R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Řecká dovolená

http://www.recka-dovolena.cz otevírá se do nového okna Léto na řeckých plážích
Dovolená na Kefalonii Otevřít odkaz do nového okna
Největší Jónský ostrov Ostrov Kefalonia, jenž patří k Jónskému souostroví u západního pobřeží Řecka, můžeme někomu při pohledu z výšky připomínat skákající žábu. Spolu s Kefalonií patří do Jónských ostrovů ještě populární turistické destinace Zakynthos a Korfu a pak také ... Read More »
Rhodos je rájem pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Čtvrtý největší ostrov Ostrov Rhodos je jedním z více než třech tisíců ostrovů, obklopujících řecké pobřeží. Nalézají se jak v Jónském moři západně od Řecka, tak také v moři Egejském. Egejské moře se nalézá na východě od řecké pevniny a ... Read More »
Lesbos jako místo pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Ostrov básnířky Sapfó Ostrov Lesbos, nebo také někdy Lesvos, vešel ve známost již v historii jako ostrov básnířky Sapfó. Je totiž a místem, kde se ráda nechala inspirovat svými múzami. V současnosti je známý jako skvělé místo pro dovolenou na ... Read More »
Dovolená na ostrově Andros Otevřít odkaz do nového okna
Proč právě Andros? Řecký Andros má vše, co by správná destinace pro dovolenou v Řecku mít měla. Krásné a průzračně čisté moře s úchvatnými plážemi i malebné zastrčené horské vesničky, kde má člověk pocit, jako by se tady zastavil čas. ... Read More »
Pláže řeckého ostrova Zakynthos Otevřít odkaz do nového okna
Kam za koupáním? Nejpopulárnější pláže ostrova Zakynthos se nacházejí v Kolpos Laganas, tedy zálivu Laganas. Záliv Lganas je největším a turisticky nejoblíbenějším místem pro koupání a odpočinek u moře. Je k nalezení na jihovýchodě ostrova Zakynthos a na šířku měří ... Read More »
Kalymnos je skvělé místo pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Kalymnos v kostce Řecký Kalymnos se nachází v Egejském moři a patří mezi největší ostrovy řeckého souostroví Dodekanesos (Dvanáctiostroví). Má rozlohu něco přes 100 kilometrů čtverečních a leží jen asi 10 kilometrů od ostrova Kos, takže je možné se během ... Read More »
Dovolená na ostrově Mykonos Otevřít odkaz do nového okna
Mezi Řeckem a Tureckem Na řecké poměry spíše menší ostrov Mykonos, jenž je geograficky součástí souostroví Kyklady, leží zhruba uprostřed Egejského moře. Je k nalezení na půli cesty mezi řeckou a tureckou pevninou na úrovni ostrova Samos. Mykonos mezi egejskými ... Read More »
Poklidná dovolená na ostrově Chios Otevřít odkaz do nového okna
Provoněný ostrov Ostrov Chios je nevelkým kusem pevniny, na němž se během léta ze všech stran line vůně jasmínů a pomerančovníků. Již několik desetiletí láká do východní části Egejského moře turisty z nejrůznějších koutů světa, aby v jeho letoviscích strávili ... Read More »
Dovolená na Santorini (Theře) Otevřít odkaz do nového okna
Obecně o Santorini (Theře) Romantický řecký ostrov Santorini, na němž strávit dovolenou je snem mnoha turistů z celé Evropy i zámoří, leží přímo v srdci Egejského moře. Ostrov je současně nejjižnějším ostrovem celého Kykladského souostroví. Málokdo ale ví, že oficiální ... Read More »
Ostrov Samos jako místo pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Opravdové léto Když přijde řeč na takzvané zelené řecké ostrovy, které nejsou tolik vyprahlé a díky dostatku vody se na nich daří nejrůznějším rostlinám a stromům, určitě je třeba zmínit ostrov Samos. Samos je vcelku nevelký ostrůvek v Egejském moři, ... Read More »
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 17:31 21.1.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022