R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Novinky komunity

Bacardi Oakheart - Užij si noc s kaloněm Otevřít odkaz do nového okna
Populární značka Bacardi celosvětově proslula výrobou originálního rumu Bacardi Superior, který se hodí především pro přípravu oblíbených míchaných drinků. Slavný netopýr, který je od počátku symbolem značky, nyní znovu útočí na naše smysly. Přináší nádech tajemna a neodolatelnou chuť, kterou ...
Liquid i v letním splitu ovládl NA LCS Otevřít odkaz do nového okna
I v severoamerické LCS začíná play-off a tolik kýženou trofej bude letos extrémně zajímavý. S příchodem franchising jsme se letos dočkali velkých překvapení v podobě výsledků, změn v sestavách i výkonech jednotlivců. Ve hře je navíc i možnost zahrát si na Worlds 2018.
První část turnaje FACEIT Majoru je u konce Otevřít odkaz do nového okna
Ve středu začíná vrchol letošního roku ve světě CS:GO, kterým není nic jiného než třítýdenní FACEIT Major. Rovnou 24 týmů se utká o slávu, titul a jeden milion dolarů.
DH Montreal: TaZ dotáhl svůj tým k prvenství Otevřít odkaz do nového okna
Tento víkend si každý fanoušek CS:GO naladil Podzimní MČR sklizeň nebo první fázi FACEIT CS:GO Majoru. V pozadí toho všeho však probíhá další turnaj, a to na DreamHacku v Montrealu.
Fnatic vyhrává další evropský titul Otevřít odkaz do nového okna
Čtvrtfinále evropského play-off je tady a jedna výhra znamená účast na finálovém víkendu v Madridu. Právě evropské play-off bude velmi důležité v kvalifikaci na světový šampionát, kam se podívají celkem tři evropské týmy.
CBE 2018: M.Lions vypadli s pozdějším vítězem Otevřít odkaz do nového okna
Už několik měsíců je známá informace, že parta okolo Frozena obdržela pozvánku na obhajobu titulu z Cross Border Esport. Onen očekávaný víkend nastal a Majestic Lions jdou do boje.
Neofrag oficiálně posiluje Trust.Universe Otevřít odkaz do nového okna
Velký úspěch Trust.Universe na Podzimní sklizni podtrhl ukončení zkušebního období nové posily, která den po postupu na MČR 2018 byla oznámena jako nová plnohodnotná součást týmu.
DH Montreal: Jarla končí ve čtvrtfinále Otevřít odkaz do nového okna
Ani tento víkend od Hearthstone neutečete! V kanadském Montrealu totiž probíhá další z řady DreamHacků a nechybí na něm ani náš zástupce. Jak se bude Jarlovi dařit? Minulý víkend prelimky, přes týden HGG a ani teď si Jaromír "Jarla" Vyskočil nebere pauzu. Letěl totiž do Kanady, přesněji do ...
LCK: Hráči KT Rolster ovládli korejskou ligu Otevřít odkaz do nového okna
Světový šampionát se blíží mílovými kroky a již dnes startuje play-off korejské LCK. Vše začne Wild Card kolem mezi Gen.G a Afreeca Freecs. Naše preview korejského play-off si můžete pročíst zde.
V sobotu je tu další TP-Link MČR NightCup Otevřít odkaz do nového okna
Na minulý NightCup přišlo krásných 136 hráčů, do nedělního play-off ale cestala cesta jen na šestnáctku nejlepších. V play-off se klasicky představili ti nejlepší domácí hráči a ze začátku se nejvíce dařilo Jessovi, do grandfinále došel bez problémů. Jenže tam na něj čekal MrCactus, který měl ...
Jak vidí komentátoři třetí boj o postup na MČR? Otevřít odkaz do nového okna
V pátek jsme oznámili potvrzenou osmičku účastníků Podzimní LoL sklizně, neméně důležitým faktorem každého podobného turnaje jsou však komentátoři, chybět nebudou ti nejlepší!
I na dalším NC budou rozdány herní kupony Otevřít odkaz do nového okna
Kvůli podzimní sklizni v neděli se Lenovo Legion série posouvá na příští sobotu. I tenhle víkend nás ale čeká tradiční Nightcup v obvyklých 19:00, ve kterém může vyhrát každý. Krom obvyklé sorty RPček tu máme znovu motivaci ve formě nové odměny.Tři šťastlivci budou totiž vylosováni a obdarovaní ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 0:46 1.7.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022