R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Nábytek dnes

Nejlevnější kuchyně ano nebo ne? Otevřít odkaz do nového okna
Nejlevnější kuchyně. Pokud máte alespoň malou možnost investovat do kuchyně nějaké peníze, rozhodně to udělejte. Pokud je ale vᚠrodinný rozpočet značně omezený a novou kuchyni potřebujete, nezbývá než investovat do kuchyně, kterou můžeme označit jako nejlevnější kuchyně. Při dobrém přístupu i ...
Rohový spoj pracovní desky kuchyňské linky Otevřít odkaz do nového okna
Jak na rohový spoj pracovní desky kuchyňské linky? V kuchyni rohového tvaru se řešení problému spoje pracovní desky nevyhnete.
Vestavěné skříně Otevřít odkaz do nového okna
V případě, že potřebujete do svého interiéru zakomponovat vestavěnou skříň, budete potřebovat vědět kolik taková stojí.  Jedním z faktorů ovlivňujících cenu levné vestavěné skříne je její samotná konstrukce.
Jak nakupovat nábytek na internetu Otevřít odkaz do nového okna
A už si chcete koupit nějaký nábytek do kuchyně, nebo novou postel pro vᚠpokoj, je velmi snadné najít na internetu dostačující výběr. Pokud budete ve vyhledávání pečliví, najdete skvělých nabídek opravdu hodně...
Nábytek na míru - co je korpus (skříně). Otevřít odkaz do nového okna
Zjednodušeně by se dalo řící, že skříňka se skládá z korpusu, vnitřního vybavení (například šuplíky, nějaký drátěný program nebo jiné kování) a čelní plochy - dvířek. Skříně, které leží na podlaze, mají ještě většinou sokl, kolečka nebo pevné nožičky. Slovo korpus ale neoznačuje pouze skříně, ...
Navrhujeme interiér ZDARMA Otevřít odkaz do nového okna
Pokud chcete přiložit "ruku k dílu" a z důvodů finančních ( návrh bytového architekta není zrovna levná záležitost) nebo z důvodů vlastní realizace ( navrhovat vlastní interiér - místo, kde budete trávit spoustu času - může být jistě zajímavý věc). Přinášíme Vám několik nástrojů k navrhování ...
3D planner zdarma Otevřít odkaz do nového okna
Pokud si troufáte na návrh svého interiéru sami a ovládáte anglický jazyk, využijte online nástroj zdarma 3D planner.
Návrh interiéru.sk - zdarma Otevřít odkaz do nového okna
Jednoduchý, interaktivní, intuitivní online nástroj na navrhování 2D interiérů ve slovenském jazyce. Pro soukromé použití zdarma.
Floorplanner návrh interiéru Otevřít odkaz do nového okna
Kdo si chce navrhnout interiér vlastními silami, jistě ocení výtečného pomocníka Floorplanner. Nástroj můžete využít pro navrhování interiéru i exteriéru. Nástroj Vám pomůže si představit, jak bude vypadat Vaše kuchyně, ložnice, koupelna nebo komplet celý byt.
Jak vybrat sedací soupravu? Otevřít odkaz do nového okna
Až se budete rozhodovat o nákupu sedací soupravy, nejdříve budete muset vyřešit dvě hlavní věci:
Jak velkou sedačku? Otevřít odkaz do nového okna
Sedací soupravy jsou na trhu v obrovském výběru a provedení. Největší výběr je v sedačkách pro dvě osoby - tzv.: dvousedák.
Jaká výška sedačky je ideální? Otevřít odkaz do nového okna
Zajímá Vás, jaká je pro Vás ideální výška sedačky? (myslí se tím výška sedací části od podlahy).
Jakou konstrukci sedačky? Otevřít odkaz do nového okna
Konstrukce sedačky patří mezi její nejdůležitější části ( a to i přesto, že není vůbec vidět :-)). Právě konstrukce určuje trvanlivost a výdrž celé sedací soupravy.
Rozkládací pohovky - jsou vhodné pro každodenní spaní? Otevřít odkaz do nového okna
Jsou rozkládací pohovky vhodné pro každodenní spaní? Dříve tomu tak nebylo. Dnes jsou už k mání za rozumné peníze i takové pohovky, které přísná kriteria pro zdravé spaní bez problému splňují ...
Jaké vybrat potahy sedací soupravy? Otevřít odkaz do nového okna
Potahy tvoří na rozdíl od vnitřní konstrukce viditelnou část pohovky. Kvalita potahu (estetická i fyzikální) velmi ovlivní výsledný dojem sedačky. Na jejím výběru si proto dejte obvzláště záležet!
Design nábytku | Zlatý řez Otevřít odkaz do nového okna
Zlatý řez - latinsky sectio aurea - je poměr cca 1,618. V umění je považuje za ideální proporční poměr mezi různými délkami. Zlatý řez vznikne rozdělením vzdálenosti dvou bodů (úsečky)...
Jak vybrat materiál pro Vᚠnábytek? Otevřít odkaz do nového okna
na této stránce se dozvíte stručně o materiálech používaných při zakázkové výrobě nábytku. Informace o materiálech budou stručné a psané s ohledem na koncového zákazníka - na Vás.
Dýha | Co je dýha? Otevřít odkaz do nového okna
Dýha je slabá vrstva vyrobená z masivního dřeva. K dispozici v tlouškách 0,3 až 5mm.
MDF | Co je MDF? Otevřít odkaz do nového okna
MDF = medium density fibreboard. MDF desky mají objemovou hmotnost okolo 800-900 kg/m3. Mají velmi jemnou, homogenní strukturu.
Dřevotříska | Co je dřevotříska? Otevřít odkaz do nového okna
Dřevotříska dřevotříska - technické označení DTD. Vyrábí se slisováním rozdrceného materiálu pomocí formaldehydových pryskyřic.
Lamino | Co je lamino? Otevřít odkaz do nového okna
Lamino desky Lamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů od různých výrobců.
Laminát | Co je laminát? Otevřít odkaz do nového okna
Lamináty se používají již desítky let. Za totalitního režimu byly k dostání v barvě světle zelené, které si určitě pamatujete třeba z pultů prodejen.
PVC folie | Co jsou foliovaná dvířka kuchyňské linky? Otevřít odkaz do nového okna
PVC folie se používá převážně pro výrobu dvířek kuchyňské linky. Kvalitní PVC folie s tepelnou odolností 120°C a odolností proti vlhkosti je přímo předurčena k použití v kuchyních.
Masiv | Co je masiv? Co je spárovka? Otevřít odkaz do nového okna
Masivní dřevo vždy bylo, je a bude nejžádanějším materiálem při výrobě nábytku. Je to pro jeho vlastnosti estetické, fyzikální a mechanické.
Biodeska | Co je biodeska? Otevřít odkaz do nového okna
Vyrábí se z listnatých i jehličnatých dřevin. Skládá se ze tří vrstev vzájemně na sebe lepených. Vnější vrstvy jsou složeny z průběžných lamel (tzn. délkově nenapojovaných) lepených po délce.
Jak vybrat dobrou postel? Otevřít odkaz do nového okna
Pokud se nechcete spokojit se spaním na letité matraci, pokud se do Vašeho těla zabodávají vyhřezlé pružiny ze zničené matrace...
Zahradní nábytek - možnosti a údržba Otevřít odkaz do nového okna
Posezení na zahradě v teplém počasí patří mezi příjemné zážitky léta. Využití venkovního prostoru pro posezení s kávou nebo při grilování s přáteli nabízí našemu žití další rozměr.
Stručná historie nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Když se lidé naučili hospodařit a začali žít v trvalých osadách, začali vyrábět i první nábytek.
Jak vybrat kvalitní matraci? Otevřít odkaz do nového okna
Pokud se ráno probouzíte nevyspalí, rozlámaní, s pocitem nepřekonatelné únavy, může to být způsobeno špatnou kvalitou Vaší letité matrace.
Jak vybrat dětský nábytek? Otevřít odkaz do nového okna
Nákup nábytku pro děti zabere hodně času při plánování. Tento proces by mohl být dokonce o něco složitější než vybavování jiných místností, protože nekupujeme nábytek pro sebe, ale pro někoho jiného: pro Vaše dítě!
Jak vybrat obývací stěny? Otevřít odkaz do nového okna
Obývací pokoj je místo, kde se scházíte s rodinou nebo přáteli. Slouží k odpočinku, zábavě, konverzaci nebo sledování TV. Obývací pokoj by tedy měl být velmi příjemný a útulný, pro návštěvy reprezentativní.
Jak vybrat vhodné rošty do postele? Otevřít odkaz do nového okna
Rošty jsou nezbytnou součástí naší postele a jsou důležité pro správné užívání a dlouhou životnost matrace. Rošty do postele mohou být plné, lakové, lamelové atp..
Stylový nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Je všeobecně známo, že český zákazník hledá nejlevnějí řešení a příliš se nestará o kvalitu nebo užitnou hodnotu. Stylový nábytek tak patří mezi ty méně prodejné.
Prof. Jindřich Halabala - významný český designér nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Jindřich Halabala (1903-1978) ovlivňoval od roku 1930 téměř dvě desetiletí jako hlavní architekt Spojených Umělecko-průmyslových (UP) závodů v Brně charakter výroby podniku.
Nábytkové kluzáky Otevřít odkaz do nového okna
U lehkého sedacího nábytku, jako jsou židle nebo křesla, je kromě pohodlného sezení vyžadováno i jejich snadné přemísování.
Výběr matrace s pomocí počítače Otevřít odkaz do nového okna
Jak vyplývá z řady průzkumů prováděných mezi spotřebitelskou veřejností, patří postele, matrace a rošty do kategorie nejžádanějších a nejprodávanějších nábytkářských výrobků.
Koupelnový nábytek "vícegenerační" Otevřít odkaz do nového okna
V současné době je velmi běžné použití více umyvadel v jedné koupelně.
Nevhodné povrchové úpravy pro dřevo v exteriéru Otevřít odkaz do nového okna
Dřevo je fantastický přírodní materiál. Pokud ale není vhodně a dostatečně ošetřeno, podléhá snadno zkáze. K tomu se používá mnoho druhů barev - lazur.
Tlumení dovírání dvířek, výsuvů, posuvných dveří.. Otevřít odkaz do nového okna
Tlumení dovírání dvířek nebo šuplíků patří dnes k naprosté samozřejmosti v moderním nábytku. Tlumení je vlastnost kování, ve které došlo v posledních letech k největšímu rozvoji.
TEAK a další cizokrajné dřeviny pro výrobu nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Ještě celkem nedávno řemeslníci zpracovávali jen dřevo, které rostlo v nejbližším okolí. Takovému dřevu se muselo přizpůsobit konkrétní opracování i druh vyráběného nábytku.
Stoly - spojové kování Otevřít odkaz do nového okna
Na správnou funkci jídelního stolu mají vliv nejen ergonomické parametry, zejména výška a velikost plochy, ale přirozeně i stabilita a tuhost celé konstrukce.
Stavba pergoly v hliněném valu Otevřít odkaz do nového okna
Ještě nemáte vlastní pergolu? Pokud vlastníte a zahradu a pergolu ne, asi budete patřit mezi vyjímku.
Zahradní jezírko a umělý potok s brouzdalištěm pro dětské nožičky Otevřít odkaz do nového okna
Kdo by nechtěl mít na zahradě vlastní jezírko nebo vlastní potok?
Jak vyrobit zahradní jezírko s umělým potokem Otevřít odkaz do nového okna
Stavba zdi a "jeskyně" probíhala klasicky zděním. Ve zdi bylo ponecháno spoustu malých otvorů k pozdějšímu osázení drobnými rostlinkami, které následně ještě trochu vylepšily vzhled.
Dřevěné sochy motorovou pilou - postup Otevřít odkaz do nového okna
Dřevěné sochy vyrobené pouze pomocí motorové pily.
Vestavěné skříně na míru - šikmý strop Otevřít odkaz do nového okna
Do místností se šikmým stropem je problém umístit kusový nábytek. Pokud chcete využít prostor, nezbývá, než objednat vestavěné skříně na míru.
Úchytky skříně - bezúchytkové provedení Otevřít odkaz do nového okna
Dvířka skříně bez úchytek mají v moderním nábytku své místo. I otevírání skříně bez úchytek může být pohodlné...
Řešení bezúchytkové otevírání - průběžný "kanálek" Otevřít odkaz do nového okna
Řešení úchytek skříně pomocí průběžných kanálků u kuchyňské linky.
Bezúchytkové otevírání horních dvířek kuchyňské linky Otevřít odkaz do nového okna
Jednoduché řešení pro dvířka kuchyňské linky. Využití pro horní skříňky.
Bezúchytkové otevírání skříně frézováním Otevřít odkaz do nového okna
Dvířka bez úchytek skříně se mohou otevírat pomocí zafrézování do hrany dvířka...
Bezúchytkové otevírání skříně pomocí P2O Otevřít odkaz do nového okna
P2O - Push-to-open. Řešení pro bezúchytkové otevírání dvířek nebo šuplíků skříně.
Bezúchytkové otevírání skříně - výsuvy s mezerou Otevřít odkaz do nového okna
Nejjednodušší řešení otevírání výsuvů skříně bez úchytek.
Pracovní deska kuchyňské linky - výměna Otevřít odkaz do nového okna
Po létech používání kuchyňské linky se opotřebení asi nejdříve projeví na pracovní desce. Pokud jste alespoň trochu zruční, zvládnete si výměnu udělat sami.
Dřevěné sochy z lipového dřeva Otevřít odkaz do nového okna
Dřevěné sochy z lipového dřeva pro dekoraci restaurace.
Rohové zásuvky nebo otočný karusel kuchyňské linky Otevřít odkaz do nového okna
Rohové zásuvky jako jedno z řešení spodních rohových skříněk kuchyňské linky.
Co je reling (u výsuvů kuchyňské linky) Otevřít odkaz do nového okna
Reling nejčastěji najdeme u výsuvů (šuplíků) kuchyňské linky. Je to vlastně takové "zábradlí", které zvýší použitelný prostor v šuplíku...
Hettich easys - bezúchytkové otevírání skříně kuchyňské linky Otevřít odkaz do nového okna
Elektromechanický systém Hettich easys pro superpohodlné bezúchytkové otevírání skříně kuchyňské linky..
