R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Žít Teplice

http://www.zitteplice.cz otevírá se do nového okna Zprávy, servis, zábava, informace, tipy a mnoho dalšího z Teplic, Krupky, Dubí, Duchcova a okolí.
Práce na železnici omezí dopravu ve městě Otevřít odkaz do nového okna
Tepličané, ale i všichni, kdo Teplicemi projíždí, se musí obrnit trpělivostí a připravit se na komplikace, které způsobí rozsáhlé opravy a úpravy na železničních přejezdech. Podle ... The post Práce na železnici omezí dopravu ve městě first appeared on Žít Teplice.
Teplice si připomínají Jaroslava Kuberu Otevřít odkaz do nového okna
Dnes jsou to dva roky, kdy zemřel bývalý dlouholetý teplický primátor a předseda Senátu Jaroslav Kubera. „Ty právě uplynulé dva roky nám všem ukázaly, jak se ... The post Teplice si připomínají Jaroslava Kuberu first appeared on Žít Teplice.
Bývalá poradkyně hejtmana půjde před soud Otevřít odkaz do nového okna
Kauza bývalé poradkyně hejtmana Ústeckého kraje Jana Schillera Vladislavy Marschallové míří k soudu. Státní zástupce ji obžaloval kvůli tomu, že si nechávala neoprávněně vyplácet peníze od ... The post Bývalá poradkyně hejtmana půjde před soud first appeared on Žít Teplice.
Lázeňská bude méně pouťová Otevřít odkaz do nového okna
Jak by mohly letos vypadat oslavy u příležitosti zahájení lázeňské sezony, nastínil teplický primátor Hynek Hanza. „Plánovat v současnosti zahájení lázeňské sezony je velmi složité. Naším ... The post Lázeňská bude méně pouťová first appeared on Žít Teplice.
Pacienti s covidem zatím ubývají, nemocnice ale čekají nárůst Otevřít odkaz do nového okna
Situace v nemocnicích v kraji je stabilní. Počty hospitalizovaných pacientů s covid-19 v tuto chvíli stále ještě mírně klesají. Očekávat lze nárůst počtu nutných hospitalizací v ... The post Pacienti s covidem zatím ubývají, nemocnice ale čekají nárůst first appeared on Žít Teplice.
Teplické Café Nobel o smyslech v říši zvířat Otevřít odkaz do nového okna
Svět vnímáme prostřednictvím smyslů. Zvířecí smysly se ale od těch našich často dramaticky liší – živočichové proto mohou vnímat svět úplně jinak než my. Na krátkou ... The post Teplické Café Nobel o smyslech v říši zvířat first appeared on Žít Teplice.
V Ústeckém kraji vládne varianta omikron Otevřít odkaz do nového okna
Nakažlivější varianta omikron už dominuje podle Státního zdravotního ústavu v České republice, kde vytlačuje deltu. Podle ředitelky krajské hygienické stanice Lenky Šimůnkové v Ústeckém kraji testy prokázaly ... The post V Ústeckém kraji vládne varianta omikron first appeared on Žít Teplice.
Tip z muzea Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 3. února v 16:30 se ve výstavní místnosti teplického zámku koná komentovaná prohlídka výstavy Něžná krása krajky. Výstavou neobyčejných výtvorů současných krajkářek a krajkářských ... The post Tip z muzea first appeared on Žít Teplice.
Méně kontejnerů v ulicích Otevřít odkaz do nového okna
V ulicích města bude letos méně velkoobjemových kontejnerů v ulicích a budou k dispozici kratší dobu. Podle Evy Pavlíkové z teplického magistrátu do loňska přistavování probíhalo na ... The post Méně kontejnerů v ulicích first appeared on Žít Teplice.
Dopravní nehoda si vyžádala zásah záchranářského vrtulníku Otevřít odkaz do nového okna
Nehoda se zraněním se stala dnes u Háje u Duchcova. Podle mluvčího krajských hasičů Lukáše Marvana na místě přistál vrtulník Letecké záchranné služby a zraněného vzala ... The post Dopravní nehoda si vyžádala zásah záchranářského vrtulníku first appeared on Žít Teplice.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 18:30 21.1.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022