R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Trupikuv weBlog

http://blog.jakubmaly.cz otevírá se do nového okna Osobní stránky a blog Jakuba Malého, články zaměřené na programování a další témata
Jack Allet and Cam Deas in Brick Bar Otevřít odkaz do nového okna
Acoustic guitarists Jack Allet and Cam Deas performed in Brick Bar in Prague on 17th January 2010. Since there had not been many of their videos available, I asked them whether I could do some recording. They kindly agreed so here they are.
Rally Zbiroh - Točník Otevřít odkaz do nového okna
Zápis z prvního letošního výletu - pánské jízdy do Zbiroha, Jablečného - místa Bohoušových předků - na Žebrák (kde jsme teda nakonec nebyli) a Točník (tam už jo).
Podivná léčebná kúra Otevřít odkaz do nového okna
Henrymu Hazlittovi "stačila" pro ekonomii "jediná lekce". Mnoho politiků se ale navenek tváří, že i tuto jedinou lekci zaspali.
We Like War a státní hymny Otevřít odkaz do nového okna
Zaujala mě věta ze závěru vystoupení George Carlina "We Like War", říká "We've got the only national anthem that mentions f***** rockets and bombs in the goddamn thing!" No a tak jsem si řekl, že si trochu doplním vzdělání a na tu americkou hymnu mrknu - a vážně je to tam! :o)
Resharper 4.5 Beta Otevřít odkaz do nového okna
JetBrains vydávají betaverzi ReSharperu 4.5. Tato půlverze má nabídnout oproti 4.1 především zvýšení rychlosti a zmenšení paměťových nároků.
Export z WPF okna do obrázku. Otevřít odkaz do nového okna
Může se vám někdy hodit uložit obsah vašeho okna do obrázku na disku. Poněkud přímočará aplikace jsou screenshoty. Pokud programujete editor UML diagramů, je možnost vyexportovat diagram jako obrázek (PNG export) uživatelem očekávaná funkce.
Flirt dance Otevřít odkaz do nového okna
Kurzy tance přístupné až od 18 let. Jistě to bude zajímavé.
Jak vypadá váš web bez reklam? Otevřít odkaz do nového okna
Reklama na webové stránce může být pro vlastníka příjemným přilepšením ale i hlavním zdrojem příjmů. Můžete se tomu bránít, můžete proti tomu bojovat, můžete to ignorovat. Ale asi nejlepší je to přijmout a zařídit se podle toho.
Dnešní menu - cmunda po kaplicku Otevřít odkaz do nového okna
Dnes v menze 17. listopadu - Cmunda po kaplicku. Na oběd jsem nešel, ale i tak mi to nedalo...
Výlet - Jizerské hory Otevřít odkaz do nového okna
V Jizerkách jsme byli už docela před dobou (loni v květnu), ale přidat je sem musím, protože to byl moc krásný výlet. Výjimečně nám i vyšlo počasí a tak jsme byli tentokrát ušetření i trapného půjčování přenosných radiátorů:o).
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 12:25 14.7.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024