R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Žít Teplice

http://www.zitteplice.cz otevírá se do nového okna Zprávy, servis, zábava, informace, tipy a mnoho dalšího z Teplic, Krupky, Dubí, Duchcova a okolí.
Pozvánka na muzejní noc Otevřít odkaz do nového okna
V předvečer zahájení 868. lázeňské sezony v Teplicích se po dvouleté pauze opět koná muzejní noc, tentokrát na téma skla a ohně. V pátek 27. května ... The post Pozvánka na muzejní noc first appeared on Žít Teplice.
Malí fotbalisté bojovali v Teplicích o McDonald‘s Cup Otevřít odkaz do nového okna
Na tréninkových hřištích na teplických Stínadlech se odehrálo krajské finále 23. ročníku fotbalového poháru McDonald´s Cup. Ve dvou věkových kategoriích, té mladší 6 až 9 let ... The post Malí fotbalisté bojovali v Teplicích o McDonald‘s Cup first appeared on Žít Teplice.
Ústecký kraj hledá novou vizuální identitu Otevřít odkaz do nového okna
Ústecký kraj se rozhodl pro obměnu a modernizaci své vizuální identity, která by měla reagovat na proměnu, kterou kraj prošel a která ho ještě čeká. Kromě ... The post Ústecký kraj hledá novou vizuální identitu first appeared on Žít Teplice.
Teplické Café Nobel o tornádu na jižní Moravě Otevřít odkaz do nového okna
Co loni v červnu zapříčinilo vznik tornáda na Moravě? Jak rozsáhlé byly škody tornádem způsobené a jak probíhal terénní průzkum po události? O tom bude povídat ... The post Teplické Café Nobel o tornádu na jižní Moravě first appeared on Žít Teplice.
Stánky nakonec na Miladě budou Otevřít odkaz do nového okna
Dobrá zpráva. Správce jezera Milada, státní podnik Diamo, se dohodl s provozovateli na otevření šesti stánků. Ještě ve středu to vypadalo tak, že letos zůstane jezero Milada ... The post Stánky nakonec na Miladě budou first appeared on Žít Teplice.
První ročník akce Family Day přilákal stovky návštěvníků Otevřít odkaz do nového okna
V sobotu 7. května oživila Zámeckou zahradu rodinná akce pořádaná Salesiánským střediskem v Teplicích. Family Day navštívilo několik stovek návštěvníků, kteří společně otevřeli sezónu venkovních akcí, koncertů a ... The post První ročník akce Family Day přilákal stovky návštěvníků first appeared ...
Oblíbené plivátko prochází opravami Otevřít odkaz do nového okna
Oblíbené dubské „plivátko“, jak mu místní říkají, a které je od předčasně ukončené sezóny v roce 2019 uzavřeno, prochází opravami. Vedení města rozhodlo nechat bazén potáhnout ... The post Oblíbené plivátko prochází opravami first appeared on Žít Teplice.
Roky chátrání Úředního domu končí Otevřít odkaz do nového okna
Řadu let opuštěný Úřední dům by se mohl dočkat záchrany. Chátrající objekt v těsné blízkosti Zámeckého náměstí koupila teplická společnost Hit Office Group a podniká kroky ... The post Roky chátrání Úředního domu končí first appeared on Žít Teplice.
Mezinárodní den muzeí v Euroregionu Elbe/Labe Otevřít odkaz do nového okna
Dalším projektem přeshraniční česko-saské spolupráce, kterého se účastní muzea z měst a obcí v okolí řeky Labe v Čechách i v Německu, je oslava letošního Mezinárodního ... The post Mezinárodní den muzeí v Euroregionu Elbe/Labe first appeared on Žít Teplice.
U Milady si ve stáncích s občerstvením už nic nedáte, hygiena je zakázala Otevřít odkaz do nového okna
Oblíbené místo rekreace jezero Milada letos zůstane bez stánků s občerstvením. Správce areálu, státní podnik Diamo, nevybudoval potřebné přípojky a hygienici provoz stánků nepovolili. Správce dostával ... The post U Milady si ve stáncích s občerstvením už nic nedáte, hygiena je zakázala first ...
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 0:30 17.5.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022