R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Pojistovny.com - Aktuality

http://www.pojistovny.com/ otevírá se do nového okna Aktuality ze světa pojišťoven.
Neplatit zdravotní pojištění se nevyplácí Otevřít odkaz do nového okna
V České republice platíme zdravotní pojištění dvěma způsoby. Jsme-li zaměstnaní, odvádí za nás pojistnou částku zaměstnavatel. Pokud patříme mezi osoby samostatně výdělečně činné, staráme se o placení pojistného sami. Jisté ovšem je, že neplatit pojištění se nevyplácí.
Kooperativa vylepšila své životní pojištění Perspektiva Otevřít odkaz do nového okna
Kooperativa pojišťovna se dlouhodobě řadí mezi největší a nejoblíbenější pojišťovny na tuzemském trhu. Svůj post si chce samozřejmě obhájit a tak přichází s novinkami pro životní pojištění 2014
Pojištění invalidity není zbytečné Otevřít odkaz do nového okna
Nikdo si to nepřipouštíme, ale týká se to každého z nás. Je to invalidita. Může přijít tak rychle a hlavně nečekaně. Dlouhodobé onemocnění, psychické poruchy nebo úraz. Lze se proti tomu pojistit?
Nejkurióznější případy pojišťoven v roce 2013 Otevřít odkaz do nového okna
Nad tím, co někteří lidé vymyslí při objasňování svých pojistných událostí, zůstává rozum stát. Avšak i takové výmysly, jako je bourající neviditelné auto či mimozemšťané, musely pojišťovny řešit v uplynulém roce 2013.
Úrazové pojištění aneb předsevzetí do Nového roku Otevřít odkaz do nového okna
Nový rok je časem změn, nových myšlenek a předsevzetí. Přestože mezi nejčastější předsevzetí patří hubnutí, seknutí s kouřením, změna životního stylu nebo změna vlastního chování, na nejdůležitější věc zapomínáme. Je to ochrana našeho zdraví.
Klienti pojišťoven dostanou vyšší odškodné za úraz Otevřít odkaz do nového okna
S příchodem Nového roku vstoupil v platnost i Nový občanský zákoník, který nyní upravuje spousty oblastí ze života občanů České republiky. Jednou z upravených věcí je i výše odškodného pro klienty pojišťoven.
VZP bude jako první v ČR hradit po novém roce léky pro HIV klienty Otevřít odkaz do nového okna
Počet lidí nakažených virem HIV každým rokem roste. Náklady na léčbu jsou vysoké jak pro samotné klienty, tak pro pojišťovny. Dosud však nebyl žádný moderní lék na léčbu HIV hrazen pojišťovnou. Nyní přichází Všeobecná zdravotní pojišťovna se změnou.
Pojišťovna České spořitelny zdvojnásobila pojistné plnění Otevřít odkaz do nového okna
Oblíbené pojištění FLEXI od Pojišťovny České spořitelny přichází od ledna příštího roku s několika zásadními novinkami. Životní pojištění bude výhodnější a také se více vyplatí sjednat jej dětem.
Dětské úrazové pojištění Otevřít odkaz do nového okna
Převládá mylné přesvědčení, že dětské úrazové pojištění je jakýmsi odškodněním po utrpěném úrazu. Není to tak úplně pravda. Dětské úrazové pojištění zajišťuje rodině uchovat si nastavený finanční standard, když jeden z rodičů musí dlouhodobě pečovat o dítě po úrazu. Vyplacené pojistné tak nahrazuje ...
Allianz připravila nové pojištění pro vozidla značky Škoda Otevřít odkaz do nového okna
Se zcela novým pojištěním vozidel nyní přichází pojišťovna Allianz. Je určené pro majitele vozidla značky Škoda a nabízí spoustu výhod či bonusů.
Pojištění vstupenek od ERV Otevřít odkaz do nového okna
Právě jste si zakoupili drahé vstupenky na koncert, který se bude konat až v květnu příštího roku? Pak si lístky na akci určitě pojistěte pro případ, že by Vám to z nějakého důvodu nevyšlo a nemohli byste se tam dostavit.
Zrušení životního pojištění podle nového Občanského zákoníku Otevřít odkaz do nového okna
Přichází v platnost nový občanský zákoník a s tím dojde i k několika změnám v pojišťovnictví. Samotné změny budou definovat nové pojmy, bude se více hledět na práva klienta a bude i snadnější zrušení životního pojištění.
Příspěvek na očkování proti rotavirům si u VZP letos vyzvedlo už bezmála 5.000 klientů Otevřít odkaz do nového okna
Jak uvedla sama VZP pojišťovna, finanční příspěvek na očkování proti rotavirům si vyzvedlo téměř pět tisíc pojištěnců. Rotaviry ohrožují především malé děti a očkování proti nim je jedinou účinnou obranou.
