R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Metalopolis

http://www.metalopolis.net/ otevírá se do nového okna Jen málo kapel dokáže nastolit tak dusnou atmosféru, jako LLNN. Je v tom až apokalyptická temnota, syrovost a intenzita. Třetí album „Unmaker“ podtrhuje vzestupnou tendenci jejich kompozičních schopností. I tady dochází k ostrému střetu hlomozných kytarových ploch a riffů, které Christian Bonnesen velmi často používá jako nástroj pro budování tlaku.
LLNN - Unmaker Otevřít odkaz do nového okna
Jen málo kapel dokáže nastolit tak dusnou atmosféru, jako LLNN. Je v tom až apokalyptická temnota, syrovost a intenzita. Třetí album „Unmaker“ podtrhuje vzestupnou tendenci jejich kompozičních schopností. I tady dochází k ostrému střetu hlomozných kytarových ...
VENOM 2: CARNAGE PŘICHÁZÍ - Béčko na páteční večer Otevřít odkaz do nového okna
Základní otázku si můžeme zodpovědět hned na začátku. Je v tomto případě lepší dvojka než jednička? Odpověď je „ano, je“. A je tomu hlavně proto, že jednička nastavila laťku velmi nízko.
KK´S PRIEST - Sermons Of The Sinner Otevřít odkaz do nového okna
KK´S PRIEST a „Sermons Of The Sinner“ reprezentují všechno to, co je na heavy metalu v roce 2021 špatně. To je základní premisa těchto řádek, která jistě zasluhuje hlubší rozbor, ale v žádném případě, a to zdůrazňuji, ...
SEX EDUCATION (třetí série) - Kde ty loňské mrdy jsou Otevřít odkaz do nového okna
Nevím, jestli se to dá nazvat guilty pleasure, ale baví MI sledovat i to, jak se prostředí teenage seriálů vyvíjí. Je to zajímavá sonda do toho, co si my starší myslíme o mladé generaci na prahu dospělosti.
TITANIC - Jeden z největších vrcholů mé hudební cesty (rozhovor s Ashokem) Otevřít odkaz do nového okna
Brněnský TITANIC stál před vydáním nové desky s tajuplným názvem „ON“ na rozcestí. Oslaben o jednoho z nejdůležitějších členů, baskytaristu Milana Hanáka, s čerstvými posilami právě u baskytary a rovněž u druhé kytary sice ...
TITANIC - ON Otevřít odkaz do nového okna
TITANIC v éře po Milanovi Hanákovi, to je něco, co si dříve bylo možno jen těžko představit. Vždyť sympatický baskytarista byl téměř synonymem téhle brněnské smečky, nakolik byl její součástí jako jediný ze všech ostatních ...
AT THE GATES - The Nightmare of Being Otevřít odkaz do nového okna
K dvom albumom, o ktoré svoju diskografiu obohatili göteborgskí titani AT THE GATES potom, čo sa vrátili na scénu, som sa rozpísal rozsiahlo (AT THE GATES - At War With Reality, AT THE GATES - To Drink From The Night Itself), tentokrát ale skúsim byť stručnejší.
Bruce Dickinson - CO DĚLÁ TENHLE KNOFLÍK? Otevřít odkaz do nového okna
Nejdřív to vypadá, že to bude opravdu prima čtení. Autobiografie frontmana skupiny IRON MAIDEN, jak ostatně hlásá i obal téhle knížky, to je jistě svátek pro každého příznivce heavy metalu obecně a Železné panny zvlášť.
NENÍ ČAS ZEMŘÍT - Ztracen mezi zaprděnou tradicí a odvahou Otevřít odkaz do nového okna
Těšil jsem se na to, že se Daniel Craig rozloučí ve velkém stylu, ale z výsledku jsem více než rozpačitý. Celkem chápu to, o co se film snaží, ale současně naprosto jasně vidím, jak moc v tom selhává.
BATMAN: THE LONG HALLOWEEN - DC má konečně něco, co se Marvelu zatím nepodařilo. Otevřít odkaz do nového okna
Na Batmana od Matta Reevese si budeme muset počkat ještě alespoň šest měsíců, ale jeho fanoušci si mohou čas čekání zkrátit velmi povedeným dvojdílným filmem. Kresleným? Samozřejmě, jakým jiným.
WALKING ACROSS JUPITER - Talk Otevřít odkaz do nového okna
Další One man projekt, který do sebe šroubuje progresivní metal a djent. Tentokráte z ruského Petrohradu. Zajímavý je hned několika odlišnostmi. Jednou z nich je koncepčnost alba, kdy je každá skladba obestavěna mluveným textem, který si autor ...
JEDNOU VETOU - Stručný průlet světovým metalem Otevřít odkaz do nového okna
V dobe pretlaku nových nahrávok je čas vyjadrovať sa stručne a k veci, grafománia je veľké zlo a jednou rozvitou vetou sa dá vyjadriť kadečo, aj to, či materiál rôznych umelcov nezaujal alebo naopak stojí za vypočutie.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 16:03 20.10.2021)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2021