R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Skyfone mobile

https://www.skyfone.cz otevírá se do nového okna Nabízíme Vám levné mobilní volání do všech sítí
Novinky Leden 2021 Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, Chytrá karanténa Volání na linku 1221 „Chytrá karanténa“ je od 1. ledna 2021 opět standardně zpoplatněna stejně jako u ostatních 12xx linek. Linku zřídilo […] The post Novinky Leden 2021 first appeared on Skyfone mobile.
Veselé Vánoce a šťastný nový rok Otevřít odkaz do nového okna
Přejeme všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům a partnerům šťastné a veselé Vánoce a příjemné prožití svátků v kruhu rodiny, přátel a všech dalších lidí, které […] The post Veselé Vánoce a šťastný nový rok first appeared on Skyfone mobile.
Více dat za stejnou cenu Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, s účinností od 26. listopadu 2020 se navyšuje FUP na denním datovém balíčku z původních 25 MB na 100 MB, přičemž cena datového balíčku […] The post Více dat za stejnou cenu first appeared on Skyfone mobile.
Nové přístupové body APN Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, z důvodu zkvalitňování služeb a zjednodušení nastavení telefonu pro koncového zákazníka, mohou naši zákazníci využívat také přístupových bodů APN (Vodafone) pro data a MMS […] The post Nové přístupové body APN first appeared on Skyfone mobile.
Aktualizace smluvních dokumentů Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, dnes vešly v platnost očekávané aktualizované smluvní dokumenty. Prohlášení o ochraně osobních údajů Provedli jsme aktualizaci stránky „Podmínky užití webových stránek a ochrana osobních […] The post Aktualizace smluvních dokumentů first appeared on Skyfone mobile.
Měření rychlosti připojení Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, dnes jsme pro vás připravili nový nástroj „Meření rychlosti a kvality internetového připojení„. S naším speedmeterem můžete velmi snadno změřit aktuální rychlost vašeho připojení […] The post Měření rychlosti připojení first appeared on Skyfone mobile.
Nový ceník služeb a poplatků Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, dnes byl vydán aktualizovaný ceník služeb a poplatků. Služby xDSL Od září se mění naše nabídka xDSL služeb a nové přípojky jsou od dnešního […] The post Nový ceník služeb a poplatků first appeared on Skyfone mobile.
V Evropě jako doma Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci, dnes 12. června 2017 vešel v platnost nový ceník služeb a poplatků. Žádné zdražení se nekoná, aktualizace byla nutná s ohledem na konec poplatků […] The post V Evropě jako doma first appeared on Skyfone mobile.
4G LTE pro naše zákazníky Otevřít odkaz do nového okna
Vážení zákazníci i běžní návštěvníci našich stránek, V průběhu příštího týdne dojde k aktivaci technologie LTE na všech našich SIM kartách. Všechny naše SIM karty  jsou […] The post 4G LTE pro naše zákazníky first appeared on Skyfone mobile.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 23:22 16.5.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022