Drátěné nebo klasické zásuvky do potravinové skříně kuchyňské linky? Otevřít odkaz do nového okna
S filozofií efektivního řešení kuchyňského pracoviště souvisí i ukládání potravin do potravinových skříní kuchyňské linky.
Protiskluzová podložka na dno šuplíku kuchyňské linky Otevřít odkaz do nového okna
Také vás rozčiluje při otevření šuplíku kuchyňské linky, že se nadobí nahrne k jedné straně ? - to je často provázeno nepříjemným hlukem..
Horní skříňky kuchyňské linky - otevírání huwilift Otevřít odkaz do nového okna
Zejména u kuchyňské linky nebo obývací stěny vyšší třídy, kde jsou horní skříňky vodorovné, bývají čelní plochy těchto skříněk řešeny často vcelku a jejich otevírání se provádí nejčastěji zvedáním pomocí speciálních mechanismů směrem nahoru.
Neviditelné knihovny Otevřít odkaz do nového okna
Pěkný nápad českého výrobce pro skladování / vystavování knih. Neviditelné knihovny.
Moderní pergola Otevřít odkaz do nového okna
Pergola v moderním pojetí umístěná na střeše Galerie Harfa v areálu Dinoparku.
Rostoucí židle Otevřít odkaz do nového okna
Každé dítě roste a pokud Vám záleží na zdravém vývoji dítěte, je zpravidla nutné několikrát během jeho růstu vyměnit nábytek. Tato starost odpadá pokud se rozhodnete pro nákup rostoucího nábytku (rostoucí židle).
Skládací skříně Otevřít odkaz do nového okna
Skládací skříně zajímavé konstrukce a designu.
Pes Teriér a kočky - dřevěné sochy na zakázku Otevřít odkaz do nového okna
Dřevěné sochy - pes Teriér a kočky z modřínového dřeva vyřezané motorovou pilou a dokončené truhlářskými dláty.
Skříně k zakrytí nevzhledných rozvodů v RD Otevřít odkaz do nového okna
Pro zakrytí nevzhledných rozvodů v RD bylo nutné vyrobit skříně na míru. Autorem realizace nabytek-sibera.cz.
Jak efektivně využít prostor pod dřezem kuchyňské linky Otevřít odkaz do nového okna
Jeden ze způsobů jak využít prostor ve skříňce se dřezem například kuchyňské linky...
Je lamino vhodný materiál pro koupelnový nábytek? Otevřít odkaz do nového okna
Je i není!  Trochu divná odpověď, že ano... Ono to prostě jen záleží na výrobci nábytku... Čtěte dále.
Dvě stohovatelná jednolůžka jako manželské postele Otevřít odkaz do nového okna
Jednoduchost, funkčnost a flexibilita jednolůžkových stohovatelných postelí....
Předsíňové stěny - originální řešení s otočnými skříněmi Otevřít odkaz do nového okna
Originální řešení předsíňové stěny použitím otočných skříní zajímavého designu.
Noční osvětlení - může ovlivnit lidské zdraví? Otevřít odkaz do nového okna
Článek o tom, jak souvisí noční osvětlení se stárnutím našeho organismu.
Předsíňové stěny Quasicommodo Otevřít odkaz do nového okna
Skládací předsíňová stěna z překližky s originálním designem.
Originální psací stůl Kant Otevřít odkaz do nového okna
Kant - psací pracovní stůl od Patrick Fray a Markus Boge.
Jaké dřevo používal Ötzi před 5000 lety Otevřít odkaz do nového okna
Dne 19. září 1991 došlo k fantastickému a naprosto ojedinělému nálezu. V Italských alpách ve výšce 3600 nm manželé Simonovi objevili mumifikované tělo staré více než 5300 let. U těla bylo nalezeno i spousty úlomků, nástrojů a vybavení. Ty zůstaly díky překrytí ledovcem v dobrém stavu a tak dnes ...
Google SketchUp - úžasný 3D nástroj pro návrh nábytku zdarma Otevřít odkaz do nového okna
ڞasně výkonný nástroj na tvorbu 3D objektů.
Moderní kancelářský nábytek v meziválečném období Otevřít odkaz do nového okna
V meziválečném období kolem roku 1930 se řešilo jestli bude kancelářský nábytek rámové konstrukce nebo hladký...
Konstrukce dvířek hladká a rámová Otevřít odkaz do nového okna
Jaký je rozdíl mezi hladkou a rámovou konstrukcí?
Zdravé spaní a kvalitní rošty do postele Otevřít odkaz do nového okna
Dnes už naštěstí nemusíme jako rošt využívat drátěnku a místo kvalitních matrací matrace slaměné. Při takové výbavě rozhodně nešlo o zdravé spaní.  Kvalita roštu se dnes nejvíce posuzuje dle komfortu, který zajistí zdravé spaní a případně jaká je obsluha  roštu. Zákazníkovi jsou dnes nabízena ...
Šatní skříně - jak vybrat tu správnou Otevřít odkaz do nového okna
Šatní skříně jsou naprosto nepostradatelné v každé domácnosti. Jistě, můžete používat ke skladování oblečení krabice od banánů. Bude to sice zdarma, ale co pohodlný přístup, přehledné třídění, co design vašeho pokoje?
Šatní skříně - vhodný materiál Otevřít odkaz do nového okna
Výběr vhodného materiálu na šatní skříň může ale nemusí být složitá věc. Když to zjednodušíme: pokud nemáte nic proti laminu nebo folii, berte skříně z lamina. Pokud milujete masivní dřevo a nevadí vám vyšší cena, berte šatní skříně z masivu. Pokud se o jednotlivých materiálech a jejich výhodách, ...
Šatní skříně - rozměry Otevřít odkaz do nového okna
Aby vám šatní skříně skutečně dobře sloužily, je dobré dodržet vhodné rozměry. Ty vyplývají z rozměrů vašeho oblečení. Je dobré například, aby vnitřek šatní skříně byl široký na 2 nebo 3 složená trička. Když bude široký na 2,5 trička, zbytečně budete plýtvat prostorem a také finančními prostředky. ...
Kancelářský nábytek s otočným pracovním stolem Otevřít odkaz do nového okna
Kancelářský nábytek vyrobený na míru pro zákazníka, který potřeboval pracovnu využít k dalšímu účelu. Pomocí otočného pracovního stolu vzniklo požadované místo...
Kancelářský nábytek od profesionálů Otevřít odkaz do nového okna
A už vlastníte firmu nebo malou kancelář třeba doma, budete muset vyřešit problém – jaký vybrat kancelářský nábytek. Věřte, že i dobře vybraný kancelářský nábytek výkon zaměstnance. A bez výkonných zaměstnanců vaše firma těžko bude prosperovat. Poradíme s výběrem…
Balení dárků návod Otevřít odkaz do nového okna
Balení dárků návod je určen pro úplné začátečníky. Návod pro vás zpracovala Andrea Siberová z dekorator.cz. Mohlo by Vás zajímat 3D balení dárků
Kancelářský nábytek aneb proč vás bolí záda Otevřít odkaz do nového okna
Většina lidí pracujících s počítačem tráví v sedě celou pracovní dobu. Vinou nevhodného sezení a výběrem nevhodné židle dochází ke zdravotním potížím a bolestem, zejména k bolestem krční a bederní páteře.
Šatní skříně jako součást obytných místností Otevřít odkaz do nového okna
Donedávna si lidé pod pojmem šatní skříně většinou představili v předsíni bytu nějakou malou skříň nebo pár regálů v "kumbálu". Dnes už je naštěstí na výběr mnoho řešení šatní skříně.
Dvířka kuchyňské linky vedle trouby - co dělat, aby se teplem nezničila? Otevřít odkaz do nového okna
Může se stát, že se dvířka kuchyňské linky vedle trouby časem zničí. Stačí instalovat nenápadná kovová elka a dobrý design vaší kuchyňské linky se může výrazně prodloužit...
Zdravé sezení Otevřít odkaz do nového okna
Bolesti zad a krční páteře ve velké většině případů vznikají z nesprávného sezení, nesprávného držení těla při práci..
Bojíte se nakupovat nábytek online? Otevřít odkaz do nového okna
Nákup nábytku online je pro někoho možná nepředstavitelný. Má svoje výhody i nevýhody. Výhody ale jednoznačně převyšují a nábytek online se tak stává důležitou součástí trhu s nábytkem...
Sedací soupravy - jak se u nás prodávají Otevřít odkaz do nového okna
Sedací soupravy patří k nejprodávanějšímu sortimentu na našem trhu. České sedací soupravy zaujímají pouze asi 1/3 celkového prodeje. Nejprodávanější sedací soupravy dle počtu sezení jsou trojmístné rozkládací soupravy se dvěma křesly...
Zajímejte se o materiál a konstrukční provedení sedací soupravy! Otevřít odkaz do nového okna
Dle průzkumu mezi prodejci sedacích souprav se dnešní zákazník více u sedací soupravy zajímá o termín dodání a údržbu, než o materiálové a konstrukční provedení. Rozhodující je vzhled a subjektivní pocit pohodlí a v první řadě cena sedací soupravy.
Splňte si svůj sen - pořiďte si vlastní bazén Otevřít odkaz do nového okna
Jaký bazén si pořídit? Zapuštěný či nadzemní, to je to oč tu běží. A my si dnes představíme výhody nadzemních bazénu. A hlavně důvody, proč si koupit bazén u profesionálů a ne v akci v supermarketu.
Dveře skříně - jaké vybrat? Otevřít odkaz do nového okna
Nejpoužívanější dveřní systém u šatních skříní jsou posuvné dveře nebo dveře klasické otevíravé pomocí pantů. 
Výroba adventního věnce Otevřít odkaz do nového okna
Jednoduchý návod pro vás napsala Andrea Siberová z dekorator.cz K období Vánoc neodmyslitelně patří adventní věnec. Někdo si takový raději koupí a někomu udělá větší radost, když přiloží ruku k dílu a věnec si vyrobí sám. Není to nic těžkého. Čtěte dále...
Jak vybrat barvy? Otevřít odkaz do nového okna
Módní barvy pro nábytek a vymalování místností vybírejte spíše dle toho, že vás opravdu oslovily. Je poměrně nákladné měnit barvy pokaždé, když se změní trend. Nestávejte se otroky trendů. Barvu můžete vybrat i podobnou té módní.. Více o barvách v interiéru čtěte dále...
Jaké jsou trendy barev v USA pro rok 2012 Otevřít odkaz do nového okna
  Objevte dobrodružství barvy. Vytvořte  pro Vᚠdomov jedinečné barevné odstíny. Držte krok s nejnovějšími trendy a styly. Benjamin Moore - specialista na trendy barev v USA začleňuje nové barvy do života. Jediným omezením je vaše fantazie!
Co si představit pod pojmem Skandinávský nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Skandinávský nábytek patří určitě mezi zajímavé nábytkářské pojmy. Mnozí z nás používají tento termín, ale nejsou si jisti co vlastně přesně znamená. V článku se můžete dočíst co vlastně Skandinávský nábytek znamená, jak se vyvíjí a proč je tolik žádaný u evropských zákazníků.
Nejprodávanější ostrůvková digestoř EMPIRE VIP OD 711090 Otevřít odkaz do nového okna
Pokud hledáte vhodnou ostrůvkovou digestoř, zkuste značku EMPIRE. Mezi zákazníky t-digestoře.cz se zařadila mezi nejprodávanější. Model EMPIRE VIP OD 711090 patří k nejprodávanějším ostrůvkovým digestořím vůbec..
Kupujeme nábytek on-line Otevřít odkaz do nového okna
Je těžké kupovat nábytek? Je to únavné? Bude se nový nábytek hodit do stávajícího interiéru? Nakupovat nábytek není obtížné, když budeme myslet na několik věcí...
Čalouněné postele - luxus do vaší ložnice Otevřít odkaz do nového okna
Diagnóza zní – insomnie. Dlouhodobá nespavost vede k depresi, malátnosti, zhoršená koncentrace, špatné pracovní výsledky, člověk je unavený a nevrlý.  Zahoďte léky proti depresi a bolesti do koše a pořiďte si luxusní čalouněné postele. Postel v jakékoliv podobě provází člověka od pravěku. ...
Trampolíny pro děti - co s nimi na zimu? Otevřít odkaz do nového okna
Trampolíny patří pro děti k hitům každého léta. K té správné zábavě patří trampolíny větších průměrů. Díky své velikosti se umísují výhradně ven a na zimu složené napříkad do garáže. Využijte nabídky trampolín, kde se už nepoužívají klasické šroubované spoje. Revoluční nápad výrobce dětských ...
Mohou být levné šatní skříně kvalitní? Otevřít odkaz do nového okna
Potřebujete skříň, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře koupí levné šatní skříně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup levné skříně u dlohodobě prověřeného dodavatele...
Výhody čalouněné postele Otevřít odkaz do nového okna
Jedna z hlavních předností čalouněné postele je jejich pohodlí. Čalouněné postele jsou celé měkké a tím tedy i naprosto bezpečné. Další výhody poskytuje čalouněné čelo postele...
Co nejhoršího udělat pro dřevěný zahradní nábytek Otevřít odkaz do nového okna
A už se rozhodnete k nákupu dřevěného zahradního nábytku z jakéhokoliv důvodu, počítejte s tím, že bez alespoň drobné údržby, se nábytek prostě neobejde. Uskladnění na zimu - provedení viz přiložené foto - zajistí rychlou destrukci nábytku...
5 neuvěřitelných designů zahradního nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Každý člověk potřebuje chvíli odpočinku a pohodlí, aby mohli čelit náporu každodenních starostí. V těchto chvílích si takzvaně dobíjíme baterie, abychom se cítili svěží a relaxovaní. Někteří z nás využívají k odpočinku své zahrady a posezení v zahradním nábytku.
LED osvětlení – světlo budoucnosti Otevřít odkaz do nového okna
Vybíráte zdroj do svého osvětlení? LED žárovky je ta nejlepší varianta. Jsou nanejvýš úsporné a můžete je používat víc jak 25 let...