Českému zdravotnictví pomůže úhradová vyhláška na rok 2014 Otevřít odkaz do nového okna
Zdravotnictví v ČR se dlouhodobě pohybuje na hranici finanční únosnosti. Pojišťovny nechtějí hradit běžné zákroky, nemocnice jsou zadlužené a české zdravotnictví se i přes zvyšující kvalitu péče do jisté míry propadá. Problémy by alespoň částečně měla řešit úhradová vyhláška.
Srovnávač cen pojištění: Uzavřete nejvýhodnější pojistnou smlouvu z pohodlí domova Otevřít odkaz do nového okna
Potřebujete uzavřít pojištění a trpíte nedostatkem času? Právě vám nabízíme službu, díky které získáte během několika minut perfektní přehled o tom, jaké ceny a podmínky nabízejí pojišťovny u nás.
ČSOB pojišťovna nabízí nové pojištění s názvem Best Doctors Otevřít odkaz do nového okna
ČSOB Pojišťovna nyní nabízí zcela nové nadstandardní pojištění Best Doctors, které kryje závažná onemocnění a nabízí možnost nadstandardní péče, ošetření a léčbu specialistou kdekoliv ve světě.
Pojišťovny nezákonně krátí pojistné plnění Otevřít odkaz do nového okna
Představte si, že každý měsíc odvádíte své pojišťovně nemalou částku za pojištění a když přijde do tuhého, ona pojišťovna vám vyplatí jen část ze sjednaného plnění a nebo třeba vůbec nic. Poradíme, co s tím dělat a na koho se případně obrátit.
Allianz pojišťovna má nový web Otevřít odkaz do nového okna
Allianz pojišťovna a.s. představila úplně nový web pro své klienty a zákazníky, kterým se tak značně zjednodušilo hledání informací, práce s formuláři, ale i přihlašování ke svým účtům či jenom vyhledávání informací o produktech pojišťovny.
WĂĽstenrot nabízí zhodnocení na stavebním spoření ve výši 5,58% Otevřít odkaz do nového okna
Sjednání stavebního spoření je nyní ještě výhodnější, než kdykoliv před tím. Finanční skupina WĂĽstenrot, kam spadá WĂĽstenrot stavební spořitelna a WĂĽstenrot pojišťovna, přichází se zajímavou nabídkou, platnou jen do konce tohoto roku.
Odborníci varují: Povinné ručení opět zdraží! Otevřít odkaz do nového okna
Kvůli příspěvku pojišťoven pro hasičské sbory a změnám v novém občanském zákoníku se od začátky roku 2014 opět prodraží povinné ručení auta. Kdo však jezdí bez nehod, toho by se zdražování dotknout nemělo.
Při nepřezutí pneu může pojišťovna krátit plnění pojištění auta Otevřít odkaz do nového okna
Od 1. listopadu platí pro všechny aktivní řidiče povinnost mít přezuté pneumatiky na svém vozidle. Někteří to však opět nedodrží a na ty si posvítí jak policie, tak pojišťovny.
Pojišťovny přispívají na tekutou výživu pro nemocné rakovinou Otevřít odkaz do nového okna
Novinkou, která potěší nemocné rakovinou a jejich rodinné příslušníky, je skutečnost, že zdravotní pojišťovny nyní přispívají na výživu onkologických pacientů.
VZP platí svým klientům očkování proti chřipce Otevřít odkaz do nového okna
Podzim je v plném proudu a tak je tu i maximální riziko onemocnění chřipkou. Podle statistik je pak podzim vůbec nejčastějším obdobím, kdy se lidé nakazí. Od 1. října však přichází VZP pojišťovna s očkováním pro své klienty zdarma.
Zálohy na zdravotní pojištění 2014 Otevřít odkaz do nového okna
Blíží se nový rok 2014 a tak se již tradičně můžeme těšit na zvýšení platby na zálohách zdravotního pojištění. Nemusíme ale truchlit, změna totiž nebude nijak extra razantní.
Nezapomínejte na preventivní prohlídky! Otevřít odkaz do nového okna
Ačkoliv je preventivní lékařská prohlídka plně hrazena ze zdravotního pojištění, většina klientů na prevenci svého zdraví nedbá a k doktoru bez příznaků nemoci nezajdou.
Některé lázně a nemocnice jsou na pokraji krachu Otevřít odkaz do nového okna
Nejasné škrty ve zdravotnictví a velké utahování opasků v lázeňství se nemalou měrou podepisují na stále větším a větším zadlužování nemocnic a také na obrovském odlivu klientů z dříve tak oblíbených lázní. Přijde snad Ministerstvo zdravotnictví s nápravou?
Díky nezdravému životnímu stylu Čechů přichází stát o miliardy ročně Otevřít odkaz do nového okna
Podle odborníků ze Státního zdravotního ústavu odchází ročně z rozpočtu České republiky až na 520 miliard korun a to jen díky nezdravému životnímu stylu občanů.
