R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Metalopolis

https://www.metalopolis.net/ otevírá se do nového okna Je tomu již 10 let, co kolem mě švédští GREENLEAF prolétli s razancí komety a zanechali veskrze pozitivní dojmy prostřednictvím alba „Trails & Passes“, abych je pak se stejnou rychlostí zase ztratil z dohledu.
GREENLEAF - The Head & The Habit Otevřít odkaz do nového okna
Je tomu již 10 let, co kolem mě švédští GREENLEAF prolétli s razancí komety a zanechali veskrze pozitivní dojmy prostřednictvím alba „Trails & Passes“, abych je pak se stejnou rychlostí zase ztratil z dohledu.
LEGIONS OF THE NIGHT - Darkness Otevřít odkaz do nového okna
SAVATAGE pomalu upadají v zapomnění. S přelomem tisíciletí se rozutekli do svých vlastních projektů. Jejich hudba, která vzešla z klasického heavy metalu, ale kterou vytvarovali do svébytné podoby, žije dál.
CEREMONY OF SILENCE - Hálios Otevřít odkaz do nového okna
O tom, že Slovensko má od časů raných DEPRESY opět kapelu, která výrazně překračuje jeho hranice, bylo jasno už před pěti lety, kdy CEREMONY OF SILENCE vydali prvotinu "Oútis". Znenadání se objevila kolekce...
ALESTORM, TRICK OR TREAT - Košice, Collosseum – 8. júla 2024 Otevřít odkaz do nového okna
RUNNING WILD mám rád od strednej školy doteraz. Je pravda, že to najlepšie vo svojej diskografii stvorili v rokoch 1984 – 2002 a odvtedy je to tak, že nový album našťastie vydajú iba raz za niekoľko rokov a tie dve – tri slušné skladby ...
NÁVŠTĚVNÍCI - Ztřeštěný návrat k principům tradiční francouzské komedie Otevřít odkaz do nového okna
Jinošský princ na bílém koni uhání po královské cestě za dívkou svého srdce. Vítr čechrá koňskou hřívu i dlouhé kaštanové vlasy sličného jezdce, zatímco zlaté slunce na blankytném nebi dotváří atmosféru kouzelného dne.
MASTERS OF ROCK 2024 - Výroční zasedání Agrární koMORy Otevřít odkaz do nového okna
Tak odkud to vzít tentokráte? Výroční, dvacátý ročník největšího „středněproudého“ metalového festivalu u nás si jistě zaslouží o trochu více pozornosti, než kdyby nebyl podobným způsobem kulatý.
ZNOUZECTNOST - Přejeme si ještě pár malých zázraků a podivností (rozhovor s Goldou) Otevřít odkaz do nového okna
Rozhovor s někým ze ZNOUZECTNOSTI je vždycky příležitost, jak si moc hezky popovídat, i když třeba nakonec jen po mailových linkách. Při příležitosti vydání nového alba „The End…?
OBSCENE EXTREME 2024 - Oldschoolová pitva v dešti (den čtvrtý) Otevřít odkaz do nového okna
Další den, další mladí Američané hned od desíti a další kapela, ve které hraje Aiden na bicí. BRAIN TOURNIQUET z DC odpálili Obscene přehrávkou ze svého nejnovějšího alba „.
ZNOUZECTNOST - The End...? Otevřít odkaz do nového okna
„Všechny krásy světa můžem´ vnímat,všechny krásný knížky si přečíst,všechny krásný písničky si zpívat,i když nepadá ten správný list.“(„Všechny krásy světa“) Dnešní svět stojí za čím ...
OBSCENE EXTREME 2024 - Anketní řez (část 2) Otevřít odkaz do nového okna
Druhý a závěrečný anketní článek o festivalu Obscene Extreme. Princip zůstává stejný. Přinášíme pár dalších pohledů na letošní ročník zvnějšku redakční bubliny.
REZN - Burden Otevřít odkaz do nového okna
Nesmírnou výhodou stylové škatulky s přívlastkem „post“ je její neuchopitelnost. Vlastně se do ní toho vejde poměrně dost na to, aby to jako celek příliš nedávalo nějakého valného smyslu.
OBSCENE EXTREME 2024 - Toaletní thrash párty aneb cákej, cákej! (den třetí) Otevřít odkaz do nového okna
Ráno začíná s mladou americkou bruskou DELIRIANT NERVE. Výraznou roli tu sehrává bubeník Aidan, který se poctivě rozcvičuje už dvacet minut před koncertem, kdy areál ještě zeje prázdnotou. Má při tom na sobě růžový crop top TERRORIZER a se ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 6:28 25.7.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024