R.S.S.

Čtečka RSS

ADRESA : Adresa odkazující na RSS soubor. Včetně http://
OBLÍBENÉ :

Žít Ústí

http://www.zitusti.cz otevírá se do nového okna Zpravodajský portál nejčtenějšího regionálního magazínu Žít Ústí. Zprávy, rozhovory, kultura, komunity a spolky, servis, personální inzerce, prezentace firem.
FOTO: Na Střekově ACME buduje rodinný domov pro seniory Otevřít odkaz do nového okna
Ústecká agentura domácí péče ACME, která se už více než dvacet let stará o nemocné, kteří nechtějí stonat v nemocnicích, bude provozovat i domov pro seniory. Podle ... The post FOTO: Na Střekově ACME buduje rodinný domov pro seniory first appeared on Žít Ústí.
Ústecký kraj hledá novou vizuální identitu Otevřít odkaz do nového okna
Ústecký kraj se rozhodl pro obměnu a modernizaci své vizuální identity, která by měla reagovat na proměnu, kterou kraj prošel a která ho ještě čeká. Kromě ... The post Ústecký kraj hledá novou vizuální identitu first appeared on Žít Ústí.
Kostelní náměstí ožilo pivním jarmarkem Otevřít odkaz do nového okna
Ideální počasí, nepřeberná nabídka pivního moku, bohatý kulturní program, při kterém se na podiu vystřídala řada kapel, jako například Ivan Hlas, Old Boys Trio nebo The ... The post Kostelní náměstí ožilo pivním jarmarkem first appeared on Žít Ústí.
Krátké filmy o akademicích z UJEP po roce opět na festivalu ELBEDOCK. Otevřít odkaz do nového okna
Ve čtvrtek 19. května v 11:00 hodin se v experimentálním prostoru bývalého protiatomového krytu BUNKR pod Mariánskou skálou v ulici Důlce budou promítat krátké filmy ze ... The post Krátké filmy o akademicích z UJEP po roce opět na festivalu ELBEDOCK. first appeared on Žít Ústí.
Užovka se uvelebila na poště Otevřít odkaz do nového okna
Operační středisko ústeckých strážníků vyslalo hlídku na pobočku České pošty v ulici Stříbrnická. Zaměstnankyně pošty operátorovi nahlásila, že ve své kanceláři zahlédla na zemi hada. „Po ... The post Užovka se uvelebila na poště first appeared on Žít Ústí.
Pro Severní Terasu chceme stovky nových parkovacích míst Otevřít odkaz do nového okna
Místostarosta a ústecký zastupitel Pavel Dufek  je lídrem kandidátky Ústeckého fóra občanů (UFO) na Severní Terase. Sedmačtyřicetiletý inženýr je ve vedení obvodu od roku 2014 a ... The post Pro Severní Terasu chceme stovky nových parkovacích míst first appeared on Žít Ústí.
Město musí být bezpečné, čisté a sloužit občanům Otevřít odkaz do nového okna
Petr Křivan je lídrem kandidátky Ústeckého fóra občanů (UFO) do Zastupitelstva města Ústí nad Labem. Devětatřicetiletý městský zastupitel je rodilým Ústečanem, v Ústí absolvoval obchodní akademii, ... The post Město musí být bezpečné, čisté a sloužit občanům first appeared on Žít Ústí.
Političtí údržbáři Ústečanům nic nepřinesli Otevřít odkaz do nového okna
Volební premiéra na komunální úrovni čeká v září Trikoloru. Kandidátským lídrem hnutí je Petr Krause. Třiačtyřicetiletý inženýr, projektový o obchodní manažer a otec tří dětí je ... The post Političtí údržbáři Ústečanům nic nepřinesli first appeared on Žít Ústí.
Stánky nakonec na Miladě budou Otevřít odkaz do nového okna
Dobrá zpráva pro Ústečany. Správce jezera Milada, státní podnik Diamo, se dohodl s provozovateli na otevření šesti stánků. Ještě ve středu to vypadalo tak, že letos zůstane ... The post Stánky nakonec na Miladě budou first appeared on Žít Ústí.
Rozhodněte, do čeho dá město tři miliony Otevřít odkaz do nového okna
Ústečané mohou znovu rozhodnout o tom, na co poputují tři miliony z městské pokladny. Od května lze předkládat návrhy projektů, které zlepší život ve městě. Mezi ... The post Rozhodněte, do čeho dá město tři miliony first appeared on Žít Ústí.
Originální RSS kanál otevírá se do nového okna | Aktualizovat (naposledy 22:56 16.5.2022)

Další RSS kanály

© timqui.net 2005-2022