Zahrajte si s pojišťovnou Generali Otevřít odkaz do nového okna
Trávíte svůj čas na sociální síti Facebook a patříte mezi aktivní cestovatele, kteří rádi poznávají svět? Je pro vás hračkou najít i poslepu na mapě místa, kde se nacházejí známé turistické cíle? Potom váš určitě zaujme nová herní aplikace pojišťovny Generali.
VZP přispívá svým klientům a má nejdražšího pacienta z celé ČR Otevřít odkaz do nového okna
Všeobecná zdravotní pojišťovna letos vyplatila už přes 150 miliónů korun na nejrůznějších příspěvcích pro své klienty. A navíc hradí léčbu nejdražšímu pacientovi České republiky.
Výhody životního pojištění a jak správně sjednat Otevřít odkaz do nového okna
Životní pojištění nám nebo naší rodině může finančně pomoci při nečekaných životních událostech. Avšak je potřeba řádně promyslet veškerá pro a proti, jelikož není životko jako životko.
Podle čeho vybírat pojišťováka? Otevřít odkaz do nového okna
Pojišťovnictví je často tak velmi nepřehledný sektor, že se v nabídce produktů a novinek nedokáže klient sám orientovat a potřebuje většinou odbornou pomoc. Od toho by tady měl být pojišťovací agent.
Pojišťovna Allianz dává 50% slevu na cestovní pojištění Otevřít odkaz do nového okna
Pokud se chystáte na dovolenou po Evropě a nemáte ještě sjednané cestovní pojištění, pak zbystřete. Pojišťovna Allianz totiž dává 50% slevu na toto pojištění. Ale pozor, akce platí jen do konce září!
Pojištění Lady Plus od ČP Zdraví Otevřít odkaz do nového okna
Každý rok lékaři v České republice evidují přes 13.000 nových případů karcinomů u žen. Prevencí lze případné onemocnění zmírnit, ale ne 100% vyloučit.
A je tu další zvyšování zdravotního pojištění Otevřít odkaz do nového okna
Pokud jste studenti, kteří jsou již starší 26 let, nebo nemáte práci a jste nezaměstnaní, měla by Vás zajímat tato informace. Vláda schválila zvýšení minimální mzdy na částku 8500 Kč, s čímž se samozřejmě logicky pojí i větší odvod na zdravotním pojištění.
Hledají si pojišťovny záminky nebo jsme opravdu stát podvodníků? Otevřít odkaz do nového okna
Češi jsou údajně národem, který využije každé příležitosti jak si ulít peníze, jak někoho podvést a jak si nahrabat co nejvíce. Ukazují to i nejnovější průzkumy pojišťoven, které bojují se stále většími podvody a dochází tak ke stomilionovým ztrátám pojišťoven.
Chodíte na letní brigádu? Pak čtěte, jak je to s pojištěním a daněmi. Otevřít odkaz do nového okna
Pokud si v letních měsících přivyděláváte po brigádách, nezapomínejte hlídat počet odpracovaných hodin či výši výdělku tak, abyste zbytečně neplatili pojištění.
Pojištění na cesty se rozhodně vyplatí! Otevřít odkaz do nového okna
Jedete nebo letíte letos na dovolenou? Pak myslete na případné úrazy v zahraničí a před cestou si sjednejte cestovní pojištění, které pokryje finanční výlohy spojené s léčbou.
Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci... Otevřít odkaz do nového okna
Nejlevnější povinné ručení lze rychle a jednoduše vybrat online přes internet, aniž bychom museli vyjít ze svého domova. Většinou nám k tomu pomáhá srovnání povinného ručení. Je ale nízká cena pojištění vozidel zárukou kvality?
Kooperativa ještě více zvýhodnila cestovní pojištění Otevřít odkaz do nového okna
Máme tu čas letní dovolené, ke které mimo jiné patří i sjednání cestovního pojištění. Kooperativa pojišťovna právě pro Vás své pojištění na cesty zvýhodnila.
Penzijní pojištění a jeho vliv na výši důchodu Otevřít odkaz do nového okna
Pravděpodobně si říkáte, že do důchodu máte ještě daleko. Je si ale třeba uvědomit, že neustálé zvyšování potřebné doby pojištění k přiznání starobního důchodu může v budoucnu výši vašeho důchodu značně ovlivnit.
VZP přispívá na bezlepkovou dietu Otevřít odkaz do nového okna
Máte celiakii? Tedy nesnášenlivost lepku? VZP pojišťovna ve svém programu Zdravý život přispívá na nákup bezlepkových potravin značné částky. Co to vlastně celiakie je, jak probíhá a jak nám s ní VZP může pomoci?
Chcete změnit svou zdravotní pojišťovnu? Nyní je nejvyšší čas! Otevřít odkaz do nového okna
Nelíbí se Vám u Vaší dosavadní zdravotní pojišťovny? Tak přejděte! Ten, kdo chce přejít k jiné pojišťovně od roku 2014, má nejvyšší čas! Právě už jen do konce června můžete opustit svou zdravotní pojišťovnu a požádat o přestup. Změna zdravotní pojišťovny má ale svá pravidla.