Kvalitní zahradní lehátka klasické konstrukce Otevřít odkaz do nového okna
Pokud chcete na zahradě lenošit, relaxovat nebo se opalovat a nechcete ležet na zemi, budete potřebovat nějaká zahradní lehátka. Taková věc nemusí být drahá, když využijete lehátka klasické rámové konstrukce české výroby, která zaručuje jejich kvalitu.
Jak řezat přímočarou pilou Otevřít odkaz do nového okna
Řezání přímočarou pilou není nic těžkého. Problém může nastat při řezu třeba lamina, kde nám záleží na tom, aby řez  budoucí pohledové plochy nebyl oštípaný. Čtěte dále.
Jak zaměřit prostor například pro novou skříň Otevřít odkaz do nového okna
Zaměřit prostor pro nový nábytek zvládne asi každý. Když jde ale o milimetry, je důležitá přesnost. Pokud máte k dispozici "jen" obyčejný metr, přečtěte si následující tipy, jak postup zdokonalit.
Jak objednat nařezání dílců na skříně svépomocí Otevřít odkaz do nového okna
O tom, že si šikovný kutil dokáže vyrobit třeba vlastní šatní skříň, není třeba pochybovat. Bude k tomu potřebovat nařezané dílce. Pokud bude materiálem lamino, tak je třeba i olepit hrany. V minimálně každém okresním městě dnes prodejce truhlářských deskových materiálů tuto službu nabízí. Vždy tam ...
Skříně s posuvnými boxy na DVD, CD Otevřít odkaz do nového okna
Skříně nemusí být pouze s posuvnými dveřmi. Při výrobě na zakázku můžete objednat ve skříni i jiné posuvné části jako například mělké boxy určené k přehlednému skladování CD a DVD. Místo je v takové skříni využito naprosto na maximum a přitom naprosto přehledné.
Jak vyrobit šatní skříň s posuvnými dveřmi svépomocí Otevřít odkaz do nového okna
Pokud disponujete náležitou odvahou a trochou šikovnosti, můžete si svou skříň s posuvnými dveřmi vyrobit sami. Můžete tak ušetřit i zajímavou částku (oproti skříni objednané na míru - rozhodně ale nepočítejte, že si skříň vyrobíte levněji, než skříně seriově vyráběné. Už nakoupený materiál bude za ...
Rozebiratelný spoj skříně Otevřít odkaz do nového okna
V následucím článku se podíváme na jeden z možných způsobů jak spojit deskové díly například skříně tak, aby byly rozebiratelné. Rozebiratelné kovaní je vhodné zejména tam, kde potřebujeme spojit velké dílce a jejich klížení by bylo velmi obtížné nebo úplně nemožné. Následující způsob umožní pomoci ...
Moderní kuchyňská linka v panelovém bytě Otevřít odkaz do nového okna
Nafotil jsem pro vás proměnu panelového bytu, kde při výměně za zděné jádro došlo i na novou moderní kuchyňskou linku.
Odkud se vzaly sedací vaky Otevřít odkaz do nového okna
Sedací vaky a pytle patří jistě k fenoménu dnešní doby. Umožňují sezení takového druhu, které si můžete doladit sami (přesouváním kuličkové výplně) a tak nabízí neformální a moderní sezení. Kdo ale vynalezl sedací vak nebo kdo ho poprvé využil není úplně na 100% jasné. Více v článku...
Když úsporné žárovky, tak LED žárovky EMOS Otevřít odkaz do nového okna
Výrobci v LED žárovkách vidí budoucnost svícení, přesto někteří spotřebitelé zatím váhají. Důvodem je jejich vysoká cena. Čím více klasických žárovek máme, tím více platíme za elektrickou energii. 
Historie trampolín Otevřít odkaz do nového okna
Trampolínu můžeme definovat jako zařízení, kde je silná látka napnutá v kovovém rámu pomocí pružin. Přečtěte si více o trampolínách...
Chytrá postel, co se sama ustele. Sci-fi nebo realita? Otevřít odkaz do nového okna
Heslo španělského výrobce postelí OHEA hlásá: Jste unaveni věčným stlaním postele? Ohea je pro Vás řešením! Jedná se o postel, která se opravdu ustele sama. Pojďme se na ten zázrak podívat blíže...
3D balení dárků Otevřít odkaz do nového okna
Dnes už je v 3D vše, co se týká vizualizace. Díky "optickému klamu" může být i vaše balení dárků prostorové..
Mýtus o neškodlivosti vodou ředitelných barev při aplikaci Otevřít odkaz do nového okna
V článku se věnujeme škodlivosti nátěrových hmot při jejich aplikaci (nanášení). Je totiž velmi rozšířený mýtus o tom, že "co nesmrdí, neškodí". Opak je pravdou!
Proč jsou silnovrstvé lazury tak oblíbené? Otevřít odkaz do nového okna
Silnovrstvé lazury jsou velmi oblíbené u výrobců oken, zahradního nábytku a jiných dřevěných výrobků pro venkovní použití. I zákazníci mají cca první dva roky z výrobku opatřeného silnovrstvou lazurou radost. Takové lazury ale mohou být časovanou bombou, jejíž následek je neopravitelná destrukce ...
Předsíně a nábytek do předsíně na T-nabytek.cz Otevřít odkaz do nového okna
Předsíň již dlouhou dobu není jen část domu nebo bytu, kde obyvatelé odkládají obuv, deštníky nebo svršky, ale i prostor, kterým nejprve projde každá návštěva. Návštěvník si tak vytvoří představu o obyvatelově vkusu nebo pořádkumilovnosti. Je všeobecně známo, že lidé dají na první dojem. Je jasné, ...
Dětský nábytek na T-nabytek.cz Otevřít odkaz do nového okna
Dětská postel už dávno neslouží pouze ke spaní. Patrová postel se pomocí textilního závěsu lehce přemění na medvědí doupě, středověký hrad nebo westernový saloon poskytující svým obyvatelům útočiště před příliš realistickým světem dospělých a nabízejí tak fantastický prostor dětské fantazii a hrám..
Fialová inspirace Otevřít odkaz do nového okna
Fialová barva patří mezi barvy nejvznešenější. A to platí v přírodě i obýváku. Dle britského designéra Laurence Llewelyna-Bowena fialová barva v ložnici rozhoduje o četnosti sexu...
Jsou lepší trampolíny s ochrannou sítí umístěnou před pružinami nebo až za nimi? Otevřít odkaz do nového okna
Na zahradách jsou velmi často k vidění trampolíny. Určitě jste si všimli, že některé mají ochrannou sí umístěnou až na vnějším okraji trampolíny (za pružinami) a některé mají ochrannou sí umístěnou už před pružinami. Který systém je lepší?
Nábytek a sestavy do moderní ložnice Otevřít odkaz do nového okna
Sháníte vhodný nábytek do své ložnice? Jelikož ložnice slouží jako odpočinková místnost, kde nabýváme síly do dalšího dne, tak výběr nábytku a doplňků nesmíme podcenit.
Útulné prostředí – nábytek do ložnice Otevřít odkaz do nového okna
Ložnice patří mezi nejoblíbenější pokoje. Prožíváme zde noci plné vášně a příjemného odpočinku. Uspořádání ložnice vypovídá o nás samotných....
Skříně s posuvnými dveřmi jsou praktické Otevřít odkaz do nového okna
V současné době se stalo trendem vlastnit skříně s posuvnými dveřmi. Je to symbol moderního vkusu každého uživatele. Posuvné dveře mají unikátní mechanismus a otvírají se horizontálním posunutím...
Na čem se dříve spalo Otevřít odkaz do nového okna
Postel je dnes byznys. Lidé na ní vykonávají ty nejpříjemnější činnosti - a už mluvíme o spánku, relaxaci, intimitách, četbě, a v některých případech také “stolování”. To, že je postel prostorem pro tolik oblíbených činností, si velmi dobře uvědomují obchodníci. V důsledku jejich zájmu si dnes ...
Vysoce kvalitní dřevěný zahradní nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Ivan Mládek zpívá, že nejkrásnější období je patrně podzim. Podzim může být i nejvhodnější období na nákup dřevěného zahradního nábytku. Výrobci zlevňují své zboží a Vy máte možnost si za skvělé ceny pořídit komfortní dřevěný zahradní nábytek nebo zahradní nábytek z jiného materiálu jako je plast, ...
Zahradní nábytek trošku jinak… Otevřít odkaz do nového okna
„Tati ahoj! Co bys řekl tomu, kdybychom s rodinou k tobě přijeli na víkend? Nemᚠnic v plánu,“ ptala jsem se v telefonu tatínka, který žil na vesnici v domečku už úplně sám. Maminka nám totiž před rokem zemřela na náhlou srdeční příhodu a tatínek ani za nic nechce slyšet o tom, že by se ...
Není postel jako postel Otevřít odkaz do nového okna
Léto je v plném proudu, sluníčko nás hýčká svými hřejivými paprsky a vysoké teploty se nejlépe překonávají na koupališti. Ulice v Poděbradech horkem přímo sálají, asfalt se lepí na sandále a zmrzlina se roztéká už přímo na kornoutku…
Šatní skříň na oblečení? Omyl, na nářadí! Otevřít odkaz do nového okna
Manžel Honza není rozhodně žádný nagelovaný manekýn. Ne že by nebyl dostatečně hezký, ale neholduje oblekům, pomádě a ani „čisté“ práci třeba za počítačem. Je řemeslníkem celou svojí duší.
Ubytování Chorvatsko - jiný kraj, jiný mrav Otevřít odkaz do nového okna
Po dlouhé době jsem si udělala čas na dovolenou s rodinou. Manžel pracuje jako učitel matematiky a fyziky na střední škole, proto má letní měsíce volno a může se věnovat našim dětem. Dcera i syn teď procházejí pubertou a tak je máme v tomto období rádi pod dohledem.
I muži mají své dny aneb překvapení ve skříni Otevřít odkaz do nového okna
Musím říct, že už dlouho mě nedostalo nic tak, abych se u počítače řehtala doslova jako „kůň“. Manžel po mě pokukoval, jestli jsem se náhodou už z náporu práce nezbláznila, ale když jsem mu ukázala, o co jde, ani on neudržel kamennou tvář.
Dobrá konstrukce postele Otevřít odkaz do nového okna
Možná se stalo i Vám, koupili jste si pěknou postel, ta ale nebyla stabilní, při každém otočení vydávala vrzavé zvuky, dokonce takové, že to vadilo i sousedům v panelovém domě obvzláště v nočních hodinách. A kde je chyba? Každopádně v nevhodné konstrukci postele. Při výrobě postelí na míru jsem ...
Lesní skříň na horší časy Otevřít odkaz do nového okna
Jak jsem na své děti neměl tolik času, o to víc si nyní užívám svého prvního vnoučka Dominika. Je to „živel“, všechno ho zajímá, vše musí prozkoumat a jeho nejčastější otázkou je: „A proč?“
Není nad klasický dřevěný zahradní nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Můj tatínek nedokáže chvíli posedět. Odpočinek nezná a kutilství, zahrada jsou jeho vášní. Vymýšlí různé zlepšováky, ze kterých už ale tolik není nadšená maminka. Vždy s oblibou říkává, že jí každý tatínkův nápad stojí další vrásku na čele. A tak tomu bylo i tenkrát, když si tatínek usmyslel ...
Zahradní nábytek pro velkou rodinu Otevřít odkaz do nového okna
Tvůrci zahradního nábytku, respektive zahradní lavice, v Anglické Bedgebury garden se příliš neomezovali maximální velikostí. Nechte se inspirovat.
Diamantové kotouče nasladko Otevřít odkaz do nového okna
Letošní oslava konce roku se opravdu vydařila. Naši přátelé totiž vyzráli nad mým přítelem Matyášem. Ví, jaký je workoholik, a jak moc je „zažraný“ do své práce. Je to kutil celou svojí duší. Proto většinu dne tráví zavřený v garáži, ze které se jednou ozývá bouchání, podruhé mírné poklepávání ...
Z historie čalounických materiálů pro čalouněné postele a další nábytek - PRUŽINY Otevřít odkaz do nového okna
Každý dřevěný, kovový nebo plastový nábytek je sám od sebe mírně nepohodlný. Rozdíl mezi pohodou a nepohodou při sezení například na židli tvoří čalounění. Čalounění, jako všechny věci, prošlo dlouhým vývojem. Vylepšily se materiály i způsoby instalace, vylepšila se výdrž čalounických materiálů. ...
Baví se celá rodina – stolní fotbal pro děti Otevřít odkaz do nového okna
Trh nabízí stolní fotbal pro děti v mnoha velikostech, tvarech a cenách od několika výrobců. Druhy zábavy a možností, existuje mnoho: od malých domácích zápasů v místě nebo v práci či u mohutných stolů na velkých turnajích, které se konají v barech a zábavních centrech.
Z historie čalounických materiálů - tvarovací a výplňové materiály Otevřít odkaz do nového okna
Samotné pružiny by v čalouněném nábytku neodvedly úplně tu správnou práci. K vytvoření pohodlné plochy pro sezení nebo ležení je třeba ještě dalších materiálů. V historii jimi byly žíně, různé trávy, peří, koudel a třeba i kukuřičné listy nebo sláma...
Z historie čalounických materiálů - tkané textilie Otevřít odkaz do nového okna
Z hlediska klasických čalounických materiálů byly v minulosti používány pouze textilie vyrobené z rostlinných nebo živočišných vláken. Byly to tradiční potahové epingle, rypsy, gobelínové tkaniny atd...
Pohoda, klídek, lehátko (zahradní) … Otevřít odkaz do nového okna
Miluji léto! Nejen, že se nemusíme ven nabalovat jako „pumpy“, ale začíná čas dovolených a relaxace. A když už dovolená skončí, jsou tu pořád slunečné víkendy, o kterých se dá jet na chalupu. Pro naši rodinu takové víkendové stěhování na nedalekou chalupu znamená klid, pohodu, relax, žádné ...
Jak plánujeme výlety - trampolíny nebo zvířátka? Otevřít odkaz do nového okna
Za okny je ještě sníh, teploty pod nulou, ale naše rodina začíná plánovat jarní, letní výlety a dovolenou. Záměrně říkám, že celá rodina, protože nᚠsyn Dominik se na výběru dovolenkových míst chce také podílet. A proč vlastně ne? Alespoň se o to více těší a nemusíme celou cestu s manželem ...
