R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Penize CZ

https://www.penize.cz otevírá se do nového okna Penize potrebujete cely zivot
Chcete neplacené volno? Kolik vás bude stát a s čím je třeba počítat Otevřít odkaz do nového okna
Kdy vám nestačí dovolená, můžete v zaměstnání požádat o neplacené volno. Poradíme, jak funguje.
ČSOB zavede poplatek za příchozí platbu přímo na kartu Otevřít odkaz do nového okna
Československá obchodní banka (ČSOB) od listopadu nově zpoplatní příchozí platby přímo na kartu, tedy bez uvedení čísla účtu nebo telefonního čísla. Přidá se tak k dalším dvěma bankám, které podobný poplatek zavedly už dříve.
Moneta rozšířila možnost, jak získat lepší kurz eura nebo dolaru Otevřít odkaz do nového okna
Online směnárna Monety nově funguje nepřetržitě, tedy v režimu 24/7. Dříve ji lidé mohli využít jen v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Změny v osobním bankrotu jsou tu. Oddlužení bude kratší Otevřít odkaz do nového okna
Novela insolvenčního zákona zkracuje dobu oddlužení z pěti na tři roky. Současně však zpřísňuje některá pravidla, což zhorší podmínky pro starobní a invalidní důchodce.
Přišla s polopenzí i seznamováky. Nejstarší česká cestovka je tu přes sto let Otevřít odkaz do nového okna
Čedok se stal hlavně pro starší a střední generace Čechů symbolem organizovaných zájezdů. Pojďme si připomenout historii nejstarší tuzemské cestovní kanceláře, která se začala psát už v červenci 1920.
Dostupnost a rychlost úvěru bývá pro podnikatele rozhodující Otevřít odkaz do nového okna
Pro podnikatele bývá stěžejní, jak rychle peníze dostane. „Potřebuje například využít včas obchodní příležitost nebo překlenout dočasný výpadek v cash-flow. Neřeší desetiny nebo setiny na úrokové sazbě jako spotřebitel, který žádá o hypotéku," tvrdí Lukáš Blažek, obchodní ředitel Ronda Invest.
Novinka od Revolutu má zabránit přístupu zloděje k telefonu Otevřít odkaz do nového okna
Aplikace Revolut zavádí novou funkci nazvanou Ochrana majetku. Díky biometrické identifikaci chrání peníze na účtu před zloději mobilních telefonů – v případě, že telefon byl odemčený nebo bylo prolomeno rozpoznání hesla a obličeje.
Nebezpečné jídlo, hračky nebo powerbanka. Tohle radši vraťte, vyzývají řetězce a úřady Otevřít odkaz do nového okna
Plísně, chemie nebo třeba riziko úrazu elektřinou. Úřady za poslední dva měsíce musely z trhu stáhnout celou řadu výrobků včetně hraček nebo jídla. Podívejte se, jestli je nemáte ve spíži nebo v dětském pokoji.
Creditas zvýší poplatky, základní služby zůstanou zdarma Otevřít odkaz do nového okna
Banka Creditas od začátku října zvyšuje některé dosavadní poplatky. Změny se týkají hlavně služeb na pobočkách, mimo jiné i výběru hotovosti u pokladny. Připlatí si také zájemci o papírové výpisy z účtu, expresní poskytnutí debetní karty nebo služby jako šetření plateb a vyhledávání dokladů.
Letištní salonky zdarma. Co nabízejí banky a jak je nahradit, když jsou plné Otevřít odkaz do nového okna
Oblíbený benefit je dostupnější pro čím dál víc lidí. Teoreticky. Jenže salonky jsou rok od roku plnější, hlavně během dovolených. Provozovatelé salonkových sítí proto začali nabízet alternativní možnost: slevy v restauracích na letišti.
Zelená karta 2024: Jaké jsou největší změny? Otevřít odkaz do nového okna
Zelenou kartu asi není třeba dlouze představovat. Setkal se s ní každý řidič i majitel motorového vozidla. Ale věděli jste, že od letoška už ji při cestách po Česku nemusíte vozit v autě?
Etherová ETF startují. Zisky z těžby bitcoinů jsou rekordně nízké. Týden v kryptu Otevřít odkaz do nového okna
Šéf BlackRocku je fanouškem bitcoinu. Němci prodali bitcoin nejhůře jak mohli. Trump prý prohlásí bitcoin za rezervní aktivum a worldcoin míří do zapomnění. Je tu další Týden v kryptu.
Víc než BMW nebo Apple. Vyznáte se v nejslavnějších značkách? Otevřít odkaz do nového okna
Jsou všední značky. Jsou značky slavné a prestižní – jako Apple, BMW nebo Louis Vuitton. A pak jsou superznačky. Značky, co byly tak silné, že po nich pojmenováváme celou třídu výrobků. Každý průtokový ohřívač vody je karma, každá kopírka xerox a všichni vysáváme luxem. Ukažte, jak je znáte a co ...
Svět zasáhl výpadek IT systémů. V Česku se dotkl pojišťoven i letiště Otevřít odkaz do nového okna
Počítačové systémy napříč celým světem dnes postihl rozsáhlý výpadek. Problém s fungováním měly některé nemocnice, média, finanční instituce nebo letiště.
Nejkrásnější české známky. Vyhrála Libuška, projděte si první desítku Otevřít odkaz do nového okna
Vítězku ankety o nejkrásnější známku roku 2023 odhaluje už titulní obrázek. V jaké ale byla společnosti? Podívejte se na galerii.
Rodiče rozhodují, jaký vztah budou děti k penězům mít Otevřít odkaz do nového okna
Když se dítě učí, napodobuje chování svých vzorů, rodičů. Platí to i u hospodaření. Bavte se s dětmi o tom, za co v domácnosti utrácíte, kde se dá šetřit i odkud plynou vaše příjmy. Orientovat se ve financích je stejně důležité jako umět číst a psát.
Cenové stropy pro část taxi skončí. Důvody pominuly, říká Stanjura Otevřít odkaz do nového okna
Alternativní a smluvní taxislužby přestanou od ledna 2025 podléhat cenové regulaci. Ministerstvo financí na základě sledování trhu rozhodlo, že pro taxi, u kterých zákazník zná cenu přepravy předem, k tomu už není důvod.
Stejný řetězec, nižší cena. Kde je drogerie za hranicemi levnější? Otevřít odkaz do nového okna
Drogerie v německých e-shopech řetězců dm a Rossmann zůstává výrazně levnější než u stejných řetězců v Česku. Potvrzuje to nové porovnání spotřebitelského časopisu dTest.
Plnou moc už můžete udělit i digitálně. Ale má to háček Otevřít odkaz do nového okna
Od července měla začít fungovat digitální plná moc. Jenže nakonec si na ni musíme ještě počkat. Žádný úřad státní správy se zatím k systému nepřipojil.
Moneta vylepšila prémiový účet Gold. Má i lepší spoření Otevřít odkaz do nového okna
Moneta Money Bank od července vylepšila svůj prémiový účet Gold. Klienti nově získají čtyři vstupy do letištních salónků po celém světě zdarma, banka slibuje také zvýhodněnou úrokovou sazbu na spořicím účtu nebo nejvýhodnější kurz v online směnárně.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 6:31 25.7.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024