Zájem o pojištění proti rakovině prsu stoupá Otevřít odkaz do nového okna
Po několika onemocněních rakovinou prsu v rodině si známá herečka Angelina Jolie nechala preventivně odstranit obě ňadra. Inspirovala tak tisíce žen po celém světě, které nyní chodí na vyšetření a sjednávají si pojištění pro případ této nemoci.
Česká pojišťovna má nového ředitele Otevřít odkaz do nového okna
Od prvního dne tohoto měsíce se v jedné z nejsilnějších pojišťoven u nás změnilo vedení, konkrétně pak post generálního ředitele.
Jedete letos na dovolenou s CK? Zjistěte, zda je řádně pojištěná! Otevřít odkaz do nového okna
Při výběru letní dovolené u některé z cestovních kanceláří nehleďte pouze na úroveň hotelu či cenu zájezdu. Zjistěte si i něco o samotné cestovce, konkrétně pak o jejím pojištění proti úpadku.
Vyplatí se při sepisování pojistky říkat vše? Otevřít odkaz do nového okna
Pokud se chystáte na sjednání si životního pojištění, počítejte s tím, že zde budete muset uvést některé podrobnější informace ohledně stylu života či profesního zaměření.
Jste těhotná? Pak neplaťte všechny poplatky u lékaře! Otevřít odkaz do nového okna
Pokud čekáte miminko a pravidelně navštěvujete svého ošetřujícího lékaře, zjistěte si nejprve, za co opravdu musíte zaplatit a kdy jste osvobozená od poplatku.
Pojišťovny léčbu konopím hradit nebudou Otevřít odkaz do nového okna
Dlouho diskutovaná legalizace konopí pro léčbu nejrůznějších onemocnění se stala skutečností. Díky neochotě zdravotních pojišťoven alespoň z části přispívat na léky z této rostliny si obyčejný člověk nebude moci léčivo dovolit.
Nové zdravotní pojištění pro cizince od VZP Otevřít odkaz do nového okna
Všeobecná zdravotní pojištovna přišla s úplně novým produktem. Jedná se o pojištění pro cizince, které lze svým rozsahem plně srovnat s veřejným zdravotním pojištěním běžného občana České republiky.
Pojišťovny budou vyzývat k vyšetření děložního čípku Otevřít odkaz do nového okna
Podle statistik ročně v české republice umře na rakovinu děložního hrdla přes 400 žen. Díky tomu Ministerstvo zdravotnictví chystá plošný screening.
Vláda chce zvláštní daň pro pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
Státní dluh se rok od roku stále navyšuje a proto vláda České republiky hledá nejrůznější alternativy, které by pomohly alespoň k zastavení navyšování už tak velkého manka ve státní kase.
Odcizená vozidla u České pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
V roce 2012 česká pojišťovna svým klientům vyplatila na 1200 pojistných událostí, z čehož vyplývá, že pojištění vozidla se stále vyplatí.
Povinnost OSVČ podat přehledy pro pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
Všechny osoby samostatně výdělečně činné mají povinnost za uplynulý rok podat daňové přiznání a přehledy k zdravotnímu a sociálnímu pojištění. Proto, pokud se Vás tento fakt týká, rozhodně na něj nezapomínejte.
Značkové pojištění od Uniqa pro vozy Suzuki Otevřít odkaz do nového okna
Pro všechny majitele vozů Suzuki přišla pojišťovna Uniqa se zajímavým produktem. Od 1.března 2013 nabízí velmi výhodnou a ojedinělou nabídku co se týče pojištění vozidel. Můžete tak ušetřit výrazné finanční prostředky, ale i čas.
Program Zdravý život od VZP Otevřít odkaz do nového okna
Všeobecná zdravotní pojišťovna si připravila zajímavý preventivní program pro všechny zájemce o zdravý životní styl a pro ty, kterým není lhostejné jejich zdraví.
Uniqa pojišťuje vícečetné porody Otevřít odkaz do nového okna
S rostoucím věkem rodiček se mění i podmínky porodu, ale často je ovlivněn i počet narozených dětí.
Velká spolupráce ING pojišťovny a WĂĽstenrot Otevřít odkaz do nového okna
Pro klienty dvou významných pojišťoven, tj. ING a WĂĽstenrot pojišťovny, je od února tohoto roku připraveno více možností v důsledku vzájemné spolupráce těchto pojišťovacích společností.
Legalizace konopí pro léčebné účely Otevřít odkaz do nového okna
Dlouho diskutovaný návrh zákona o legalizaci konopí jako léčebném prostředku konečně dostal zelenou.
Program Lady od České pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
Česká pojišťovna se zaměřila ve svých nabízených produktech na ženy a nově nabízí životní pojištění s užitečným zdravotním Programem „Lady“.
Pro koho je II. pilíř důchodové reformy? Otevřít odkaz do nového okna
Od nového roku začala platit velmi sledovaná důchodová reforma a její druhý pilíř. Co to vlastně pro nás znamená?
