R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

PALADIX foto-on-line

http://www.paladix.cz otevírá se do nového okna magazin o fotografii
Společnost Amazon získala do svého vlastnictví známý server dpreview.com,... Otevřít odkaz do nového okna
Společnost Amazon získala do svého vlastnictví známý server dpreview.com, který se systematicky věnuje zpravodajství o nové digitální fotografické technice a jejímu důkladnému testování. Noví spojenci si od vzájemného propojení slibují nové možnosti a rozšíření svého vlivu.
Několik nových výrobků uvádí firma Canon. Jde o dlouho očekávaný... Otevřít odkaz do nového okna
Několik nových výrobků uvádí firma Canon. Jde o dlouho očekávaný EVF-přístroj PowerShot S5 IS, stylový kompakt PowerShot SD850 IS a 2 modely sublimačních foto-tiskáren Selphy CP740 a CP750.
Nový firmware (verze 1.06) pro svou novou zrcadlovku Fuji FinePix S5... Otevřít odkaz do nového okna
Nový firmware (verze 1.06) pro svou novou zrcadlovku Fuji FinePix S5 Prouvádí také firma FujiFilm. Ná následující stránce je firmware ke stažení a rovněž je k dispozici podrobný návod pro aktualizaci.
Pentax uvádí nový firmware pro digitální zrcadlovku K10D. Hlavní novinkou... Otevřít odkaz do nového okna
Pentax uvádí nový firmware pro digitální zrcadlovku K10D. Hlavní novinkou verze 1.20 je spolupráce s programem Pentax Remote Assistant 3. I další noviny Pentaxu jsou softwarové a je jich hned několik. První je update programu PHOTO Browser 3 a PHOTO Laboratory 3 na verzi 3.11 resp. 3.10, další je ...
Canon uvedl nový firmware (1.0.5) pro svou populární DSLR Canon EOS 400D (v... Otevřít odkaz do nového okna
Canon uvedl nový firmware (1.0.5) pro svou populární DSLR Canon EOS 400D (v USA označený jako Digital Rebel XTi). Aktualizovaný firmware by měl vylepšit chování v PictBridge (správné označení použitého objektivu) a zlepšuje komunikaci se systémovým bleskem Speedlite 308EX. Update je určen pro ...
Společnosti Sony a SanDisk představily novou paměťovou kartu s názvem... Otevřít odkaz do nového okna
Společnosti Sony a SanDisk představily novou paměťovou kartu s názvem SxS™ Memory Card. Je určena pro profesionální videokamery a její předností má být vysoká kapacita i rychlost a velmi kompaktní rozměry (š = 34mm, v = 5mm, d = 75mm). K mání mají karty být během roku 2007.
Firma Adobe zveřejnila další detaily o definitivní podobě grafického... Otevřít odkaz do nového okna
Firma Adobe zveřejnila další detaily o definitivní podobě grafického editoru Photoshop CS3. Vzniknou 2 verze, prodávat se mají od dubna letošního roku. Cena je stanovena na £485 za CS3 and £755 za CS3 Extended.
Sigma v těchto dnech představila nový stabilizovaný univerzální zoom pro... Otevřít odkaz do nového okna
Sigma v těchto dnech představila nový stabilizovaný univerzální zoom pro DSLR se snímačem DX/APS-C: Sigma 18-200mm f/3.5-6.3 DC OS.
Zvláštní přístroj představila Sigma - jedná se o "high-end" kompakt DP1.... Otevřít odkaz do nového okna
Zvláštní přístroj představila Sigma - jedná se o "high-end" kompakt DP1. Aparát má stejný snímač jako DSLR Sigma SD14 (Foveon - 2652Ă—1768Ă—3 vrstvy), pevný objektiv 16.6mm (eq. ~28mm) f/4.0, externí hledáček (je možno jej zasunout do botky blesku) a jakýsi "retro" design.
Zprávou z říše snů je představení objektivu Sigma APO 200-500mm f/2.8 EX... Otevřít odkaz do nového okna
Zprávou z říše snů je představení objektivu Sigma APO 200-500mm f/2.8 EX DG. Spolu s objektivem bude dodáván APO Tele Converter 2x EX DG II, který ve spojení s objektivem představuje impozantní optickou soustavu 400-1000mm f/5,6.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 4:40 26.9.2018)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2018