Polyratanové květináče - elegantní řešení pro vaši zahradu Otevřít odkaz do nového okna
Polyratanové květináče se v dnešní době dají pořídit krásné kousky, které se mohou bez nadsázky stát dominantou vaší zahrady nebo bytu nebo potěšit vaše přátele či příbuzné. Výhody umělého ratanu jsou zřejmé...
Korálky, kam se podívášâ€Ś (i ve skříni) Otevřít odkaz do nového okna
Je to několik měsíců, co jsem totálně propadla vášni jménem korálky. U nás doma to teď vypadá, jako by k nám dopadla bomba s milionem korálků. Mně to ale nevadí, alespoň při vyrábění bižuterie mám na výběr. Za to manžel to nese těžce…
Úsporné LED osvětlení i v digestoři Otevřít odkaz do nového okna
I v digestořích se myslí na úsporné osvětlení. Klasické nebo halogenové osvětlení (20-25W) se může nahradit LED osvětlením s příkonem pouhých 1,8W!...
Proč je cvičení na trampolíně pro nás tak přínosné? Otevřít odkaz do nového okna
Zahradní trampolíny se každým rokem stávají populárnějšími. Trampolíny kupují rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti byly přes léto fit. Stále málo lidí ale zná fakta o zdravotních výhodách cvičení na trampolíně, které je mezi odbornou veřejností považováno za pravděpodobně nejúčinnější formu ...
Sedací vak CRAZYBAG - recenze Otevřít odkaz do nového okna
Sedací vaky neboli pytle nabízejí pohodlné, moderní, neformální sezení. Přinášíme pro vás recenzi sedacího pytle CRAZY BAG, který za dostupnou cenu nabízí italský design a je vhodný i ven třeba k bazénu...Čtěte více...
Hloupí lidé a trampolína - vražedná kombinace Otevřít odkaz do nového okna
Jistě uznáte, že trampolína je skvělá věc. Ideální pro zdravý pohyb, spalování tuků apod. Co se ale stane, když se při skákání na trampolíně nedodržují základní bezpečnostní pokyny, můžete vidět na kompilaci níže....
Otevřít odkaz do nového okna
Trampolína určitě patří na každou správnou zahradu, kterou obývají děti. Na trhu se letos objevilo nové provedení už zavedené značky CRAZYJUMP. Oproti loňskému provedení (2012) obsahuje řadu vylepšení. Níže zjistíte, co Vás čeká po koupi trampolíny CRAZYJUMP - model 2013.
Nebezpečná trampolína s ochrannou sítí Otevřít odkaz do nového okna
Ne každá trampolína je bezpečná. Časopis Dtest upozornil na nebezpečnou trampolínu značky TX TEB dováženou z Číny.
Jak vybrat trampolínu Otevřít odkaz do nového okna
Trampolíny a skákání na trampolínách patří mezi základní dětské zábavy. Je to veselé a přitom zdravé. Skákání na trampolíně by ale mělo být především bezpečné. Jak vybrat tu správnou a bezpečnou trampolínu se dozvíte dále...
Skříně s posuvnými dveřmi jako vhodné řešení šatní skříně Otevřít odkaz do nového okna
Při řešení otázky vhodné šatní skříně narazíte na základní otázku: skříně s posuvnými dveřmi nebo raději klasické otevírání? Skříně s posuvnými dveřmi jsou určitě vhodnější tam, kde potřebujete šetřit místo...
I akvária jsou součástí vybavení a nábytku Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní době je při vybavování domácností i komerčních prostor nábytkem, kladen zvýšený důraz na designovou dokonalost všech součástí vybavení. Každá součást vybavení má stanovené přesné místo a všechny díly musí dokonale ladit. Součástí vybavení jsou v mnoha interiérech také akvária. Ty dáváme ...
Poradíme jak vybrat tu správnou digestoř Otevřít odkaz do nového okna
Aby vám digestoř fungovala k vaší radosti, je třeba vybrat tu správnou. Poradíme vám jak na to...
Odsavač par vybírejte nejen očima, ale i ušima! Otevřít odkaz do nového okna
Pokud rekonstrujete vaše bydlení, určitě se těšíte na výsledek. Mnoho knih by se ale mohlo popsat příběhy o zklamáních se řemeslníky odborníky nebo stavební firmou. Vždy je třeba o problému něco vědět a nenechat se tlačit do budoucích problémů. To vše platí i o odsávání nežádoucích pachů při ...
Umělé květiny pro trvalou krásu Otevřít odkaz do nového okna
Svůj domov si zkrášlujeme dle svého estetického cítění, inspirací jsou nám různé katalogy o bydlení, návštěva u souseda – snažíme se své bydlení, co nejvíc zútulnit. V současné době prožívají svou renesanci umělé květiny. Jak je to možné? Nenáročná údržba, krásný design, od živých květin jsou ty ...
LED vánoční osvětlení venkovní | Vánoční svítidla i na stromeček Otevřít odkaz do nového okna
Světlo provází lidstvo od nepaměti, a zejména o vánočních svátcích se snažíme o co nejpěknější nasvícení obytných nebo firemních prostorů včetně vánočního stromečku. Nabídka vánočních světel je obrovská. Češi nový typ ekologického a vánočního osvětlení již dávno ocenili a používají ho k nasvícení ...
Vánoční světla i na stromeček / LED světla Otevřít odkaz do nového okna
Ochrana životního prostředí nám nesmí být lhostejná ani o Vánocích, a proto volíme LED světla. Toužíte prožít příjemné vánoční svátky? Máme pro vás dvě rady.
LED hadice / Světelné hadice a kabely Otevřít odkaz do nového okna
Světelný kabel nebo-li LED hadice se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit.
LED světelný vánoční řetěz - jaký je nejlepší? Otevřít odkaz do nového okna
Světelný řetěz nebo-li LED řetěz se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit. Tradice Vánoc nezanikla ani v internetové době, a lidé nadále touží si tento výjimečný ...
Jaké vánoční dekorativní osvětlení? Otevřít odkaz do nového okna
Světelný kabel nebo-li LED hadice se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech a určitě patří mezi dokonalé vánoční dekorativní osvětlení, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit. Tradice Vánoc nezanikla ani v ...
Vánoční stromeček-Vánoční strom-Vánoční stromek-skvělá tradice Otevřít odkaz do nového okna
Ohlédneme-li se do historie, tak zjistíme, že zvyk zdobení vánočního stromečku je nedávný a dostal se k nám z německy mluvících zemí teprve v 18. století.  Podle brémské kroniky již v roce 1570 tovaryši obcházeli domy svých členů a zvali je na vánoční besídku, kde v sále uprostřed stál vánoční ...
Nevýhody a výhody skleněného nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Moderní interiér bytu či domu, je těžké si představit bez stylového nábytku.
Vánoční světýlka vesele blikají o Vánocích Otevřít odkaz do nového okna
Skoro v žádné české domácnosti o Štědrém dni nechybí stromeček okrášlený vánočními světýlky. A kdo si tradici zdobení vánočního stromečku vymyslel? To se přesně neví, ale uvádí se i jméno opata Kolumbána z Luxeuilu, který žil v 6. století.
Proměna dřeva na zahradní dekoraci - kozu Otevřít odkaz do nového okna
Každý předmět má svůj příběh. A je tomu také i s každou zahradní dekorací. Nejlepší příběh bude mít dekorace na zahradu vyrobená vlastními silami...
Jak můžeme podpořit dětskou kreativitu a hravost? Otevřít odkaz do nového okna
Od malička se snažíme u dětí rozvíjet fantazii, tvořivost, jemnou motoriku, trpělivost, učíme je poznávat barvy, geometrické tvary, číslice, zvířata a hlavně vůli k dokončení díla
Manželská postel se 4200 pružinami pro prince a vévodkyni Otevřít odkaz do nového okna
I členové královské rodiny potřebují někdé spát. Princ Wiliam a vévodkyně Kate si objednali stejnou manželskou postel jako v prvních letech manželství. Postel dokonce vyrobí stejná firma.
CATA C GLASS Halogen - pevné plechy, silné motory, kvalitní dílenské zpracování! Otevřít odkaz do nového okna
Komínová digestoř C GLASS Nerez Halogen 900 patří mezi nejoblíbenější modelové řady digestoří. C Glass je novinkou na T-digestore.cz za super cenu. C Glass vyniká pevnými plechy, silnými motory a kvalitním dílenským zpracováním. Hledejte v kategorii: kuchyňské digestoře.
Co je stupeň krytí u vánočního osvětlení Otevřít odkaz do nového okna
Přichází důležité období Vánoc a s tím se blíží naše potřeby dekorovat naše bydlení krásným osvětlením, které atmosféru Vánoc výborně doladí. A už jsou naše důvody k nákupu osvětlení zpříjemnit si interiér nebo potřeba vidět závistivé pohledy sousedů, je třeba zakoupit takové osvětlení, které v ...
Nůžkové stany pro jistotu v deštivém počasí Otevřít odkaz do nového okna
Nůžkové stany, jak je patrné z naší nemalé nabídky, nabízíme v nízké cenové relaci. Tato skutečnost je příznivě vnímána nejen soukromníky, ale i pořadateli různých sportovních, firemních akcí a večírků. A my se ptáme, proč stále někteří zájemci o nůžkové stany navštěvují půjčovny, když mohou ...
Zahradní párty stany - luxus dostupný pro každého Otevřít odkaz do nového okna
Pokládat otázku, zda rádi trávíte volný čas se svými přáteli je zbytečné. Češi si velmi oblíbili grilování a popíjení s rodinou nebo sami se sebou. Jen to vrtkavé počasí, to nám občas ztrpčuje život.  V dřívějších časech si lidé na soukromé a firemní akce zapůjčovali zahradní párty stany za nemalý ...
Úprava levného zahradního párty stanu Otevřít odkaz do nového okna
V hypermarketech jsou v sezóně dostupné extrémně levné párty stany. Nízká cena ale odpovídá kvalitě. Pokud se rozhodnete takový párty stan zakoupit, čekají Vás v každém případě potíže. Jednu vám pomůžeme odstranit.
Můj pohled na zahradní dekorace ze dřeva Otevřít odkaz do nového okna
Již delší čas si všímám, že ke chvále našich spoluobčanů -majitelů zahrad a jiných nemovitostí, vidím před domy stále více zahradních dekorací jiných než sádrobetonové koule či pokroucené železo o kterém i  sám autor mluví potichu. Tyto pseudo- zahradní dekorace oku nepříliš lahodící pak nazývá ...
Jaké obývací stěny jsou moderní? Otevřít odkaz do nového okna
Zasedla rodinná rada a přemýšlíte o nákupu moderní obývací stěny, nebo máte doma neforemný nábytek po babičce? Dokonalou inspiraci naleznete v našem internetovém obchodě, kde nabízíme obývací stěny v nízké cenové relaci. Seznamte se v klidu s naší nabídkou, kde si dovolujeme upozornit na působivou ...
Obývací sestavy na rok nebo na 20 let? Otevřít odkaz do nového okna
Toužíte po trendy obývací sestavě? Jak je patrno, tak s příchodem velkých plochých televizních obrazovek se změnil i ráz obývacího pokoje. Dnešní moderní design využívá prvky minimalismu, čistých linií se zaměřením na výrazné detaily. Vzdušnost, úsporný styl, variabilita se těší obrovskému zájmu a ...
Fotogalerie obývacích stěn - nejlepší inspirace Otevřít odkaz do nového okna
Nábytek neodmyslitelně patří do každé domácnosti a měl by nám ve všech směrech vyhovovat. Obývací pokoje fotogalerie – v našem internetovém obchodě naleznete obrovské množství nábytkových modulů, kde soustředíme pozornost na kvalitu ověřenou zákazníky. Sháníte kvalitu a moderní nadčasový design ...
Nakupujte levně i obývací stěny! Otevřít odkaz do nového okna
Změna je život, a proto si Češi s oblibou pravidelně přestavují nebo doplňují své obývací pokoje. Ano, jak je patrné z naší nabídky, tak obývací stěny za poslední roky prošly obrovskou proměnou. Nabízíme luxusní, ne-li přímo nadčasové designy. Obývací stěny levně – snažíme se udržet své ceny v co ...
Když obývací pokoj, tak moderní... Otevřít odkaz do nového okna
Moderní obývací pokoje Jako každý rok, tak i v letošním roce se spousta z vás chystá na zvelebování svého domova. Nejen v módním průmyslu, ale taktéž v bytovém se sledují barevné trendy v oblasti designu. Co vyzdvihuje letošní módní styl? Harmonii v rovnováze a cit s vášní. Harmonie v rovnováze ...
Nábytek do obývacího pokoje - vítězí design i praktičnost Otevřít odkaz do nového okna
Nábytek do obývacího pokoje Zařizujete si byt nebo dům? Nábytek do obývacího pokoje – tady bychom mohli začít a hned od začátku se vyvarovat chyb, které při zařizování svého interiéru dělá většina Čechů. Vhodně vybraný nábytek musí korespondovat i s barvami stěn a bytovými doplňky. Samovražda ...
Dílenský nábytek a my Otevřít odkaz do nového okna
Mnozí z nás oplýváme nadšením, kreativitou, touhou koumat a v neposlední řadě máme dvě zlaté “české ručičky”. Jako správní kutilové se však neobejdeme bez svého království. Pokud nechceme soupeřit se svěrákem přidělaným na starém rozviklaném kuchyňském stole, nemusíme zoufat. Buď si dílenský ...
Když si není kam sednout aneb Vybíráme zahradní nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Procházka v parku, dýchání čerstvého vzduchu a spálení pár tisíc kalorií. Někdo by řekl ideální výlet. Jiní si ale rádi odpočinou, posedí a dají si svou svačinu, k tomu ideálně poslouží trávník, pro nás náročnější pak parková lavička. V tomto článku se podíváme na výběr části městského mobiliáře, ...
Když novou kuchyň, tak i novou digestoř! Otevřít odkaz do nového okna
Kuchyňské digestoře – nezbytný doplněk v každé domácnosti. Nemoderní a nefunkční odsávače par jsou už naštěstí minulostí. Dnešní trh nabízí obrovské množství kvalitních výrobků. V našem internetovém obchodě naleznete přehlednou nabídku zboží za skvělé ceny. Nabízíme digestoře s možností odtahu ...