Zálohy na zdravotní pojištění pro OSVČ v roce 2013 Otevřít odkaz do nového okna
Zvyšování záloh na pojištění u osob samostatně výdělečně činných se stalo trendem posledních let, tak proč by tomu nemělo být jinak i v tomto roce?...
Nové pojištění od ING pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
ING pojišťovna může být nazvána nejen inovátorem v řadě pojištění, ale i ochráncem žen spolu s jejich nebezpečnými onemocněními. Právě teď přišla pojišťovna ING s novým projektem a druhem pojištění nazvané FOR YOU.
Staňte se tváří zaměstnanecké zdravotní pojišťovny Škoda Otevřít odkaz do nového okna
Schází už jen pár dní do vyhlášení soutěže zdravotní pojišťovny Škoda o nejhezčí fotografii. Proto neváhejte a své snímky pošlete co nejdříve.
Nezapomínejte při lyžování na helmu, pojišťovna by Vám nemusela proplatit bolestné Otevřít odkaz do nového okna
Jak už název napovídá, i v případě sjednané pojistky by Vám pojišťovna případný úraz na sjezdovce nemusela proplatit, pokud byste na hlavě neměli lyžařskou přilbu.
Porovnání povinného ručení online Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se na změnu pojišťovny u svého povinného ručení a netušíte, jakou zvolit? Pomůže Vám srovnávač povinného ručení online, který pro Vás najde to nejvýhodnější.
Jak změnit zdravotní pojišťovnu Otevřít odkaz do nového okna
Rozhodli jste se pro změnu své zdravotní pojišťovny? Tak čtěte dál, není to totiž úplně tak jednoduché.
Prémiový kapitál Pojišťovny České spořitelny Otevřít odkaz do nového okna
Na trhu životního pojištění se objevil v nabídce nový produkt s názvem Prémiový kapitál, který kombinuje životní pojištění s možností vytváření úspor. Nabízí jej Pojišťovna České spořitelny.
Sazby životního pojištění pro ženy a muže se sjednotí Otevřít odkaz do nového okna
U nově uzavíraných smluv na životní pojištění budou muset české pojišťovny a penzijní fondy sjednotit sazby pojištění pro ženy a muže. To ale znamená, že ženy budou platit víc.
Sloučení dvou zdravotních pojišťoven ČPZP a ZP M-A Otevřít odkaz do nového okna
Od začátku měsíce října tohoto roku dochází ke sloučení České průmyslové zdravotní pojišťovny a Zdravotní pojišťovny Metal- Aliance.
Aviva pojišťovna a Victoria Volkskasbanken změnily svůj název Otevřít odkaz do nového okna
Během posledního měsíce změnily svá jména dvě pojišťovny, Aviva pojišťovna spolu s Victoria Volkskasbanken. A staly se součástí větších a silnějších skupin na českém trhu.
Direct zahajuje spolupráci s Uniqa pojišťovnou Otevřít odkaz do nového okna
Téměř v polovině tohoto roku oznámila Direct pojišťovna svůj konec na českém trhu. Pokud jste jejím klientem, nemusíte se ničeho obávat, postará se o Vás Uniqa.
Nejlevnější povinné ručení Otevřít odkaz do nového okna
V dnešní uspěchané době lze povinné ručení, aneb pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, sjednat jednoduše online přes internet.
Cestovní pojištění od České pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
Při cestách do zahraničí byste rozhodně neměli zapomínat na sjednání cestovního pojištění, které vás ochrání před nenadálými léčebnými výlohami a zajistí vám pocit většího bezpečí. Dobře se osvědčí nejen těm, kdo se chystají provozovat adrenalinové sporty, ale i těm, kdo vyrážejí na běžnou ...
Nový portál od Allianz Otevřít odkaz do nového okna
Pojišťovna Allianz spustila nový design webu na svých stránkách Allianz Direct.
Před odjezdem na dovolenou nezapomeňte na cestovní pojištění Otevřít odkaz do nového okna
Cestovní pojištění by mělo být povinnou záležitostí každého cestovatele. Proto, pokud se chystáte na dovolenou, na jeho sjednání určitě nezapomeňte!
Odměňte se za uzavřené online cestovní pojištění slevou či poukazem na fotoknihu CEWE od České pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
Při sjednání cestovního pojištění u České pojišťovny dostane klient slevu a navíc poukaz v hodnotě 200,- Kč na nákup fotoknihy CEWE.
VZP spustila novou kampaň pro podporu dárcovství krve Otevřít odkaz do nového okna
Všeobecná zdravotní pojišťovna spustila ke konci minulého měsíce chvályhodnou kampaň pro zvýšení osvěty dárcovství krve s názvem Daruj krev s VZP.
Pojišťovny neproplácejí léky Otevřít odkaz do nového okna
Od 1.7.2012 podražily desítky léků, které do té doby byly k dostání volně nebo na recept. Pojišťovny už nebudou částečně hradit na 150 různých druhů léčiv. Kde na všechna tato zdražení má běžný občan brát peníze, už vláda neřeší.
