R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Žít Teplice

http://www.zitteplice.cz otevírá se do nového okna Zprávy, servis, zábava, informace, tipy a mnoho dalšího z Teplic, Krupky, Dubí, Duchcova a okolí.
Staročeská kuchyně v Oseku Otevřít odkaz do nového okna
Nová expozice u příležitosti 500. výročí Osecké pouti – Staročeská kuchyně a výstava starých i novodobých fotografií Oseka paní Zdeny Rubešové a pana Jiřího Petra nabídne ... The post Staročeská kuchyně v Oseku first appeared on Žít Teplice.
Teplice se zapojí do akce Ukliďme Česko Otevřít odkaz do nového okna
Blíží se podzimní termín celorepublikové akce Ukliďme Česko. Konat se bude v sobotu 17. září. Tepličané, kteří se budou chtít do této akce zapojit a využít materiální ... The post Teplice se zapojí do akce Ukliďme Česko first appeared on Žít Teplice.
Zahradává fest rozezní teplickou nádražku Otevřít odkaz do nového okna
Teplicko-ústecká kapela La Banda de Contenedor pokračuje v uctívání severočeského železničního dědictví. Poslední dva roky pořádala na historickém nádraží na Moldavě alternativní festival Moll Dává Fest. ... The post Zahradává fest rozezní teplickou nádražku first appeared on Žít Teplice.
Práce na železnici stále omezuje dopravu Otevřít odkaz do nového okna
I v druhé polovině tohoto roku bude docházet k opakovaným několikadenním uzavírkám železničních přejezdů. Železniční přejezd v ulici Zemská bude uzavřen od 18:00 hodin od 10. srpna ... The post Práce na železnici stále omezuje dopravu first appeared on Žít Teplice.
FOTO: Znovu hořel les. Požár mají hasiči pod kontrolou Otevřít odkaz do nového okna
Požár lesa u pily Vrchoslav u Krupky hasiči zvládli. Podařilo se jim ho lokalizovat v 14:30 hodin. Hořelo na ploše tři hektary a na místo zásahu ... The post FOTO: Znovu hořel les. Požár mají hasiči pod kontrolou first appeared on Žít Teplice.
Pomozte při nákupu vstupenky na Bohemians Nicolasovi Otevřít odkaz do nového okna
Při nákupu vstupenek na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 mají fanoušci opět možnost v rámci projektu „Pomozte se vstupenkou“ přispět i 30 korun na Nadační ... The post Pomozte při nákupu vstupenky na Bohemians Nicolasovi first appeared on Žít Teplice.
U Krupky hoří les Otevřít odkaz do nového okna
Hned třináct jednotek hasičů vyjelo k požáru lesa u pily Vrchoslav u Krupky. Podle mluvčího hasičů Lukáše Marvana je požár ohraničený. Byl vyhlášen 3. stupeň poplachu ... The post U Krupky hoří les first appeared on Žít Teplice.
V Miladě se zase vykoupete Otevřít odkaz do nového okna
Jezero Milada, kde nabírala vodu na hašení požáru letadla, je po jedenácti dnech znovu otevřeno veřejnosti. Podle mluvčí správce jezera státního podniku Diamo Hany Volfové je ... The post V Miladě se zase vykoupete first appeared on Žít Teplice.
Mezinárodní tančírna argentinského tanga rozvíří Krušnohorské divadlo Otevřít odkaz do nového okna
Třetí ročník mezinárodního tanečního víkendu přinese do Severních Čech argentinskou kulturu. Od 12. do 14. srpna bude parket Malého sálu Krušnohorského divadla v Teplicích brázdit 190 ... The post Mezinárodní tančírna argentinského tanga rozvíří Krušnohorské divadlo first appeared on Žít Teplice.
Hasiči bojují se skrytými ohnisky. Na pomoc se vrací letouny Canadair Otevřít odkaz do nového okna
Jedno ze skrytých ohnisek se dnes v noci rozhořelo nad Hřenskem. „Stále se tam objevují ohniska, na která jednotky reagují. Přeskupili jsme některé síly a prostředky, abychom ... The post Hasiči bojují se skrytými ohnisky. Na pomoc se vrací letouny Canadair first appeared on Žít Teplice.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 13:51 11.8.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022