Odsavače par - kvalitní odsávání především Otevřít odkaz do nového okna
Klasické, komínové, rohové, vestavné, podvěsné a další odsávače par naleznete v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem. Tyto výrobky jsou velmi kvalitní – silný výkon a tichý hod a navíc i působí velmi esteticky díky modernímu designu. Stále platí pravidlo, čím je kuchyň větší, tím ...
Umělé květiny trvale ozdobí každý interiér Otevřít odkaz do nového okna
Umělé květiny Zařizujete nové bydlení? Umělé květiny – tady bychom dnes mohli začít, nebo tato dekorace prožívá svou renesanci. Ano, živé květy jsou působivé a dokonalé, ale je s nimi spoustu práce s nejistým výsledkem.
Jaké osvětlení pro párty stan? Otevřít odkaz do nového okna
Blíží se narozeninová párty, párty stan už máte a přemýšlíte o jeho dekoraci? Nejlepší dekorací pro párty stan je vhodné osvětlení. Obvzláště pokud se narozeninová párty bude konat ve večerních hodinách. Vhodné párty osvětlení vaši párty doslova rozsvítí!
Když párty stan, tak klasický nebo nůžkové konstrukce? Otevřít odkaz do nového okna
Asi není třeba popisovat k čemu párty stan slouží. Už jste určitě prožili okamžik, kdy jste na párty, počasí se zkazí a párty končí. Je to zbytečné! Párty stany jsou cenově dostupné a poskytují jistotu dobrého počasí. Když už víte, že potřebujete párty stan.. nabízí se otázka, jestli jsou lepší ...
Proč ohrozit skvělou párty tím, že nebudu mít nůžkový stan Otevřít odkaz do nového okna
Prosluněná a uvolněná atmosféra panuje na každé zahradní slavnosti nebo firemním večírku pořádaném pod širým nebem. Podobná akce se v dnešní moderní době neobejde bez kvalitního nůžkového stanu.
Párty stany poslouží v každém ročním období Otevřít odkaz do nového okna
Jaro, léto, podzim i zima vám nebude vadit s kvalitním párty stanem. Proč stále utrácet v půjčovnách velké peníze, když si můžete pořídit párty stan ve vhodné velikosti za skvělou cenu? Kde? Stačí si zapamatovat T-zbozi.cz.
Jak vybrat párty stan Otevřít odkaz do nového okna
Už od pradávných dob hledá člověk útočiště. Nějaké místo, kam neprší, nefouká vítr - suché místo, kde se bude cítit dobře. Pro trvalé bydlení si postaví domeček. Co ale dělat, když potřebujeme ochranu před počasím pouze na nějaký čas? K takovému účelu jsou naprosto ideální párty stany - párty stany ...
Bezúdržbový zahradní nábytek? Jde to! Otevřít odkaz do nového okna
Mezi zahradní nábytek, který je naprosto bezúdržbový patří plastový zahradní nábytek. Další výhodou je výborná cenová dostupnost. Plastový zahradní nábytek určitě není tak hezký jako například dřevěný, má ale své příznivce...
Komínové digestoře pro každou hospodyňku skladem Otevřít odkaz do nového okna
Komínové digestoře Většina hospodyněk sní o velké kuchyni s velkým úložným prostorem, pěkným sporákem a myčkou s východem do zahrady plné zeleně. Ruku v ruce s tímto přáním jde i odvětrání výparů a pachů při vaření, pečení a smažení. Ve vybavení kuchyně by neměl chybět, odsavač par.
Kvalitní kuchyňská digestoř a z kuchyně je ráj Otevřít odkaz do nového okna
Kuchyňské digestoře Kuchyň je ráj hospodyněk, kde se setkává s celou rodinou. A kuchyňské digestoře, které odsávají pachy a výpary patří bez diskuse do každé kuchyně. Nejde jen o funkční prvek, ale o originální designový prvek.
Odsávejte kvalitně - odsavače par pro každého Otevřít odkaz do nového okna
Odsavače par Jak si vybrat vhodný odsávač par?  Je to složité, když trh nabízí široké spektrum tvarů, typů, materiálů, barev i kvalit. Rozlišujeme dvě varianty – odtahový nebo recirkulační, které nepotřebují vývod z domu ven, nebo vzduch vyčistí a vrátí zpět do kuchyně za pomocí vyměnitelného ...
Sprchové baterie, masážní panely pro vᚠdokonalý relax Otevřít odkaz do nového okna
V případě, že máte v plánu rekonstrukci koupelny nebo jen toužíte udělat něco pro sebe, měli byste přemýšlet o správném výběru sprchové baterie. Dokonalá sprcha určitě přispěje k vašemu dobrému pocitu.
Kvalitní nábytek do koupelny od Lebon s.r.o. Otevřít odkaz do nového okna
Firma Lebon s.r.o. byla založena už v roce 1996. Specializuje se na výrobu koupelnového nábytku včetně návrhu.
Plastový zahradní nábytek za skandální ceny Otevřít odkaz do nového okna
Plastový zahradní nábytek Plastový zahradní nábytek – odpočívejte pohodlně a levně. To je stručná charakteristika tohoto typu inventáře. Mnozí lidé nechápou, proč je stále o plast takový ohromný zájem. Vysvětlení je jednoduché. Plastový zahradní nábytek má originální design, je lehce přenosný, ...
Hodinový manžel - pouze kladné reference Otevřít odkaz do nového okna
Hodinový manžel Praha Hodinový manžel Praha! Konec hádek, kdo smontuje nábytek, který má za tři dny dorazit. Lenivého manžela či přítele pošlete k šípku a domů si pozvěte odborníka. Hodinový manžel Praha vám za velmi rozumnou cenu smontuje nový nábytek, přitluče v ložnici polici na zeď.
Největší expozice dveří Sapeli v Jihočeském kraji Otevřít odkaz do nového okna
Věděli jste, že Sapeli je vůbec největším a také historicky nejstarším českým výrobcem dveří a zárubní? Taková informace znamená jediné: dveře budou kvalitní, budou mít dokonalý design, na výběr bude nepřeberné množství dekorů, druhů výplní a podobně. Nevěříte?
Když mobilní dům, tak od Mobilheim Plzeň! Otevřít odkaz do nového okna
Chcete bydlet ve vlastním nebo nemáte kde trávit víkendy a peněz vám nezbývá? Pořiďte si mobilní dům a užívejte života.
Nový nebo starý byt, to je to oč tu běží Otevřít odkaz do nového okna
Nastal čas, kdy se začínáte poohlížet po vlastním bydlení. Někdo vám říká, že je lepší jít do nového bytu, někdo zase nedá dopustit na koupi staršího bytu. Jak se tedy správně rozhodnout? Jednou z cest je ptát se u odborníků a zapojit zdravý selský rozum.
AZtechnika.cz - specialista na bazény a dětská hřiště Otevřít odkaz do nového okna
Pokud máte děti, jistě nám dáte za pravdu, že nejraději tráví čas zábavou na zahradě, na dětském hřišti. V případě, že vlastníte bazén, máte vyhráno. Děti budou zaručeně spokojené. Potřebujete pořídit dětské hřište nebo bazén? Potřebujete pomoci s údržbou stávajícího? Využijte služby ...
Zahradní domky - když potřebujete na zahradě suché místo Otevřít odkaz do nového okna
Už od pradávna lidé řešili problém - kam složit hlavu, kam uložit potraviny a jiný materiál při nepříznivém počasí. V naší moderní době řešíme i více odpočinek. Potřebujeme zahradní domy, zahradní altány, přístřešky na auta. Kde takové věci sehnat? Doporučujeme webové stránky ...
Špičkové digestoře skladem Otevřít odkaz do nového okna
Komínové digestoře Bez odsavače par se žádná moderní domácnost neobejde. Máme tady 21. století a kuchyň se stala srdcem každé domácnosti, kde se nejen vaří, ale i schází celá rodina. A v bytě nebo domech, kde je kuchyně součástí otevřené obytné zóny, tak je pořízení digestoře nezbytné.
Když komín, tak nerezový - pouze samé výhody! Otevřít odkaz do nového okna
Potřebujete postavit komín? Jaký, za kolik, jak rychle? Jako nejvýhodnější se jeví stavba komínu z nerezu - takový komín je levný, bezpečný, dlouho vydrží a jeho stavba trvá jen chvilku!
Nejvýhodnější nákup nemovitosti - dražba Otevřít odkaz do nového okna
Toužíte po novém bydlení a nemáte finance nazbyt? Využijte služby portálu nemovitostí www.drazba-nemovitosti.com. Nejvýhodnější cesta jak pořídit nové bydlení je nákup nemovitosti v dražbě. Stránky www.drazba-nemovitosti.com jsou specialisté na dražby - vyzkoušejte!
Mobilní domy pro zájemce o levné a rychlé bydlení Otevřít odkaz do nového okna
Chtece bydlet rychle, kvalitně a přitom levně? Jste tu správně! Na portálu Mobilní domky se dozvíte jak na to.
Kulečníkové stoly - ideální je mít vlastní Otevřít odkaz do nového okna
Kulečníkové stoly Kulečníkové stoly! Zajímáte se o kulečník? Tato stolní hra není jen sport, ale i ohromná zábava, u které zažíváte napětí. Pro spoustu lidí je to relaxace a velký koníček či dokonce životní vášeň. Kde vznikla tato úžasná stolní hra? V Anglii ve 12. století, ovšem nehrála se na ...
Elektrické nářadí za dobré ceny na Dobré ceny.cz Otevřít odkaz do nového okna
A už jste kutil nebo profesionál, budete potřebovat nářadí. Chtěl bych vám doporučit obchod Dobré ceny.cz. Nabízejí veškeré nářadí za opravdu dobré ceny. Vyzkoušejte! Nabídka je opravdu široká - ochutnávka jen co se elektrického nářadí týká: Aku nářadí, Brusky, Drážkovací frézy, Elektrické pájky, ...
Jak sestavit nůžkový párty stan - návod Otevřít odkaz do nového okna
Přinášíme podrobný návod na sestavení párty stanu - nůžkový typ. Dodržte tyto pokyny a stan vám bude sloužit dlouhá léta! Vyberte nůžkové stany - vše skladem! Do 2 dnů u vás!
Když sedací soupravu, tak kvalitní zboží Otevřít odkaz do nového okna
Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro nákup nové sedací soupravy, tak je vhodné se poohlédnout po kvalitním zboží. Sedací souprava se stává dominantním prvkem v každém interiéru, kde fakticky udává směr. 
Hodinový manžel Praha pro vᚠklid Otevřít odkaz do nového okna
Hodinový manžel Praha Kdo to je hodinový manžel Praha? Takový zručný kutil, práce všeho druhu. Konečně nemusíte objednávat drahé firmy s konkrétní specializací. Hodinový manžel Praha – jedinečné řešení vašeho požadavku.
Nůžkové stany jedinečná nabídka Otevřít odkaz do nového okna
Nůžkové stany Toužíte po tom udělat dojem na své přátelé a uspořádat nezapomenutelnou akci i v deštivém počasí? Pak rozhodně nesmí vaší pozornosti uniknout nůžkové stany – jedinečná pojistka proti špatnému nebo příliš horkému dni.
3x3 m nůžkový stan pro malou rodinu stačí Otevřít odkaz do nového okna
Nůžkový stan 3x3 m  Sezóna grilovaní začala, a to je ten správný čas na nákup nůžkového stanu. Připravovat pokrm na ohni je sice návrat do pravěku. Ovšem opékat maso pod širým nebem v oparu omamné vůně je nejen příjemná relace, ale také dobrý důvod se setkat po práci se svou rodinou a přáteli.
Párty stany v rozměru 3x3 m - ideální pro rodinné cestování Otevřít odkaz do nového okna
Léto je tady a s ním spojené různé radovánky, jako je koupání a grilování. Pohodu nám ovšem mnohdy naruší nenadálý d隝 nebo vtíravé sluneční parsky, které nás pálí na kost.  Párty stan 3x3 m!
Párty stan 3x6 m pro dokonalé pohodlí Otevřít odkaz do nového okna
Párty stan  3x6 m K letnímu období patří rozkvetlé zahrady, bazény a párty stan 3 x 6 m. Začátek grilovací sezóny je tady. Češi milují grilovací párty s rodinou a se svými přáteli. Co je lepšího než při vlahém večeru pojídat chutné dobroty a zapíjet je lahodným vínem?
Párty stany všech rozměrů a barev SKLADEM Otevřít odkaz do nového okna
Párty stany Párty stany využijete po celý rok. Nejen, že vám skvěle zastřeší každou akci, ale spolehlivě poslouží i jako dočasné skladiště. D隝, vítr a ostré slunce již nikdy neohrozí vaší zahradní slavnost, stejně jako vaše firemní, sportovní či kulturní aktivity. Párty stany se dříve ...
Restaurování starožitného nábytku a prodej obrazů Otevřít odkaz do nového okna
Lesk a původní slávu vašemu starožitnému nábytku nebo obrazu vrátí firma Atelier Fiala, která vše restauruje původními starými postupy.  Zkušení restaurátoři bravurně opraví léty poškozený starožitný nábytek a obrazy zejména díky výborné znalosti používaných malířských technologií. Díla vám nejen ...
Jak vyrobit zahradní dekoraci - sochu kapra Otevřít odkaz do nového okna
Udělejte si i vy takovou zahradní dekoraci. Chce to trochu šikovnosti a ostrou pilu :-)
Zahradní kultivátor - bohaté příslušenství a doprava zdarma Otevřít odkaz do nového okna
Zahradní kultivátor vám spolehlivě nakypří tvrdou a udusanou půdu. Tento zahradní robot je opravdu dříč a fantasticky odvede svou práci.  Kultivátor! Malý lehce ovladatelný robot se čtyřdobým benzínovým motorem HONDA váží pouhých 9,53 kg. Zahradní kultivátor nekypří jen půdu, ale vydá za skladiště ...
Rekonstrukce bytů Brno Otevřít odkaz do nového okna
  Máte zájem o rekonstrukci bytu nebo koupelny? Firma INSEBO je velmi dobrý kandidát na zadání práce.