Kooperativa nabízí nové pojištění pro děti s názvem Žabka Otevřít odkaz do nového okna
Období letních prázdnin je každoročně nekritičtější časový úsek, kdy u dětských občánků dochází ke zraněním. O prázdninách si děti rády hrají, vymýšlejí nejrůznější úkryty a také lezou po stromech. Všechny tyto činnosti jsou rizikové a někdy bohužel dojde k úrazu. Z tohoto důvodu Kooperativa ...
Vláda schválila předdůchody, lidé musí mít naspořeno Otevřít odkaz do nového okna
Od začátku příštího roku budeme mít možnost zažádat o předdůchod a to už pět let před dosažením řádného důchodového věku. Hlavním kritériem ale bude sjednané penzijní připojištění a naspořené peníze.
Generali spouští nové pojištění proti krachu CK Otevřít odkaz do nového okna
Dne 25. června tohoto roku představí pojišťovna Generali své nové cestovní pojištění proti následkům krachu cestovní kanceláře. Jedná se o naprosto ojedinělé pojištění na českém trhu a budete si ho moci sjednat online přes internet.
Kooperativa se stala pojišťovnou roku 2011 Otevřít odkaz do nového okna
Pojišťovna Kooperativa opět dominovala anketě s názvem Pojišťovna roku, kde získala několik prvenství.
Habera Tour a Česká pojišťovna Otevřít odkaz do nového okna
Pro všechny fanoušky Pavola Habery & Teamu pojištěné u České pojišťovny je nyní připravena sleva na cestovní pojištění, pojištění majetku a povinné ručení.
Připravované změny a škrty v lázeňství Otevřít odkaz do nového okna
Lázeňská péče v České republice v posledních letech upadá a příspěvky jsou stále menší. Podle zdravotních pojišťoven se celkový zájem o tyto služby snížil až o pětinu.
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna nabízí více Otevřít odkaz do nového okna
U zdravotní pojišťovny Revírní bratrská pokladna nastaly od začátku dubna tohoto roku změny a byl rozšířen program prevence pro pojištěnce této zdravotní pojišťovny.
Nechte svou dceru očkovat proti rakovině děložního čípku Otevřít odkaz do nového okna
Od dubna bude očkování plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění dívkám od 13. do 14. roku věku.
Být ženou, u Allianz pojištěnou, se vyplatí! Otevřít odkaz do nového okna
Ženy jsou samy sobě často na posledním místě. A to není dobře. Allianz to ví. Horká novinka pro rok 2012 je tak určena výhradně jim.
Allianz je za rok 2011 v zisku přes jednu miliardu Otevřít odkaz do nového okna
Allianz pojišťovna vloni byla o deset procent úspěšnější v pojištění motorových vozidel než domácí trh a hospodařila se ziskem více než jedné miliardy korun.
Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance se spojí s Českou průmyslovou Otevřít odkaz do nového okna
Správní rada Zdravotní pojišťovny Metal-Aliance ve středu 14. března schválila záměr sloučení s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Pro pojištěnce má být tímto krokem plně zachován rozsah i kvalita služeb.
Chraňte své děti očkováním proti rotavirům Otevřít odkaz do nového okna
Od 6. února 2012 Všeobecná zdravotní pojišťovna nabízí vakcíny proti rotavirům. Rodiče kojenců je získají za zvýhodněnou cenu a k tomu dostanou navíc od VZP příspěvek 500 Kč při nákupu obou dávek očkovací látky.
Arktický mráz v Česku způsobil rekordní škody Otevřít odkaz do nového okna
Razantní nárůst škod způsobily arktické mrazy. V těchto dnech je zaznamenávají všechny pojišťovny. Česká pojišťovna eviduje v této souvislosti již přibližně sedm set škod v řádu milionů korun.
Děti pojištěné u VZP se již chystají osedlat Mořského koníka Otevřít odkaz do nového okna
Několik stovek dětí ze všech krajů České republiky v tomto roce pojede s Mořským koníkem na třítýdenní léčebně - ozdravné pobyty k moři na poloostrově Chalkidiki v Řecku a na ostrově Hvar v Chorvatsku.
Maxima jako první reaguje na zvýšení poplatku za pobyt v nemocnici Otevřít odkaz do nového okna
Pojišťovna Maxima od února připřadila ke svým produktům novinku, kterou je Pojištění hospitalizace. Reaguje tak na zvýšení regulačního poplatku za pobyt v nemocnici z dosavadních 60 Kč na 100 Kč za den.
Nejkurióznější škodou roku u Uniqy je utopení Tatrabusu Otevřít odkaz do nového okna
Jedenácti účastníkům turistického zájezdu na Island s cestovní kanceláří Adventura zůstane pevně v paměti datum 6. srpna 2011. Tento den totiž projížděli ve vozidle Tatrabus po okraji jezera Blautulón.
