 3d obraz zámku. Príspevok Kreatívne umenie zo sadry zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
ReactTable – interaktívny stĂ´l na tvorbu hudby Otevřít odkaz do nového okna
ReactTable síce už dnes oslavuje 13 rokov, no napriek tomu stále pĂ´sobí ako moderný nástroj na tvorbu hudby. Hodí na rĂ´zne spoločenské podujatia, nakoÄžko dokáže zabaviť na dlhú dobu množstvo Äžudí. Má jednoduché ovládanie,ktoré pochopí po krátkej dobe aj menej vyspelý jedinec. Príspevok ...
Fretka ukáže svojmu majiteÄžovi svoje mláďatá Otevřít odkaz do nového okna
Fretka ťahá svojho majiteÄža smerom k svojim mláďatám, aby mu ich predstavila. Keď majiteÄž odtiahne nachvíÄžu ruku, ona mu ju schytí a ťahá ho naspäť. Príspevok Fretka ukáže svojmu majiteÄžovi svoje mláďatá zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Búranie bytovky v Prešove (zrýchlené zábery) Otevřít odkaz do nového okna
Zrýchlené zábery z búracích prác bytovky na Mukačevského ulici v Prešova. Táto budova mala narušenú statiku po výbuchu plynu. Príspevok Búranie bytovky v Prešove (zrýchlené zábery) zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Ako sa robí popcorn – spomalený záber (30 000 FPS) Otevřít odkaz do nového okna
Spomalený záber na výrobu popcornu. Na popcorn nasmerovali horúci vzduch a potom vytvorili video, ktoré obsahuje neuveriteÄžných 30 000 snímkov za jednu sekundu! Príspevok Ako sa robí popcorn – spomalený záber (30 000 FPS) zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Ako si urobiť vlastnú liaheň na kuriatka Otevřít odkaz do nového okna
Jednoduchý návod na to, ako si z pár bežne dostupných vecí vyrobíte doma vlastnú liaheň pre kuriatka. Stačí mať zakúpene oplodnené slepačie vajcia, umelo-hmotnú nádobku, teplomer, ventilátor a pár hodín trpezlivosti. Príspevok Ako si urobiť vlastnú liaheň na kuriatka zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Ako reagujú mačky na uhorky? Otevřít odkaz do nového okna
Mačky zaujímavo reagujú, keď za ne položíte nenápadne uhorku tak, že si to nevšimnú. Mačky považujú uhorky na predátora a ich pudy im kážu, aby zareagovali útekom do bezpečia. Príspevok Ako reagujú mačky na uhorky? zobrazený najskĂ´r MegaVideo.sk.
Nástroj na konvertovanie videa z YouTube do MP3 Otevřít odkaz do nového okna
Youtube MP3 converter je perfektný nástroj, ktorý slúži na konvertovanie videa z YouTube do audio formátu MP3. Na výber máte aj kvalitu výstupného MP3 formátu, kde ale platí, že čím vyššia kvalita, tým viacej miesta Vám zaberie MP3 vo vašom počítači. Príspevok Nástroj na konvertovanie videa z ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 2:54 21.9.2020)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2020