R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Řecká dovolená

http://www.recka-dovolena.cz otevírá se do nového okna Léto na řeckých plážích
Tipy ostrova Zakynthos Otevřít odkaz do nového okna
Proč je řecký ostrov Zakynthos takřka na každém seznamu? Hellas, vítejte na Jónském ostrově Zakynthos. Tento ostrovní ráj na západním pobřeží Řecka se v posledních letech stal jedním z nejpopulárnějších ostrovů v celém Řecku. A není to jen kvůli slavné ... Read More »
Dovolená na Kefalonii Otevřít odkaz do nového okna
Největší Jónský ostrov Ostrov Kefalonia, jenž patří k Jónskému souostroví u západního pobřeží Řecka, můžeme někomu při pohledu z výšky připomínat skákající žábu. Spolu s Kefalonií patří do Jónských ostrovů ještě populární turistické destinace Zakynthos a Korfu a pak také ... Read More »
Rhodos je rájem pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Čtvrtý největší ostrov Ostrov Rhodos je jedním z více než třech tisíců ostrovů, obklopujících řecké pobřeží. Nalézají se jak v Jónském moři západně od Řecka, tak také v moři Egejském. Egejské moře se nalézá na východě od řecké pevniny a ... Read More »
Lesbos jako místo pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Ostrov básnířky Sapfó Ostrov Lesbos, nebo také někdy Lesvos, vešel ve známost již v historii jako ostrov básnířky Sapfó. Je totiž a místem, kde se ráda nechala inspirovat svými múzami. V současnosti je známý jako skvělé místo pro dovolenou na ... Read More »
Dovolená na ostrově Andros Otevřít odkaz do nového okna
Proč právě Andros? Řecký Andros má vše, co by správná destinace pro dovolenou v Řecku mít měla. Krásné a průzračně čisté moře s úchvatnými plážemi i malebné zastrčené horské vesničky, kde má člověk pocit, jako by se tady zastavil čas. ... Read More »
Pláže řeckého ostrova Zakynthos Otevřít odkaz do nového okna
Kam za koupáním? Nejpopulárnější pláže ostrova Zakynthos se nacházejí v Kolpos Laganas, tedy zálivu Laganas. Záliv Lganas je největším a turisticky nejoblíbenějším místem pro koupání a odpočinek u moře. Je k nalezení na jihovýchodě ostrova Zakynthos a na šířku měří ... Read More »
Kalymnos je skvělé místo pro dovolenou Otevřít odkaz do nového okna
Kalymnos v kostce Řecký Kalymnos se nachází v Egejském moři a patří mezi největší ostrovy řeckého souostroví Dodekanesos (Dvanáctiostroví). Má rozlohu něco přes 100 kilometrů čtverečních a leží jen asi 10 kilometrů od ostrova Kos, takže je možné se během ... Read More »
Dovolená na ostrově Mykonos Otevřít odkaz do nového okna
Mezi Řeckem a Tureckem Na řecké poměry spíše menší ostrov Mykonos, jenž je geograficky součástí souostroví Kyklady, leží zhruba uprostřed Egejského moře. Je k nalezení na půli cesty mezi řeckou a tureckou pevninou na úrovni ostrova Samos. Mykonos mezi egejskými ... Read More »
Poklidná dovolená na ostrově Chios Otevřít odkaz do nového okna
Provoněný ostrov Ostrov Chios je nevelkým kusem pevniny, na němž se během léta ze všech stran line vůně jasmínů a pomerančovníků. Již několik desetiletí láká do východní části Egejského moře turisty z nejrůznějších koutů světa, aby v jeho letoviscích strávili ... Read More »
Dovolená na Santorini (Theře) Otevřít odkaz do nového okna
Obecně o Santorini (Theře) Romantický řecký ostrov Santorini, na němž strávit dovolenou je snem mnoha turistů z celé Evropy i zámoří, leží přímo v srdci Egejského moře. Ostrov je současně nejjižnějším ostrovem celého Kykladského souostroví. Málokdo ale ví, že oficiální ... Read More »
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 5:53 1.7.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022