R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Povinné ručení a havarijní pojištění | Povinne-ruceni.com

https://www.srovnator.cz/clanky/ otevírá se do nového okna Novinky ze světa autopojištění - povinné ručení, havarijní pojištění.
Plánujete dovolenou autem a rádi byste udrželi své potraviny čerstvé? Kupte autochladničku. Otevřít odkaz do nového okna
Článek dělí autochladničky do čtyřech základních skupin a popisuje jejich výhody a nevýhody. Součástí obsahu článku jsou odkazy na další zajímavá témata.
Signály a gesta řidičů. Znáte jejich význam? Otevřít odkaz do nového okna
Mezi řidiči jsou běžná nejen vulgární gesta, ale i taková, kterými vás chce dotyčný na něco upozornit - otevřený kufr, zhasnutá světla apod. Která to jsou?
Jaká jsou pravidla při jízdě na segway Otevřít odkaz do nového okna
Vozítko Segway je populární zejména ve větších městech, kde usnadňuje přepravu jednotlivců, převážně turistů. Ne v každém městě má však jen příznivce.
Jaké nebezpečí představují zapomenuté věci v rozpáleném vozidle? Otevřít odkaz do nového okna
Léky, spreje i obyčejná lahev s vodou - tyto a další předměty mohou v kombinaci s rozpáleným autem představovat určité riziko. Proč by neměly v autě zůstávat?
Plánujete dovolenou, kde se budete věnovat hlavně cyklistice? Připravte si kola i automobil. Otevřít odkaz do nového okna
V článku najdete doporučení, jak sebe i svůj automobil připravit na dovolenou s kolem. V článku naleznete též odkazy na jiná zajímavá témata.
Plánujete dovolenou na území České republiky? Podívejte se na výběr nejoblíbenějších kempů. Otevřít odkaz do nového okna
V článku je výběr nejoblíbenějších kempů v ČR, jejich lokace a ceny za pobyt. V závěru článku naleznete optimální řešení cestovního pojištění.
Nejhezčí vodácké trasy v Česku Otevřít odkaz do nového okna
Vodáctví je v Česku velmi rozšířené. Hledáte-li inspiraci pro své vodácké dobrodružství, podívejte se na 5 nejkrásnějších tras na českých a moravských řekách.
Plánujete se smočit ve vodách, jež se nacházejí na území ČR? Ověřte si jejich kvalitu. Otevřít odkaz do nového okna
V článku naleznete tipy, jak si ověřit aktuální kvalitu koupacích vod po celé ČR. V závěru článku je návrh na optimální řešení cestovního pojištění.
Jak čerpat slevový kupón na lázeňskou léčbu? Otevřít odkaz do nového okna
Byly Vám lékaři doporučeny lázně s procedurami a stále je odkládáte na dobu neurčitou? Do konce roku můžete využít poukaz na slevu ve výši 4 000 Kč.
Kam letos v létě vyrazit na festival? Otevřít odkaz do nového okna
Ani letos se nemusíte vzdát festivalové atmosféry a koncertů pod širým nebem. Které festivaly se zvládly přizpůsobit aktuálním opatřením a v létě se uskuteční?
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 12:22 15.8.2020)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2020