Soukromá inzerce realit Otevřít odkaz do nového okna
Prodáváte byt, dům, chalupu, chatu nebo pozemek? Nemáte zájem zvyšovat cenu své nemovitosti o nemalou provizi realitní kanceláře? Soukromá inzerce realit! Prostřednictvím tohoto serveru máte možnost vložit svůj inzerát na 60 nejvýznamnějších realitních portálů.
Kování na skleněné dveře Otevřít odkaz do nového okna
Firma VVSKLO s.r.o od roku 1993 nabízí komplexní služby spojené s kompletním opracováním skla včetně návrhu a realizace interiéru. VVSKLO vyrábí a prodává celoskleněné dveře, stěny, sprchové kouty atp. A pokud se zajímáte o kování na skleněné dveře a záleží Vám na kvalitě provedení a efektním ...
Jak vybrat vchodové dveře Otevřít odkaz do nového okna
Nedokážete se rozhodnout, jaké vstupní dveře budou pro Vás ty ideální? Výběr vchodových dveří nedoporučujeme uspěchat, nebo se jedná o dlouhodobou investici.
Specialista na výrobu nábytku - fa Ustohal Otevřít odkaz do nového okna
Brněnská firma USTOHAL se specializuje na výrobu kvalitních a pohodlných postelí včetně sedacích souprav.  Tento profesionální výrobce nábytku působí na českém trhu od roku 1990 a díky své vysoké odbornosti skvěle odolává konkurenci v tomto oboru.
Exkluzivní dotykové vypínače Livolo Otevřít odkaz do nového okna
Budiž světlo! A je světlo, nebo jste si pořídili exkluzivní dotykové vypínače Livolo. Toužíte po dokonalém interiéru? Tak vězte, že i vypínače mohou být působivým prvkem v každé místnosti.  Naštěstí jsou pryč doby, kdy všechny vypínače vypadaly stejně.
Mobilní domy - nový fenomén v ČR Otevřít odkaz do nového okna
Objevil se nový fenomén - mobilní domy. Tento druh bydlení je velmi rozšířený ve Velké Britanii, kde se těmto domkům říká holiday home a v letní sezóně můžete vidět i celá rekreační města. Evropané levné mobilní domky používají k rekreaci a dražší verze slouží i na trvalé bydlení.
Kamenná umyvadla aneb Dopřejte si luxus Otevřít odkaz do nového okna
Kamenná umyvadla aneb Dopřejte si luxus Kámen je přírodní materiál, který se běžně využíval již od nepaměti. A pravdou je, že tento materiál je opravdovým skvostem.
Hodinový manžel Praha je vám plně k dispozici Otevřít odkaz do nového okna
Hodinový manžel Praha je vám k dispozici, pokud očekáváte v nejbližších dnech zásilku s novým nábytkem! Hodinový manžel Praha je tady pro všechny - vdovy, svobodné matky, rozvedené a vdané ženy, podnikatelky, seniory a další, kteří si žádají službu hodinového manžela.
Vánoční osvětlení nakupte s předstihem. Vyplatí se to! Otevřít odkaz do nového okna
Vánoce milujeme a moc se na ně každý rok těšíme. Proč stále Vánoce patří mezi nejoblíbenější svátky v roce? Pohoda, klid a mír – šastné dětské oči, celá rodina je konečně znovu pohromadě.
Bezpečně v koupelně pro celou rodinu! Otevřít odkaz do nového okna
Pokud nově zařizujete svou koupelnu, pak je třeba věnovat pozornost nejen kráse, ale také celkovému pohodlí a bezpečnému pohybu. Poradíme vám, čím komfortu a bezpečnosti dosáhnete!
Sedací vaky – symbol moderního interiéru Otevřít odkaz do nového okna
Sedací vaky – novodobý fenomén mezi sedacím nábytkem. Extravagantní a přesto elegantní sedací pytle patří ke stylovému a pohodlnému bydlení. Sedací vaky najdou uplatnění v každém bytě, chalupě nebo chatě, taktéž na zahradě a u bazénu.
Bazar kancelářského nábytku - ušetříte! Otevřít odkaz do nového okna
Potřebujete narychlo vybavit svou kancelář, pracovnu či jinou společenskou místnost, kde se budou scházet Vaší klienti? Máte omezený fond finančních prostředků? Upřednostňujete zavedený bazar nábytku?
Kde si pořídit novu kuchyň v Brně? Otevřít odkaz do nového okna
Tam, kde se nabízí vysoká kvalita za rozumnou cenu! Tam, kde stojí výrobce na špici konkurence nejen v Brně, ale v celém Česku!  Tam, kde o výrobky společnosti je zájem i na rakouském, německém a švýcarském trhu - kuchyňské studio GABON.
Jaké povlečení je nejlepší do dětských postýlek? Otevřít odkaz do nového okna
Jak správně zvolit dětské povlečení? Který materiál pomůže miminkům lépe spát? Jaký vzor se dětem líbí nejvíce? Odpovědi získáte v našem článku!
Vyzkoušejte montáže nábytku od nás! Kvalita, rychlost a slušná cena. Otevřít odkaz do nového okna
Objednali jste si nový nábytek a nevíte si rady s jeho montáží? Montហnábytku – t-hodinový manžel. To je naše doporučení. Doporučený řemeslník se přímo na montហnábytku od všech výrobců specializuje - nabízí kvalifikovanou službu a možnost i práci o víkendech a svátcích.
Kamenné umyvadlo - kousek pravěku ve vaší koupelně Otevřít odkaz do nového okna
Pokud potřebujete umyvadlo neotřelého a originálního designu - volte umyvadlo z přírodního kamene. Máte jistotu, že každý kus je originál! Díky svému vzhledu a vlastnostem pomůže z vaší koupelny vytvořit neopakovatelný unikát.
Jak pečovat o kamenné umyvadlo Otevřít odkaz do nového okna
I když by se mohlo zdát, že kamenné umyvadlo je tvrdé a nezničitelné, určitě vyžaduje údržbu. Pečování o kamenné umyvadlo je jednoduché ale nutné. Jedině při správném postupu nám umyvadlo z přírodního kamene bude dělat radost celá léta.
Dětské domečky, které vaše děti zaručeně zabaví Otevřít odkaz do nového okna
Dávno je pryč doba, kdy dětské domečky nahrazovala deka přehozená přes stůl nebo větve stromu. Děti se s oblibou schovávají před zraky dospělých, sní v úkrytu své sny a vytvářejí si vlastní imaginárními svět nebo jen touží po soukromí. 
Vánoční osvětlení na Kokiskashop.cz Otevřít odkaz do nového okna
Vánoce slavíme nejen kvůli malým dětem, ale také kvůli sobě, nebo chceme nasávat sváteční atmosféru plnými doušky. A to je důvod, proč slaví Vánoce po celém světě, křesané i nekřesané. Pro zajímavost se podíváme po původu Vánoc. Křesané nechtěli uctívat lidského panovníka jako boha, a tak ...
Jak borci nakládají skříň Otevřít odkaz do nového okna
Jak specialisté nakládají skříň.. Inspirujte se!
Česká kvalita – dřevěné masívní postele Otevřít odkaz do nového okna
S ohledem na skutečnost, že trávíme v posteli třetinu svého života, nesmíme výběr postele podcenit. Kvalitní ložnicový nábytek je možné si objednat u českého výrobce Postelia, kde se specializují na postele z masivu a zdravotní matrace.
Elegantní svítidla – domácí doplňky Otevřít odkaz do nového okna
Světlo v interiéru dělá divy – jeden prostor, desítka nálad, záleží, jaké světla zvolíte a jak je rozmístíte. Trh nabízí ohromné množství svítidel. V současné době mnohá svítidla nemají pouze funkční charakter, ale bere se velký ohled na design. Interiérová svítidla prošla velkou změnou, co se ...
Co je nového ve světě obkladů? Otevřít odkaz do nového okna
Chcete si moderně zařídit koupelnu nebo předělat dle posledních trendů tu starou? Pak si nenechte ujít tento článek!  
Vánoce jsou za dveřmi! Působivé vánoční LED osvětlení Otevřít odkaz do nového okna
Vánoce – svátky míru a pohody. Každý rok se na Vánoce moc těšíme a sníme o bohatém Ježíšku. Vánoce slaví celý svět a úžasná atmosféra tohoto svátku má svůj základ ve středověku, a to díky Františkovi z Assisi, který narození Ježíše Krista nazýval svátek svátků, nebo Ježíš je pravé světlo ...
Sháníte pohodlné matrace? Ostas.cz – záruka vysoké kvality Otevřít odkaz do nového okna
Pokud preferujete vysokou kvalitu, rozumnou cenu, dopravu zdarma a rychlost dodání, tak obrate svou pozornost na společnost ostas.cz. Tento český výrobce s dlouholetou tradicí garantuje vysokou kvalitu, díky špičkové technologii a to za nejnižší cenu na tuzemském trhu. Není matrace jako matrace.
Výprodeje nábytku na T-nabytek.cz - Čistíme sklady! Otevřít odkaz do nového okna
Změna je život! Nastal ten pravý čas oživit vᚠinteriér. Nábytek – výprodej! V současné době nabízí trh neuvěřitelné množství nábytku a vám se tak nabízí neomezená možnost si luxusně a velmi levně zařídit svůj byt, chatu nebo chalupu. Na druhé straně se trápíte s tím, kde nakoupit, kde se ...
Vánoční dárky pro radost nejen v kuchyni Otevřít odkaz do nového okna
Vánoce přinášejí mnoho radostí, ale také starost se sháněním dárků.  Kde hledat inspiraci?  Češi si ohromně oblíbili různé srovnávače zboží a služeb. A pokud zavítáte na internetové stránky webu refundo.cz, tak zde naleznete nejen inspiraci pro nákup vánočních dárků, ale také získáte zpět své ...
Kvalitní spánek v kvalitní české posteli Otevřít odkaz do nového okna
Sháníte sofistikované postele v nadčasovém designu? Preferujete české výrobce? Tak to rozhodně zavítejte na portál spime.cz, kde se nalézá internetový obchod Českého výrobce značky Postelia.
Garážová vrata přímo pro vaši garហOtevřít odkaz do nového okna
Rekonstruujete nebo stavíte nový dům? Máte v hledáčku garážová vrata? Trh nabízí několik druhů garážových vrat – obyčejné dvoukřídlé vrata vyráběné zámečníkem, sklopná nebo rolovací vrata a garážová vrata sekční. 
Zakrývací plachty Otevřít odkaz do nového okna
Zakrývací plachty – nejlevnější řešení pro uskladnění auta, drobné techniky, bazénu, ale také sena, větších strojů či stavebního materiálu. Málokterá domácnost se bez zakrývacích plachet obejde. Plachty najdou své uplatnění nejen v domácnostech a na statcích, ale také v armádě, záchranných ...
REGALSISTEM -vše uspořádáno dle vašich představ Otevřít odkaz do nového okna
Potřebujete si udělat pořádek ve skladu? Nevíte, které regály jsou ideální do vašich prostor? Obrate se na odborníky. Na trhu již 17-let působí firma REGALSISTEM s.r.o. Jsou připraveni pomoci vám uspořádat věci u vás ve skladu i u vás doma.
Dřevostavba na vaše přání Otevřít odkaz do nového okna
Společnost ALFAHAUS je předním výrobcem montovaných domů a pyšní se oceněním ´Dřevostavba roku 2011´.  Co si máme představit pod pojmem montované domy, dřevostavby na klíč či nízkoenergetické domy?
Vaše kancelář v rukou odborníků Otevřít odkaz do nového okna
Chcete svůj pracovní čas trávit v přijemném a zdravém prostředí? Spojte se s odborníky s mnohaletou zkušeností, spojte se se společností myHM design,s.r.o.
Stylové půdní bydlení - reálný sen Otevřít odkaz do nového okna
Stylové půdní bydlení již nemusí být jen vᚠsen. Se stavební společností Ing.Petr Moucha se sny mění ve skutečnost. Stačí udělat první krok.
Ozdobte svá okna - dejte jim kvalitní roletu Otevřít odkaz do nového okna
Zařizujete své bydlení a toužíte po svěžím a neokoukaném vzhledu? Pokud ano, tak v tom případě není nutná drahá rekonstrukce bytu, ale postačí si pohrát s vhodnými bytovými doplňky. Začneme okny, kde si můžete pořídit atraktivní zastínění.
Stínicí technika pro vaše okna Otevřít odkaz do nového okna
Plánujete rekonstrukci bytu nebo rodinného domu? Zvažujete nákup stínicí techniky? Tak vsaďte na kvalitu ověřenou časem! Dejte přednost české společnosti, která díky vysoké kvalitě svých výrobků a širokému sortimentu více jak dvacet let odolává konkurenci. Akciová společnost SERVIS CLIMAX je ...
Kancelářské židle a křesla pro vaši radostnou práci Otevřít odkaz do nového okna
Základem každé pracovny, studovny nebo kanceláře je pohodlná kancelářská židle. Nesprávné sezení způsobuje spoustu bolestivých potíží, a proto není ideální upřednostňovat nízkou cenu před kvalitou.
Vestavěné skříně Otevřít odkaz do nového okna
Toužíte po útulném domově? Tak to si Vám dovolujeme představit firmu Šimčák, která se řadu let věnuje realizaci unikátního přímo nadčasového nábytku na míru, kde mezi největší specializaci patří výroba vestavěných skříní.
Nábytek šitý na míru vašeho bytu či domu Otevřít odkaz do nového okna
Přestože trh nabízí ohromné množství nábytkových sestav, tak není vždy snadné si vybrat vhodný nábytek. Jaký je trend v bydlení? Volné a rozsáhlé prostory, žel skutečnost je jiná a lidé bojují s každým kousíčkem místa. Každý byt či dům si žádá své.
Ratanový nábytek pro vᚠodpočinek nejen na zahradě Otevřít odkaz do nového okna
V současné době zaznamenal ohromný boom ratanový nábytek. Ratanový nábytek si své zájemce získává nejen svou vysokou kvalitou a skvělými vlastnostmi, ale také svým unikátním designem.
Kvalita a pohodlí doma i v kanceláři Otevřít odkaz do nového okna
Člověk tráví velkou část dne v práci, kde by se měl cítit stejně dobře a pohodlně jako doma. Ideálním řešením při zařizování kanceláří je vyhledat odborníky, kteří vám udělají návrh kanceláře včetně barevného vyladění.
