R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Žít Ústí

http://www.zitusti.cz otevírá se do nového okna Zpravodajský portál nejčtenějšího regionálního magazínu Žít Ústí. Zprávy, rozhovory, kultura, komunity a spolky, servis, personální inzerce, prezentace firem.
Blíží se krajské volby. O přízeň voličů se utká 14 uskupení Otevřít odkaz do nového okna
Čtrnáct uskupení podalo kandidátní listiny do podzimních krajských voleb v Ústeckém kraji. Před čtyřmi lety kandidovalo 19 uskupení. Řada stran a hnutí se pro nadcházející krajské ... The post Blíží se krajské volby. O přízeň voličů se utká 14 uskupení first appeared on Žít Ústí.
Dárci krve jsou zapotřebí celoročně. Nejvíce ale v létě Otevřít odkaz do nového okna
Letní období s sebou přináší zvýšení počtu úrazů a s tím spojenou větší potřebu transfuzí krve. Dárcovství krve je důležité a odběrová místa jsou pro dárce ... The post Dárci krve jsou zapotřebí celoročně. Nejvíce ale v létě first appeared on Žít Ústí.
Před klíšťovou encefalitidou nejlépe chrání očkování Otevřít odkaz do nového okna
Klíšťata jsou letos mimořádně aktivní. Jsou pro ně totiž ideální podmínky, jelikož mají ráda teplé a vlhké počasí a svědčí jim mírné zimy. Naopak nejhůře se ... The post Před klíšťovou encefalitidou nejlépe chrání očkování first appeared on Žít Ústí.
Udržitelné dopravě a mobilitě se věnují vědci z FSE UJEP Otevřít odkaz do nového okna
Výzkumný tým Doprava a mobilita se na Fakultě sociálně ekonomické UJEP již dlouhodobě zabývá společenskovědními a interdisciplinárními aspekty udržitelné dopravy a mobility. V posledních letech přitom ... The post Udržitelné dopravě a mobilitě se věnují vědci z FSE UJEP first appeared on Žít Ústí.
Na festival si vezli marihuanu, amfetamin a pervitin Otevřít odkaz do nového okna
Celníci o minulém víkendu kontrolovali posádky vozidel mířicích zejména na 3. ročník ústeckého hudebního festivalu Under the Bridge. Podle Jiřího Nejedlého, tiskového mluvčího Celního úřadu během ... The post Na festival si vezli marihuanu, amfetamin a pervitin first appeared on Žít Ústí.
Týrané kočky skončily v náhradní péči Otevřít odkaz do nového okna
Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) objevili v jednom z ústeckých domů týrané kočky. Veterinární inspektoři zjistili, že chovatel v domě a na přilehlé zahradě chová přibližně 50 koček, ... The post Týrané kočky skončily v náhradní péči first appeared on Žít Ústí.
Ústí bude hostit tři dny plné jazzu Otevřít odkaz do nového okna
V krajském městě se bude konat už osmadvacátý ročník mezinárodního hudebního festivalu. Tento rok je obzvláště výjimečný, protože festival přichází s novým názvem a vizuální identitou. Takže ... The post Ústí bude hostit tři dny plné jazzu first appeared on Žít Ústí.
Krajská knihovna hledá nové vedení Otevřít odkaz do nového okna
Knihovna Ústeckého kraje hledá nového ředitele či ředitelku. Stávající ředitelka Jana Linhartová oznámila své odstoupení z funkce k 30. září letošního roku. Jana Linhartová byla do ... The post Krajská knihovna hledá nové vedení first appeared on Žít Ústí.
Ústečan Michal Čupr bude reprezentovat na olympiádě Otevřít odkaz do nového okna
Šermíř Michal Čupr se kvalifikoval na olympijské hry do Paříže. Michal Čupr se specializuje na šermířskou disciplínu kord. Na blížící se olympiádě je součástí českého čtyřčlenného ... The post Ústečan Michal Čupr bude reprezentovat na olympiádě first appeared on Žít Ústí.
Úpravy u nemocnice zvýší bezpečnost Otevřít odkaz do nového okna
V krajském městě přibývá nehod s chodci. Mezi rizikovější patří silnice v ulici Sociální péče u Masarykovy nemocnice. To už by se brzy mohlo změnit. Ústečtí radní vyhlásili ... The post Úpravy u nemocnice zvýší bezpečnost first appeared on Žít Ústí.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 4:58 25.7.2024)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2024