R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

RadioTV

Česko Slovensko má talent jde do finále Otevřít odkaz do nového okna
Po třech měsících je tu živé finále další řady soutěže Česko Slovensko má talent. O volbě nového vítěze nyní rozhodnou sami diváci. Porota už bude mít jen poradní hlas.
Rádio BLANÍK před Vánoci vyjíždí za posluchači Otevřít odkaz do nového okna
Tým Rádia BLANÍK připravil v předvánočním období několik akcí pro své posluchače. Také letos rozdává horký vánoční punč, perníčky nebo výběrové CD, které obsahuje 20 nejoblíbenějších českých písniček za 20 let rádia.
Český rozhlas představil projekt mujRozhlas pro audio na vyžádání Otevřít odkaz do nového okna
Český rozhlas spustil projekt mujRozhlas, který tvoří pilíř jeho internetové strategie. Poskytne publiku živé vysílání všech stanic, výběr archivních pořadů i audioprodukci vyrobenou pro on-line prostředí. Cílem je zvýšení poslechovosti audia na vyžádání.
Hitrádio City potřinácté rozsvítilo se svými posluchači Prahu Otevřít odkaz do nového okna
Hitrádio City 93,7FM spojilo celou metropoli prostřednictvím charitativního projektu Rozsviťte s námi Prahu. Pražská stanice už potřinácté společně se svými posluchači navázala na tradiční předvánoční akci, jejíž výtěžek pomůže dětem po onkologickém onemocnění.
Dan Moravec: Hledáme originální formy – žádné téma není tabu, záleží na zpracování Otevřít odkaz do nového okna
Projekt Rozdělená společnost rezonuje veřejným prostorem celý podzim, pod vedením Ivana Studeného vzniká související dokumentární série. V druhé části rozhovoru se šéfem TS Dokument Danem Moravcem jsme se bavili nejen o DokuSeriálech, ale zejména o odvážných experimentech.
Dan Moravec: Úroveň dokumentů v Českém rozhlase se neustále zvyšuje Otevřít odkaz do nového okna
Se vznikem Tvůrčí skupiny Dokument přišlo zkvalitnění tvorby, říká v rozhovoru její šéf, s ČRo je spjat už od roku 1996. Za dobu svého působení prošel různými profesemi a žánry, od zpravodajství, přes denní publicistiku, moderování až k dokumentu.
IPTV místo DVB-T2? Srovnání nejlevnějších balíčků s HD programy Otevřít odkaz do nového okna
Přinášíme vám podrobný přehled nejlevnějších televizních balíčků od 5 operátorů. Balíčky obsahují nejžádanější televizní programy včetně stanic v HD rozlišení. Tyto nabídky jsou ideální alternativou k anténnímu příjmu DVB-T2.
ČT art láká na dokument o studentech, kteří zažili na AMU listopadovou revoluci Otevřít odkaz do nového okna
Karel Dobrý, Vanda Hybnerová, Michal Malátný, Hana Ševčíková a další jejich spolužáci nastoupili na divadelní fakultu s ideály. Někteří s nimi školu i opouštěli. Jak na vše pohlížejí dnes? Prozradí dokument Ročník 89.
Radio Haná více akcentuje regionalitu, v listopadu připomíná revoluční roku 1989 Otevřít odkaz do nového okna
Na podzim Radio Haná nezahálí, do svého programu přidává nové prvky, které mají zdůraznit regionální charakter. Rádio se nadále vydává za posluchači po celém regionu, rozdává vstupenky na přední české i slovenské interprety.
Přechod na DVB-T2? TV Nova preferuje jiné varianty Otevřít odkaz do nového okna
Nova se rozhodla netradičně vstoupit do probíhající informační kampaně k přechodu na DVB-T2. Před dvěma týdny zařadila do svého vysílání informační spot, kde diváky vybízí, aby přešli na kabelový, satelitní nebo IPTV příjem.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 1:11 10.12.2019)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2019