R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Parabola.cz

http://www.parabola.cz otevírá se do nového okna Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání a příjmu
Konec distribuce kanálu RADA v angličtině na 13E i 19,2E Otevřít odkaz do nového okna
Ukrajinský televizní kanál RADA v anglickém jazyce již není dostupný z evropských satelitních systémů Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E a Astra 19,2°E. Diváci v Evropě mohou přes satelitní systém Hot Bird sledovat tentýž program v původním znění - ukrajinštině.
M7 Group: Konec souběhu 6 kanálů pro Benelux Otevřít odkaz do nového okna
Společnost M7 Group, člen CANAL+, ukončila distribuci šestice televizních programů určených pro diváky v zemích Beneluxu na kmitočtu 11,934 GHz. Skončila tím paralelní distribuce stanic na starých a nových parametrech.
Fortuna liga SK zůstane exkluzivně na VOYO Otevřít odkaz do nového okna
Nejvyšší slovenská fotbalová soutěž na Slovensku Fortuna liga bude i v nadcházejících letech exkluzivně dostupná na placené streamovací platformě VOYO, která divákům nabídne všech více než 190 zápasů z této ligy.
5G Broadcast pokračuje v testu do konce roku Otevřít odkaz do nového okna
Zkušební vysílání v novém vysílacím standardu 5G Broadcast bude v Česku probíhat i v dalších měsících. Společnost České Radiokomunikace (ČRa), která tyto testy provozuje, bude vysílání 5 v 5GB testovat až do konce roku 2022.
ČT v létě prostřídá pět zpravodajských postů Otevřít odkaz do nového okna
V průběhu letních prázdnin obmění Česká televize síť zahraničních zpravodajů. Změny se týkají korespondentů v celkem pěti městech - ve Washingtonu, v Bruselu, v Londýně, v Bratislavě a v Berlíně. K prvním třem přesunům dojde na začátku července, další budou následovat v srpnu.
Nova +1 a Prima +1 vrátily satelitní licenci Otevřít odkaz do nového okna
Časově posunuté verze dvou největších českých komerčních stanic nedávno na satelitu skončily. Programy Nova +1 a Prima +1 jsou na satelitu již minulostí. Provozovatelé těchto stanic na tuto situaci zareagovali a vrátily příslušné vysílací licence.
MTV France s českou licencí Otevřít odkaz do nového okna
Další televizní stanice může v zahraničí vysílat s českou vysílací licencí. Český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) udělila na svém desátém zasedání konaného 28. června 2022 licenci pražské společnosti ViacomCBS Networks International Czech s.r.o.
Český rozhlas rozšiřuje pokrytí FM signálem v šesti dopravních tunelech Otevřít odkaz do nového okna
Český rozhlas ve čtvrtek 30. června 2022 spustil VKV FM vysílání stanic ČRo Radiožurnál, Plus a Dvojka v pěti dálničních tunelech a v jednom městském tunelu.
CANAL+ Sport představuje tým, chystané pořady i charitativní spolupráce Otevřít odkaz do nového okna
Nová sezóna anglické Premier League odstartuje 5. srpna ve 21.00 zápasem mezi týmy Crystal Palace a Arsenal. Vysílání nového programu CANAL+ Sport, nabitého prémiovým fotbalovým obsahem, začne už o den dříve. Těšit se můžete nejen na všech 380 zápasů...
Změny v italském multistreamu na 9E Otevřít odkaz do nového okna
Na satelitu Eutelsat 9B (9°E) proběhly další významné změny v distribuci italských programů v režimu multistream. Družice Eutelsat 9B slouží jako distribuční trasa pro pozemní vysílače v Itálii. Volný signál většiny programy a dostupná technika umožňuje v oblasti pokrytí satelitním signálem toto ...
HGTV testuje na kapacitě Slovak Telekomu Otevřít odkaz do nového okna
V jednom z multiplexů společnosti Slovak Telekom (ST) se objevily technické testy distribuce tématického kanálu Discovery - stanice HGTV. Program je od svého spuštění zakódován systémem Nagra MA (CAID 1882 a 1886).
Pervyj kanal Evrasia odstartoval na 13E Otevřít odkaz do nového okna
V Evropě začala vysílat televizní stanice Pervyj kanal Evrasia. Volně vysílaný signál programu je možné přijímat ze satelitního systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E.
Skylink TV pre Orange nabídne anglickou Premier League Otevřít odkaz do nového okna
Zákazníci satelitní služby Skylink TV pre Orange budou moci v nadcházejících sezónách sledovat anglickou fotbalovou Premier League na nové prémiové sportovní stanici. Nejvyšší anglická fotbalová soutěž bude exkluzivně šířena na nové televizní stanici...