Dřevěný kancelářský nábytek Otevřít odkaz do nového okna
Rozhodli jste se, že si oživíte svoji kancelář novým nábytkem? Který nábytek však zvolit - ten z lamina nebo ten ze dřeva?  Odborníci vám rádi poradí. Pro začátek se začtěte do našeho článku, kde najdete základní porovnání.
Elektrické ruční nářadí Otevřít odkaz do nového okna
Jste domácí kutil nebo profesionál a zajímáte se o kvalitní nářadí? Tak to rozhodně musíte zavítat do internetového obchodu jipos.cz, kde naleznete nářadí do své dílny a práce za velkoobchodní ceny.
Skákání pro radost Otevřít odkaz do nového okna
Trampolínu najdeme téměř u každého domu a začínají se objevovat i na veřejných dětských hřištích. Ptáte se, jak je to možné? Co na tom ti lidé mají? Důvod je prostý - radost. Toto cvičební nářadí má ohromně blahodárný vliv na nᚠorganismus.  Trampolíny uvolňují nervové napětí, příznivě působí na ...
Krásné jarní dny na lavičce v parku Otevřít odkaz do nového okna
Jaro se blíží a s ním ty krásné chvíle, kdy si řada z nás vezme knížku a vyrazí do parku nebo jen na svou zahradu. A není nic krásnějšího než si sednout na kvalitní lavičku, poslouchat zpěv ptáčků a ponořit se v klidu do knížky.
Zatopte si snadno, rychle a bez práce Otevřít odkaz do nového okna
Dřevěné brikety - ekologické palivo s vysokou výhřevností, které patří mezi nejekonomičtější zdroje tepelné energie v ČR. S porovnáním s plynem, elektrickou energii a fosilními palivy vám levné dřevěné brikety uspoří desítky tisíc korun za jednu topnou sezónu.
Designový nábytek nemusí být jen pro bohaté Otevřít odkaz do nového okna
Líbí se vám designový nábytek? Jenže máte pocit, že k pořízení takového nábytku je třeba hodně peněz? Máme pro vás dobrou zprávu. Na trhu jsou již prodejci, kteří vám pomohou splnit vᚠsen o designovém nábytku.
Kvalitní matrace vám zajistí kvalitní odpočinek Otevřít odkaz do nového okna
Je ráno a vy si připadáte, že jste celou noc nespali? Vaše tělo je stále unavené a celé bolavé. Jednou z příčin může být nekvalitní, proleželá matrace. Proto neváhejte a matraci vyměňte. V našem článku se dozvíte, kde kvalitní matrici koupit a ještě ušetřit.
Nový kabát pro vᚠpanelový dům či byt Otevřít odkaz do nového okna
Už máte dost vysokých účtů za vytápění? Povedlo se vám dohodnout s ostatními na zateplení vašeho panelového domu? Máte tedy vyhráno. Teď je třeba zvolit si tu správnou firmu, která vám zateplí vᚠpanelový dům za rozumnou cenu.
Dřevostavba šitá na míru Otevřít odkaz do nového okna
Máte pozemek a stále se rozhodujete, jak má vᚠdům vypadat, z čeho budete stavět? Pokud přemýšlíte o dřevostavbě, tak vám v našem článku přinášíme informace, které by vám mohly pomoci ve vašem rozhodování.
Elegantní kancelářský nábytek sluší každé kanceláři Otevřít odkaz do nového okna
Sháníte do své kanceláře nábytek, kde se snoubí elegance, styl, praktičnost a kvalita s nízkými cenami?  Tak to musíte zavítat do zákazníky oblíbeného internetového obchodu helap.cz – ohromná a přehledná nabídka výrobků, rychlá dodávka zboží.
I chlapci mají své dětské pokoje Otevřít odkaz do nového okna
Stejně tak jako dívky, i chlapci si zaslouží vkusně zařízený dětský pokoj, který se stane jejich královstvím.
Dětské království na míru vašim dětem Otevřít odkaz do nového okna
Každý z nás chce pro své děti to nejlepší. Začněme dětským pokojíčkem. Vytvořme jim malé království a nebojme se při tom oslovit odborníky z firmy P.MAX.
Regálové systémy od nás padnou do každé domácnosti či firmy Otevřít odkaz do nového okna
Vybrat regály není nikdy jednoduché, a proto doporučujeme se obrátit na firmu, která má v tomto oboru letité zkušenosti, a navíc své výrobky nabízí za velmi dobré ceny.
Kvalitní české kuchyně za dobré ceny Otevřít odkaz do nového okna
Sháníte kvalitní kuchyňskou linku? Preferujete české výrobce, kteří vyrábějí své výrobky za bezkonkurenční ceny? Tak vítejte na portálu kuchyne-cb.cz! Kuchyně České Budějovice nabízejí moderní kuchyně na míru.
Kvalitní patrové postele pro děti Otevřít odkaz do nového okna
Bojujete s prostorem v dětském pokoji? Patrová postel šetří nejen prostor, navíc mají děti tento nábytek ve velké oblibě.
Co všechno je dobré vědět o matracích Otevřít odkaz do nového okna
Některé věci v domácnosti měníme často, jiné méně. Často ale měníme ty, které to nepotřebují, ale právě matrace, které by to potřebovaly, považujeme svou životností „navždy“. V následujícím textu si povíme, proč bychom při výběru matrace měli postupovat rozvážně a nekupovat ty nejlevnější. ...
Poradíme, jak vybrat diamantový kotouč Otevřít odkaz do nového okna
Blíží se jaro a s ním krásné kutilské práce na zahradě, drobné stavby. Budete potřebovat uříznout kámen, dlaždici nebo jiný stavební materiál. Neobejdete se bez diamantového kotouče. V místním hypermarketu mají super univerzální diamantové kotouče za 50,- Kč... Opravdu si chcete zničit zdraví?
Dětská hřiště pro radost vašich dětí Otevřít odkaz do nového okna
Před námi jsou krásné jarní dny a s nimi čas strávený na zahradě a často ve společnosti dětí. Udělejte jim radost a sobě také, pořiďte si společně dětské hřiště. V našem článku najdete dobrý tip, kam na internetu zavítat.  Ideální jsou dřevěná dětská hřiště, která nacházejí své uplatnění v každé ...
Špičkový kancelářský nábytek - INEXT s.r.o. Otevřít odkaz do nového okna
Pokud sháníte kancelářský nábytek, kde se snoubí efektní design, praktičnost, špičková kvalita s dlouhou životností, tak rozhodně zavítejte na internetové stránky prodejního portálu nabytek-pro-kancelare.cz.
Dřevostavba podle vašich představ Otevřít odkaz do nového okna
Toužíte bydlet levně, rychle a ekologicky? Nenávidíte běhání po úřadech? Tak neváhejte a zavítejte na internetové stránky portálu hpdomy.cz, kde realizují nejen dřevostavby na klíč, ale také zděný dům na klíč či difuzně otevřenou dřevostavbu.
Praktický a stylový nábytek promění vaši koupelnu v útulné místo Otevřít odkaz do nového okna
Koupelnový nábytek je nedílnou součástí vybavení každé koupelny. Nepodceňujte jeho výběr, právě díky němu můžete ze své koupelny udělat útulné a zároveň stylové místo. Jaké jsou moderní trendy ve vybavení koupelen a jak vybírat vhodný koupelnový nábytek?
Nepodceňujte výběr své postele, roštu a matrace Otevřít odkaz do nového okna
V posteli strávíme až třetinu života, a tak je určitě velmi důležité vybrat si takovou, která nám bude po všech stránkách maximálně vyhovovat. Ostatně zdravý spánek ovlivňuje kvalitu celého našeho života. Jen dobře vyspaní a naladění můžeme s úsměvem zvládat všechny nároky běžných dnů.
Pergoly vám poskytnou stylové místo pro nerušený odpočinek na vaší zahradě Otevřít odkaz do nového okna
Aprílové počasí si s námi sice právě trochu pohrává, ale přesto je tu už definitivně jaro a hezké teplé počasí brzy převezme svou vládu. A s ním začíná i sezóna venkovního posezení, grilování a užívání si slunečních paprsků. Před nimi je ale třeba se mít kam schovat, všeho moc totiž škodí. Ideálním ...
Domovní čistírna odpadních vod Otevřít odkaz do nového okna
Vlastníte dům, který není napojený na kanalizaci? Tak to musíte vyřešit problém se splašky a odpadními vodami. Nabízí se několik řešení s rozdílnými cenami – žumpa, septik a domovní čistírna odpadních vod.
Pohodové vaření ve vaší nové moderní kuchyni Otevřít odkaz do nového okna
Co si budeme povídat, kuchyně je srdce každé domácnosti, zažijete zde úžasnou pohodu nejen u jídla při setkání s celou rodinou, ale také při vaření lahodných pokrmů. Po pohodlné a moderně vybavené kuchyni touží každá hospodyňka, ale ne každá si může dovolit utratit své celoživotní úspory.
Vyspěte se do růžova Otevřít odkaz do nového okna
Sháníte kvalitní matraci a nedokážete se zorientovat v široké škále produktů? Nesprávně zvolená matrace může zapříčinit nemalé zdravotní problémy.
Dřevostavby - bydlení šité na míru podle vašich představ Otevřít odkaz do nového okna
Přemýšlíte nad stavbou nového domu, ale nejste si jistí, zda to bude zděný dům nebo dřevostavba? V následujících řádcích najdete výhody dřevostaveb a také tip na odborníky, kteří vám rádi zodpoví vaše další otázky.
Ponorná čerpadla – e-cerpadla.cz Otevřít odkaz do nového okna
I vás mnohokrát zalije horko, když dostanete účet za spotřebu vody nebo vám nateče voda do sklepa a vaše zavařeniny včetně úrody jablek plavou ve špinavé vodě?
Kvalitní skartovačky papíru a řezačky od mistrkancl.cz Otevřít odkaz do nového okna
 Skartovačky papíru se staly nedílnou součástí všech kanceláří a také se zabydlely v některých domácnostech. Spousta podnikatelů svou práci řídí z domova, a taktéž se potřebují zbavit různých dokumentů a zbytečných papírů.  V tomto ohledu se jedná o nepostradatelný stroj. 
Teplo domova s kvalitními krbovými kamny Otevřít odkaz do nového okna
Plápolající oheň, praskání dřeva – to zbožňujeme. Krb má své kouzlo a navíc jde o efektní interiérový doplněk. Pokud zvolíte správný krb, pak jej můžete využít jako ústřední vytápění a vytopit i několik místnosti najednou.
Moderní zahradní nábytek Doppler Otevřít odkaz do nového okna
Slunce svítí, ptáci zpívají, z grilu se line skvostná vůně svírající žaludky, na stole stojí bábovka a lahodné nápoje – to milujeme, a proto se každý rok na posezení v zahradě moc těšíme. Dokonalou pohodu jistí kvalitní zahradní nábytek. 
Infrasauna do bytu! Praktický a estetický doplněk Otevřít odkaz do nového okna
Infrasauna do bytu ano nebo ne? Rozhodně ano! Proč se vzdávat ´domácího léčitele´, který podpoří vaší duševní spokojenost a má prokazatelné blahodárné účinky na vᚠorganismus? Klouby, kůže, imunitní a kardiovaskulární systém se jen směje. 
Venkovní odpadkové koše pro každé město a obec Otevřít odkaz do nového okna
Pěkné a zdravé město je město bez odpadků.  Ovšem bez odpadkových košů jen těžko přesvědčíte občany, aby neházeli papíry a jiný odpad na zem...
Nábytek USTOHAL – přijeďte si postele osahat i oležet! Otevřít odkaz do nového okna
Češi rádi upřednostňují internetové nakupování a některé druhy zboží si do kamenných obchodů nechodí kupovat vůbec - to ovšem neplatí u nábytku. 
Začněte topnou sezónu ekologicky s palivovým dřevem Otevřít odkaz do nového okna
Ceny plynu a elektřiny rostou a tak se palivové dřevo pomalu a jistě stává favoritem v našich domácnostech. Použití palivového dřeva není samozřejmost, čím více o něm budeme vědět, tím méně nás překvapí topná sezóna.
Rekonstrukce ploché střechy. Konec zatékaní! Otevřít odkaz do nového okna
V hromadné bytové výstavbě se masivně začaly ploché střechy uplatňovat v šedesátých letech minulého století nástupem panelových bytových domů. Tento typ střechy je často spojován se zatékáním.
Vše o dveřích - konečně na jednom místě! Otevřít odkaz do nového okna
Dveře a zárubně funkčně a esteticky dotvářejí prostory spolu se zařízením bytu a je jedno, zda jde o vchodové, nebo interiérové...
Chtějte úsporné zdroje světla Otevřít odkaz do nového okna
Zapomeňte na klasiku a dejte předost vysoké kvalitě za rozumnou cenu. LED svítidla  - nejlepší alternativa při výběru zdroje do osvětlení.
Legendární stolní fotbálky nyní i u vás doma Otevřít odkaz do nového okna
Pamatujete na tu srandu, když jste si s přáteli v hospůdce u piva zahráli fotbálek? Tak pozor! Není nic snazšího než si stolní fotbal pořídit i domů a tím nemyslíme takový ten klasický plastový fotbálek pro děti na stůl, ale opravdu poctivý dřevěný stolní fotbal, který vás jistě zabaví, a ...
Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Otevřít odkaz do nového okna
Vůně dřeva a pocit útulného tepla přinášejí dřevostavby, které mají mnoho výhod. I škarohlídi by měli zvážit rychlost výstavby, skvělé tepelněizolační parametry při nejmenší tloušce stěn a ekologové zajisté ocení obnovitelnost tohoto stavebního materiálu a možnosti recyklace. 
Unikátní venkovní vánoční osvětlení pro vᚠdům a zahradu Otevřít odkaz do nového okna
Když přijde vánoční čas, chce to něco extra. Vy co máte zahradu, nezapomeňte ozdobit i ji. Přijde vám to šílené a nemožné? Ale kdepak, vánoční osvětlení se tvoří i pro venkovní užití, tak aby nebylo náchylné na mráz a vodu. 