Až 80 % Čechů přiznává, že se na lyžích posilňuje alkoholem Otevřít odkaz do nového okna
Pojišťovna Direct zjistila ve svém průzkumu, že 8 z 10 Čechů se na lyžích posilňuje alkoholem, přitom ale celá třetina z nich uznává, že je to stejný prohřešek jako řídit pod vlivem alkoholu auto.
V ekonomické krizi se Češi snaží o pojistné podvody ve velkém Otevřít odkaz do nového okna
Téměř všechny pojišťovny hlásí za rok 2011 rekordní nárůst pojistných podvodů. Češi se už navíc nezaměřují pouze na podvody s autopojištěním, ale vzrostly i machinace s životním pojištěním a pojištěním odpovědnosti.
Polepšení bytaři prozradili, co jim při loupení usnadňovalo práci Otevřít odkaz do nového okna
Bývalí vykradači bytů se v průzkumu vyjádřili, co jim při zlodějnách usnadňovalo jejich práci. Trochu nečekaně už moderní zloději čerpají ze statusů a vzkazů přes sociální sítě Facebook a Twitter.
Většina veřejnosti vnímá projekt IZIP jako nedůvěryhodný a žádá jeho prošetření Otevřít odkaz do nového okna
V souvislosti s jednáním o pokračování elektronických zdravotních knížek byl zveřejněn průzkum společnosti SANEP. Z něj vyplývá, že více jak třípětinová většina veřejnosti vnímá projekt jako korupční a nedůvěryhodný.
Uniqa nabízí speciální autopojištění se sledováním přes satelit Otevřít odkaz do nového okna
Pojišťovna Uniqa nabízí speciální autopojištění se zařízením SafeLine, které vám může při nehodě zachránit život, navíc ale může významně pomoci i při krádeži auta.
Mnoho řidičů nehlásí pojišťovnám malé škody, aby nepřišli o bonusy Otevřít odkaz do nového okna
Podle průzkumu Direct pojišťovny se více než polovina řidičů setkala s tím, že jejich vůz byl na parkovišti poškozen. To znamená, že opravu vozu musejí majitelé uhradit sami, protože k poškození se nikdo nehlásí.
Čelní sklo poškodil kamínek z letadla? I takovou nehodu řeší pojišťovny Otevřít odkaz do nového okna
I v případě pojištění automobilů se občas najde kuriozita. Česká pojišťovna řešila nedávno havárii při které klient nahlásil, že čelní sklo jeho automobilu poškodil kamínek, jenž odlétl od letadla.
Zdravotní pojišťovny mají novou povinnost zasílat klientům výpisy Otevřít odkaz do nového okna
Český parlament v listopadu 2011 schválil změnu zákona, která pojišťovnám od roku 2012 nařizuje automaticky jednou za rok poslat všem klientům sumu, jenž uhradila za jeho zdravotní péči.
Důchodová reforma mění i podmínky penzijního připojištění Otevřít odkaz do nového okna
V listopadu 2011 českým parlamentem schválená penzijní reforma se projeví i v úpravách podmínek penzijního připojištění. To se stane takzvaným třetím pilířem důchodového systému.
V Česku si už můžete sjednat i pojištění nájmu Otevřít odkaz do nového okna
Novinkou na českém trhu, která bude zajímat zejména majitele domů, je pojištění nájemného. Od června 2011 jej začala nabízet společnost Guarenty Group pro pojišťovnu AIM Insurence - AIM Czech republik s.r.o.
Technici České pojišťovny operují v terénu, zrychlilo se tak vyřízení pojistných událostí Otevřít odkaz do nového okna
Klienti České pojišťovny získají pojistné plnění ještě rychleji. Jednička na pojišťovacím trhu totiž zavádí změny, které zjednodušují a zrychlují proces vyřízení škody z pojištění motorových vozidel.
Česká pojišťovna mění logo a chce investovat více než miliardu Otevřít odkaz do nového okna
Česká pojišťovna v říjnu 2011 vstoupila do další etapy svého vývoje a logickým krokem byla i změna jejího loga a sloganu, v dalších dvou letech chce navíc investovat více než jednu miliardu korun.
Jaké regulační poplatky aktuálně platíme ve zdravotnictví Otevřít odkaz do nového okna
Zavedení regulačních poplatků a doplatků je jedním z kroků reformy zdravotnictví provedené v roce 2008. Reforma má dále změnit postavení a motivace poskytovatelů zdravotních služeb, zejména zdravotních pojišťoven.
Jaké mají občané práva a povinnosti podle zákona o zdravotním pojištění? Otevřít odkaz do nového okna
Práva a povinnosti pojištěnce upravuje zákon č. 48/ 1997 sbírky o veřejném zdravotním pojištění. Pojištěnec má stručně řečeno právo na výběr zdravotní pojišťovny, lékaře a zdravotnického zařízení.