Nielsen Admosphere bude nadále měřit TV sledovanost Otevřít odkaz do nového okna
Crossplatformní měření sledovanosti televizního vysílání bude v České republice v letech 2023 až 2027 zajišťovat společnost NIelsen Admosphere, která realitaci měření poskytuje již 20 let. Příslušnou smlouvu podepsala Asociace televizních organizací (ATO) s Nielsen Admosphere.
Skylink upozorňuje na přeladění JOJ Family HD a WAU HD Otevřít odkaz do nového okna
Dva televizní kanály z hlavní nabídky operátora satelitní platformy Skylink mění vysílací frekvenci. Přeladit své přístroje musejí jak zákazníci v Česku, tak i na Slovensku.
Speciální diskuse s Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem na RTVS Otevřít odkaz do nového okna
Zpravodajský kanál RTVS 24 odstartuje sérii speciálních pořadů k 30. výročí vzniku Slovenské republiky přímým přenosem diskuse z brněnské vily Tugendhat, tedy z místa, kde se před třiceti lety rozhodlo o osudu Československa.
Polsko uvolnilo 700 MHz pásmo Otevřít odkaz do nového okna
V Polsku bylo uvolněno 700 MHz pásmo, které doposud využívalo pro distribuci televizních programů v DVB-T multiplexech. V noci z 26. na 27. června provedla místní společnost Emitel poslední etapu přepínání frekvencí digitální pozemní televize a zcela tak se v Polsku uvolnilo pásmo 700 MHz, které má ...
Kanál Ultra Nature 4K skončí Otevřít odkaz do nového okna
Po šesti letech provozu na konci roku skončí placený kanál v ultra vysokém rozlišení Ultra Nature 4K. Informovala o tom ředitelka obsahu Mediawan Thamatics Sonia Latoui.
Antik změní cenu za balík 170 TV stanic Otevřít odkaz do nového okna
V reakci na růst nákladů na provoz služeb a zejména další růst poplatků za vysílání slovenských komerčních stanic mění košický operátor Antik telecom od srpna (augusta) cenu svého balíčku rychlého internetu, TV a telefonování na 22,80 eur měsíčně.
Discovery přinese Tour de France ze studia Cube Otevřít odkaz do nového okna
Společnost Warner Bros. Discovery Sports (WBDS) představí přímé přenosy z Tour de France (1. až 24. července 2022) a Tour de France Femmens (24. až 31. července 2022) z nového televizního studia Cube. Všechny etapy obou cyklistických soutěží budou dostupné na platformách WBDS včetně Eurosportu a ...
TeleSUR English HD odstartoval FTA na 19,2E Otevřít odkaz do nového okna
Mezinárodní kanál TELESUR začal vysílat pro diváky v Evropě také v anglické programové verzi. Stanice TeleSUR English HD vysílá na satelitu Astra na pozici 19,2°E z multiplexu operátora GlobeCast.
RTR Planeta a Russia 24 v Evropě pozastaveny Otevřít odkaz do nového okna
Některé ruské televizní programy již nemohou vysílat a šířit svůj programy na území Evropské unie (EU). Od 25. června 2022 je v platnosti na celém území států EU, včetně České republiky šestý sankční balíček uvalený na Rusko za invazi na Ukrajinu.
Vznikne v Německu třetí spolkový DAB+ multiplex? Otevřít odkaz do nového okna
Po druhém celoplošném digitálním rozhlasovém multiplexu ve standardu DAB+ by mohl v Německu vzniknout další, který by uspokojil požadavky dalších vysílatelů na celoplošné pokrytí.
Německo chce DTT i po roce 2030 Otevřít odkaz do nového okna
Německo chce provozovat digitální terestrickou televizi (DTT) i po roce 2030, kdy vyprší stávající kmitočtové příděly. Již v příštím roce se bude konat Světová rozhlasová konference, kde se bude debatovat o využití kmitočtů v UHF pásmu, které v současnosti využívají DVB-T2 a DVB-T multiplexy.
RTR Planeta a Rossija 24 opět vypnuty na 13E Otevřít odkaz do nového okna
Dva programy ruského veřejnoprávního vysílatele VGTRK - Rossija 24 a RTR Planeta - již nejsou dostupné z evropského satelitního systému Eutelsat Hot Bird (13°E). Stanice opakovaně zde přerušily svoji distribuci.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 22:27 30.6.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022