Nejvyužívanější stavební materiál - sádrokarton Otevřít odkaz do nového okna
Sádrokarton v současné době patří do základní výbavy stavebních firem a neobejde se bez něho každá větší rekonstrukce. Jde o suchý způsob výstavby, kterým lze relativně rychle a levně rekonstruovat a zkrášlit interiér každé nemovitosti. 
Dveře a zárubně! Poctivá kvalita – SOLODOOR a.s. Otevřít odkaz do nového okna
Interiérové ​​dveře dotvářejí představu o vašem životním stylu a bydlení. Vysocí profesionálové ve svém oboru společnost SOLODOOR nabízí interiérové ​​dveře do bytů, rodinných domů, hotelů a kanceláří.
Koupelnový nábytek a sanitární keramika Otevřít odkaz do nového okna
Koupelnový nábytek patří i do menší koupelny a není na místě tvrdit, že do malé koupelny se žádný nábytek už nevejde. 
Levné kancelářské židle - ADK Trade, s.r.o. Otevřít odkaz do nového okna
Trh nabízí kancelářské židle v různých tvarech a stylech. Výběr je obrovský a vy budete možná zmateni z toho množství. 
Stěhování v Praze a okolí Otevřít odkaz do nového okna
Stěhování nábytku a jiných velkých břemen přináší nemalé starosti, a proto raději využíváme stěhovací služby. 
Jaký křovinořez bude ten pravý pro vaši zahradu? Otevřít odkaz do nového okna
Hledáte ten nejlepší křovinořez, se kterým bude úprava vaší zahrady hračkou? Potřebujete stroj, který bude velmi výkonný a práce s ním bude zároveň pohodlná? 
Ruční pily a jejich rozdělení Otevřít odkaz do nového okna
Přestože trh nabízí pestrou škálu elektrických a motorových přístrojů k rozdělování materiálů...
Venkovní žaluzie – moderní zastínění oken Otevřít odkaz do nového okna
V poslední době se ve velké míře využívají exteriérové ​​žaluzie, které můžete spatřit v průmyslových a administrativních budovách.
Betonové a lité podlahy jsou moderní a praktické Otevřít odkaz do nového okna
Moderní stavebnictví přináší mnoho možností realizace hrubých podlah v domácnostech, průmyslu i komerčních prostorech. 
Vtipná trička s potiskem budí dobrou náladu Otevřít odkaz do nového okna
Dnes to trochu rozjedeme a pořádně šlápneme do plynu. Konec nudy, dost bylo splínu...  
Kvalitní dílenský nábytek od předního českého výrobce Otevřít odkaz do nového okna
Společnost POLAK CZ s.r.o. zařizuje průmyslové objekty, výrobní haly a šatny průmyslovým kovovým a dílenským nábytkem. 
Prodej nebo koupě bytu v Praze? Poradíme jak na to! Otevřít odkaz do nového okna
Mnoho lidí v dnešní době šetří každou korunu. A to i v případě, že jde o prodej či pronájem nemovitosti. Na co si ale dát pozor v případě, že se rozhodnete nevyužít služeb realitní kanceláře?  
Nábytek na míru! Efektivní využití prostoru Otevřít odkaz do nového okna
Při klasických skříních jsou rozměry předem dané a už s nimi nepohnete. Vestavěné skříně na míru vám pomohou využít i kouty jednotlivých místností. 
Vánoce a pečení vánočních dobrot – pohled do historie Otevřít odkaz do nového okna
Při práci slovenské hospodyně používaly nástroje jako pekařskou lopatu nebo pometlo, které hospodář udělal v době, kdy kynulo těsto, tedy do východu slunce. 
Stínící technika je nezbytnou součástí dnešního moderního bydlení Otevřít odkaz do nového okna
Základem ochrany před vnějšími podmínkami je dobrá izolace a kvalitní okna. 
Toužíte po zdravém spaní? Pořiďte kvalitní matrace Otevřít odkaz do nového okna
Spánek nám dává sílu a pozitivně působí na naši psychiku. Moderní krásná postel není zárukou pohodlného spaní. 
Plastová a hliníková okna - DAFE-PLAST! Záruka kvality Otevřít odkaz do nového okna
Pokud rekonstrujete byt a chystáte se na výměnu oken, vyvstane otázka, jaký druh materiálu zvolit.  
Rekuperace - řízené větrání rodinných domů Otevřít odkaz do nového okna
Pravidlem v mnoha domácnostech je každé ráno po spaní vyvětrat. Žijete-li v příjemném prostředí, není to problém. ..
Levné komody s originálními prvky Otevřít odkaz do nového okna
Komody představují menší kus nábytku, který se hodí do každé místnosti v domě nebo bytě. Svým designem dokáže zaujmout a vzbudit dojem elegance a luxusu – poskytuje dostatek úložného prostoru a dokonalou přehlednost. Při výběru i levné komody je vhodné volit trvalejší materiál. Ideální materiál ...
Zahradní altány – komfortní zahradní doplněk Otevřít odkaz do nového okna
Koupili jste si velkou zahradu a přemýšlíte, jak zaplnit travnatou plochu? Je mnoho možností – vysadíte okrasné keře a květiny, vytvoříte záhony se zeleninou a další část zahrady si upravíte na odpočinek. Velmi dobrý nápad je si pořídit zahradní altánek, který vás spolehlivě ochrání před silnými ...
Zakázkové zámečnictví - Zdeněk Hajný Otevřít odkaz do nového okna
Potřebujete vyrobit květinovou stěnu, která zaujme, a přitom nebudete muset vyluxovat svou vkladní knížku? 
Zachovejte vzpomínky na generace před vámi, využijte výkup starého nábytku Otevřít odkaz do nového okna
Je přirozené, že se věci všední potřeby, nábytek nevyjímaje, časem opotřebovávají.
Bohyní v kuchyni za každou cenu Otevřít odkaz do nového okna
Dámy, která z vás by nevěděla, že láska prochází žaludkem? A proto zkusme najít cestu, která nám muže našich srdci namotá kolem prstu bez dřiny a definitivně. Vždy přeci není účel starat se o naše idoly tak úmorně, že jsme z toho strhané dřív, než nastane čas večer okouzlovat ještě i v ložnici.
Jak vybrat vánoční světýlka pro dokonalou výzdobu Otevřít odkaz do nového okna
Výběr vánočních světýlek je tu každý rok. Rozzářené pohledy na svítící vánoční dekoraci, jemné vůně cukroví a blízcí lidé. Dotáhněte atmosféru do konce díky správnému výběru světelných dekorací a jejich následné instalaci. Jak ho letos zvládnout trochu jinak a vytvořit výzdobu, která bude vypadat ...
Nechte si online a zdarma poradit od erudovaných odborníků Otevřít odkaz do nového okna
Bydlení je starost. Pokud „máte pod čepicí“, snadno ušetříte na výdajích za topení, elektřinu i na dalších věcech. Jak na to? Kde začít? Co vše lze mít a využít ve vlastní prospěch? Jak získat finanční pomoc v podobě dotace? Na koho se obrátit?
Jak si vybírat domácí spotřebiče? Otevřít odkaz do nového okna
Sháníte nový vysavač nebo pračku se sušičkou?
Zdravé nápoje Otevřít odkaz do nového okna
Letní horké dny plné prázdninového odpočinku, ale i dobrodružství a výborných osvěžujících zmrzlin, jsou nenávratně pryč. S nastalým podzimem příchází trochu chmurné myšlenky.
Útulný a moderní domov – BYVAJ.SK Otevřít odkaz do nového okna
Všichni toužíme po útulném domově a dobře si uvědomujeme, že střecha nad hlavou nestačí. V internetovém magazínu  byvaj.sk naleznete spoustu zajímavých podnětů jak vytvořit komfortní bydlení. Projekty se nerealizují pouze na stavbu domu, ale i na zařízení – nábytek s doplňky a barvy sjednotit ...
Realizace krásné nově založené zahrady Otevřít odkaz do nového okna
Se stavbou či koupí rodinného domu přichází také starosti s realizováním zahrady. Každý si přeje krásnou bezúdržbovou zeleň, ale taková bohužel neexistuje. Naštěstí vám však odborníci a zahradní architekti mohou poradit jak vybudovat zahradu, která bude splňovat ty nejlepší podmínky pro praktičnost ...
Jak zvýšit hladinu testosteronu? Otevřít odkaz do nového okna
U žen je dominantním hormonem estrogen, u mužů je to naopak testosteron. Tento mužský hormon má zásluhu na spoustě důležitých funkcí a pro mužské tělo je nezbytný. Občas, hlavně s věkem, hodnota tohoto hormonu v těle upadá a může nám způsobit nepříjemné komplikace. Naštěstí pro nás – máme hned ...
Kam s botami? Otevřít odkaz do nového okna
Často řešíme problém, kde schovat obuv po návratu domů. Někteří z nás ji nechávají na rohožce přede dveřmi, jiní na ni mají vyhrazené místo v předsíni. Pokud ale domácnost obývá více lidí, nastává otázka, co dělat s tolika botami? Tento problém vyřeší botník. Vybrat si můžeme jak z otevřených, tak ...
Vyberte si ty správné interiérové dveře Otevřít odkaz do nového okna
Interiérové dveře jsou podstatným prvkem každého bytu či domu. „Zvednou“ vzhled celého vašeho domova, alespoň pokud si je správně vyberete. A kromě designu je samozřejmě důležitá i praktičnost a kvalita. Víte, na co přesně se při jejich volbě soustředit?
Kam s televizí? Otevřít odkaz do nového okna
Na obrázku: RTV stolek DUNAJ Typ 10, dub sonoma
Jak zútulnit byt? Zaměřte se na záclony a závěsy Otevřít odkaz do nového okna
Záclony a závěsy jsou důležitými prvky v interiéru. Plní funkci praktickou i estetickou. Z praktického hlediska příjemně stíní a také nás ochraňují od vlezlých pohledů kolemjdoucích. A z estetického hlediska dávají ráz celé místností.
3 tipy, podle nichž zaručeně poznáte luxusní byt Otevřít odkaz do nového okna
Uvažujete o nákupu nového luxusního bytu? Pokud ano, měli byste vědět, podle čeho jej vlastně poznáte. Na trhu se totiž nachází spousta takových, které se jako přepychové jenom tváří. My se proto v následujících řádcích pokusíme podrobně probrat celkem 3 aspekty, díky nimž vám bude prakticky ihned ...
4 tipy, jak levně proměnit interiér, aby vás bavil Otevřít odkaz do nového okna
Ne každý má peníze a čas na to, aby mohl svůj příbytek přestavovat pokaždé, když ho začne nudit. Naštěstí máme k dispozici rady zkušených bytových designérů, kteří vám poradí, jak interiérové změny provést rychle, efektivně a s co nejmenšími náklady. Jste připraveni?
Sedačka srdcem obýváku Otevřít odkaz do nového okna
Obývací pokoj bývá spolu s kuchyní srdcem domova. A srdcem obýváku pak většinou je sedací souprava. Proto její výběr rozhodně nepodceňujte.
Úklid svěřte moderní technice Otevřít odkaz do nového okna
Čím větší prostory, tím jsou samozřejmě náročnější na úklid. Pomocnou ruku naštěstí nabízí sofistikovaná čistící technika. A bylo by hloupé ji nevyužít.
Vyberte si podlahu v Českých Budějovicích Otevřít odkaz do nového okna
Možná si zařizujete nové bydlení, nebo jste se z nějakého důvodu rozhodli, že je na čase dát vašemu bytu či domu novou podlahovou krytinu. Už víte jakou? Přibližme si především výhody vinylových a plovoucích. Dáme si také doporučení na podlahové studio v jižních Čechách.
Proč si nechat poradit od bytového designéra? Otevřít odkaz do nového okna
V posledních několika letech se stále více lidí pouští do rekonstrukcí rodinných domů a bytů. Pokud jste se také rozhodli pro renovaci interiéru, ovšem nemáte vůbec cit pro design, raději oslovte přímo bytového designéra. Právě jeho cílem je, aby všechny místnosti dokonale spolu ladily, působily ...
Zapomeňte na kachličky. Teď v kuchyni letí fototapety Otevřít odkaz do nového okna
V případě kuchyně, respektive prostor nad kuchyňskou linkou, většinu z nás napadne jediná možnost, a to je vykachličkovat. My pro vás ale máme něco lepšího. A originálnějšího! ڞasné fototapety, jež vaší kuchyni povznesou na zcela jinou úroveň.
Postele s úložným prostorem jsou praktické v každé domácnosti Otevřít odkaz do nového okna
Úložného prostoru není nikdy dost. Platí to i pro ložnici. Kam s letními či zimními přikrývkami, náhradními polštáři, mnohdy i s různými dekami, chrániči matrací a s povlečením? Optimální je uložit je přímo do postele. Pokud ji tedy máte s úložným prostorem.
Jak připravit podzimní svatbu na zahradě Otevřít odkaz do nového okna
Letní termíny svateb jsou zarezervované dlouho dopředu, rozhodli jste se proto pro podzimní svatbu, ale nechcete se ochudit o zážitek venkovních oslav? Přečtete si, jak svatbu připravit, aby bylo všechno pohádkové a nezapomenutelné.
Nezvládáte si ze zdravotních důvodů obout ponožky? Víme, jak na to Otevřít odkaz do nového okna
Zejména v seniorském věku se lidé stávají závislými na druhých díky naprostým banalitám. Stačí zhoršená pohyblivost, nemožnost se ohnout, a nejsme schopni si nazout ani ponožky.
Jak si rychle poradit s nábytkem v krabici Otevřít odkaz do nového okna
Přemýšlíte, jak sestavit nábytek, aby vám dobře sloužil dlouhá léta, plnil svou funkci a těšil vás svým dokonalým vzhledem? Přinášíme vám pár rad, jak si zjednodušit sestavování nového nábytku.
Zabezpečení domu začíná vždy u dveří Otevřít odkaz do nového okna
Pokud uvažujete o vyšším a sofistikovanějším zabezpečení a už vlastního domu, bytu či jakýchkoliv komerčních prostor, naprostým základem jsou kvalitní bezpečnostní dveře. Metody zlodějů jsou stejně jako vyvíjející se technologie stále pokročilejší, a i když existuje vícero možností, jak do domu ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 17:18 28.3.2023)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2023