Evropská karta pojištěnce hradí základní léčebné výlohy Otevřít odkaz do nového okna
Málokdo ale ví, že je na cestu pojištěn i bez uzavření cestovního pojištění a jakéhokoliv vynaloženého úsilí. Léčebné výlohy se totiž dají hradit na základě Evropského zdravotního průkazu.
Co je to IZIP a jak funguje? Otevřít odkaz do nového okna
Pod původním názvem IZIP - Internetový přístup ke zdravotním informacím pacienta dnes už najdeme takzvané EZK - elektronické zdravotní knížky.
Co je to rakovina děložního čípku a jak se proti ní chránit Otevřít odkaz do nového okna
Karcinom děložního hrdla je celosvětově druhým nejčastějším nádorem u žen. V Česku tímto druhem rakoviny onemocní každý rok více než tisíc žen.
Bourali jste v zahraničí? Nabízíme návod, jak postupovat Otevřít odkaz do nového okna
Jak postupovat při havárii vozidla v zahraničí? V roce 2009 zaregistrovala pojišťovna Kooperativa dokonce přes tři a půl tisíce škod z povinného ručení, které se staly v zahraničních lokalitách.
Povinné ručení v zahraničí: Ve kterých státech platí? Otevřít odkaz do nového okna
V případě cesty do zahraničí je patrně prvním pojišťovacím produktem, na jehož zřízení pomyslíte, cestovní pojištění. V případě cesty autem, ale existuje ještě jedna mimořádně důležitá služba - povinné ručení.
Jak postupovat krok za krokem při dopravní nehodě? Otevřít odkaz do nového okna
Dopravní nehoda je událost na pozemních komunikacích, například havárie nebo střet, při níž došlo ke škodě na majetku nebo ke zranění či smrti člověka.
V některých situacích se vyplatí uzavřít krátkodobé povinné ručení Otevřít odkaz do nového okna
Produkt krátkodobé povinné ručení je smlouva uzavřená zpravidla na období od 14 dnů do 3 měsíců.
Cestovní pojištění online: Pojistěte se z pohodlí domova Otevřít odkaz do nového okna
Zdravotní pojištění na cesty do zahraničí je přímo nutností pro všechny, kteří z různých důvodů (dovolená, služební cesta) opouštějí hranice naší vlasti.
Kde najít nejlevnější cestovní pojištění? Otevřít odkaz do nového okna
Cestovní pojištění je alfou a omegou spokojeného a bezpečného cestování za hranice naší vlasti. Jak postupovat při výběru konkrétního produktu, když je trh přesycen rozmanitými nabídkami?
Vyplatí se objednat celoroční cestovní pojištění? Otevřít odkaz do nového okna
Pojištění pro opakované výjezdy do zahraničí je ideálním pojistným produktem pro osoby, které tráví hodně času za hranicemi, ovšem ne za účelem jednorázového pobytu.
Jaké zvolit pojištění před cestou na Slovensko Otevřít odkaz do nového okna
Slovensko, ač se jedná o cizinu, nabízí na rozdíl od některých jiných zemí Evropské unie občanům České republiky přece jen nějakou tu výhodu.
Jak pojistit na cestách domácí mazlíčky Otevřít odkaz do nového okna
Chystáte se cestovat s domácím mazlíčkem na dovolenou? Ať už vyrážíte jen na sousední Slovensko nebo do vzdálenějších krajin, nesmíte opomenout koupi cestovního pojištění zvířat.
Asistenční služba se může při cestách v cizině hodit Otevřít odkaz do nového okna
Přestože je asistenční služba součástí prakticky každého pojistného produktu do zahraničí, málokdo ví, že se na ni můžete obrátit prakticky s jakoukoli nečekanou událostí, která vás při cestách zastihne.
Co dělat při krachu cestovní kanceláře či jak se mu vyhnout? Otevřít odkaz do nového okna
Celkem pět pojišťoven poskytuje pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Prokliknutím na jejich internetové stránky zjistíte aktuální seznam pojištěných cestovních kanceláří.
Jaký je rozdíl mezi povodní a záplavou? Nestojí můj dům v záplavové zóně? Otevřít odkaz do nového okna
Pojmy povodeň a záplava pro mnoho lidí označují stejný druh lidského neštěstí spojeného s vodou, jiné už jsou ale definice pojišťoven, když dojde ke škodné události.
Pojištění domácích mazlíčků může ušetřit peníze za veterináře Otevřít odkaz do nového okna
Podle údajů pojišťoven utratí Češi ročně za léčení svých čtyřnohých miláčků až miliardu korun. Odhadem zde žije 2 miliony psů, což by znamenalo přibližně 500 korun ročně na každého.
Speciální pojištění pro golfisty potěší výborné hráče Otevřít odkaz do nového okna
Existuje více specializovaných pojištění, mohou se pojistit amatérští i profesionální sportovci proti úrazům, ale zřejmě jediným sportem, který má samostatné specializované pojištění je golf.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 10:12 1.10.2023)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2023