R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Vyplňto.cz - aktuální dotazníky

https://www.vyplnto.cz/ otevírá se do nového okna Internetové průzkumy a dotazníky zdarma
Cizinci na základní škole - ano/ne? Otevřít odkaz do nového okna
Dobrý den,   píšu závěrečnou práci na téma integrace cizinců na základní škole. Pokud Vaše dítě už dochází nebo docházelo na základní školu, věnujte mi prosím pár minut na zodpovězení krátkého dotazníku.   Moc Vám děkuji.  Kateřina
Strach ze školy u žáků ekonomických oborů středních škol Otevřít odkaz do nového okna
Dotazník je určen pouze pro žáky středních škol ekonomických oborů 
Vyhodnocení tipovačky 2024 Otevřít odkaz do nového okna
Ahojte, jelikož chci každou tipovačku dělat lepší a lepší, zajímalo by mě vaše hodnocení. Pokud chcete, může být dotazník anonymní. 
Rizika učitelského vyhoření Otevřít odkaz do nového okna
Tento anonymní dotazník je zaměřen na identifikaci příznaků syndromu vyhoření mezi učiteli. Vyberte prosím nejvhodnější odpověď podle vaší aktuální situace. Průzkum je určen pro učitelé s minimální praxí jednoho roku. 
Česká politická scéna a monarchismus Otevřít odkaz do nového okna
Tento dotazník má za cíl nashromáždit informace o názorech lidí na různá politická témata a myšlenku zřízení monarchie v Česku.
Vplyv farieb obalov na rozhodovanie o kúpe Otevřít odkaz do nového okna
Dobrý deň,  som študentkou Vysokej školy manažmentu a v rámci mĂ´jho diplomového projektu robím prieskum ako vplývajú farby obalov na spotrebiteÄža. Prieskum nie je obmedzený a zaujíma nás každý názor. 
Ztřeštěný dotazník učitele výpočetky pro dospělé 7. Otevřít odkaz do nového okna
Ztřeštěný dotazník učitele výpočetky pro dospělé 7. Po zkušenostech z mých minulých dotazníků si dovolím zopakovat 2 body: - moji žáci jsou povětšinou starší 40 ti let, nejsou to děti, opakuji nejsou to děti. (učitele dospělých dělám už Mein Karl GOTT 29 let = to jsem ale starej. Připadám si jako ...
Vztah k nošení podprsenky Otevřít odkaz do nového okna
Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku na téma vztah k nošení podprsenky. Dotazník je určen pouze pro ženy, které pravidelně nosí podprsenku.
Spokojenost s českou politickou scénou Otevřít odkaz do nového okna
Jak se lidé staví k české politické scéně? To je tématem tohoto dotazníku.
České politicko-společenské vnímání Otevřít odkaz do nového okna
Dotazník ohledně názorů lidí na českou politiku a společnost.
Barber&Chill-zone, s.r.o. Otevřít odkaz do nového okna
Tento dotazník se týká Fiktivní firmy Barber & Chill zone, s. r. o. Žádáme o pravdivé vyplnění
Questionnaire linguistique 2 Otevřít odkaz do nového okna
Bonjour aux passionné.e.s de la langue française. Pourriez-vous participer Ă  ce questionnaire linguistique, S.V.P. ?   Choisissez la bonne réponse.
Cuestionario lingĂĽístico 2 Otevřít odkaz do nového okna
Hola a los entusiastas del idioma español. żPodrían participar en este cuestionario lingĂĽístico, por favor?   Elija la respuesta correcta.
Dostupnost bydlení a krátkodobé pronájmy (Airbnb) Otevřít odkaz do nového okna
Vážení respondenti,   vítám Vás u dotazníkového šetření na téma krátkodobých pronájmů, jejich vlivu a jejich potenciální regulace, která je v současné době hojně diskutována ve státní správě i veřejném prostoru.
Vnímání kvality poskytovaných služeb Nemocnice Havířov - DĚTSKÉ ODDĚLE Otevřít odkaz do nového okna
Vážení respondenti, snažíme se získat zpětnou vazbu, jak jste spokojeni s úrovní služeb v naší nemocnici z důvodu dalšího zlepšování. Proto si Vás dovolujeme požádat o vyplnění tohoto dotazníku. Dotazník je zcela anonymní, odpovědi na škále od 1 do 5 odpovídají hodnocení ve škole a čas věnovaný ...
Vnímání kvality poskytovaných služeb Nemocnice Havířov - PORODNICE Otevřít odkaz do nového okna
Vážené respondentky, tento dotazník je určen ženám, které rodily v Porodnici Havířov. Snažíme se získat zpětnou vazbu, jak jste spokojeni s úrovní služeb naší porodnice z důvodu dalšího zlepšování. Proto si Vás dovolujeme požádat o vyplnění tohoto dotazníku. Dotazník je zcela anonymní, odpovědi na ...
Housing policy in the context of short-term rentals (Airbnb) Otevřít odkaz do nového okna
Dear respondents, Let me welcome you to the questionnaire survey on the topic of short-term rental accommodation, its impacts and potential regulation, which is currently widely discussed in the state administration and also in public space.
Vnímání kvality poskytovaných služeb Nemocnice Havířov - hospitalizace Otevřít odkaz do nového okna
Vážení respondenti, snažíme se získat zpětnou vazbu, jak jste spokojeni s úrovní služeb v naší nemocnici z důvodu dalšího zlepšování. Proto si Vás dovolujeme požádat o vyplnění tohoto dotazníku. Dotazník je zcela anonymní, odpovědi na škále od 1 do 5 odpovídají hodnocení ve škole a čas věnovaný ...
Vnímání kvality poskytovaných ambulantních služeb nemocnice Havířov Otevřít odkaz do nového okna
Vážení respondenti, z důvodu snahy získat zpětnou vazbu s úrovní služeb v naší nemocnici pro účel jejího dalšího zlepšení si Vás dovolujeme požádat o vyplnění tohoto dotazníku. Dotazník je zcela anonymní, odpovědi na škále od 1 do 5 odpovídají hodnocení ve škole a čas věnovaný jeho vyplnění by měl ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 5:02 25.7.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024